Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Który silnik wybrać dla witryny?

  1. Prosty silnik strony
  2. Drupal - czy jest to obiektywnie najlepszy silnik dla witryny?
  3. Zamów wyjątkowy silnik dla witryny

  Nawet na etapie planowania zasobów internetowych osoba powinna myśleć o CMS. System zarządzania treścią lub w rosyjskojęzycznym systemie zarządzania treścią jest uważany za ramę każdego projektu internetowego. Dalszą pracą webmastera jest „ubieranie” już gotowego szkieletu. Idealny, lepszy silnik dla witryny po prostu nie istnieje, ponieważ im szersza funkcjonalność, tym trudniej sobie z nią poradzić, a wszystko zależy od Twoich potrzeb. Po drugie, nie można porównać zimna i zielona. Istnieją oddzielne specjalne silniki dla sklepów internetowych, forów, blogów, stron internetowych, istnieją również produkty uniwersalne, które, nawiasem mówiąc, nigdy nie zalecamy używania, ponieważ ani ryby, ani mięso nie są uzyskiwane.

  Odpowiadając na tak popularne pytanie, który silnik wybrać na stronę, nie będziemy się kłócić abstrakcyjnie i przejść do formuły: „Jeśli tego potrzebuję, należy to wybrać”. Więc chodźmy.

  Prosty silnik strony

  Jeśli twój projekt internetowy nie używa skryptów w ogóle lub prawie nie ma potrzeby, aby przejść do Drupala i tym podobnych. Na blogu, weź wordpress, na stronę, weź Joomla. Okazało się, że DLE został w tyle, do diabła z tym. Osobiście nie mogłem zrozumieć, czy jest to silnik blogu, czy strona internetowa. A co dzieje się z tymi, którzy realizują dwa zające w tym samym czasie? Dodając do tego obrzydliwego systemu bezpieczeństwa i licznych luk w zabezpieczeniach, zapomnij o DLE. WordPress jest również często łamany, więc jeśli twój blog jest poważny i natychmiast skierowany na komercjalizację, pomyśl o tym. Chociaż mówiąc o kwestii bezpieczeństwa witryny, nie wszystko powinno być obciążane samym silnikiem. Wiele zależy od hostingu, więc mądrze wybierz hosting dla swojej witryny . Wiele studiów internetowych oferuje swoim klientom swoje projekty w tym obszarze: są one zazwyczaj bardzo łatwe w użyciu, wymagają niewielkich zasobów i oszczędzają pieniądze. Ale oprócz komercyjnych propozycji agencji prawie niemożliwe jest znalezienie czystego kodu bez luk.

  Ale co się dzieje, gdy złożona strona internetowa korzysta z prostego silnika:

  Ale co się dzieje, gdy złożona strona internetowa korzysta z prostego silnika:

  Drupal - czy jest to obiektywnie najlepszy silnik dla witryny?

  Nigdy się tego nie dowiemy, ponieważ jesteśmy w subiektywnej świadomości i każdy próbuje myśleć, że to on zna obiektywną prawdę, a wszyscy inni się mylą. Ta strona Hosting Police jest tworzona na Drupalu i polecam ten silnik jako najlepszy wybór dla tak złożonych dużych projektów SOM. Znam opinie przeciwników, znam wady Drupala, na które wskazują. Możesz spróbować ze mną porozmawiać w komentarzach na ten temat. Użyłem 5 różnych cm i nadal mam różne witryny, w tym budowniczy strony z Ucoz ! Ale ty, po wejściu w ich posiadanie, nigdy nie zgadnij, że to właśnie „Lokhovskaya” yukoz. Prawie wszystkie silniki do tworzenia stron internetowych zapewniają taką samą funkcjonalność. Kolejne pytanie brzmi, jak głęboko użytkownik zrozumie swoje subtelności. W każdym razie wszystkie nowe projekty robię tylko w Drupalu.

  Zamów wyjątkowy silnik dla witryny

  W sieci krążą pogłoski, które PS bardzo lubią, gdy projekt jest umieszczany na unikalnym silniku W sieci krążą pogłoski, które PS bardzo lubią, gdy projekt jest umieszczany na unikalnym silniku. Nie jest to potwierdzone, a także odmowy. Więc nie jest faktem, że taki silnik jest lepszy dla witryny. Jeśli Guglikow i Płatonow, którzy mogą przyciągnąć ich wyjątkowość, to fakt, że podeszli do projektu dokładnie - to już jest gwarancja, że ​​strona nie jest GE, że zainwestowano w nią pieniądze. Ponieważ rozwój silnika od podstaw będzie Cię kosztował okrągłą sumę. Jeśli chodzi o możliwości SEO i optymalizację, to wszystko jest czystym nonsensem. Każdy wie, co stanowi wewnętrzna optymalizacja witryny. Nie ma potrzeby wymyślania koła. Możesz napisać kod przyjazny dla SEO nawet w notatniku na nagim html, łącząc ten sam tekst w rozdzielczości css.

  Wniosek: jeśli ramiona webmastera są proste i rosną z tego miejsca, to nie jest tak ważne, aby witryna była pod maską. Ludzie patrzą na zewnętrzną powłokę, podobnie jak wyszukiwarki. Ostatecznie postrzeganie witryny przez robota wyszukiwania ogranicza się do odczytu kodu źródłowego strony. Z pomocą którego silnika powstał ostateczny kod - dziesiąty przypadek, jeśli master kontroluje, że wszystko jest właściwie obecne i zapisane we właściwym miejscu. Dlatego bardziej wskazane jest wybranie silnika dla witryny ze względów bezpieczeństwa i wygody, gdzie jesteś przyzwyczajony do pracy lub zrozumienie podstaw pracy będzie łatwe i interesujące. A jeśli nie lubisz swojej pracy, to po prostu tam nie pracujesz (© Donald Trump).

  A co dzieje się z tymi, którzy realizują dwa zające w tym samym czasie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»