Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  LinkResearchTools Power * Zaufanie i inne bezpłatne paski narzędzi SEO

  1. Nowe narzędzie SEO autorstwa LinkResearchTools
  2. Pasek narzędzi MozBar SEO
  3. SEOquake
  4. Otwórz pasek narzędzi statystyk SEO

  PageRank był kiedyś jednym z najpopularniejszych wskaźników optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  PageRank był kiedyś jednym z najpopularniejszych wskaźników optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Spammy „SEO” będą reklamować linki z domen PR6, PR7 lub PR9 (nieważne, jak istotne były dla Twojej branży, czy linki były przestrzegane, czy witryna była farmą linków), a wielu niewiedzących właścicieli firm było za bardzo Z przyjemnością otrzymuję tanie linki z witryn o wysokim autorytecie. Na szczęście te dni już dawno minęły, podobnie jak kiedyś wszechobecna funkcja PageRank wcześniej znaleziona w pasek narzędzi Google . Jeśli nadal polegasz na PageRank jako SEO, współczujemy Ci (i tak samo jak pan T. )

  Dostępne są teraz znacznie bardziej zaawansowane i szczegółowe narzędzia SEO , zarówno do określania autorytetu strony internetowej, jak i do odkrywania miar tego organu. W tym tygodniu pojawiło się nowe narzędzie, więc pomyśleliśmy, że to będzie dobry moment, aby zrobić przegląd tego, co tam jest.

  Nowe narzędzie SEO autorstwa LinkResearchTools

  To nowe narzędzie SEO od LinkResearchTools ma na celu zapewnienie uniwersalnej metryki (LRT's Power * Trust), która służy jako ich wersja „ Idealny zamiennik dla paska narzędzi Google PageRank. ”Pasek narzędzi jest prosty i nieinwazyjny, wyświetlając pojedynczy wynik„ Power * Trust ”, który reprezentuje wynik ich wyników LRT PowerTM i LRT TrustTM.

  Narzędzie jest proste i łatwe do strawienia na pierwszy rzut oka (podobnie jak PageRank), ale może trochę zbyt uproszczone. Nie wyświetla żadnych czynników, które wpływają na wynik Power lub Trust, podnosząc poważne pytania dotyczące tego, co dokładnie trafia do tych wyników. Jeśli płacisz za narzędzie, dostaniesz trochę więcej danych, ale nadal nie są do końca jasne.

  Inną kwestią związaną z tym narzędziem jest to, że jego system punktacji nie jest dokładnie liniowy Inną kwestią związaną z tym narzędziem jest to, że jego system punktacji nie jest dokładnie liniowy. Ponieważ wynik Power * Trust jest określany przez pomnożenie wyników LRT w zakresie mocy i zaufania, istnieje tylko 42 możliwych wyników (od 1 do 100), które strona może otrzymać, a tylko 11 z tych wyników jest powyżej 50. To sprawia, że ​​wynik końcowy jest nieco lepszy wprowadzające w błąd i sprzeczne z intuicją. Przykładowo, wynik 64 faktycznie umieściłby witrynę w 83. percentylu wszystkich domen. Wynik 81 spowoduje umieszczenie strony internetowej w 95. percentylu. Zmieszany jeszcze? Prawdopodobnie nie jesteś sam.

  Bardziej zrozumiałe może być osobne spojrzenie na numery mocy i zaufania, które i tak mogą być bardziej korzystne. Jeśli domena jest bardzo wydajna, ale ma niski poziom zaufania, nadal nie chcę kierować domeny.

  W związku z powyższym, nadal miło jest mieć inną metrykę, którą można obserwować, szukając domen do budowania linków lub audytów. Wiele pasków narzędzi po prostu pobiera dane z innych usług i nie wnosi nic nowego do partii. Fajnie jest widzieć, jak LRT podejmuje próbę wniesienia czegoś nowego, a wraz z ilością danych, które chrupią za swoje Link Detox i inne usługi, na które warto się zwrócić.

  Pasek narzędzi MozBar SEO

  Jako zapalony użytkownik Moz, myślę, że Moz wykonał świetną robotę tworząc solidny zasób zarówno dla subskrybentów Moz Pro, jak i nie-Pro. The Pasek narzędzi MozBar wyświetla kilka kluczowych wskaźników na pierwszy rzut oka, w tym Domain Authority i Page Authority (własnościowe oceny punktowe Moz,) zastrzeżony wynik spamu i wskaźniki udostępniania społecznego. Kliknięcie paska narzędzi otworzy listę rozwijaną, która wyświetla elementy na stronie (znaczniki H, meta-informacje itp.), A także metryki łącza, a nawet znaczniki schematu. Kilka dodatkowych danych jest dostępnych tylko dla użytkowników Pro.

  Wszystkie te funkcje mają swoją cenę; MozBar to dość „ciężki” pasek narzędzi, co oznacza, że ​​załadowanie stron zajmie trochę więcej czasu. Na szczęście mają wbudowaną funkcję, która pozwala na sprawdzenie uprawnień domeny na pierwszy rzut oka - funkcji, którą nazywają „trybem DA” - bez konieczności ładowania całego paska narzędzi. Podobna funkcja istnieje na pasku narzędzi Power * Trust od LRT. Jest to z pewnością poręczne, aby mieć na pierwszy rzut oka!

  Jest to z pewnością poręczne, aby mieć na pierwszy rzut oka

  Kolejną cechą, którą naprawdę lubię z MozBarem, jest szczegółowa analiza listy SERP w Google, Yahoo i Bing. Jest to prosty sposób na sprawdzenie, w której pozycji Twoja witryna zajmuje pozycję rankingową i jak układa się przeciwko konkurentom w miejscach powyżej i poniżej. Zapewnia również wynik trudności słowa kluczowego dla SERP, co daje łatwy sposób na określenie, jak konkurencyjne jest słowo kluczowe. Podsumowując, świetne narzędzie do SEO.

  SEOquake

  SEOquake to jeden pasek narzędzi SEO, który ma się bardzo dużo. Pozytywnym aspektem jest to, że jest to jeden z innych rozszerzeń / pasków narzędzi, które widziałem, który przedstawia metryki migawek bezpośrednio w SERP, podobnie jak MozBar. Oferuje również szereg wskaźników, takich jak gęstość słów kluczowych, udostępnianie społeczności, wiek domeny, ranking Alexa i kilka różnych metryk linków z SEMrush. Może nawet wyświetlać porównanie metryk z kilku różnych witryn.

  Mimo tych wszystkich jasnych punktów interfejs użytkownika może trochę popracować (jest to obszar, w którym MozBar naprawdę się błyszczy). UX też jest trochę niezgrabny. Wyszukiwanie szczegółowych danych z paska narzędzi SEOquake wymaga kliknięcia na osobnej stronie i nie jest jasne, do czego odnoszą się wszystkie prezentowane dane. Z pewnością ma swoje zalety, ale nie spełnia wielu kluczowych obszarów.

  Otwórz pasek narzędzi statystyk SEO

  Kolejna świetna i bardzo solidna opcja Otwórz pasek narzędzi statystyk SEO wyświetla dziesiątki wskaźników bez ważenia prędkości przeglądarki. Obejmuje to takie czynniki, jak ranking ruchu Alexa, informacje o adresie IP, liczba linków zwrotnych i liczba stron indeksowanych przez różne wyszukiwarki. Wykonuje również szybki test bezpieczeństwa, szuka mapy witryny / robots.txt, pokazuje sygnały społecznościowe, analizuje szybkość strony i rozkłada informacje o tytułach / tagach H / meta.

  Co najważniejsze, daje dostęp do wszystkich tych informacji bez konieczności subskrypcji jakiegokolwiek rodzaju i bez spowalniania przeglądarki. Przedstawia mnóstwo informacji potrzebnych do przeprowadzenia przyzwoitego audytu na miejscu w jednym miejscu. To może być najlepszy pasek narzędzi SEO, jaki widziałem.

  To może być najlepszy pasek narzędzi SEO, jaki widziałem

  Pasek narzędzi LRT nie jest tak solidny, jak niektóre z innych tutaj, ale nie musi tak być, ponieważ oferuje metrykę, której nie ma w żadnym innym miejscu. Podobnie jak Moz oferuje metrykę zastrzeżoną, która zachęca ludzi do korzystania z ich narzędzie. Z tego powodu użycie kilku pasków narzędzi nie jest wykluczone. Ważne jest, aby zobaczyć wszystkie metryki, ponieważ jedno narzędzie może odbierać coś innego, a rozbieżności w liczbach między narzędziami to wskazują.

  Krajobraz SEO ciągle się zmienia, a nowe narzędzia pojawiają się cały czas, aby łatwiej i łatwiej przeprowadzać audyty witryn i badania słów kluczowych. Oto kilka z nich, które przyjrzeliśmy się. Co myślisz? Czy są jakieś pominięte? Daj nam znać za pomocą poniższego komentarza lub wysyłając wiadomość na adres Facebook lub Świergot !

  Zmieszany jeszcze?
  Co myślisz?
  Czy są jakieś pominięte?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»