Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Kupowanie linków do promocji witryny - Blog Webmasterów

  1. Po co kupować linki i o co w tym wszystkim chodzi
  2. Gdzie kupować i umieszczać linki
  3. Wymiana linków i ich typy
  4. Dodatkowe usługi

  Wszyscy właściciele ich witryny chcą, aby ich zasoby były odwiedzane. Aby to zrobić, oczywiście potrzebujesz ruchu z wyszukiwarek. Z nikąd, nie podejmie się, strona powinna być promowana. W tym artykule dowiesz się o linkach do promocji witryny, niezbędnym narzędziu dla właściciela witryny.

  Jesteś już dumnym właścicielem pięknej, dobrze skonstruowanej i bardzo pouczającej (lub rozrywkowej) strony o pięknym wyglądzie. A wyszukiwarki z robotami już je zaindeksowały zi do.

  Ale użytkownicy nie widzą niczego na stronie. Czy wiesz dlaczego? Ponieważ odwiedzający również nie mogą zobaczyć Twojej witryny, gdzieś w głębi umieszczonych zapytań wyszukiwania. I chcesz coś zarobić, prawda? Nie z tego samego powodu, dla którego spędziłeś tyle czasu i wysiłku na tej stronie, żeby później stała bezczynnie. Więc musisz wyciągnąć swoją witrynę z tych głębin, czyli promować i promować.

  Jak? Istnieje wiele sposobów, niektóre z nich są bezpłatne, inne wymagają dobrej inwestycji finansowej, a które z nich będą zależały od Ciebie, w oparciu o twoje własne pragnienia i możliwości. Aby ułatwić ci wybór, rozważ jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych sposobów promowania witryny - kupowanie linków .

  Po co kupować linki i o co w tym wszystkim chodzi

  Aby doprowadzić Twoje zasoby do najwyższych pozycji wyników wyszukiwania, musisz być świadomy i rozumieć zasady działania tych wyszukiwarek. Rangują witryny według ogromnej liczby parametrów opartych na wielowymiarowych matematycznych (a co więcej, wyszukiwarki to przecież programy zorientowane na ich pracę nad algorytmami logicznymi).

  Jednym z głównych wskaźników „użyteczności i znaczenia” zasobu dla wyszukiwarek jest liczba linków zewnętrznych (linków) do niego. Ale nie możesz po prostu przekonać właścicieli innych stron do umieszczenia linku do twojego dzieła, co oznacza - musisz rozstać się z finansami krwi.

  Z jednej strony oczywiście jest to trochę nieprzyjemne, że aby zacząć zarabiać, musisz wydawać pieniądze, ale z drugiej strony - wymień przynajmniej jeden sposób zarabiania, w którym nie będziesz musiał inwestować w żaden sposób!

  Gdzie kupować i umieszczać linki

  Ale nawet dla pieniędzy wysyłanie linków w dowolne miejsce nie jest tego warte. Faktem jest, że rankingi wyszukiwarek nie tylko „liczą” liczbę linków zewnętrznych, ale także oceniają różne parametry witryn, na których się znajdują.

  Jeśli jakakolwiek witryna w oczach Google, Yandex i innych wyszukiwarek wygląda niewiarygodnie, link umieszczony na niej nie pomoże w żaden sposób, a nawet go skrzywdzi. Dlatego też, kupując link (a raczej miejsce jego umieszczenia na stronie), zwróć uwagę na następujące wskaźniki:

  • wiek zasobów - im wyższy, tym lepszy, przynajmniej - rok;
  • jego wygląd - musi być schludny, nie wykonany „na kolanie”;
  • już umieszczone na niej linki - nie powinny być umieszczane w partiach i blokach, poza tym nie powinno być nadużywania różnych banerów;
  • frekwencja - jak z wiekiem - im wyższy, tym lepszy, nie mniej niż 100 osób dziennie.
  • temat zasobu - oczywiście nie powinieneś kupować linków na stronie z przepisami, jeśli twój zasób zawiera artykuły na temat mechaniki kwantowej.

  Nadal istnieje ogromna masa parametrów, ale wymagają one dobrej bazy dość specyficznej wiedzy i narzędzi. A opisane powyżej parametry można ocenić wizualnie, że tak powiem, „na oko”.

  Nawiasem mówiąc, z tych parametrów, a także z domeny, w której znajduje się witryna, jej rejestracja w różnych katalogach, liczba indeksowanych stron i poziom zagnieżdżenia strony, na której link zostanie umieszczony, będzie zależała od kosztu jego zakupu.

  Następną rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że nigdy nie dowiesz się z wyprzedzeniem, ile linków musisz kupić, aby podnieść swoją witrynę do najwyższych pozycji. W końcu, oprócz linków, wyszukiwarki „patrzą” na temat witryny, jej strukturę, jakość ponownego łączenia, liczbę stron, częstotliwość aktualizowania treści i jej unikalność, i tak dalej.

  Dlatego nie należy kupować dużej liczby linków jednocześnie.

  • Po pierwsze, wyszukiwarki nazywają to zjawisko „eksplozją referencyjną” i nie podoba im się to zbytnio, więc możesz nawet pogarszać sytuację dla siebie, staraj się nie kupować więcej niż 40 linków naraz.
  • Po drugie, masz wszystkie szanse na przepłacenie.

  Ale nawet jeśli Twoja witryna wymaga minimalnej liczby zewnętrznych linków, aby awansować do najlepszych wydawnictw, to minimum można oszacować na kilkadziesiąt linków, dla których nadal musisz znaleźć strony odpowiednie dla wielu parametrów (często są nazywane „dawcami”), co jest trudne do wykonania ręcznie i długo. W tym celu stworzono różne wymiany linków.

  Wymiana linków i ich typy

  Wymiana linków jest więc rodzajem pośredników między Tobą a witrynami, na których umieszczane są Twoje linki. Te giełdy dokładają wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednie witryny dla linków w witrynach wymienionych w ich bazie danych.

  Jedyne, co musisz zrobić, to zapłacić trochę więcej za korzystanie z giełdy niż za bezpośredni zakup linków, ale lepiej spędzić niesamowitą ilość czasu na poszukiwaniu siebie.

  Dzisiaj jest wiele takich wymian. Wszystkie mają swoje pozytywne i negatywne strony. Ale zawsze na pierwszych miejscach popularności były wymiany z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami dla stron-darczyńców, aby odsłonić najmniej godne zaufania.

  Ponadto wymiany linków są podzielone na automatyczne, wieczyste wymiany linków, wymiany artykułów i wymiany wymiany linków.

  Automatyczne wymiany linków lub wymiana tymczasowych odniesień wyróżnia się tym, że platformy nie są w nich sprzedawane w pełnym znaczeniu tego słowa, ale w pewnym sensie są dzierżawione i muszą być opłacane co miesiąc. Jeśli nie ma karty, link zostanie automatycznie usunięty. Takie wymiany są bardzo dobrym i, co najważniejsze, najbardziej ekonomicznym sposobem na zwiększenie „masy referencyjnej” twojego zasobu.

  Istnieją jednak dwie wady - takie linki, a także strony, które je udostępniają, są bardzo negatywnie postrzegane przez wyszukiwarki i od czasu do czasu (gdy tylko strona zaczyna nadużywać liczby umieszczonych linków) wykluczają je z indeksu i wpisują na listy zakazów. Najbardziej popularne automatyczne wymiany linków to Sape, MainLink.

  Linki z wymiany wiecznych linków są sprzedawane na zawsze, to znaczy będą publikowane na stronach przez cały czas, bez konieczności comiesięcznej płatności. Ponadto takie linki webmasterzy są zazwyczaj umieszczane ręcznie i dodatkowo otaczają ich testem, co czyni je bardziej naturalnymi w oczach wyszukiwarek, a zatem bardziej znaczącymi. W przypadku takich linków koszt jest kilkakrotnie wyższy niż miesięczna opłata za tymczasowe, co utrudnia ich zakup.

  Być może najpopularniejszą wymianą wiecznych linków jest GoGetLinks.

  Wymiana artykułów zaczęła być pożądana, ponieważ wyszukiwarki zaczęły komplikować algorytmy i wymagania dotyczące łączy, aby wyeliminować te najmniej naturalne. Wymiana zasadniczo różni się od dwóch opisanych powyżej tylko tym, że zakupiony link jest umieszczany tak naturalnie, jak to możliwe, w artykule tematycznym, optymalnie otoczonym tekstem.

  Promocja witryny takie linki jest jednak uważana za najlepszą opcję i również kosztuje dużo. Dla tych, którzy chcą kupić taki link, należy najpierw zwrócić uwagę na usługę Miralinks.

  Wymiana wymiany linków jest doskonałą opcją promowania zasobów o bardzo ograniczonym budżecie. Jak sama nazwa wskazuje, nie musisz płacić za otrzymanie linku z innej strony, ale umieścić link odpowiedzi na swoim.

  Jedyną wadą jest to, że musisz sprawdzać linki zewnętrzne tak często, jak to możliwe, ponieważ można je łatwo usunąć. Jeśli jesteś zainteresowany tą opcją, najlepszym wyborem będzie LinkToLink .

  Dodatkowe usługi

  Aby uzyskać najskuteczniejsze linki do promocji stron internetowych, zaleca się kupowanie ich na kilku wymianach jednocześnie i zastępowanie stałego z tymczasowym. Aby to zrobić, będziesz musiał zarejestrować się w kilku zasobach i spędzić czas na każdym z nich, ustawiając filtry i wymagania dotyczące niezbędnych łączy, co wymaga dużo czasu i wysiłku.

  Dlatego pojawiły się takie usługi, które pozwalają na utworzenie profilu z jednego miejsca i zarządzanie nim na kilku wymianach jednocześnie. Jedną z tych usług jest Rookee.ru. Ten zasób zgromadził 12 najpopularniejszych wymian linków, z których 9 jest tymczasowych, a pozostałe są trwałe.

  Rejestrując się w Rookee, możesz automatycznie kupować linki do wszystkich 12 giełd automatycznie, korzystając z dostosowywalnych parametrów i ograniczeń, co jest dość wygodne.

  Ogólnie rzecz biorąc, ten i wszystkie główne typy wymiany linków, które pozwolą Ci promować Twoją witrynę na pierwszych pozycjach zapytań, nie muszą zbytnio dać się ponieść tej firmie i nie zbanować wyszukiwarek w przypadku eksplozji „referencyjnej”.

  Wideo z Vitaly Baselishin będzie przydatne, aby zobaczyć:

  Zobacz także:

  Czy wiesz dlaczego?
  I chcesz coś zarobić, prawda?
  Jak?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»