Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Modlitwa o szczęście w interesach i szczęście

  1. Wielki męczennik George the Victorious
  2. Św. Siergiej Radonezski
  3. Święty Mikołaj Nikołaj
  4. Prawdziwa wiara jest kluczem do sukcesu w każdym akcie.

  Ludzie szukają od Pana nie tylko zbawienia duszy i ochrony, ale także pomagają w zwykłych sprawach doczesnych. Utrzymujemy nasze problemy i problemy w naszych sercach, a nie wszystko, co możemy dzielić z naszymi bliskimi, ale zawsze możesz zaufać Wszechmogącemu. Tak więc w momentach, w których pojawia się kwestia dobrobytu finansowego, sukcesu w biznesie i realizacji wymyślonego pytania, modlitwa o sukces i sukces we wszystkim przyjdzie na ratunek. Ludzie szukają od Pana nie tylko zbawienia duszy i ochrony, ale także pomagają w zwykłych sprawach doczesnych

  Od dawna zwyczajem jest, że każdy prawy chrześcijanin powinien zostać ochrzczony przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy i czytać modlitwy o skoordynowaną pracę, a Pan powinien pomóc w osiągnięciu sukcesu w osiąganiu wyznaczonych celów. Modlitwa o powodzenie w łowieniu pomoże ci osiągnąć dobry połów, a jeśli martwisz się o chorobę lub przed tobą poważna operacja, apel do Świętych Obrońców i Boga przyniesie uzdrowienie.

  Silne modlitwy o szczęście w biznesie i szczęście przynoszą sukces w każdym rozpoczętym biznesie, czy to w biznesie, czy w budowaniu domu. A na koniec pracy, dziękuję Wszechmogącemu, Aniołowi Stróżowi za pomoc i opiekę. Ludzie znają wiele podżegań i zaakceptują, w związku z apelem do Świętych Patronów, Boskich Kupców i Anioła Stróża, o większe korzyści z proszenia o pomoc.

  Wielki męczennik George the Victorious

  Św. Jerzy Zwycięski ma szczególny szacunek ze strony prawosławnych chrześcijan. Jest patronem i patronem Świętej Rosji.

  Jeśli często nie możesz odwiedzić domu Bożego, kup ikonę w kościele. Umieść go w swoim domowym ikonostasie i poproś Wielkiego Męczennika o wstawiennictwo, nie zapominając o pokucie za swoje grzechy i dziękując za wysłaną pomoc.

  Modlitwom o sukces w pracy i zarobki zaleca się, aby towarzyszyło im czytanie psalmów, które mają na celu przyciągnięcie szczęścia i wzmocnienie ducha. W zależności od pojawiających się problemów przeczytaj następujące psalmy:

  • Aby poprawić swój własny biznes, handluj przeczytaj Psalmy 90-37-26;
  • Jeśli nie ma żadnych związków między szefem a podwładnym, problematyczne relacje w zespole to psalmy 76-39-3-10;
  • Gdy ktoś szuka odpowiedniego miejsca pracy, Psalmy 73-51-62 pomogą przyciągnąć sukces;
  • Aby zarabiać pieniądze, musisz przyjąć psalmy 27-3-52.

  Apel o pomoc do George the Victorious w następujący sposób:

  „Na wszystkich świętych, świętych męczenników i cudownych George!
  Spójrz na nas, wkrótce ci pomogę i błagam Boga-Miłośnika Boga,
  niech nas nie potępia, grzesznicy, według naszych nieprawości, ale niech czyni z nami według wielkiego miłosierdzia swego.

  Nie gardzcie naszymi modlitwami, ale proście nas od Chrystusa, naszego Boga, o ciche i pobożne życie, o zdrowie duszy i ciała, płodność ziemi i we wszelkiej obfitości, i nie zamieniajmy się w dobre zło od Boga, ale oddajmy chwałę świętym Niech Jego imię i uwielbienie waszego silnego wstawiennictwa da naszemu krajowi i całej armii kochającej Boga przeciw wrogowi, aby go obezwładnić i wzmocnić niezbędnym pokojem i błogosławieństwem.

  Uczciwy anioł może chronić nas przed swoją milicją, w międzyczasie uwolnić nas, w wyniku naszego życia, od podstępów przebiegłości i ciężkich prób powietrznych oraz bezwarunkowego przebaczenia tronu Pana Chwały.

  Słyszałem strastoterpche Hristov Georgiev, i módlcie się za nas sposób ciągły Triipostasnago Pana Boga, ale Jego łaski i miłości dla ludzkości, twego samą pomoc i wstawiennictwo obryaschem miłosierdzia, z aniołów i archaniołów i wszystkich świętych na prawicy słusznie sędzia z drogi, a Togo wyciągnąć gloryfikować z Ojcem i Duchem Świętym Duchu, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen. ”

  Św. Siergiej Radonezski

  Od dawna zwyczajem jest szukanie pomocy w ważnych sprawach od Świętych Obrońców. Nauczanie nie jest wyjątkiem, ale co możemy powiedzieć, jeśli trzeba zdać egzamin! Silna modlitwa o sukces na egzaminie da wiarę w ich wiedzę, spokój, równowagę emocjonalną.

  Przydatne artykuły:

  Przypowieść Kiedy Pan rozkazuje ...

  Biedna kobieta z małej rodziny była bardzo religijna. A pewnego dnia, kiedy nie było wystarczającej ilości pieniędzy, by nakarmić dzieci, zadzwoniła do stacji radiowej i poprosiła Boga o pomoc, podczas gdy pracownicy radia ze zrozumieniem zareagowali na religijną kobietę ... Czytaj dalej 6 ROCZNYCH CZASÓW ORTODOKSYDU. 1. Zstąpienie łaski ognia odbywa się corocznie w Wielką Sobotę (w wigilię celebracji Zmartwychwstania Chrystusa) w Jerozolimskim Kościele Grobu Świętego. Wielu ludzi poczuło na sobie Błogosławiony Ogień. Pierwsze 5-10 minut absolutnie nie pali. W przeddzień dnia ... Czytaj dalej CO ZROBIĆ, GDY JEST SZKODLIWE? Co robić, gdy jest obraźliwe i gdy nie można poradzić sobie z przestępstwem? Kiedy Starszy Optina Nikon otrzymał list z obelgami i przekleństwami. Starszy błysnął myślą: „A kto mógłby to napisać? Od kogo list? „Ale natychmiast wziął się w garść:„ Nikon, to nie jest twoja sprawa, nie próbuj ... Czytaj dalej Bóg nie jest wyśmiewany! Bóg nie jest wyśmiewany! Oto przykłady z życia o ludziach, którzy - ośmielili się podnieść swoje brudne ręce i brudne języki - na Boga i Kościół, kiedy w wiosce Selyavny w regionie Woroneża złamali kościół, przewodniczący rady wsi i dwóch jego asystentów rozbili wyjątkowy i ogromny ... Czytaj dalej

  Czy masz telegram? Jeśli tak, to spodoba ci się nasza ortodoksyjna grupa w telegrafie: https://t.me/molitvaikona , wejdź, czekamy na ciebie!

  Jako dziecko św Jako dziecko św. Siergiej nie mógł opanować listu. Pewnego dnia przyszedł do niego nieznany staruszek, który po obiedzie w domu rodziców kazał chłopcu przeczytać modlitwę. Nie mogąc przeczytać słowa wcześniej, Siergiej zaczął czytać szybko i poprawnie. Tak więc nabożeństwo modlitewne pomogło chłopcu w nauczaniu i od tego czasu akceptuje modlitwę Siergieja Radonezskiego, aby przeczytać o sukcesie nauki.

  Proszą księdza o pomoc w nauczaniu i przyciąganiu szczęścia na egzaminach tymi słowami:

  „O, święta głowa, wielebny i niosący Boga Ojcze nasz Sergiji, z twoją modlitwą, wiarą i miłością, z Bogiem i czystością serca, nawet na ziemi, do mieszkania Trójcy Przenajświętszej, a twoja anielska komunia i Najświętsze Bogurodzicy odwiedzają świętego Boga i Dar cudownej łaski otrzymuje się po odejściu od ziemskiego, szczególnie zbliżającego się Boga, a moce niebiańskie są przywiązane, ale także od nas, z duchem miłości, nie cofasz się i nie jesteś uczciwy w swojej mocy, ponieważ naczynie łaski jest pełne i przytłaczające, zostawiając nas! Mając wielką odwagę do Mistrza Wszechmiłosiernego, módlcie się o zbawienie Jego sług, łaskę Jego wiary w was i dla was z miłością, która płynie.

  Zapytaj nas o każdy wielki dar od naszego wielkiego Boga, dla wszystkich i tych, którzy są wymagający, wiara jest bezbłędnym przestrzeganiem, akceptacją naszych stopni, pokojem pojednania i wyzwoleniem z inwazji obcych plemion, zbawieniem, smutkiem, uzdrowieniem dolegliwości, upadkiem, błędnym na drodze prawdy. i powrót zbawienia, umocnienie, błogosławieństwo w sprawach dobrego dobrobytu i błogosławieństwa, wychowanie dzieci, młode napomnienie, ignoranckie upomnienie, sieroty i wdowy, wstawiennictwo, odejście od tego czasu ennago mieszka do wiecznego dobra ugotovlennoy i pożegnanie tych, którzy schodzą błogi odpoczynek, i wszyscy ustalić thou twe modlitwy vouchsafe dzienny Strashnago Sąd SISU część pozbyć desnyya samymi uczestnikami z krajów będzie sam, i błogosławiony głos będziesz tego usłyszeć Pana Jezusa: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie przygotowane dla Ciebie Królestwo dodatku świata. Amen. ”

  Należy jednak pamiętać, że w nauczaniu, tak jak w pracy, Najwyżsi i Obrońcy pomagają tym, którzy sami starają się osiągnąć swoje cele. Nie należy nadmiernie polegać tylko na Bożym miłosierdziu, trzeba także studiować i pilnie pracować dla siebie.

  A jeśli w twojej rodzinie zwyczajowo stosuje się do wszystkich Świętych, pamiętaj o ich przestrzeganiu, ponieważ wszyscy święci patroni mają reprezentację przed Panem. A to oznacza, że ​​szczera petycja da pożądaną pomoc. Ponadto szukają pomocy w swoich badaniach biskupa Mitrofana z Woroneża, błogosławionego Ksenia z Petersburga , Nikolai Ugodnik, Matrone Moskovskaya .

  Święty Mikołaj Nikołaj

  Obraz św. Mikołaja, który pracował cuda, jest powszechnie znany z daleka na całym świecie. Dawno temu uwierzono w to Nicholas the Wonderworker jest patronem dzieci, kupców, żeglarzy i podróżników. Dziś każdy wierzący, odwiedzając dom Pana, musi kłaniać się przed wizerunkami Najświętszej Maryi Panny, Jezusa Chrystusa, a także ikoną św. Mikołaja cudotwórcy.

  Każdy, zwracając się do Świętego Szatana, prosi o cud, ktoś chce zdobyć nagrodę w loterii lub konkursie, ktoś prosi o cudowne uzdrowienie jego duszy, a ktoś chce znaleźć rodzinę i szczęście Każdy, zwracając się do Świętego Szatana, prosi o cud, ktoś chce zdobyć nagrodę w loterii lub konkursie, ktoś prosi o cudowne uzdrowienie jego duszy, a ktoś chce znaleźć rodzinę i szczęście. Święty słyszy modlitwy wszystkich i jeśli sprawiedliwy przyszedł do Niego z czystymi myślami i szczerością, nie odrzuca nikogo i obdarza tym, co wierzący potrzebuje.

  Poprosić Świętego o pomoc w sprawach jego ikony powinna wyglądać następująco:

  „Och, święty święty Mikołaju, najbardziej podoba się Panu, naszemu ciepłemu wstawiennikowi i wszędzie w smutnym, szybkim pomocniku! Pomóż mi grzeszny i przygnębiony w tym obecnym życiu, błagaj Pana Boga o zaniechanie wszystkich moich grzechów, które wiele zgrzeszyły od mojej młodości, w całym moim życiu, uczynku, słowie, myśli i wszystkich moich uczuciach, a pod koniec mojej duszy moja pomoc, przeklęta, błagajcie Pana Boga, wszystkie stworzenia z Dodetel, ocalcie mnie od doświadczeń i wiecznych męek: niech zawsze wielbię Ojca i Syna i Ducha Świętego i wasze miłosierne wstawiennictwo teraz i na wieki wieków. Amen. ”

  Nie tylko modlitwa o szczęście do Mikołaja Cudotwórcy na szczęście pomoże we wszystkich planowanych sprawach. Często przemawiał do Błogosławionej Matrony Moskwy. Jest krótka, ale silna modlitwa do wstawiennika:

  „Święta prawowita staruszko Matrono, módl się do Boga za nas!”

  Po tych słowach powinieneś głośno wyrażać swoje myśli, w czym, twoim zdaniem, jest sukces i szczęście. Na przykład, potrzebujesz zwrotu pożyczonych pieniędzy, promocji lub poprawy relacji w zespole, pytaj szczerze, nie chcąc skrzywdzić swojego sąsiada. Bo jeśli prosisz mecenasów o dobro kosztem innej osoby - to jest wielki grzech.

  Prawdziwa wiara jest kluczem do sukcesu w każdym akcie.

  Wszyscy prawosławni chrześcijanie wiedzą, że nie można żądać natychmiastowych zwrotów od Wszechmogącego i Jego Świętych Patronów. Każdy jest dany według jego pustyń! Jeśli w twoim sercu nie ma miejsca dla Pana, nie oczekuj, że wszystkie twoje pragnienia zostaną spełnione w mgnieniu oka.

  Aby wasze modlitwy zostały wysłuchane, musicie wzmocnić swoją wiarę i wspierać ją pobożnymi czynami:

  • Dziękujcie naszemu Panu i Jego Synowi, Jezusowi Chrystusowi. Pilnie wykonuj chrześcijańskie obrzędy, tylko w tym przypadku prośba do Wszechmogącego będzie skuteczna.
  • Nie wolno nam zapomnieć o czci Najświętszej Maryi Panny. Apel do niej o pomoc i ochronę jest największą siłą przeciwko nieszczęściom, przeciwnościom losu i nieszczęściom.
  • Pamiętajcie o drodze do świątyni, to jest dom Boży. Niech jego wizyta stanie się zwykłym biznesem. Każda osoba prawosławna powinna umieścić świecę w świątyni - jako znak swojej wiary chrześcijańskiej. Tak więc Pan ujrzy twoją gorliwość i modlitwy będą wysłuchane.

  Oczywiście możesz skontaktować się z Patronami i Panem nie tylko w kościele, ale także w domu. Jednak najpotężniejsze modlitwy są w domu Bożym.

  Jeśli nie zaniedbacie tak prostych, ale ważnych zasad, Wszechmogący zajmie główne miejsce w waszej duszy i zawsze będzie wam towarzyszył we wszystkim, we wszelkich czynach i przedsięwzięciach. Nie zapominajcie, że możecie prosić o patronat i wstawiennictwo samego Pana tymi słowami:

  O Panie, nasz Wszechmogący! Uwielbienie twojego imienia we wszystkich wiekach nie znało ludzi odmowy w ich prośbach. O Panie, Nasz Wszechmogący, daj mi siłę, by przezwyciężyć nieszczęścia i ciężkie nieszczęścia. Zabierz złą pogodę z mojego domu, z mojego ciała iz mojej duszy. Usłysz prośbę twego sługi (imię) i nie pozostawiaj ich bez odpowiedzi. Ku chwale Pana, amen ”.

  Niech cię Bóg błogosławi

  JESTEŚ MUZYCZNYM PUREE ... / przeczytaj to /

  Ortodoksyjny bezdomny Valera wiedział wszystko. Po pierwsze, jasne jest, że prawosławni: służyli w różnych kościołach. Nie tylko prosił o jałmużnę, ale modlił się. Po drugie, ponieważ wspaniale było pracować: ręce chłopa są złote. Jeśli coś naprawić - od okablowania do kanału ... Czytaj dalej Cebula Dawno, dawno temu istniała wściekła kobieta, która umarła. I nie pozostaje po niej ani jedna cnota. Złapali jej diabły i wrzucili ją do jeziora ognia, a Anioł Stróż stoi i myśli: „Jaką cnotę pamiętałbym, gdyby powiedziała Bogu?” Przypomniałem sobie i powiedziałem Bogu: ... Czytaj dalej Na grobie biblijnego proroka ożyło zwiędłe drzewo Wiadomość o tym cudu rozeszła się po Samarkandzie. Mówili o nim z zapartym tchem, nie tylko chrześcijanie, ale nawet muzułmanie i Żydzi, dla których to miejsce jest równie święte. Przy grobie biblijnego proroka Daniela w Samarkandzie po modlitwie patriarchy Moskwy i całej Rosji Alexa ... Czytaj dalej

  Co robić, gdy jest obraźliwe i gdy nie można poradzić sobie z przestępstwem?
  Starszy błysnął myślą: „A kto mógłby to napisać?
  Od kogo list?
  Złapali jej diabły i wrzucili ją do jeziora ognia, a Anioł Stróż stoi i myśli: „Jaką cnotę pamiętałbym, gdyby powiedziała Bogu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»