Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Made In America Week - Nasze podejście! | Zleceniodawcy zewnętrzni, konsultanci ds. Sprzedaży i marketingu

  Jak Donald Trump uruchamia  Wyprodukowany w Ameryce  tydzień w celu stymulowania i motywowania lokalnej produkcji, pojęcie e-handlu odgrywa zarówno szansę, jak i zagrożenie dla rynku amerykańskiego

  Jak Donald Trump uruchamia Wyprodukowany w Ameryce tydzień w celu stymulowania i motywowania lokalnej produkcji, pojęcie e-handlu odgrywa zarówno szansę, jak i zagrożenie dla rynku amerykańskiego. Choć idea Made in America jest wspaniała, łańcuch dostaw ustanowiony na lata i dekady nie oferuje teraz żadnych szybkich rozwiązań, aby uczynić ją w 100% w Ameryce. W końcu to 21 wiek! Rodzinna firma Trump z trudem przerzuciła model produkcji off-shore na noc, aby stworzyć swoją gamę produktów w Ameryce od momentu objęcia urzędu - tak produkty Trump są produkowane w Chinach, Wietnamie, Bangladeszu i więcej… zmiana w produkcji jest wysokim zamówieniem! Idea Made in America jest świetna, ale ustalenie jej zajmie trochę czasu.

  Pozytywnie zachęcający w Trump jest to, że położy kres wszelkiej drapieżnej sprzedaży online, która wpływa na lokalnych producentów. Bardzo smutne jest to, że eBay, amerykańska firma, od lat jest prawdziwym adwokatem, zachęcając chińskie firmy z Chin i Hongkongu do bezpośredniej sprzedaży konsumentom w USA. Produkty, takie jak odzież, nasiona roślin, zabawki, artykuły dziecięce i wiele innych, zostały pominięte w amerykańskich przepisach celnych, z powodu ogromnej ilości towarów przychodzących. Jest tak duża, że ​​jest trudna do policji. Konsumentów przyciąga eBay, ponieważ niektóre z tych przedmiotów są tak tanie, a dla niektórych „dziwnych” powodów wiele razy, wysyłka jest BEZPŁATNA - tak przez całą drogę z Chin i Hongkongu. Umysł zadziwia!

  Szansą dla producentów z USA, z roszczeniami Made in America, jest - wykorzystanie eCommerce do rozszerzenia obu B2B i sprzedaż B2C.

  Pod koniec dnia wytwarzanie produktów w Stanach Zjednoczonych oznacza najwyższą jakość, co wymaga wyższej ceny na rynku. B2B eCommerce ma być dwa do trzech razy większy niż eCommerce B2C w miliardach i bilionach dolarów. Tradycyjni producenci, hodowcy i centra technologiczne, które rozpoczęły działalność na platformie eCommerce, robią wielkie marże, które sprzedają biznes dla biznesu.

  Iffel International ma prawdziwą pasję, aby pomagać firmom z USA, które walczą o to, aby przejść do e-handlu B2B. Naszym celem nie jest po prostu stworzenie ładnej strony internetowej eCommerce, ale silnika sprzedaży, który rozmawia z wewnętrznymi systemami w celu ulepszenia lepszych operacji i prognozowania produkcji, oszczędzania kosztów i tworzenia lepszych wydajności przez cały czas. Hema Dey, założyciel Iffel, ma prawdziwą pasję do sektora produkcyjnego i jest w stanie pracować w branżach, które produkują komponenty, pełny sprzęt / maszyny, produkty rolne i wiele innych. Jeśli istnieje zespół wykonawczy, który potrzebuje przewodnictwa lub ułamkowego dyrektora e-commerce na pokładzie, aby sterować zarówno komercyjnym, jak i technicznym podejmowaniem decyzji dotyczących handlu elektronicznego, to naprawdę dobrze jest współpracować z Iffel International.

  Korzyści płynące z handlu elektronicznego dla modelu biznes-biznes obejmują wydajność w zamawianiu, płatności, lepsze zarządzanie relacjami z klientami (CRM) i prognozowanie operacyjne przyniosą lepsze planowanie, nie wspominając o lepszych oszczędnościach na wszystkich etapach. Klienci będą mogli lepiej śledzić wysyłkę i jej zapotrzebowanie. Analizy, które idą w parze z eCommerce, są nieskończone, ekspansja dzięki wykorzystaniu SEO, mediów społecznościowych, reklamy online może i będzie dużo bardziej efektywna niż kiedykolwiek wcześniej.

  Iffel International ma siedzibę w Los Angeles, ale obsługujemy firmy w USA i na świecie. Działamy na rynku od ponad 11 lat i świadczymy pełną usługę agencji marketingowej. „Wszystko zaczyna się od planu marketingu funkcjonalnego i nastawienia sprzedażowego” - mówi Hema Dey, prezes Iffel International. Hema jest międzynarodowym sprzedawcą od 1994 r. I posiada wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania biznesem i marketingu międzynarodowego. Prowadzi SEO (Search Engine Optimization) z zespołem, który jest zaangażowany w ranking stron internetowych na pierwszej stronie Google. Hybryda zarówno komercyjna, jak i techniczna, zapewnia klientom Iffel bardziej stosowane podejście do marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu. Firma wygrała nagrodę Innovation Award w ubiegłym roku i nadal rośnie.

  Wstępna ocena jest BEZPŁATNA. Zarejestrować tutaj .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»