Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Modele lądowania dla przemysłu elektronicznego / AGD

  1. 1. Strona docelowa - prezentacja oferty
  2. 2. Strona docelowa - promocja pojedynczego produktu
  3. 3. Strona docelowa - uzyskanie kodu rabatowego
  4. Porady i wskazówki dotyczące gratisy za konwersję, sprzedaż i marketing.

  Najczęściej kupowanymi produktami w sieci są kosmetyki, książki, płyty CD i odzież. Okazuje się jednak, że wydajemy też dużo pieniędzy na Internet dla elektroniki. Tablety, smartfony, laptopy i telewizory są popularne w tej kategorii. Jeśli Twoja działalność koncentruje się na sprzedaży produktów elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego w Internecie, możesz łatwo reklamować je za pomocą stron docelowych. Poniżej przedstawiamy 3 szablony lądowania przygotowane specjalnie dla tej branży, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie stworzyć skuteczną stronę docelową.

  1. Strona docelowa - prezentacja oferty

  Możesz użyć pierwszego szablonu do prezentacji pełnej bieżącej oferty reklamowej swojego sklepu. Lądowanie posłuży w tym przypadku jako strona tymczasowa, co powinno uspokoić konsumenta, aby poszedł dalej. Zaletą tego szablonu jest możliwość zaprezentowania na nim pełnej oferty promocyjnej bez dodawania linków do innych działów sklepu. Dzięki temu uwaga konsumentów skupi się tylko na tej ofercie.

  Sklep z mediami

  2. Strona docelowa - promocja pojedynczego produktu

  Ten szablon do lądowania jest przeznaczony głównie do prezentacji pojedynczego produktu . Jeśli Twoja oferta zawiera produkt, który aktualnie najbardziej Cię interesuje, ten szablon usprawiedliwi się w tej roli. Umieść na nim zdjęcie produktu i jego najważniejsze korzyści dla kupującego. Jeśli masz możliwość uzyskania opinii zadowolonych klientów, którzy wcześniej kupili ten produkt, umieszczenie ich na stronie docelowej będzie dodatkowym atutem.

  Wspaniała elektronika

  3. Strona docelowa - uzyskanie kodu rabatowego

  Jedną z popularnych form korzystania z stron docelowych w kampaniach online jest możliwość uzyskania kodu ze zniżką na wybrane produkty z jego pomocą. Ta metoda jest szczególnie dobra, jeśli ważne jest, aby uzyskać informacje kontaktowe od potencjalnych klientów. Uzyskanie kodu będzie możliwe dopiero po wprowadzeniu określonych przez Ciebie danych do formularza umieszczonego na stronie docelowej.

  Skala elektro

  Jeśli podoba Ci się nasz artykuł i chcesz utworzyć stronę docelową , stwórz darmowe konto i poznaj aplikację Landingi.

  Udostępnij

  Porady i wskazówki dotyczące gratisy za konwersję, sprzedaż i marketing.

  Przystępując do Landingi Sp. z oo z siedzibą w Gliwicach, ul. Witkiewicza 6 (Administrator danych). W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody. Administrator przetwarza dane po polityka prywatności . Istnieje możliwość złożenia skargi do organu nadzorczego lub przekazania danych.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»