Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Magazyn „Point of Sales” - magazyn o handlu detalicznym i gastronomii w handlu detalicznym - magazyn o handlu detalicznym i gastronomii w punkcie sprzedaży detalicznej

  Magazyn informacyjny i analityczny „Point of Sales” - piszemy o handlu detalicznym przez pryzmat strategii zarządzania i technologii usług

  Magazyn informacyjny i analityczny „Point of Sales” - piszemy o handlu detalicznym przez pryzmat strategii zarządzania i technologii usług.

  Jest to podstawowa koncepcja naszej publikacji, publikuje artykuły dotyczące szerokiego zakresu aktualnych zagadnień dotyczących handlu detalicznego:

  • budynek sklepowy, nieruchomości handlowe, wyposażenie sklepów;
  • relacje handlowe z dostawcami i producentami towarów;
  • metody promocji produktu;
  • IT i nowe technologie informacyjne;
  • narzędzia do analizy i prognozowania wyników finansowych sklepu;
  • strategie marketingowe i praktyki merchandisingu, a także wiele innych skutecznych narzędzi, dzięki którym Twój punkt sprzedaży (czy to duża sieć, czy mały wyspecjalizowany sklep) będzie jeszcze skuteczniejszy.

  Nasi czytelnicy to właściciele i menedżerowie przedsiębiorstwa handlowego, dyrektorzy finansowi i handlowi, szefowie działów zaopatrzenia w sprzęt i towary, menedżerowie kategorii i marek; menedżerowie marketingu. Innymi słowy „punkt sprzedaży” czytany jest głównie przez najlepszych menedżerów przedsiębiorstw handlowych. Jednak wśród czytelników jest także wielu menedżerów przedsiębiorstw zajmujących się produkcją towarów i usług, firm usługowych, wszystkich tych, którzy są w jakiś sposób związani z handlem detalicznym i powinni mieć odpowiednie informacje o tym, co dzieje się w handlu detalicznym.

  Magazyn „Point of Sales” ukazuje się od 2005 roku. W tym czasie oprócz samego magazynu opublikowaliśmy ponad 10 recenzji branżowych serii „Point of Sales. Monitor ”dedykowany oprogramowaniu automatyzacji dla frontowych i tylnych biur przedsiębiorstw handlowych; automatyzacja magazynów i centrów dystrybucyjnych; sprzęt gotówkowy; Technologie informatyczne w przedsiębiorstwach gastronomicznych itp. Projekt „Punkt sprzedaży. DIY », seria streszczeń i almanachów. Wszystkie te publikacje omawiają bardziej szczegółowo kwestie poruszone na stronach naszego czasopisma, dostarczają głębokiego obrazu problemów branżowych i ich rozwiązań.

  Magazyn „Point of Sales” składa się z kilku sekcji:

  Dział handlowy - tutaj możesz przeczytać o wszystkim, co dotyczy ekonomii przedsiębiorstwa handlowego, jego finansów.

  Anatomia sklepu - tutaj uważane są za najpilniejsze problemy sklepów i sklepów z wyposażeniem.

  Czynnik ludzki polega na zarządzaniu personelem i zachowaniach klientów.

  W tym przypadku - wywiad z liderami branży: sieciami handlowymi, producentami towarów, dostawcami sprzętu.

  Opinia - materiały eksperckie na temat bieżących problemów. Jak mówią, opinia redakcji nie zawsze pokrywa się z opinią autora, ale co zrobić, to rubryka!

  Zakres regionalny - przeglądy branżowe rynków regionalnych.

  Trendy - rzeczywiste dane z badań marketingowych.

  Retail As Is - zagraniczne doświadczenia na własne oczy. Raporty z wydarzeń z handlu zagranicznego, najciekawsze z naszych zagranicznych wycieczek handlowych.

  Warsztaty prawne - praktykujący prawnicy ujawniają sekrety wsparcia prawnego dla działalności handlowej.

  Technologia - „know-how” w dziedzinie technologii handlowych.

  Gastronomia - automatyka, sprzęt i technologie - produkcja własna w punktach sprzedaży detalicznej, gastronomii w supermarketach i hipermarketach itp.

  Oprócz wiadomości o handlu i branżach pokrewnych, ogłoszenia o wydarzeniach specjalistycznych, recenzje nowych książek.

  Magazyn jest dystrybuowany wśród sprzedawców detalicznych, firm dystrybucyjnych i hurtowych, producentów towarów konsumpcyjnych, dostawców i producentów sprzętu handlowego. Lista mailingowa naszego magazynu jest stale aktualizowana i zawiera tylko aktualne adresy.
  Zawsze upewniamy się, że publikacja trafiła dokładnie do szefów przedsiębiorstwa handlowego.

  Magazyn wchodzi także do działów odpowiedzialnych za rynek konsumencki i zakres usług administracji regionalnej i miejskiej. Czasopismo jest obowiązkowe na ogólnorosyjskich tematycznych forach biznesowych, wystawach specjalistycznych, imprezach partnerskich w Moskwie, Petersburgu i innych rosyjskich miastach.

  Dane techniczne i informacje wyjściowe: magazynek w pełnym kolorze, format A4,
  gęstość wynosi 115-170 g / m², objętość - ponad 70 stron, federalna korporacyjna edycja B2B, zasięg regionalny - RF, nakład 10 000 kopii.

  Zadzwoń, napisz, jesteśmy zawsze otwarci na wzajemnie korzystną współpracę!

  Zadzwoń, napisz, jesteśmy zawsze otwarci na wzajemnie korzystną współpracę


  +7 (495) 722-44-59
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, aby go zobaczyć, musisz włączyć obsługę JavaScript.

  Ogłoszenia liczb

  Artykuły z czasopism

  poświęcony szerokiej gamie strategii zarządzania

  w handlu detalicznym


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»