Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Marketing hotelowy - na nowy poziom. Forum wyników Profi Club Hotelier.PRO. Rzeczywisty format dialogu eksperckiego. Kompetencje, marki i charyzma.

  W przeciwieństwie do organizatorów przytłaczającej liczby wydarzeń hotelowych w ostatnich latach Pro Club Hotelier.PRO opiera się na wiedzy, a nie na masie. W jednodniowym intensywnym, trwającym prawie 10 godzin, omawiano nie tylko aktualne problemy rynku, ale także najskuteczniejsze sposoby ich rozwiązania. Uznani eksperci Intourist, Aviasales, Marriott, LookInHotels, Expedia, Carlson Wagonlit Travel i Hotel Helvetia opowiedzieli uczestnikom forum o niebezpieczeństwach związanych ze sprzedażą hoteli, dzielonych ekskluzywnych hackingach życiowych i osobistych doświadczeniach z najgorętszych tematów branży hotelarskiej.

  Forum „Marketing Hotelowy, Reklama i PR” odbyło się po raz pierwszy w nowym formacie dla Hotelier.PRO - wspólnie z uczestnikami Hotelier.PRO Pro Club .

  Forum otworzyło Valery Maximov , dyrektor generalny hotelu Vega Izmailovo , który podkreślił znaczenie i konieczność takich wydarzeń oraz ich znaczenie dla zwiększenia profesjonalizmu uczestników rynku hotelowego.

  Forum otworzyło Valery Maximov , dyrektor generalny hotelu Vega Izmailovo , który podkreślił znaczenie i konieczność takich wydarzeń oraz ich znaczenie dla zwiększenia profesjonalizmu uczestników rynku hotelowego

  Ze swojej strony Vadim Prasov , wiceprezes Federacji Restauratorów i Hotelarzy zauważył, jak ważne jest dla hotelarzy konsolidowanie najbardziej palących problemów rynku i przybliżanie władzom ich stanowiska. Jak pokazuje praktyka, desynchronizacja działalności związanej z energią i hotelami często prowadzi do negatywnych konsekwencji, czego przykładem może być niedawna demarkacja kazańskich urzędników ds. Bezpieczeństwa, którzy domagali się, aby hotelarze z miasta wysyłali poufne informacje o gościach do niechronionych bezpłatnych serwerów pocztowych. Niestety, jak zauważył Vadim Prasov, inne regiony również mogą spodziewać się takiego rozwoju, w którym środki bezpieczeństwa zostaną zaostrzone w przeddzień meczów Pucharu Konfederacji i Pucharu Świata.

  Niestety, jak zauważył Vadim Prasov, inne regiony również mogą spodziewać się takiego rozwoju, w którym środki bezpieczeństwa zostaną zaostrzone w przeddzień meczów Pucharu Konfederacji i Pucharu Świata

  Leonid Marmer, prezes Intourist Thomas Cook, mówił o trendach i problemie turystyki przyjazdowej w Federacji Rosyjskiej.

  Leonid Marmer, prezes Intourist Thomas Cook, mówił o trendach i problemie turystyki przyjazdowej w Federacji Rosyjskiej

  Ważnym punktem przemówienia Leonida Marmera były wnioski dotyczące najpoważniejszych problemów rozwoju przemysłu turystycznego w kraju i sposobów jego rozwiązania. Na przykład jasne jest, że najpopularniejsza trasa dla zagranicznych turystów, Moskwa - St. Petersburg, jest już przeciążona, a obie stolice przesycone są turystami. Tymczasem infrastruktura regionalna nie jest jeszcze gotowa na intensywny rozwój ruchu turystycznego, którego rozwój jest również utrudniony przez brak lotów. Oczywiście, takie problemy można rozwiązać tylko przy udziale państwa, ale niektóre, na przykład, brak personelu, mogą być rozwiązane przez samych hotelarzy na ziemi. Podobnie sami hotelarze muszą zdecydować, jak pracować nad przyciąganiem zagranicznych gości. Jeśli dla dużych hoteli, które intensywnie współpracują z turystami zagranicznymi, zagraniczne wystawy są potężnym kanałem promocji ich produktów, to dla małych hoteli, które nie mają stałego kontyngentu zagranicznych gości, udział w takich wydarzeniach jest po prostu bez znaczenia.

  Elena Lysenkova, dyrektor generalny Hospitality Income Consulting, powiedziała gościom forum o sztuce tworzenia wyjątkowej marki hotelowej.

  Rynek hotelowy nowoczesnej Rosji wykorzystał prawdziwą manię sprzedaży dla gości o identycznym produkcie w różnych cenach. Dopiero opanowanie tajemnicy DNA marki hotelowej pozwala odróżnić hotel od szarej masy tego samego typu, podkreślając zalety i ukrywając słabe punkty. Konstruowanie marki i ostatecznie unikalna oferta zakupów to złożony proces, który uwzględnia wiele elementów.

  Uderzające i pamiętne przemówienie z rozdziału o PR i marketingu w Aviasales i Hotellook Janis Dzenisa poświęcone było tak zwanemu „marketingowi ofensywnemu” - strategii promowania twojego produktu poprzez rzeczywiste, niezwykłe i często skandaliczne motywy informacyjne.

  Gra na skraju faulu może być rozgrywana tylko przez profesjonalistów i tylko w firmach, które już zajmują pewną niszę na rynku. W przeciwnym razie gry z agendą polityczną i wykorzystywaniem tematów seksualnych mogą mieć dość wyraźne problemy dla przedsiębiorstw, zarówno pod względem ich wizerunku, jak i ze strony władz.

  Mila Sidorina, dyrektor ds. Marketingu i komunikacji w Carlson Wagonlit Travel, podzieliła się ciekawymi spostrzeżeniami na temat przyciągania klientów korporacyjnych.

  Jednym ze skutecznych narzędzi pracy z klientami są działania edukacyjne. Z jednej strony na rynku jest wiele tego typu wydarzeń, ale jest sporo debatujących wydarzeń - format okrągłych stołów. Jednak możliwość wypowiedzenia się, podzielenia się swoim doświadczeniem przyciąga klienta korporacyjnego, który od słuchacza zamienia się w towarzysza. Oczywiście temat takich wydarzeń powinien być naprawdę istotny, „ból” klienta.

  Ekspert SMM Elena Karpishena podzieliła się z gośćmi forum doświadczeniem sprzedaży hoteli za pośrednictwem niestandardowych kanałów - z pomocą społeczności internetowych „Yaplakal” i „Peekaboo”. Wykorzystanie tego narzędzia pokazało jego skuteczność na przykładzie hostelu „Przyjdź!”.

  Armen Kalajian, szef agencji Marketing HORECA, kontynuował i rozwijał temat sprzedaży za pośrednictwem mediów społecznościowych, mówiąc o siedmiu najczęstszych błędach w promowaniu hotelu w sieciach społecznościowych.

  Błędy związane z publicznością dotyczą jej segmentacji, zasięgu, pracy z subskrybentami i bazy odbiorców. Zasadniczo cały punkt sieci społecznościowych sprowadza się do tworzenia, uzupełniania i pracy z lojalną bazą odbiorców. Błędy związane z treścią ostatecznie sprowadzają się do braku odpowiedzi ze strony publiczności. I wreszcie, ostateczne zadanie hotelowych usług socjalnych - promocja sprzedaży powinna zostać zrealizowana, czego nie można zrobić bez przyciągnięcia lojalnej publiczności do strony internetowej hotelu lub OTA.

  Właściciel i dyrektor generalny hotelu „Helvetia” (St. Petersburg) Eunis Teymurkhanly podzielił się wyjątkowym doświadczeniem w zarządzaniu i promocji hotelu, aktywnie wykorzystując czynnik medialny do zwiększenia sprzedaży. Oprócz poważnej i zrównoważonej pracy z przedstawicielami Bohemians, Eunice aktywnie promuje swoją osobistą markę, wykorzystując zasoby medialne, na przykład za pośrednictwem Snoba i Echo z Moskwy, jego książki Nie przeszkadzać.

  Ale oczywiście tylko media nie zastąpią umiejętności zarządzania i umiejętność trzeźwej oceny realiów rynku. Jak zauważył sam Eunis, nawet najbardziej lojalni „ludzie mediów” nie otrzymują bezpłatnego zakwaterowania, ponieważ taka polityka zasadniczo uczy gości płacenia za usługi hotelowe, co jest niezgodne z działalnością hotelową. Podstawą interakcji z gościem jest indywidualne podejście, które ostatecznie pozwala na promocję hotelu z ustami, co jest skuteczniejsze niż jakakolwiek reklama.

  Valeria Utkina, dyrektor wykonawczy Lookinhotels, powiedziała uczestnikom forum o nowej erze hotelowego PR. W miejsce ery sprzedaży tekstów pojawia się sprzedaż filmów, których obecność przyciąga uwagę coraz większej liczby potencjalnych gości.

  W miejsce ery sprzedaży tekstów pojawia się sprzedaż filmów, których obecność przyciąga uwagę coraz większej liczby potencjalnych gości

  Wysokiej jakości treści wizualne pozwalają skutecznie osiągnąć emocjonalne zaangażowanie publiczności, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście rezerwacji. Naturalnie hotel, który chce polegać na promocji wizualnej, powinien trzeźwo ocenić jego możliwości finansowe i zwrócić się do profesjonalnych wykonawców, w przeciwnym razie pieniądze na promocję mogą przynajmniej zostać wyrzucone na wiatr, w najgorszym przypadku „arcydzieło wideo” zamieni się w anty-reklamowe.

  Naturalnie hotel, który chce polegać na promocji wizualnej, powinien trzeźwo ocenić jego możliwości finansowe i zwrócić się do profesjonalnych wykonawców, w przeciwnym razie pieniądze na promocję mogą przynajmniej zostać wyrzucone na wiatr, w najgorszym przypadku „arcydzieło wideo” zamieni się w anty-reklamowe

  Alina Abramovich, dyrektor regionalny ds. Marketingu i PR Sochi Marriott Krasnaya Polyana podzieliła się sekretami przyciągania gości z „centrum” do hotelu regionalnego.

  Marketingu i PR Sochi Marriott Krasnaya Polyana podzieliła się sekretami przyciągania gości z „centrum” do hotelu regionalnego

  Jedna dobrze znana marka nie wystarcza do budowania aktywnej sprzedaży; potrzebne są działania online i offline, stała kreatywność i nacisk na emocje gości. Wydarzenia biznesowe, festiwale i partnerstwa z przedstawicielami mediów, sztuki i show biznesu są ważnym narzędziem promocji przy minimalnych inwestycjach finansowych. Partnerami Sochi Marriott Krasnaya Polyana są takie rozpoznawalne marki, jak BMW, Mercedes, Moet Hennessy, Eurowine, Louis Vuitton, Bosco, a także banki, kluby jachtowe itp.

  Partnerami Sochi Marriott Krasnaya Polyana są takie rozpoznawalne marki, jak BMW, Mercedes, Moet Hennessy, Eurowine, Louis Vuitton, Bosco, a także banki, kluby jachtowe itp

  Varvara Malkina, dyrektor regionalny Expedia w Federacji Rosyjskiej i WNP , powiedziała hotelarzom o możliwościach, jakie oferuje zestaw narzędzi Expedia w celu zwiększenia sprzedaży hoteli bez notorycznego dumpingu hotelowego.

  Varvara Malkina, dyrektor regionalny Expedia w Federacji Rosyjskiej i WNP , powiedziała hotelarzom o możliwościach, jakie oferuje zestaw narzędzi Expedia w celu zwiększenia sprzedaży hoteli bez notorycznego dumpingu hotelowego

  Najbardziej zaawansowane hotele zwracają już większą uwagę na zarządzanie przychodami, inwestując ogromne wysiłki w monitorowanie sytuacji rynkowej, śledzenie konkurentów i kształtowanie własnej polityki cenowej. Nowe narzędzie do zarządzania przychodami Rev +, które jest dostępne od połowy maja 2017 r. I pozwala Rosjanom znacząco zoptymalizować ten proces, usuwając znaczne obciążenia ze strony hotelarzy, jednocześnie podnosząc jakość i głębię analizy cen.

  I pozwala Rosjanom znacząco zoptymalizować ten proces, usuwając znaczne obciążenia ze strony hotelarzy, jednocześnie podnosząc jakość i głębię analizy cen

  Warto zauważyć, że narzędzia Expedia pozwalają śledzić zachowanie „pominiętych gości”, którzy oglądali stronę hotelu, ale dokonali wyboru na korzyść konkurenta.

  Warto zauważyć, że narzędzia Expedia pozwalają śledzić zachowanie „pominiętych gości”, którzy oglądali stronę hotelu, ale dokonali wyboru na korzyść konkurenta

  Redakcja Hotelier.PRO z dumą oświadcza, że ​​Forum Marketingu, Reklamy i PR Hotelu zrealizowało swoje zadanie w 100%. Wysokie kompetencje prelegentów, aktywna publiczność, odpowiednie tematy i nieformalna atmosfera - wszystko to było dowodem skuteczności formatu klubowego do przeprowadzania imprez eksperckich.

  Hotelier.PRO dziękuje wszystkim prelegentom i wszystkim uczestnikom zakończonego forum i zaprasza ich na nowe wydarzenia - w tym w formie spotkań Hotelier.PRO Pro Club . Do zobaczenia ponownie!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»