Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Marketing internetowy. Funkcje

  1. Funkcje marketingu internetowego
  2. Zalety marketingu internetowego
  3. Główne sposoby promowania w Internecie:

  Znajomy wszystkim  koncepcja „marketingu”

  Znajomy wszystkim koncepcja „marketingu” . Ogólnie rzecz biorąc, jest to zestaw środków mających na celu określenie grupy docelowej konsumentów, świadomości problemów i potrzeb potencjalnych klientów oraz przekonanie ich, że dany produkt spełnia wszystkie ich potrzeby. Cel marketing - zwiększenie i utrzymanie liczby sprzedaży towarów. Zadania marketingu internetowego są takie same jak w przypadku zwykłego marketingu. Różnica polega na tym, że ma na celu promowanie towarów przez Internet. Teraz taki marketing daje dobre wyniki, ponieważ liczba użytkowników sieci rośnie, a są to osoby prawie wszystkich grup wiekowych i zawodowych. Jest to tylko część ogólnego marketingu i ma swoje własne cechy i zalety.

  Funkcje marketingu internetowego

  W przeciwieństwie do prawdziwej komunikacji wirtualnej są odroczone. Oznacza to, że może to zająć nieokreślony czas od momentu wysłania prośby (listu, komentarza) do momentu odpowiedzi. Z reguły opóźnienie czasowe jest wciąż stosunkowo niewielkie, ale wszystko nie dzieje się tak szybko, jak podczas komunikacji na żywo.

  Komunikacja internetowa jest niezwykle werbalna i pozbawiona wszelkich emocji (z wyjątkiem używania emotikonów, ale trzeba przyznać, że można to nazwać odcinkiem „komunikacji emocjonalnej”). Tylko treści mogą być przesyłane przez Internet. Niezależnie od tego, co można powiedzieć, głównym zadowoleniem Internetu jest tekst i nie może on przekazywać głosu ani naśladować.

  I jeszcze jedna charakterystyczna cecha marketingu internetowego to możliwe problemy techniczne. Zdarza się, że serwer ulega awarii lub nie ma połączenia. Wynik - komunikacja jest zerwana.

  Zalety marketingu internetowego

  Żyjący ludzie muszą płacić wynagrodzenia, a dzięki marketingowi internetowemu pieniądze są wydawane tylko na utrzymanie strony (hosting, administrowanie serwerem). W każdym razie odpady są mniejsze niż w przypadku utrzymania personelu i biura.

  Publiczność internautów ma stały pozytywny trend. Główni użytkownicy Internetu są najbardziej aktywną częścią populacji. Co nam to daje? Otrzymujemy dostęp do grupy docelowej właściciela witryny, reklamodawcy.

  Bezpośrednie kampanie marketingowe nie reagują tak szybko jak kampanie marketingowe w Internecie.

  Dzięki marketingowi internetowemu masz możliwość korzystania z różnych narzędzi do analitycznej oceny wyników promocji (od prostych produktów statystycznych po Google Analitics).

  Główne sposoby promowania w Internecie:

   • Pozycjonowanie (SEO);
   • System banerów;
   • Reklama kontekstowa;
   • Promocja w mediach społecznościowych (SMM);
   • Marketing wirusowy;
   • E-mail marketing.

  Podstawą marketingu internetowego jest optymalizacja wyszukiwarek (SEO), najważniejsza i niezbędna w rozwoju. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy w tej dziedzinie, powinieneś skontaktować się ze specjalistami. Skuteczna promocja produktu w Internecie doprowadzi do zwiększenia sprzedaży, aw rezultacie do wzrostu dochodów.

  Co nam to daje?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»