Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Marketing internetowy restauracji

  1. 1. Korzystaj z aplikacji, które pokazują, co jest w pobliżu.
  2. Blogowanie to świetny sposób, aby nie tylko zoptymalizować wydajność witryny i przyciągnąć ruch, ale...
  3. 2. Korzystanie z wiadomości tekstowych
  4. 3. Blog restauracji - jak przyciągnąć uwagę publiczności?
  5. 4. Korzystanie z kierowania geograficznego dla wyników wyszukiwania
  6. Wyszukiwarka Google zaczęła obniżać wyniki wyszukiwania w witrynach, które są słabo wyświetlane na urządzeniach mobilnych.
  7. 6. Efektywne korzystanie z zamówień online
  8. 7. Adaptacyjny układ strony
  9. 8. Utrzymywanie stron społecznościowych w Internecie
  10. 9. Skonfiguruj alerty Google
  11. 10. Współpraca z dostawami żywności.
  12. W tym artykule opisałem najbardziej popularne i proste sposoby promowania restauracji, które nie wymagają...

  W branży restauracyjnej w obliczu ostrej konkurencji bardzo ważne jest zaspokojenie potrzeb współczesnego konsumenta. Według badań ponad 80% docelowych odbiorców restauracji sprawdza stronę internetową restauracji na smartfonie. Większość użytkowników dużych miast po prostu szuka miejsca w pobliżu, aby zjeść posiłek za pomocą telefonu.

  1. Korzystaj z aplikacji, które pokazują, co jest w pobliżu.

  Zarejestruj się w Google Maps / Google Business, aby użytkownik mógł łatwo znaleźć Cię na mapie, jeśli zdecydujesz, gdzie zjeść w pobliżu. Użyj tego samego facebooka, Map me, 2gis, map Yandex.

  Blogowanie to świetny sposób, aby nie tylko zoptymalizować wydajność witryny i przyciągnąć ruch, ale także odkryć tajemnice życia restauracji, co sprawia, że ​​odwiedzający są zainteresowani.

  Sprawdź sam, jak działa system i jakie informacje użytkownik może zobaczyć. Dodaj aktualne godziny otwarcia restauracji i telefon kontaktowy.

  Użytkownicy mogą również zostawić swoje opinie o swojej restauracji, bezpośrednio na głównych stronach w sieciach społecznościowych. Te recenzje będą wyświetlane w aplikacjach, które pomogą Ci znaleźć. Pamiętaj, aby przejrzeć każdą recenzję i dać odpowiedź na wszystkie komentarze i sugestie, ludzie powinni zobaczyć, że łatwo możesz przejść do kontaktu i rozwiązać problem na korzyść klienta.

  Pamiętaj, aby przejrzeć każdą recenzję i dać odpowiedź na wszystkie komentarze i sugestie, ludzie powinni zobaczyć, że łatwo możesz przejść do kontaktu i rozwiązać problem na korzyść klienta

  2. Korzystanie z wiadomości tekstowych

  Marketing SMS w restauracji to także świetny sposób na zainteresowanie potencjalnego klienta za pomocą osobistej wiadomości skierowanej specjalnie do niego.

  Co można wysłać w takich wiadomościach?

  • Utwórz program lojalnościowy lub klub tekstowy;
  • Wyślij oferty specjalne, kupony lub promocje;
  • Plakat imprezy;
  • Konkursy

  Telefon komórkowy to poufne informacje o kliencie, które w żadnym wypadku nie mogą być używane bez jego wiedzy. Jak uzyskać bazę danych z numerami telefonów odwiedzających? Bardzo proste! Wystarczy poprosić o wypełnienie kwestionariusza, aby otrzymać zwykłą kartę klienta lub wziąć udział w konkursie, w którym obowiązkowe jest wskazanie, że numer telefonu może zostać użyty do poinformowania klienta o ofertach specjalnych.

  3. Blog restauracji - jak przyciągnąć uwagę publiczności?

  Blogowanie to świetny sposób, aby nie tylko zoptymalizować wydajność witryny i przyciągnąć ruch, ale także odkryć tajemnice życia restauracji, co sprawia, że ​​odwiedzający są zainteresowani. Publikując wiadomości i konkursy, możesz śledzić, ile osób odwiedziło twoją restaurację i przeanalizować skuteczność pisania artykułów już w pierwszych miesiącach po publikacji.

  Daj im filmy, przepisy kulinarne, wskazówki, śmieszne dowcipy i ciekawe historie z życia swojego zespołu - ludzie uwielbiają pozytywne emocje i będzie dla nich interesujące oglądanie restauracji.

  Daj im filmy, przepisy kulinarne, wskazówki, śmieszne dowcipy i ciekawe historie z życia swojego zespołu - ludzie uwielbiają pozytywne emocje i będzie dla nich interesujące oglądanie restauracji

  4. Korzystanie z kierowania geograficznego dla wyników wyszukiwania

  Geo-targetowanie jest nowoczesnym i bardzo przydatnym narzędziem marketingowym, które polega na podawaniu wyników wyszukiwania użytkownikom, zgodnie z ich pozycją na mapie. Reklamowanie restauracji to świetna okazja, aby przyciągnąć gości, którzy są blisko, ale nie wiedzą o tobie.

  Kierowanie geograficzne to usługa płatna, ale na pewno się opłaci, ponieważ otrzymujesz gotowych potencjalnych klientów, którzy prowadzą wyszukiwarkę Google w poszukiwaniu miejsca na kolację, uzyskaj nazwę swojej restauracji.

  Jakie usługi są do tego odpowiednie? Skorzystaj ze sprawdzonej oferty usług, aby zoptymalizować restaurację: Google AdWords, Yandex Direct, Facebook Ads i reklama VKontakte.

  Wyszukiwarka Google zaczęła obniżać wyniki wyszukiwania w witrynach, które są słabo wyświetlane na urządzeniach mobilnych.

  5. Restauracja Email Marketing

  E-mail marketing nie jest martwy. Mimo że użytkownicy otrzymują ogromną ilość spamu pocztą, nadal działa. Tutaj najważniejsze jest nie przesadzać. E-mail marketing jest stosunkowo niedrogi (w zależności od bazy klientów) i proste narzędzie, które nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wysyłać listy w biuletynie dwa razy w tygodniu, zbierając najciekawsze informacje.

  6. Efektywne korzystanie z zamówień online

  Pamiętaj, aby publicznie odpowiadać na wszystkie prośby i komentarze klientów. Każda recenzja powinna zawierać informację zwrotną i rozwiązanie problemu.

  Wiele osób korzysta ze swoich urządzeń mobilnych w celu znalezienia witryny i chce zamówić online. Cyfrowa generacja wymaga dziś więcej usług, a zamówienia online ułatwiają życie. Opracowanie menu elektronicznego, za pomocą którego możesz szczegółowo przestudiować swoje potrawy i złożyć zamówienie, to świetny sposób na promocję restauracji. Istnieje już wystarczająca liczba aplikacji, których można użyć, jeśli nie masz czasu na zamówienie własnych programistów. Oto przykłady takich usług Gettable.ru i Eatsmart.ua

  7. Adaptacyjny układ strony

  Nikt nie lubi odwiedzać witryny, która nie odpowiada rozszerzeniu jego smartfona. To jest niewygodne i denerwujące. Stracisz wielu klientów w ciągu sekundy, ponieważ po zalogowaniu się z telefonu użytkownik nie może przewijać menu ani zarezerwować stolika. Sprawdź osobiście każdą stronę witryny restauracji z różnych urządzeń, przetestuj zamówienia online i rezerwacje stolików, przewiń menu i blog.

  Co więcej, gigant wyszukiwania Google zaczął obniżać wyniki wyszukiwania w witrynach, które są słabo wyświetlane na urządzeniach mobilnych.

  8. Utrzymywanie stron społecznościowych w Internecie

  W ramach strategii marketingowej promującej restaurację, zalecamy poświęcenie większej ilości czasu sieciom społecznościowym co tydzień.W nowoczesnym świecie konkurencji restauracja powinna wykorzystać wszystkie dostępne kanały i witryny, takie jak Facebook, V Kontakte, Twitter i Instagram.
  Twórz strony społecznościowe. Używaj tylko wysokiej jakości zdjęć podczas wysyłania wiadomości. Posty powinny być interesujące i zawierać przydatne informacje dla odwiedzających. Porady, zabawne historie, przepisy kulinarne, zdjęcia żywności, zdjęcia personelu i inne.

  Pamiętaj, aby publicznie odpowiadać na wszystkie prośby i komentarze klientów. Każda recenzja powinna zawierać informację zwrotną i rozwiązanie problemu.

  9. Skonfiguruj alerty Google

  Chcesz wiedzieć, kiedy ktoś wspomina o Tobie online? Skonfiguruj alerty Google a będziesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy twoja restauracja (lub inne słowa kluczowe dodane w ustawieniach) będą wymienione w Internecie. Pomoże to szybko reagować na wszystkie alerty od odwiedzających i być w trakcie wszystkich wydarzeń związanych z restauracją w Internecie.

  10. Współpraca z dostawami żywności.

  W miastach z reguły istnieje kilka firm, które dostarczają żywność z różnych restauracji. Przedyskutuj warunki partnerstwa i umieść swoje menu na swojej stronie internetowej. Pozwoli to uzyskać więcej klientów, a opinie, które zostaną opublikowane na stronie dostawy, zwiększą Twoją ocenę. Ponadto, nie mając własnej dostawy, masz doskonałą okazję do gotowania na wynos, zwiększając docelową grupę odbiorców.

  W tym artykule opisałem najbardziej popularne i proste sposoby promowania restauracji, które nie wymagają dużych inwestycji, ale są niezbędne do komfortowej pracy Twojej firmy. Eksperymentuj, spróbuj czegoś nowego. Zawsze możesz zatrudnić doświadczonych programistów i stworzyć własną aplikację dla swojej restauracji, zatrudnić profesjonalnych fotografów do pięknych i wysokiej jakości zdjęć potraw itp.

  Jak promować swoją stronę w Internecie? Przewodnik po artykule krok po kroku Promocja strony internetowej restauracji w Internecie

  Najlepszą pochwałą dla autora jest twoja podobna pozycja w sieci społecznościowej.


  Polecane artykuły

  3. Blog restauracji - jak przyciągnąć uwagę publiczności?
  Co można wysłać w takich wiadomościach?
  Jak uzyskać bazę danych z numerami telefonów odwiedzających?
  3. Blog restauracji - jak przyciągnąć uwagę publiczności?
  Jakie usługi są do tego odpowiednie?
  Jak promować swoją stronę w Internecie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»