Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Meta opis / meta opis

  1. Przejmij kontrolę nad swoją widocznością w Google

  Metaopis lub metaopis to krótki opis strony internetowej. Nie jest widoczny na samej stronie, ale jest to tekst wyświetlany przez wyszukiwarkę pod połączonym nagłówkiem w wynikach wyszukiwania. Wraz z tytułem strony pomaga „sprzedać” kliknięcie odwiedzającym.

  Wraz z tytułem strony pomaga „sprzedać” kliknięcie odwiedzającym

  Dyskusje na temat tego, jak metaopis wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, aw momencie pisania Google sama nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Niezależnie od tego, co jest naszą rekomendacją, aby napisać dobre opisy meta, ponieważ jest to okazja do bardziej szczegółowego opisania zawartości strony i podkreślenia większej liczby jej unikalnych właściwości niż jest to możliwe w tytule strony.

  Postępuj zgodnie z tymi wytycznymi, aby napisać dobry metaopis:

  • Powinien zawierać szukaną frazę, dla której optymalizujesz
   Jeśli masz wyszukiwaną frazę w opisie meta, słowa zostaną podświetlone w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że wyróżniasz się bardziej, jeśli twoi konkurenci nie używają wyszukiwanego wyrażenia w ich meta opisach.

  • Powinien być unikalny dla każdej strony
   Ponieważ każda pojedyncza strona w witrynie ma traktować temat ograniczony, każdy meta opis musi być także unikalny dla każdej podstrony. „Unikalny” w tym przypadku nie oznacza jednak, że cały opis jest przepisywany dla każdej podstrony. Na przykład, jeśli uruchomisz dużą witrynę e-commerce, możesz napisać standardowy opis dla wszystkich produktów, w którym automatycznie wprowadzisz nazwę produktu w opisie.

  • Powinien mieć długość od 130 do 156 znaków
   W wynikach wyszukiwania masz ograniczony obszar, na którym możesz zobaczyć. Jeśli Twój metaopis przekracza 156 znaków, ryzykujesz, że zostanie on odcięty w wyniku wyszukiwania, a cała wiadomość nie pojawi się.

  • Powinien obejmować korzyści, obietnice i wezwanie do działania
   Postaraj się sformułować korzyści, jakie Twoja witryna ma dla konkurentów. Jeśli na przykład masz darmową wysyłkę lub największy zasięg, możesz napisać to tutaj. Zakończ rozmową z gościem, aby zachęcić go do zrobienia tego, co chcesz. Czy powinien skontaktować się z Tobą, zamówić online lub przeczytać więcej informacji? Napisz to w swoim meta opisie.

  Meta opis strony sprzedającej żółte rowery może wyglądać następująco:

  Kup tutaj żółte rowery. Mamy szybkie dostawy, bezpłatną wysyłkę i wsparcie przez całą dobę. Zamów teraz do dostawy w ciągu 2 dni roboczych!

  Przejmij kontrolę nad swoją widocznością w Google

  Popraw swoje SEO dzięki analizie na stronie!


  Poproś o wycenę!

  Czy powinien skontaktować się z Tobą, zamówić online lub przeczytać więcej informacji?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»