Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Kurs konsultacyjny online: „Jak promować stronę internetową własnymi rękami” | SEO-boutique: promocja i optymalizacja stron internetowych, copywriting, consulting

  Dla kogo:

  • Dla właścicieli witryn promujących ich osobistą markę;
  • Dla rozwijających copywriterów;
  • Dla właścicieli małych firm

  Kiedy: po uzgodnieniu, indywidualnie

  Opłata za kurs: 18 000 rubli.

  Opłata za kurs: 18 000 rubli

  Kurs składa się z 5 konsultacji. Podmioty zatrudnienia:

  1. Od czego zacząć (znajdujemy i usuwamy słabe punkty witryny);
  2. Zbieramy semantykę (5 reguł, które pomagają przyciągnąć wymaganą liczbę klientów);
  3. Aby tekst nie stał się śmieciem (technika tworzenia treści, ustawienie na stronie, zachowanie wyjątkowości);
  4. Prawidłowe sformułowanie treści na stronie: od znaczników i tekstów po zdjęcia
  5. Promujemy wszędzie (6 metod pracy w promocji strony). Co zrobić z sieciami społecznościowymi (strategia minimalnego wysiłku)

  Plus DARMOWE indywidualne konsultacje: rozwiązuj problemy z witryną. W trakcie konsultacji opracowany zostanie plan działania w celu promowania Twojego zasobu i podane zostaną praktyczne zalecenia.

  Dzięki temu zdobędziesz podstawową wiedzę na temat promocji witryny, będziesz mógł wykonać większość pracy samodzielnie i osiągniesz prawdziwe zyski ze swojego zasobu.

  Zapisz się na kurs „Jak promować stronę internetową własnymi rękami. Proste praktyczne porady. Spraw, by Twoja strona działała dla Ciebie.

  Opinie od słuchaczy:

  „Od dawna znam Margaritę jako znakomitą specjalistkę, więc kiedy rozpoczęła kurs„ Jak promować stronę własnymi rękami ”, natychmiast się na nią zapisałem. I nie żałuję tego! Jestem przeciętnym użytkownikiem i nie rozumiem nic o promocji i programowaniu stron internetowych, więc początkowo obawiałem się, że nie rozumiem dla mnie tak skomplikowanych rzeczy. Ale Margarita wyjaśniła wszystko w tak przystępnym i prostym języku, że udało mi się uporządkować wszystkie informacje i spojrzeć na moją stronę z różnymi oczami.
  Po każdym webinarium otrzymaliśmy materiały informacyjne, które pozwoliły nam ponownie przejrzeć treść lekcji i lepiej zrozumieć otrzymane informacje. Praca domowa zakładała praktyczną pracę ze stroną i pozwoliła nie tylko zobaczyć błędy w budowie i organizacji tekstów, ale także zacząć je poprawiać, czyniąc witrynę bardziej „atrakcyjną” dla wyszukiwarek i potencjalnych klientów.
  Wielkie dzięki dla Margarity za ten wspaniały kurs i doświadczenie! ”

  Natalia Blinova, strona http://ital-russia.com/

  „Prawdopodobnie, podobnie jak wielu innych właścicieli małych firm, byliśmy wystarczająco daleko od tego, jak prawidłowo stworzyć stronę internetową. Teoretycznie zdałem sobie sprawę, że samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy. Konieczne jest, aby artykuły na nim były poprawnie napisane, były linki do strony itp. I nagle w FB natknąłem się na stronę, na której zaproponowano mi ukończenie kursu. Oczywiście mnie to zainteresowało. Po pierwszym wykładzie Margarity zdałem sobie sprawę, jak wiele nie wiemy i ile pracy czeka mnie przed sobą. Wszystkie 5 wykładów odbyło się w tym samym oddechu i nie były to tylko monologi Margarity. Wszyscy uczestnicy podczas wykładu zadawali pytania i natychmiast otrzymywali odpowiedź. Po każdym wykładzie zadano pracę domową i przeprowadzono ją na podstawie ich witryn. Przed nami jeszcze indywidualna konsultacja, która jest również uwzględniona w kursie i jego kosztach, gdzie szczegółowo przeanalizowaliśmy z Margaritą, co jeszcze muszę zrobić i opracowałem plan. Jaki wynik mogę przynieść? Jeśli zdecydujesz, że Twoja strona powinna działać, a chcesz sam to zrozumieć, zdecydowanie powinieneś wziąć udział w wykładach. Margarita, dziękuję bardzo i proszę o umieszczenie mnie w swoim biuletynie na temat dalszych kursów. Z góry dziękuję ”

  Alyona Gavrilova, Galactic Travel, http://galactictravel.gr/

  gr/

  Masz własną stronę internetową i szukasz specjalisty, który zidentyfikuje przyczyny niskiej frekwencji Twojego zasobu ...

  KURS „Jak napisać przydatne dla czytelnika i dostosowane do wymagań tekstu wyszukiwarek” Dla kogo:

  Jaki wynik mogę przynieść?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»