Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Które meta tagi mają znaczenie dla SEO w 2018 roku

  1. RapidWeaver SEO Resources

  Meta tagi odgrywają nieco mniej ważną rolę niż kilka lat temu, ale nadal stanowią ważną część kodu HTML. W miarę jak wyszukiwarki stają się mądrzejsze w czytaniu i zrozumieniu treści na stronach internetowych, mogą w mniejszym stopniu polegać na manipulowanych danych, takich jak meta tagi.

  Nie zrozumcie mnie źle, tagi meta są nadal ważną częścią kodu HTML, ale nie można już dodawać słów kluczowych do znaczników opisu i słów kluczowych i oczekiwać pojawienia się na pierwszej stronie Google.

  W tym artykule wyjaśnię, które znaczniki meta są ważne i o których metatagach możesz zapomnieć. Już o tym pisałem jak pisać przyjazne dla SEO tytuły stron , więc nie będziemy opisywać tych w tym artykule.

  Uwaga dodatkowa, zanim zaczniemy: jeśli jesteś użytkownikiem RapidWeaver, powinieneś to obejrzeć darmowe wideo z podstawami SEO zrozumieć, jak dodawać metatagi do Twojej witryny.

  Tag <meta> udostępnia metadane dotyczące Twojej strony. Tam są wiele różnych metatagów które można wykorzystać do opisania strony, na przykład opisu, autora i słów kluczowych.

  Metatagi są zazwyczaj dodawane do sekcji <head> kodu HTML i nie są widoczne na stronie. Są one używane przez przeglądarki, wyszukiwarki i serwisy społecznościowe, aby pomóc im zrozumieć treść i poprawić wygląd strony, gdy są udostępniane w ich witrynach.

  Ogólnie powiedziałbym, że nie. Jakość treści i jej znaczenie dla wyszukiwanego hasła jest o wiele bardziej kluczowa.

  Wyszukiwarki są tak dobre w czytaniu i rozumieniu HTML w dzisiejszych czasach, że umożliwiły sobie usunięcie zależności od manipulowanych danych, takich jak meta tagi. Są o wiele lepsi w czytaniu, zrozumieniu i dopasowywaniu treści na Twoich stronach do wyszukiwanego hasła wprowadzonego przez użytkownika niż kilka lat temu.

  Mając to na uwadze, meta tagi nadal mają pewien wpływ na ranking witryny, ale co ważniejsze, pomagają zwiększyć wyświetlanie witryny w przeglądarkach internetowych, wyszukiwarkach, serwisach społecznościowych i wszędzie, gdzie mogą być udostępniane lub wymienione.

  Zacznijmy od kilku najczęściej zadawanych pytań o meta, opisów i słów kluczowych.

  Słowa kluczowe
  Metatag słów kluczowych nie ma pozytywnego wpływu na ranking strony. Jeśli jednak chcesz spamować metatag słów kluczowych za pomocą terminów, dla których chcesz je znaleźć, zobaczysz spadek (i ewentualną czarną listę) w wydajności strony.

  Google otwarcie oświadczyło że nie uznają metatagu słów kluczowych podczas rankingu stron. Moja rada to nie dodawanie tagu meta słów kluczowych .

  Opisy
  Znacznik opisu był również wcześniej używany do dostarczania informacji o stronie, która byłaby użyta do dopasowania go do wprowadzonego wyszukiwanego hasła. Znowu wyszukiwarki nie muszą już polegać na tym, że jesteś uczciwy i dokładnie opisujesz swoją stronę - mogą czytać i rozumieć rzeczywistą treść na swojej stronie.

  Istnieje kilka badań, które sugerują, czy tekst opisu jest widoczny w treści strony i pasuje do tego, czego szukał użytkownik, może mieć niewielki pozytywny wpływ na twój ranking.

  The porady od Google o metatagu opisu nie ma duplikatów opisów. To znak słabo spreparowanej strony internetowej, która może generować zautomatyzowane strony z treściami, starając się uzyskać wyższą pozycję.

  Upewnij się, że każda strona w Twojej witrynie ma metaopis. Identyczne lub podobne opisy na każdej stronie witryny nie są pomocne.

  Z drugiej strony, dobrze napisane, unikalne opisy stron są oznaką dobrze wykonanej, profesjonalnej strony internetowej. Ma to sens, ponieważ każda z twoich stron powinna być wiarygodnym źródłem informacji na jej temat, więc jest rzeczą oczywistą, że powinieneś być w stanie dodać unikalny opis dla tej treści.

  Korzystam z porad Google i upewniam się, że każda z Twoich stron ma wysokiej jakości, unikalne opisy.

  Na koniec upewnij się, że opisy są naprawdę opisowe. Wysokiej jakości opisy mogą być wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google i mogą znacznie poprawić jakość i ilość ruchu w wyszukiwarce.

  W RapidWeaver dodajesz metatag opisowy do swoich stron za pomocą pola tekstowego Inspektor stron-> Znaczniki meta-> Opis.

  Możesz dodać metatagi mediów społecznościowych do swojej strony, aby poprawić wyświetlanie strony, gdy jest ona udostępniana w mediach społecznościowych.

  Dwaj główni gracze są tutaj Otwórz wykres i Karty Twitter . Zacznijmy od Open Graph.

  Czym jest Open Graph?
  Otwórz wykres został wprowadzony przez Facebooka w 2010 roku. Jego celem było promowanie integracji między Facebookiem a Twoją stroną internetową. Dodanie tagów meta Open Graph umożliwia identyfikację treści na stronie, które mają być wyświetlane, gdy ktoś udostępnia lub lubi twoją stronę na Facebooku.

  Na przykład, jeśli masz wpis na blogu z polecanym obrazem banera, możesz użyć polecenia Otwórz wykres, aby poinformować Facebooka, że ​​obraz banera powinien być wyświetlany, gdy strona jest udostępniana.

  Początkowo tylko Facebook wspierał tagi Open Graph, ale wraz ze wzrostem popularności Twitter, LinkedIn i Google+ były rozpoznawane i dodawano im wsparcie. Oznacza to, że stanowią ważną część strategii SEO z dwóch powodów:

  1. Im więcej linków przychodzących i kliknięć uzyskasz na swojej stronie, tym bardziej autorytatywne wyszukiwarki będą uwzględniać Twoją stronę.
  2. Aby zwiększyć liczbę linków i kliknięć przychodzących, Twoja witryna musi wyglądać profesjonalnie w całej sieci, a zapewnienie tego w mediach społecznościowych jest koniecznością.

  Jakie typy danych mogę opisać za pomocą Open Graph?
  Jest cała masa Otwórz znaczniki wykresu możesz użyć, ale wyobrażam sobie, że najbardziej odpowiedni będzie tytuł, opis, adres URL i znaczniki obrazu.

  <meta property = "og: title" content = "Tytuł strony" /> <meta property = "og: description" content = "Opis zawartości strony" /> <meta property = "og: url" content = "http: / /domain.com/page-title/ "/> <meta property =" og: image "content =" / path / to / image.jpg "/>

  Możesz dodać je do stron RapidWeaver, przechodząc do Inspektora stron-> Meta tagi i dodając nowy tag. Następnie musisz dostosować szablon metatagu, aby pasował do niestandardowego tagu Open Graph. Nasz darmowe wideo z podstawami SEO uczy, jak dodawać metatagi Open Graph do swojej witryny. Informacje o otwartym wykresie zaczynają się o 7:15.

  Karty Twitter
  Karty na Twitterze działają w podobny sposób jak Open Graph, zasadniczo dodajesz specjalny metatag, który zapewnia Twitterowi dodatkowe dane o Twojej stronie. Twitter użyje tego do ulepszenia wyświetlania strony, gdy jest ona udostępniana na ich platformie.

  Jeśli przeglądałeś witrynę Twittera, prawdopodobnie zobaczyłeś „kartę” - to stylizowany tweet, który często zawiera obraz, tytuł i opis. Oto przykładowa karta ze strony społeczności RapidWeaver.

  Oto kod, który dodasz, aby uzyskać taką kartę:

  <meta name = "twitter: card" content = "summary_large_image"> <meta name = "twitter: site" content = "@ rapidweaver"> <meta name = "twitter: creator" content = "@ twitter-username"> < meta name = "twitter: title" content = "Tytuł strony"> <meta name = "twitter: description" content = "Opis zawartości strony"> <meta name = "twitter: image" content = "/ path / to /image.png ">

  Po dodaniu tego kodu do strony, gdy zostanie udostępniony na Twitterze, zostanie wyświetlony jako karta stylizowana.

  Myślę, że zgodzisz się, że zarówno Open Graph, jak i Twitter Twitter poprawiają wygląd Twojej witryny w mediach społecznościowych, co powinno (i sugerują to dane) zwiększyć prawdopodobieństwo kliknięcia linku. To także sprawia, że ​​wyglądasz bardziej profesjonalnie.

  Dodawanie metatagów do Twittera do RapidWeavera jest również opisane w filmie dotyczącym podstaw SEO umieszczonym powyżej dostępne na YouTube

  Naprawdę powinieneś robić to na swojej stronie, nie masz nic do stracenia.

  Ostatnią rzeczą, o której chciałem wspomnieć w tym artykule, jest meta tag responsive design. RapidWeaver lub Twój motyw prawdopodobnie zajmie się tym za Ciebie, ale warto sprawdzić kod źródłowy, aby upewnić się, że ten tag jest obecny w HTML.

  Moim zalecanym responsywnym tagiem meta jest:

  <meta name = "viewport" content = "width = szerokość urządzenia, initial-scale = 1">

  Ale masz do wyboru kilka opcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o meta tagach responsywnego projektu, radzę przeczytać Elastyczny metatag artykuł o sztuczkach CSS. Obejmują wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć, co się dzieje i co jest możliwe dzięki temu tagowi.

  RapidWeaver SEO Resources

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SEO RapidWeaver, polecam następujące artykuły i filmy.

  Filmy

  Artykuły

  Czym jest Open Graph?
  Jakie typy danych mogę opisać za pomocą Open Graph?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»