Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Lista kontrolna uruchamiania aplikacji w zaledwie 3 dni - freeCodeCamp.org

  Przełamałem taktykę wprowadzania na rynek według dnia. Niektóre z tych taktyk wymagają wcześniejszego przygotowania. Jeśli chcesz sprawdzić więcej informacji o App Marketing lub potrzebujesz pomocy, sprawdź moje skromne, ale niesamowite optymalizacja sklepu z aplikacjami blog.

  Testowanie - czy przetestowałeś aplikację pod kątem błędów na wielu urządzeniach z różnymi wersjami iOS? Czy przetestowałeś aplikację za pomocą Wi-Fi i 3G lub 4G? Czy ktoś w innym kraju przetestował aplikację dla Ciebie?

  Zapewnienie jakości - czy grafika wygląda prawidłowo na różnych urządzeniach o różnych proporcjach? Czy układy i poszczególne przyciski i ikony są zniekształcone, ściśnięte lub rozciągnięte? Czy aplikacja ładuje się szybko?

  Interfejs użytkownika - czy Twoja aplikacja ma przyciski „tajemnicze mięso” lub ikony, które nie będą miały natychmiastowego sensu dla nowych użytkowników? Czy każdy ekran umożliwia powrót do domu lub przejście do innego ekranu? Czy są jakieś ślepe zaułki?

  Reklamy pełnoekranowe i banerowe - twórz niestandardowe reklamy pełnoekranowe i banerowe do celów promocji krzyżowej w istniejących aplikacjach. Na przykład, będziesz potrzebował dwóch rozmiarów dla wewnętrznej promocji krzyżowej Playhaven: 320x480px (Regular) i 640x960px (Retina / iPad). Do Chartboost potrzebne są portrety pełnoekranowe o rozmiarach 240x350px i krajobrazy pełnoekranowe 390x200px.

  Wewnętrzne promocje krzyżowe - usługi reklamowe, takie jak Chartboost, Playhaven i Flurry, umożliwiają przesyłanie niestandardowych reklam do aplikacji i promowanie ich w innych aplikacjach. Polecam tworzenie reklam i konfigurowanie kampanii z dużym wyprzedzeniem, tak aby w dniu premiery wystarczyło je włączyć.

  Inne promocje krzyżowe - negocjuj i koordynuj promocje krzyżowe z przyjaciółmi programistów z wyprzedzeniem i wysyłaj je reklamowo przed uruchomieniem aplikacji. Pamiętaj, aby upewnić się, że już skonfigurowali swoje kampanie i mogą łatwo nacisnąć „Graj” w dniu premiery.

  ASO - Wykonaj swoje ASO, upewnij się, że korzystasz z odpowiedniego narzędzia optymalizacji App Store. Akcja mobilna może ci pomóc lepiej niż jakiekolwiek inne dostępne tam narzędzie.

  Informacja prasowa - Pamiętaj, aby napisać i rozpowszechnić komunikat prasowy. Za 22,95 USD PRmac.com rozpowszechni Twoje informacje prasowe na stronach internetowych związanych z Apple i Mac. PRLog.com jest bezpłatny. Zazwyczaj wysyłam informację prasową za pośrednictwem PRMac rano w dniu premiery i tego samego komunikatu prasowego z innym nagłówkiem, używając PRLog.com następnego dnia.

  Recenzenci - Zrób listę przyjaciół i rodziny, których możesz poprosić o recenzje. W sekcji wyskakujących ocen / recenzji wyjaśniłem, jak ważne są pozytywne recenzje dla rankingu. Im szybciej otrzymasz co najmniej 5 recenzji lub ocen, tym szybciej Twoja aplikacja zyska wiarygodność i pozycję dla słów kluczowych. Jeśli Twoja aplikacja jest płatną aplikacją, powinieneś ją przekazać znajomym i rodzinie w iTunes Connect. Osoby, które pobierają aplikację za pomocą kodu promocyjnego NIE MOŻNA zostawić recenzji.

  Strona aplikacji w Twojej witrynie - skonfiguruj stronę internetową z ikoną aplikacji, opisem i

  link zakupu. Po uruchomieniu aplikacji w App Store opublikuj dedykowaną stronę

  twoja aplikacja na Twojej stronie. Jeśli już utworzyłeś stronę Wkrótce, upewnij się

  aby edytować język i osadzić link roboczy kilka miejsc na stronie.

  Strona z zestawem prasowym w Twojej witrynie - Napisz i skonfiguruj stronę internetową z zestawem prasowym, która zawiera następujące elementy: „waniliowy” wpis na Facebooku, Tweet i komunikat prasowy dla Twojej aplikacji, a także link iTunes, krótki link, ikonę aplikacji i zrzuty ekranu. Pamiętaj, aby skompresować wszystko w pliku .zip i udostępnić go. Dodaj link Zestaw prasowy w odpowiednim polu metadanych w iTunes Connect.

  Biuletyn e-mailowy - jeśli masz listę e-mailową, powinieneś jej użyć. Napisz krótką wiadomość e-mail opisującą najlepsze funkcje aplikacji. Umieść link iTunes w co najmniej dwóch do trzech miejscach, zwykle na początku, w środku i na końcu. Powiedz ludziom, co masz, dlaczego ma to dla nich znaczenie i co chcesz, aby zrobili dalej. Zrób pytanie.

  Promo Video - Możesz użyć symulatora w Xcode i fajnego oprogramowania o nazwie Screenflow, aby nagrać wideo przechwytywania ekranu swojej aplikacji w akcji. Możesz także użyć aplikacji Reflector, aby powiązać urządzenie, odzwierciedlić ekran urządzenia na komputerze i nagrać wideo.

  Facebook Fan Page - Utwórz stronę fanowską Facebooka dla każdej aplikacji lub dla swojej aplikacji

  firma.

  Konto na Twitterze - utwórz konto na Twitterze dla swojej firmy aplikacji.

  Aktualizacje i tweety - Użyj aplikacji bufora, aby zaplanować poranne i popołudniowe tweety na Dzień Uruchomienia, Dzień 2, Dzień 3 i później. Dołącz krótki link do swojej aplikacji. Publikuj tak często, jak możesz, bez spamowania swoich fanów i obserwujących. Bądź kreatywny i zmień sposób mówienia o aplikacji. Zwróć uwagę na specjalne funkcje.

  Kampanie reklamowe na Facebooku - Włącz kampanie reklamowe na Facebooku. Ulepszone kampanie instalacyjne Tapjoy - jeśli zdecydujesz się na zintegrowanie zestawu SDK Tapjoy Advertising, pamiętaj, aby zaktualizować aplikację natychmiast po jej uruchomieniu i przesłać kampanię z motywowanymi instalacjami do przeglądu. Pamiętaj też, aby wysłać wiadomość e-mail do pomocy technicznej Tapjoy, aby poprosić o przyspieszony przegląd kampanii.

  Mohound - Mohound ułatwia zakup reklamy mobilnej i śledzenie, które źródła ruchu zarabiają najlepiej. Aby korzystać z platformy Mohound, musisz zintegrować ich SDK.

  Powiadomienia push - w ciągu kilku dni przed uruchomieniem aplikacji napisz powiadomienia push. iPhone'y będą bezpiecznie wyświetlać 107 znaków. Dłuższe powiadomienia prawdopodobnie zostaną obcięte, więc użyj krótkich linków bit.ly lub georiot. Następnie użyj Tłumacza Google, aby zlokalizować swoje powiadomienia push przed zaplanowaniem ich za pomocą dowolnej usługi wypychania, której używasz - np. Pushwoosh.

  Lokalizacje - przed przesłaniem aplikacji musisz dodać każdą lokalizację w iTunes Connect. Usługi, takie jak icanlocalize.com i rev.com, oferują niedrogie tłumaczenia tytułów, opisów, słów kluczowych i napisów do zrzutów ekranu.

  Zlokalizowane zrzuty ekranu - pamiętaj, aby dodać przetłumaczone podpisy do każdego zrzutu ekranu i przesłać je do iTunes Connect.

  Dzień premiery - jeśli ustawisz dzień wydania na jakiś czas w odległej przyszłości, zanim prześlesz go do przeglądu, pamiętaj, aby cofnąć swój przyszły dzień wydania po zatwierdzeniu do 48 godzin przed żądanym dniem wydania. W ten sposób możesz upewnić się, że Twoja aplikacja pojawi się w nowych wydaniach w App Stores na całym świecie.

  Partnerzy strategiczni - określ osoby i organizacje, których interesy biznesowe i

  hobby pokrywają się z tematem aplikacji lub jej przeznaczeniem.

  Tapdaq - Możesz uczestniczyć w społeczności Tapdaq i pomagać innym niezależnym programistom, pozostawiając recenzje i udostępniając swoje aplikacje. Działania te pozwolą Ci uzyskać „daq”, które możesz wydać na recenzje i udziały społecznościowe w swojej aplikacji. Aby korzystać z platformy Tapdaq, musisz zintegrować swój zestaw SDK.

  Dzień premiery

  Twoja aplikacja jest na żywo. Co teraz?

  • Włącz dowolne kampanie reklamowe, które mogły zostać wyłączone, gdy aplikacja była rozmową kwalifikacyjną.
  • Opublikuj stronę aplikacji na swojej stronie.
  • Opublikuj stronę zestawu prasowego aplikacji w swojej witrynie.
  • Zapytaj o opinie przyjaciół i rodziny (najlepiej za pomocą wiadomości tekstowej). Spróbuj uzyskać co najmniej 10 4- lub 5-gwiazdkowych recenzji w ciągu pierwszych dwóch godzin.
  • Włącz promocje krzyżowe w swojej sieci aplikacji.
  • Włącz promocje krzyżowe w sieciach aplikacji swoich znajomych.
  • Opublikuj informację prasową na prMac.com.
  • Dotknij bazy lokalnych kontaktów medialnych i daj im znać, że aplikacja jest aktywna.
  • Skontaktuj się ze swoimi strategicznymi partnerami i daj im znać, że aplikacja jest aktywna.
  • Publikuj posty na odpowiednich forach, aby dowiedzieć się, dlaczego aplikacja jest zabawna, pomocna lub cenna, i umieść link do aplikacji w iTunes (lub link partnerski GeoRiot).
  • Powiedz swoim grupom na Facebooku, że aplikacja została zatwierdzona i jest już dostępna.
  • Powiedz grupom Twittera, że ​​aplikacja została zatwierdzona i jest teraz dostępna.
  • Skontaktuj się z redaktorami witryn z recenzjami aplikacji przez Twitter, e-mail lub formularz kontaktowy.
  • Przetestuj linki aplikacji na swojej stronie.
  • Wyślij biuletyn na listę e-mail.
  • Opublikuj swój film promocyjny na YouTube.
  • Rozpowszechniaj wiadomości na Twitterze, Facebooku i Google+.
  • Publikuj zrzuty ekranu swojej aplikacji na Instagramie i Pinterest.
  • Powiadamiaj kontakty z mediami, że nowa aplikacja jest aktywna.
  • Opublikuj post na blogu o propozycji wartości i najlepszych funkcjach aplikacji.
  • Wyślij e-mail do zespołu przeglądowego Apple ([email protected]) i poproś go uprzejmie o wybranie aplikacji, która ma być polecana.
  • Użyj arkusza kalkulacyjnego Przeglądanie witryn i usług, aby przesłać swoją aplikację do najlepszych witryn przeglądających aplikacje.
  • Umieść krótki link do swojej aplikacji w podpisie e-mailowym.

  Dzień 2

  • Kontynuuj rozpowszechnianie wiadomości, korzystając z Facebooka, Twittera, Instagrama i YouTube.
  • Zastanów się nad zakupem 25 obiektywnych opinii z usługi, takiej jak MyAppAware.com, lub daj recenzje, aby otrzymywać opinie https://appreview.me lub Tapdaq.com. Z Tapdaq możesz korzystać tylko wtedy, gdy zintegrowałeś SDK Tapdaq przed opublikowaniem aplikacji. Uwaga: kupowanie stronniczych opinii jest pogwałceniem Zasad i warunków Apple, ale bezstronne opinie są uczciwe. Słowo mądre: płacisz tylko za recenzje, jeśli Twoja aplikacja zrobi pozytywne wrażenie!
  • Zastanów się nad zakupem motywowanych pobrań za pośrednictwem Tapjoy lub innej usługi.
  • Rozwiń inne reklamy, takie jak reklamy w serwisie Facebook lub promocja Appoday.
  • Prośba o recenzje od przyjaciół i rodziny.
  • Powiadamiaj najlepszych blogerów, że twoja nowa aplikacja jest na żywo.
  • Powiadamiaj grupy Facebook i Twitter, że nowa aplikacja jest aktywna.
  • Sięgnij po liderów i ekspertów branżowych na Twitterze.
  • Opublikuj informację prasową na stronie PRLog.com.
  • Użyj arkusza kalkulacyjnego Przeglądanie witryn i usług, aby przesłać swoją aplikację do najlepszych witryn przeglądających aplikacje.

  Dzień 3

  • Kontynuuj rozpowszechnianie wiadomości, korzystając z Facebooka, Twittera, Instagrama i YouTube.
  • Zastanów się nad zakupem motywowanych pobrań za pośrednictwem Tapjoy lub innej usługi.
  • Prośba o recenzje od przyjaciół i rodziny.
  • Rozpocznij planowanie aktualizacji aplikacji.
  • Odpowiadaj na e-maile obsługi klienta.
  • Spójrz na aktywność swojej aplikacji w Flurry Analytics. Czy możesz poznać preferencje i zachowania swoich użytkowników, obserwując wydarzenia Flurry? Czy możesz porównać swoje dane i zidentyfikować trendy?
  • Oblicz swoje przychody na instalację (RPI), dzieląc całkowitą kwotę pieniędzy na zakupy w aplikacji i przychody z reklam przez całkowitą liczbę instalacji.
  • Regularnie wyszukuj swoją aplikację w Google, aby sprawdzić, czy jakieś witryny z recenzjami wspomniały o Twojej aplikacji lub czy nie napisały. Zapisz najlepsze rozmycia i linki do oryginalnych postów w oddzielnym dokumencie tekstowym.
  • Użyj arkusza kalkulacyjnego Przeglądanie witryn i usług, aby przesłać swoją aplikację do najlepszych witryn przeglądających aplikacje.
  • Powiadamiaj grupy Facebook i Twitter, że nowa aplikacja jest aktywna.
  • Prześlij swoją aplikację do różnych katalogów aplikacji, takich jak Appolocious.
  • Wróć do MobileAction i sprawdź swój ranking….

  Następnie…..

  Cóż, nigdy się nie zatrzymuje

  Wypłukać i powtórzyć

  Wypłukać i powtórzyć…. ale przynajmniej jeśli zaczniesz tak ... rzeczy zaczną się na właściwej drodze

  ;)

  Czy przetestowałeś aplikację za pomocą Wi-Fi i 3G lub 4G?
  Czy ktoś w innym kraju przetestował aplikację dla Ciebie?
  Czy układy i poszczególne przyciski i ikony są zniekształcone, ściśnięte lub rozciągnięte?
  Czy aplikacja ładuje się szybko?
  Czy każdy ekran umożliwia powrót do domu lub przejście do innego ekranu?
  Czy są jakieś ślepe zaułki?
  Co teraz?
  Czy możesz poznać preferencje i zachowania swoich użytkowników, obserwując wydarzenia Flurry?
  Czy możesz porównać swoje dane i zidentyfikować trendy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»