Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Marketing Books 2016

  1. Marketing
  2. „ MARKETING KONSUMENCKI „ Robert Best
  3. „ IDEALNY MARKETING »Niraj Dawar
  4. „ STRATEGIA NIEBIESKIEGO OCEANU »Chan Kim
  5. Neuromarketing
  6. „ ŁAMANIE MARKETINGU »Phil Barden
  7. „ NEUROMARKETING W AKCJI »David Lewis
  8. „ USUWANIE MÓZGU »Martin Lindstrom
  9. Marketing partyzancki
  10. „ WIĘCEJ PIENIĘDZY Z TWOJEGO BIZNESU „
  11. „ EKSPRESOWY MARKETING „
  12. Marketing internetowy
  13. „ NAPISZ, ZMNIEJSZ »Maksym Ilyakhov, Ludmiła Sarycheva
  14. „ MARKETING W SIECI SPOŁECZNEJ »Damir Khalilov
  15. „ MARKETING ZAWARTOŚCI „
  16. Marketing usług

  Zawartość:

  Marketing - termin, którego nie można przypisać do listy neologizmów, ponieważ można go usłyszeć nawet z ust dziecka. Tradycyjnie marketing jest uważany za zakres sprzedaży i reklamy produktu. Taka wąska definicja nie może ujawnić istoty tej koncepcji, ponieważ ludzie tęsknią za najważniejszym punktem. Marketing to szczególny rodzaj działalności o całkowicie szlachetnym celu - zadowoleniu klienta i, oczywiście, zysku. Zatem głównym zadaniem tego marketingu jest pozostawienie zadowolonego zarówno konsumenta, jak i zainteresowanych sprzedażą niektórych towarów osób.

  Marketing

  Obecnie istnieje wiele interesujących i bardzo przydatnych książek napisanych przez doświadczonych marketerów, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

  Ten „klasyczny marketing” powinien obejmować takie książki, jak:

  MARKETING KONSUMENCKI Robert Best

  Ta książka w przystępnej formie określa podstawowe zasady „inteligentnego” marketingu.

  Autor książki, Roger Best, będąc honorowym profesorem marketingu, zdołał pokonać ogromną przepaść między teorią a praktyką.

  Maksymalnie uprościł życie czytelnika, przesyłając materiał, który jest raczej trudny do zrozumienia w krótkich tabelach i diagramach.

  IDEALNY MARKETING »Niraj Dawar

  W tej unikalnej książce autor skupia się na tych punktach, które nie zwracają uwagi na 98% marketerów.

  Działa jako psycholog marketingu, ponieważ ta fascynująca książka uczy prawidłowego myślenia, które jest podstawą udanej działalności.

  STRATEGIA NIEBIESKIEGO OCEANU »Chan Kim

  Książka uczy zarówno początkujących, jak i doświadczonych marketerów, aby zbudować zupełnie nowy model biznesowy oparty na spokojnej racjonalnej analizie, a nie na zwykłym rozlewie krwi w walce o klienta.

  Autor książki podkreśla, że ​​żadna konkurencja nie jest symbolem udanego i zdrowego biznesu, ale służy jedynie jako powód do pojawienia się stresu konkurencyjnego.

  Neuromarketing

  Specjalnym rodzajem marketingu, który wymaga odrębnej uwagi i szczegółowej analizy, jest neuromarketing - specjalnie opracowane metody badania zachowań konsumentów, a co za tym idzie, wpływ na ich wybór. Najpopularniejsze książki o neuromarketingu to:

  ŁAMANIE MARKETINGU »Phil Barden

  Książka znanego marketera przedstawia wyniki szeroko zakrojonych badań literatury naukowej, które pozwoliły autorowi odpowiedzieć na pytanie, które dotyczy wszystkich marketerów: co sprawia, że ​​ludzie kupują określony produkt.

  NEUROMARKETING W AKCJI »David Lewis

  Autor książki jest dostępny i zwięźle opisuje, w jaki sposób wykorzystanie pewnych metod i technologii przez marketerów zmusza konsumenta do świeżego spojrzenia na produkt.

  USUWANIE MÓZGU »Martin Lindstrom

  Książka, w której autor z konkretnymi przykładami pokazuje, czym jest „migotanie” mózgu nabywcy i jak zmusić konsumenta do zakupu nawet najbardziej niepotrzebnego produktu.

  Marketing partyzancki

  Osiągnięcie jak największej liczby inwestycji poprzez inwestowanie w minimum to podstawowa zasada nowego rodzaju marketingu z „mówiącą” nazwą - marketing partyzancki. Jest on reprezentowany przez takie fascynujące książki tego guru marketingu Alexandra Levitasa jako:

  WIĘCEJ PIENIĘDZY Z TWOJEGO BIZNESU

  Książka, w której znany ekspert w dziedzinie marketingu nakreślił i przeanalizował główne przyczyny spowolnienia wzrostu zysków firmy.

  EKSPRESOWY MARKETING

  Książka, która przedstawia „plan szybkiej akcji”, której realizacja pozwoli nawet najbardziej nierentownej firmie oddychać świeżym powietrzem.

  Marketing internetowy

  Prawdziwa nauka uważana jest za jedną z najbardziej „zaawansowanych” dziedzin marketingu - marketing internetowy. Najpopularniejsze książki w tym kierunku to:

  NAPISZ, ZMNIEJSZ »Maksym Ilyakhov, Ludmiła Sarycheva

  Ta książka przedstawia podstawowe zasady pisania naprawdę „silnych” tekstów bez szablonów i „wody”.

  MARKETING W SIECI SPOŁECZNEJ »Damir Khalilov

  Książka, w której autor przedstawia bardzo zwięzłą analizę żywych przykładów i zaleceń dotyczących udanej promocji towarów i usług w sieciach społecznościowych.

  MARKETING ZAWARTOŚCI

  W tej książce Artem Senators opowie nie tylko o tym, jak zdobyć znaczną armię abonentów, ale także, jak przekształcić je w zainteresowane społeczeństwo, które aktywnie uczestniczy w życiu twojej strony.

  Marketing usług

  Najbardziej informacyjną i na dużą skalę branżą marketingową są usługi marketingowe. Aby opanować wszystkie szczegóły analizy rynku i sprzedaży „niewidzialnych towarów”, wystarczy przeczytać książkę Harry'ego Beckwitha Sprzedaż niewidzialna Ta wyjątkowa książka przedstawia podstawowe metody i zasady sprzedaży towarów, których nie można dotknąć ani zobaczyć.

  Aby opanować wszystkie szczegóły analizy rynku i sprzedaży „niewidzialnych towarów”, wystarczy przeczytać książkę Harry'ego Beckwitha „  Sprzedaż niewidzialna  „ Ta wyjątkowa książka przedstawia podstawowe metody i zasady sprzedaży towarów, których nie można dotknąć ani zobaczyć


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»