Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Kursy języka angielskiego, czesne w Kijowie

  1. Programy szkoleniowe z języka angielskiego konwersacyjnego i gramatyki:
  2. Klasyczne kursy angielskiego: nauka z komfortem
  3. Specjalistyczne kursy angielskiego: Przygotowanie do egzaminu wstępnego
  4. Kursy Business English: jeden krok do sukcesu
  5. Kursy języka angielskiego w centrum językowym TOWER: Kijów oferuje wiele korzyści dla wszystkich

  Możesz przeczytać zaplanuj grupy przygotowawcze IELTS i nasz wydział .

  Programy szkoleniowe z języka angielskiego konwersacyjnego i gramatyki:


  Zapisz w konsultacjach i szczegółowe informacje na temat programów na ph

  Zapisz w konsultacjach i szczegółowe informacje na temat programów na ph.:

  068-383-62-62, 044-592-80-27 (pon.-pt. 10.00-19.30)

  Dziś język angielski otwiera najszersze pole możliwości dla tych, którzy biegle w nim mówią. Popularny język komunikacji międzynarodowej można studiować w domu, ale znacznie lepiej jest uczestniczyć w specjalistycznych kursach języka angielskiego, które pomagają skutecznie wzmocnić umiejętności gramatyczne i szybko rozwinąć skuteczne umiejętności pisania i mówienia. Aby wybrać najkrótsze możliwe kursy języka angielskiego, które są dla Ciebie idealne, musisz zrozumieć różnice między programami prezentowanymi na nowoczesnym rynku edukacji.

  Klasyczne kursy angielskiego: nauka z komfortem

  Dzisiaj, dla tych, którzy mówią po angielsku na różnych poziomach, istnieją specjalne kursy klasyczne w różnych miastach na mapie Ukrainy, w tym w stolicy Kijowie. W klasie angielski jest nauczany w standaryzowanym systemie blokowym. Pełny kurs jest podzielony na 6 oddzielnych poziomów szkolenia, które spełniają międzynarodowy system oceny wiedzy:

  • A1 / A2 - do szkolenia podstawowego
  • B1 / B2 - dla tych, którzy posiadają na odpowiednim poziomie
  • C1 / C2 - poziom umiejętności językowych dla zaawansowanych


  Student wybiera z jakiego poziomu wygodnie jest rozpocząć zajęcia na kursach. Dla tych, którzy nadal wątpią, jaki poziom powinien wybrać, dostępne są specjalne testy online, które pomagają określić stopień ich znajomości języka.

  Na pierwszych zajęciach dla początkujących do nauki języka angielskiego możesz ocenić metodę nauczania i dokładnie określić potrzebę nauki języka dla siebie. Lekcja próbna jest uwzględniona w kolejnej płatności za miesiąc. Jeśli zdasz sobie sprawę, że czas na naukę języka obcego nie jest dla ciebie, lekcja będzie całkowicie bezpłatna. To świetna okazja, aby zrozumieć potrzebę i podjąć decyzję po pierwszej lekcji.

  Specjalistyczne kursy angielskiego: Przygotowanie do egzaminu wstępnego

  Aby potwierdzić wysoki poziom znajomości języka, możesz przejść specjalne międzynarodowe testy. Przygotowując się do egzaminów międzynarodowych, studenci mogą sprawdzić swoją wiedzę u kompetentnego nauczyciela. W ramach kursu uwzględnionych jest kilka obszarów nauki języka angielskiego:

  • Gramatyka - nauka gramatyki i ćwiczeń
   zabezpieczyć materiał
  • Czytanie - praktyka czytania tekstów o różnym stopniu złożoności i testowania, aby zrozumieć materiał
  • Słuchanie - słuchanie różnych nagrań audio i przeprowadzanie dla nich testów.
  • Słownictwo - opanowanie nowych elementów leksykalnych pogrupowanych według tematów
  • Pisanie - ćwicz pisanie esejów dyskursywnych, listów oraz recenzji w języku angielskim.


  Przed zakończeniem kursu uczniowie mogą przystąpić do testów testowych, aby ocenić, na ile są gotowi na prawdziwy międzynarodowy egzamin z języka angielskiego.

  Kursy Business English: jeden krok do sukcesu

  Angielski od dawna jest bardzo nowoczesnym językiem międzynarodowej komunikacji biznesowej. Dziś znajomość tego języka obcego jest niezbędna do szybkiego rozwoju kariery w różnych dziedzinach działalności. Dlatego kursy angielskiego biznesowego są przydzielane w oddzielnej jednostce. Początkowo wymagają głębszej wiedzy i specjalnego szkolenia w zakresie mówienia i pisania. Objętość studiowanego słownictwa pozwoli Ci swobodnie komunikować się z przedstawicielami środowiska zagranicznego biznesu w różnych dziedzinach działalności. Zdobyta wiedza będzie wystarczająca do pisania listów i czytania współczesnej korespondencji zagranicznych wydawców.

  Kursy języka angielskiego w centrum językowym TOWER: Kijów oferuje wiele korzyści dla wszystkich

  Language Center TOWER jest jedną z najbardziej poszukiwanych instytucji w stolicy Ukrainy - Kijowie. Każdy może tu przyjechać i zacząć się uczyć. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim z nauczycielami najwyższej kategorii. Poziom ich kwalifikacji potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. Wśród naszych specjalistów nie znajdziesz stałych nauczycieli ze średnich szkół i uniwersytetów. Nie pracujemy z kandydatami naukowymi i uczonymi. W naszym centrum - wysoko wykwalifikowana kadra z szeroką bazą praktycznej znajomości języka angielskiego.

  Które klasy wybrać - grupa lub osoba z nauczycielem - zależy od własnych preferencji i celów w nauce języka angielskiego. Jeśli nadal wątpisz w wybór - przeczytaj recenzje. Opinie użytkowników będą przydatne i pomogą podjąć właściwą decyzję. Warto zauważyć, że zajęcia grupowe obejmują od 4 do 6 osób. Taka liczba uczniów pozwala na prowadzenie lekcji na wysokim poziomie z należytą uwagą dla każdego ucznia.

  Możesz także wybrać czas według własnego uznania. Nasze drzwi są otwarte dla Ciebie codziennie. Możesz uczęszczać na zajęcia w optymalnym czasie, czy to wcześnie rano, późnym wieczorem czy w weekendy. Biura znajdują się w centrum stolicy, więc łatwo do nas dotrzeć.

  Usługi wysokiej jakości powodują stosunkowo wysoki koszt edukacji, jednak dziś ceny pozostają konkurencyjne. Ponadto w szkole istnieją zniżki na szkolenia dla klientów korporacyjnych do 10%. Aby uzyskać szczegółowe informacje, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami w godzinach pracy.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»