Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  „Mafia 3”: nie tak jak ty, nie tak jak ja

  1. 50 odcieni czerni
  2. Wzdłuż Petersburga
  3. Pracuj, słońce jest wciąż wysokie
  4. Pomaluj to na czarno

  Być tolerancyjnym jest bardzo dobre. Możesz zapoznać się z inną kulturą, innymi stylami, zwyczajami i językami. Ale czasami tolerancja może pójść na całość, jak stało się z naszą dzisiejszą grą. Wyobrażając sobie projekt o tym, jak zły jest rasizm i nietolerancja, autorzy Mafii 3 sami stworzyli propagandę na rzecz czarnej nienawiści w najbardziej skrajnej formie. Tak więc nikt o zdrowych zmysłach nie będzie bronił gry, to jest zbyt złe zarówno w tym, jak iw praktycznie każdym innym jej elemencie.

  Gatunki : TBS, Action
  Platforma : PC, XONE, PS4
  Deweloper : Hangar 13
  Wydawca : Gry 2K
  Wydawca w Rosji: 1C-SoftKlab

  Tragiczny los jest nie tylko w słynnych dramatycznych scenach, ale także za kulisami gamedev jest pełen krwi, potu i łez. W 2002 roku czeskie studio Illusion Softworks zyskało sobie sławę dzięki grze Mafia: The City of Lost Heaven, która była ekskluzywnym komputerem PC i od dawna wyprzedzała swój czas, w tym jego bezpośredniego konkurenta w obliczu serii GTA. Osiem lat później wrócili z sequelem, którego nie zaakceptowali tak dobrze, że wrzucili krzyż do studia i przenieśli rozwój Trikvela na innych ludzi z nowego Hangaru 13. Ci, którym brakowało doświadczenia, mogliby, jeśli można tak powiedzieć, prześcignąć sequel

  Ci, którym brakowało doświadczenia, mogliby, jeśli można tak powiedzieć, prześcignąć sequel

  50 odcieni czerni

  Pierwszą rzeczą, jaką zrobiło studio, było granie w tolerancję, z dumą ogłaszając w napisach początkowych, że nienawidzi rasizmu i wezwałby go do walki w grze. To właśnie dzieje się za podpisami, całkowicie przerywa i niszczy cały brzmiący pomysł. Bohater, czarny zdrowy facet Lincoln, chłodno i wyjątkowo okrutnie zabija niewinnych kolekcjonerów i pracowników banku. Nieco później ujawni wszystkie inne aspekty jego charakteru i zachowania: miotuje się na ulicach, upija, uderza w butelki, zachęca do nielegalnego handlu narkotykami i alkoholem i nie ma nic przeciwko walkom gangów i morderstwom zwykłych gliniarzy. Właściwie nawet znaki na mapie, oznaczające bary lub sklepy z biżuterią, nie odgrywają innej roli w grze, z wyjątkiem miejsc, które można poggedować i splądrować.

  Bohater jest czarny nie tylko na zewnątrz, jego wnętrzności całkowicie zgniły. Nie współczujesz takiej postaci, nienawidzisz takiej postaci. Utraciłeś przyjaciół i krewnych za pewną karę iw każdy możliwy sposób śnisz, że jego zemsta za nich kończy się niepowodzeniem. Cóż, jest to całkowicie sprzeczne z samą koncepcją serii Mafia. Nie ma sposobu odkupienia, tylko więcej grzechów na duszę.

  Środowisko, w większości również czarne, pasuje do Lincolna: sutenerów, morderców, handlarzy narkotyków. Cała ich motywacja sprowadza się do jednego punktu: kiedy biały zrobi mi „coś”, teraz sam „zrobię” to „coś”, ale więcej, a nawet zarobię na tym pieniądze. Na przykład jeden z mniejszych znajomych Lincolna stracił matkę, a teraz po prostu uwielbia zabijać białych. Nie najlepsza demonstracja koncepcji gry, że „rasizm jest zły”, prawda?

  Wzdłuż Petersburga

  Ale początek gry jest najlepszy, jaki ma, przynajmniej odpowiada koncepcji poprzedniej wersji, w której miasto było jedynie dekoracją dużej liniowej fabuły. Seria misji, które następują po sobie, pomimo wzorców i demonstracji wad bohatera, jest nadal bardzo podobna do tego, co było wcześniej. Jednak po przegonieniu kilku misji autorzy wypuszczają bohatera „do woli”. Oto mapa niezbyt dużego miasta New Bordeaux. Tutaj masz kilka obowiązkowych, niezbyt obowiązkowych i nie obowiązkowych zadań. Oto kilka przedmiotów kolekcjonerskich. Tutaj masz GTA, to znaczy, przepraszam, Mafia 3.

  Miasto jest smutne i beznadziejne. Nie ma transportu publicznego od pierwszej gry, nie ma zmiany pór roku od drugiej. Na ulicach są idole, którzy często nie dbają o to, co robisz. Policja jeździ po drogach, co nie obchodzi fakt, że łamiesz przepisy ruchu drogowego, ale jeśli zranisz ich samochód, otworzą się na ciebie. Grzywny? Aresztować Wszystko to pozostaje w dwóch innych częściach Mafii, ponieważ stworzenie klonu technicznego Vice City w 2016 roku jest znacznie łatwiejsze niż wejście do ogrodu GTAV, a przynajmniej wypchanie gry różnymi funkcjami, jak w pierwszej mafii.

  Trudno w to uwierzyć, ale nawet krytycznie nieproduktywny Scarface tego samego gatunku wygląda znacznie bardziej zróżnicowany i bardziej zaawansowany technologicznie niż Mafia 3. Było też wiele zadań dodatkowych, ale było jasne, że autorzy przynajmniej próbowali. Tutaj wszystko jest bardziej prymitywne, jednostronne i wykonane dla niezbyt skomplikowanej kalki. „Zabij wszystkich” i „Zniszcz wszystko” to główne zadania w zadaniach, po których otworzy się nowy. Fantazyjni projektanci nawet nie mieli dość, by urozmaicić miejsce, większość fabuły i ekstrawaganckie przygody Lincolna odbędą się w tych samych budynkach i scenerii.

  Ale pamiętajcie, ile niespodziewanych momentów miało miejsce w GTAIV i GTAV, kiedy bohater nie miał żadnego zadania fabularnego zgodnie z planem? W Mafii 3 po prostu wchodzimy do pokoju, wykonujemy zadanie, odchodzimy. Brak klipów i przerywników, tylko rzadkie prologi, zanim przejdziesz „do pracy”. Wywołanie fabuły gry teraz nie powiedzie się. Mafia 3 to piaskownica alfa, która jest sprzedawana jako gotowy hit AAA.

  Pracuj, słońce jest wciąż wysokie

  Cóż, zgodnie z tradycją: brak optymalizacji i błędy, które na korzyść programistów są stopniowo korygowane. Wydawałoby się, skąd pochodzą takie wymagania systemowe i braki? Gra w niektórych miejscach wygląda gorzej niż jej poprzednik, ale jednocześnie regularnie się zawiesza i ulega awarii. Model uszkodzenia transportu jest bardzo warunkowy, nawet pierwsza mafia da 100 punktów do przodu, ponieważ tutaj poziom jest raczej GTA3 - przednie skrzydła lekko marszczą się, maska ​​i bagażnik odlatują, zderzak traci jedno urządzenie, a odwrócony samochód automatycznie staje się „martwym” złomem, a odwrócony samochód automatycznie staje się „martwym” złomem, Nie wracaj do kół. Nawiasem mówiąc, zapomnij o tankowaniu i usługach samochodowych, aby zdać sobie z tego sprawę, musisz zainwestować w duszę projektu, a nie tylko używać marki jako gotowej krowy.

  Na szczególną uwagę zasługują skoki i przeszkody. Główny bohater nie wie, jak skakać tam, gdzie chce, tylko zbliżając się do obiektu, może się nad nim wspinać. Liczba ogrodzeń, przez które może on skakać, i mury, na których może się wspinać, jest ściśle ograniczona. Oznacza to, że Lincoln ma wiele przeszkód po kolana, ale nie może nad nimi przejść, a jest wiele ścian, które są wyższe od niego i po których cicho się wspina. Czasami z tego poziomu chcesz płakać.

  Czasami z tego poziomu chcesz płakać

  Jednak gra została zebrana w pośpiechu i oczywiście na kolanie. W rzeczywistości wszystko, z czego może być dumna, pasuje w jednej małej części artykułu, a to sprawia, że ​​gra nie jest o wiele lepsza. Przeciwnie, na tle niewielu, ale wielkich zalet, wszystkie inne niedociągnięcia stają się jeszcze bardziej namacalne.

  Pomaluj to na czarno

  Jest jedna rzecz w Mafii 3, która sprawia, że ​​programiści nienawidzą jeszcze bardziej za tak obrzydliwą grę wideo. Muzyka Wybór radia da ci sto punktów przed jakąkolwiek ścieżką dźwiękową GTA i dosłownie przywiąże Cię do siedzenia kierowcy. Jest mało prawdopodobne, że chcesz opuścić swój transport bez usłyszenia niesamowitych utworów z The Animals, The Rolling Stones lub John Lee Hooker do końca. Chcę wyciągnąć muzykę z gry i zabrać ją ze sobą, i być może jest to niemożliwość tej akcji, która sprawia, że ​​Mafia 3 nie wyłącza się natychmiast po włączeniu.

  Drugą rzeczą, która może cię powstrzymać, jest w rzeczywistości strzelanina, której jest wiele. Rzetelne strzały, pięć minut na szczerą i krwawą reakcję wrogów, aby zdobyć kule. Oczywiście, nie uciekną kulawo, zdobywając prowadzenie w kolanie, ale przynajmniej złapią miejsca, w które strzelasz.

  Czy wystarczy ci przejście przez Mafię 3 do końca? To wątpliwe. Jeśli chodzi o strzelców, są lepsze gry. Jeśli chodzi o klony GTA, istnieją lepsze gry, a nawet nie bierze się pod uwagę samej GTA. Jeśli chodzi o fabułę, są lepsze gry. Mafia 3 nie jest nawet szara, jest brązowa ze względu na filtr światła, gra, która jest przeciętna w prawie wszystkim. Autorzy pracowali nad wyrazami twarzy i twarzami, ale całkowicie zapomnieli, że Mafia zawsze była kochana nie dla post-shooterów, nie dla postaci Gopnika, dla otwartego świata, ale dla fabuły. Dzięki temu wszystko jest bardzo złe, a każda minuta pogarsza się.

  Jeszcze trudniej obronić taki projekt, nawet jako adwokat diabła. Autorzy nie mieli na myśli żadnego pomysłu, a nawet godnej kontynuacji nie można było zrobić. Są nowym studiem i do tego można robić ustępstwa, ale to wciąż nie wystarcza, by wyciągnąć takie bzdury, nawet o średnią ocenę. Jest to absolutna porażka moralna.

  4 Całkowite bagno z aligatorami

  Ostateczny werdykt:

  Promując temat nienawiści do rasizmu, autorzy chcieli wycofać swoją grę z bagna, sprzedając ją przynajmniej wokół biodra. Jak pokazała praktyka, zrobili to, ale tylko Mafia 3 nie wygląda na dobrą grę. Najwyższą pochwałą byłoby nazwać to średnią, a tylko to byłaby wielka przesada.

  Kirill Iljuchin

  Nie najlepsza demonstracja koncepcji gry, że „rasizm jest zły”, prawda?
  Grzywny?
  Ale pamiętajcie, ile niespodziewanych momentów miało miejsce w GTAIV i GTAV, kiedy bohater nie miał żadnego zadania fabularnego zgodnie z planem?
  Wydawałoby się, skąd pochodzą takie wymagania systemowe i braki?
  Czy wystarczy ci przejście przez Mafię 3 do końca?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»