Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Lekcja 1. Wybór parametrów doradcy w optymalizatorze MT4.

  1. Jak poprawnie zoptymalizować doradcę?
  2. Krok pierwszy to optymalizacja parametrów w krótkim segmencie rynku.

  Optymalizacja doradcy to wybór parametrów strategii, w których doradca nie poniesie strat na wystarczającej głębokości historii. Im głębsza jest historia optymalizacji strategii, tym bardziej stabilny będzie doradca w handlu w przyszłości.

  Optymalizując doradców forex, inwestorzy napotykają jeden błąd, który jest szkodliwy dla depozytu - dopasowanie parametrów doradcy do nietechnicznych zachowań cenowych. Podczas optymalizacji zawsze będą dostępne parametry, pod którymi, na przykład, historia będzie wykonywana z wyprzedzeniem w kierunku zmian cen spowodowanych wiadomościami. Przewidywanie przez analizę techniczną, w którym kierunku cena zostanie przeniesiona po opublikowaniu wiadomości z prawdopodobieństwem większym lub mniejszym niż 50%, jest niemożliwe. Optymalizator MT4 wybierze wiele opcji, w których zysk z historii będzie wynikał z otrzymywania korzystnych ofert w wiadomościach. W rzeczywistości handel takimi parametrami będzie nieopłacalny.

  W poprzednich wersjach doradcy do wersji 2014.1, w celu wykluczenia parametrów dopasowanych do wiadomości, sprawdzaliśmy każdy wynik ręcznie - przetestowaliśmy, otworzyliśmy każdy wykres transakcjami i ujawniliśmy dopasowane wyniki optymalizacji. Proces ten jest dość czasochłonny, ponieważ potrzebujemy portfela kilkudziesięciu strategii. Możesz oczywiście zoptymalizować doradcę przez długi okres czasu, na przykład przez 10 lat dla ram czasowych M15, wtedy prawdopodobieństwo dopasowania do wiadomości będzie znacznie zmniejszone, a liczba dochodowych i nierentownych transakcji w wiadomościach wyniesie około 50% do 50%, a zaletą będzie ze względu na techniczne uzależnienie zachowania cen. Ale to zajmie niedopuszczalnie dużą ilość czasu, co sprawia, że ​​optymalizacja jest bez znaczenia, ponieważ w tym czasie rynek się zmieni.

  Ponadto negatywnym punktem optymalizacji doradcy przez długi okres jest to, że coś, co optymalizator Metatrader 4 nie pokazuje rozkładu zysków w sekcji optymalizacji. Na przykład zysk można uzyskać dopiero w 2008 r., A przez resztę czasu strategia ponosi straty. Niezależnie od tego, ponownie, musisz przetestować każdy wynik i sprawdzić go wizualnie.

  Tak uzyskane wyniki optymalizacji bez właściwej analizy ręcznej w rzeczywistym handlu nie mogą być wykorzystane. Ale, jak pokazuje praktyka, większość handlowców nie zwraca wystarczającej uwagi na wyniki optymalizacji przetwarzania ze względu na złożoność, pracochłonność i brak zrozumienia wszystkich szczegółów. Każdy chce uzyskać najlepsze parametry doradcy za dotknięciem przycisku bez wysiłku umysłowego. Niestety, użycie samego MT4 nie jest możliwe.

  Jak poprawnie zoptymalizować doradcę?

  Aby wyeliminować możliwość nieprawidłowego wyboru parametrów dla SICURO-EXPERT Expert Advisor, opracowałem technikę, dzięki której nawet początkujący użytkownik może wybrać poprawne parametry optymalizatora przy minimalnym wysiłku.

  Według mojej metodologii optymalizacja doradcy jest podzielona na 2 główne zadania:

  1. Zwykły doradca optymalizacyjny na krótkim rynku.
  2. Wyłączenie wyników, dostosowane do pozatechnicznego zachowania ceny poprzez ponowną optymalizację z tymi samymi parametrami w innym obszarze.

  Optymalizacja doradcy tą metodą automatycznie pozwala rozwiązać kilka problemów:

  1. Dopasowanie wykluczające
  2. Jednolity rozkład zysków w całym obszarze optymalizacji,
  3. Skrócony czas optymalizacji.

  Użytkownik nie musi się zastanawiać, czy poprawnie optymalizuje Expert Advisor, sama technika eliminuje niepotrzebne wyniki.

  Krok pierwszy to optymalizacja parametrów w krótkim segmencie rynku.

  W rzeczywistości jest to typowa dla wszystkich optymalizacja parametrów doradcy w zintegrowanym optymalizatorze MT4.

  Przejdź do MT4 Strategy Tester, znanego również jako optymalizator:

  Optymalizacja doradcy to wybór parametrów strategii, w których doradca nie poniesie strat na wystarczającej głębokości historii

  Z list rozwijanych wybierz:

  • Doradca: SICURO-EXPERT;
  • Symbol: EURUSD;
  • Model: Punkty kontrolne. Wszystkie tiki są możliwe, ale proces będzie bardzo długi. Jakość notowań na SICURO-EXPERT nie wpływa znacząco, dlatego wystarczy zoptymalizować w punktach kontrolnych.
  • Okres: według własnego uznania. Możesz utworzyć portfel na dowolny okres.
  • Spread: Zapytaj z marginesem, na przykład, jeśli rzeczywisty spread wynosi 10 p., Następnie ustaw 20. Optymalizator nie bierze pod uwagę takich wskaźników, jak poślizg cen i czas realizacji zlecenia. Zawyżając spread, bierzemy pod uwagę te straty.

  Ustaw okres optymalizacji. Aby to zrobić, polecam otworzyć wykres pary walut i określić ostatnią sekcję, w której występuje trend i mieszkanie.

  Zaznacz pole obok „Optymalizacja”.

  Przejdź do właściwości eksperta. Wybierz kartę „Testowanie”.

  Wybierz kartę „Testowanie”

  Ustaw depozyt. To nie jest depozyt, którego będziesz używał w handlu, powinien być wystarczający, aby nie doszło do całkowitego wyczerpania środków podczas optymalizacji. Przy minimalnej ilości 0,01 i rozmiarze 100 000, parametr depozytu może określać 10 000 USD.

  Jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia w optymalizacji doradców, usuń zaznaczenie pola wyboru „Algorytm genetyczny”. Algorytm genetyczny znacznie skraca czas optymalizacji, ale przy niewłaściwym podejściu nie uzyskasz niezbędnej różnorodności strategii budowania dobrego portfela dostosowanego do różnych zachowań rynkowych.

  Kliknij „OK” i przejdź do karty „Wejścia”:

  Kliknij „OK” i przejdź do karty „Wejścia”:

  Przełącz doradcę w tryb optymalizacji.

  Z listy rozwijanej parametru „Zadanie” wybierz pozycję „Optymalizacja_parametrów”.

  Ustaw następujący parametr „maxDrawdown”, przyspieszenie optymalizacji . Głębokość maksymalnego obniżenia zależy od różnych parametrów strategii i jest indywidualna dla każdego użytkownika. Możesz dokładnie określić ten parametr, jeśli masz wyniki optymalizacji. Kiedy po raz pierwszy tworzysz portfel od podstaw za pomocą „RiskPerTrade = 1”, parametr „maxDrawdown” można ustawić na 30, gdy optymalizuje się przez okres jednego roku lub dłużej, 10–15, gdy optymalizuje się przez okres 2-3 miesięcy. Później, gdy masz własne wyniki optymalizacji, możesz udoskonalić ten parametr do ponownej optymalizacji.

  W parametrze „Save_result_optimization” wprowadź nazwę pliku z rozszerzeniem „.csv”, w którym będą zapisywane wyniki optymalizacji.

  Parametr „RiskPerTrade” można ustawić na 1, z wcześniej ustawionym „maxDrawdown = 30” i depozytem w wysokości 10 000. Jeśli „RiskPerTrade” zostanie zmniejszone do 0,1, tak jak w filmie, wówczas „maxDrawdown” zostanie zredukowane do 3.

  Parametr „Depozyt” jest taki sam jak w zakładce Testowanie 1000 USD;

  Ustaw ramkę TimeFrame tak samo, jak w ustawieniach testera.

  W parametrze „komentarz” możesz określić swój komentarz, który zostanie przypisany do każdej transakcji dokonanej przez doradcę podczas handlu:

  Następnie przejdź bezpośrednio do wyboru parametrów.

  Następnie przejdź bezpośrednio do wyboru parametrów

  W odniesieniu do wybranych parametrów należy zaznaczyć, ustawić wartość początkową, krok i wartość końcową (stop). Szczegółowy opis parametrów, zobacz wideo.

  Po ustawieniu wszystkich parametrów optymalizacji doradcy kliknij przycisk „OK” i uruchom optymalizator w testerze strategii MT4, klikając przycisk „Start”.

  Po zakończeniu procesu optymalizacji przejdź do następnego kroku - wyniki optymalizacji przetwarzania i wykluczenie strategii dostosowanych do nietechnicznych zachowań cenowych .

  Opis strategii:

  Strategia BounceSHinZone - odbijanie w kanale SICURO-CHANNEL od granic mieszkania.

  Strategia BounceSHoutZone - odbijanie wewnątrz kanału SICURO-CHANNEL od granic wzdłuż trendu.

  Opis strategii na przecięciu linii wskaźników Sicuro-Index in Film z optymalizacją doradcy.

  Jak poprawnie zoptymalizować doradcę?
  Jak poprawnie zoptymalizować doradcę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»