Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Magia pomagania innym dzięki Offsite SEO

  1. Korzyści z pomocy innym
  2. Ludzie pomagają sobie nawzajem
  3. Praca pomagająca ludziom w Twoich umiejętnościach
  4. Chcę pomóc ludziom w tym, co mogę

  Kiedy ludzie myślą o pomaganiu innym, mają tendencję do myślenia o pracy w społeczności. Istnieje wiele okazji, aby pomóc twojemu współmałżonkowi (lub kobiecie), który może nie kręcić się wokół pracy non-profit.


  Istnieje wiele powodów, aby pomóc innym:
  • Dobrze jest pomagać innym
  • Możesz nauczyć się nowych umiejętności
  • Możesz połączyć się w sieć
  • Możesz doskonalić umiejętności, które chcesz pielęgnować.

  Zbyt wielu ludzi nie pomaga innym, ponieważ nie wiedzą, co robić. Okazuje się, że masz wiele różnych rzeczy, które możesz robić; to tylko kwestia zainspirowania cię, żeby wszystko się zaczęło.

  Kiedy ludzie myślą o pomaganiu innym, mają tendencję do myślenia o pracy w społeczności Korzyści z pomocy innym

  Mimo, że robienie rzeczy na własną rękę jest w porządku, może to przynieść prawdziwą korzyść pomagając ludziom wokół ciebie osiągnąć sukces. Jednym z największych zgubionych kluczy w biznesie jest pomoc innym. W rzeczywistości powinno to być podstawą działalności, tak aby była to sytuacja korzystna dla wszystkich.

  Czy kiedykolwiek czułeś, że firma chce cię wykorzystać do twoich zasobów? Ich język i nastawienie dotyczą wszystkiego, co możesz dla nich zrobić, a nie tego, co mogą dla ciebie zrobić. Naprawdę ciężko jest przekazać swoje zasoby tym firmom. Ponieważ… gdzie jest tajemnica… nie wydają się autentyczni ani hojni.

  VA Staffer (na czele z J Hunter) polega na pomaganiu innym. Co z tego wyjdzie VA Staffer?
  • Uczenie się nowych doświadczeń
  • Tworzenie partnerów strategicznych
  • Zdobywanie inspiracji biznesowych
  • Dobre samopoczucie związane z pracą, którą wykonujemy
  • Pomaganie innym odnieść sukces

  Ludzie pomagają sobie nawzajem

  Odkąd społeczeństwo zaczęło tworzyć coraz większe grupy, odkryliśmy, że pomaganie sobie nawzajem było ogromną korzyścią dla wszystkich. Bycie mistrzem wszystkiego jest czasochłonne i kosztowne.

  Jeśli jedna osoba włada hodowlą kurczaków, innymi mistrzami produkującymi masło, trzecią osobą zajmującą się produkcją sera, a czwarta osoba opanowuje gotowanie na ogniu, to wszyscy otrzymują omlety serowe na śniadanie! Pyszne, pyszne serowe omlety są z pewnością wielką zaletą dla pomagania rówieśnikom.

  Co to ma wspólnego z Twoją witryną biznesową?

  Brzmi to tak prosto, że musisz dotrzeć do innych ludzi i pomóc im; a potem oni mogą ci pomóc. Zbyt wiele firm popełnia błąd, tworząc stronę internetową i próbując przekonać ludzi, że ci ludzie chcą kupić to, co chce kupić firma. Firmy rozmawiają raczej z potencjalnymi klientami niż z nimi.

  O wiele lepiej jest dowiedzieć się, czego chcą klienci, a następnie dostosować i dostosować do nich swoją firmę. Okazuje się, że obie strony wygrywają, jeśli oba przedsięwzięcia zakończą się sukcesem.

  Do rozważenia są także słowa kluczowe i SEO. VA Staffer ma możliwość zapewnienia dokładnie tego, czego ludzie szukają. To pierwszy raz w historii, że możesz zdobyć te badania rynku na wysokim poziomie. Tak więc VA Staffer pomaga Ci znaleźć niewykorzystane rynki, budować strategie, aby dostać się na te rynki, oraz ciągłe wsparcie; w zamian VA Staffer chce, abyś polecił tę firmę innym, aby kontynuować tę pozytywną pętlę sprzężenia zwrotnego.

  Pozytywne działanie rodzi pozytywne działanie.

  Praca pomagająca ludziom w Twoich umiejętnościach

  Ludzie lubią robić rzeczy, aby uczynić świat lepszym miejscem. Ludzie używają wszelkich dostępnych im zasobów, aby wykonać tę misję. Naprawdę wspaniałą rzeczą w firmach takich jak Fiverr i VA Staffer jest to, że pozwalają ludziom korzystać ze swoich umiejętności dla korzyści innych osób w Internecie. Wiele małych firm zostało utworzonych online, aby dopasować talenty ludzi do tych, którzy potrzebują ich usług.

  Jest to zdumiewające w samej liczbie przedsiębiorców, którzy rozwinęli się z opóźnionej gospodarki. W rzeczywistości nastąpiła ogromna innowacja w sposobie prowadzenia biznesu, ponieważ coraz więcej ruchu internetowego trafia do źródeł mobilnych.

  Oznacza to, że ludzie muszą mieć dostęp do informacji i korzystać z nich z telefonów i tabletów. Jeśli masz pracę, która pomaga ludziom w przejściu na drugą stronę, to jest jak osoba, która sprzedawała łopaty podczas gorączki złota. Tu są pieniądze!

  Chcę pomóc ludziom w tym, co mogę

  Po pracy z VA Staffer przez okres, w którym współpracowałem z firmą, ta firma ma dobrego ducha. Pracownicy są bardzo szczęśliwi i dużo się śmieją. To niezwykła cecha widoczna w firmach. W VA Staffer pracownicy sami czują się bardzo cenieni za to, co robią.

  Jest to spowodowane przez ich lidera J Huntera (który naprawdę chce widzieć ludzi dobrze). Podobnie jak J, interesuje mnie również pomaganie innym i pomagam w tym, co mogę - szczególnie w zakresie badań rynku i SEO. To niesamowite uczucie, aby naprawdę pomóc innym i uzyskać pozytywne opinie na ten temat.

  Koteczek

  Kitty jest ekspertem ds. Treści SEO od ponad dziesięciu lat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Rozwija długoterminowy wzrost organiczny dla wielu firm ze sprawdzonym sukcesem.

  Czy kiedykolwiek czułeś, że firma chce cię wykorzystać do twoich zasobów?
  Co z tego wyjdzie VA Staffer?
  Co to ma wspólnego z Twoją witryną biznesową?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»