Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  MODX: Wprowadzenie do wiodącego CMS Open Source

  1. Historia MODX
  2. Główne cechy MODX
  3. MODX vs. WordPress
  4. Przyszłość MODX
  5. streszczenie

  MODX jest jedną z wiodących obecnie platform CMS typu open source i od czasu pierwszej wersji w 2005 r. Przestrzega zasad skalowalności, elastyczności strukturalnej i ograniczeń platformy. MODX obiecuje „kreatywną wolność”, jak to nazywają jego założyciele, Ryan Thrash, Raymond Irving i Jason Coward.

  Według Strona internetowa MODX , ich celem zawsze było używanie CSS i HMTL do budowania łatwych w użyciu, kreatywnych i bezpiecznych stron internetowych. Ponieważ nie było dostępnych systemów zarządzania treścią typu open source (CMS), które pasowałyby do projektu, postanowili zbudować własne i udostępnić je reszcie świata.

  Historia MODX
  • 2004: Raymond Irving i Ryan Trash, obaj programiści, rozpoczęli projekt MODX CMS jako połączenie między dodatkiem DocVars i Raymondem.
  • 2005: Jason Coward dołączył do zespołu kierowniczego projektu
  • 2007: Raymond odszedł, a Shaun McCormick dołączył do zespołu rok później
  • 2008: użytkownicy logo MODX stworzyli nowe logo i branding
  • 2010: wypuszczono pierwszą wersję MODX Revolution i założono MODX LLC
  • 2010: pierwsza konferencja MODX w Dallas, TX i sponsorowana przez Microsoft
  • 2012: MODX LLC uruchamia chmurę MODX
  • 2013: dodatki premium wprowadzone po raz pierwszy przez znanego dewelopera społeczności MODX, Marka Hamstrę
  • 2014: wydanie MODX 2.3
  • 2015: Konferencja MODXpo odbyła się w Niemczech
  • 2016: Aktualizacja chmury MODX
  • 2016: MODX Revolution 2.5, PHP 7
  • 2016: Ogłoszenie Rady Konsultacyjnej MODX
  • 2017: MODX B2B wprowadzone
  Główne cechy MODX

  Od czasu pierwszej wersji w 2005 roku MODX stał się jednym z najbardziej niezawodnych i popularnych systemów zarządzania treścią typu open source na rynku. Tak bardzo, że został pobrany i zainstalowany przez miliony użytkowników i zdobył MODX nagrodę People's Choice Award CMS w listopadzie 2013 r. Za najlepszy CMS Open Source przed czterema nominowanymi Liferay, Processwire, e107 i DNN Platform. Jak stwierdził CMS Critic: „MODX to niesamowity CMS, który oferuje mnóstwo funkcji dla osób poszukujących bezpłatnego oprogramowania wysokiej jakości”.

  Jakie są główne cechy tego bezpłatnego systemu CMS?

  Napisane w PHP i obsługujące MySQL i HTML, niektóre kluczowe cechy wyróżniające MODX to:

  • Brak ograniczeń twórczych podczas procesu tworzenia strony internetowej
  • Solidne tworzenie witryn i pełne możliwości dostosowywania
  • Szablony bez uciążliwych i sztywnych warstw tematycznych
  • Instalator MODX pozwala na aktualizację i migrację treści i szablonów, a także dostęp do setek dodatków z poziomu Menedżera MODX
  • Możliwość rozbudowy
  • Mobilny responsywny
  • Dostosowane zarządzanie witryną
  • Wdrożenie wielojęzyczne i wielostanowiskowe
  MODX vs. WordPress

  Nieuchronnie pojawia się jedno pytanie w kółko, gdy klienci rozważają i oceniają najbardziej popularny darmowy CMS na rynku open source, a wśród nich są dwa, które zazwyczaj wznoszą się na szczyt: MODX i WordPress.

  Niedawno przeczytałem bardzo ciekawy artykuł Smashstacka, który wykonał bardzo dokładną pracę, porównując te dwa. Niektóre podobieństwa i różnice zostały pokrótce opisane poniżej:

  • Chociaż WordPress początkowo był platformą blogową, jego ewolucja i dodanie nowych możliwości sprawiły, że WordPress był dobrym wyborem do wdrażania stron internetowych „ogólnego przeznaczenia”.
  • PHP, MySQL i HTML, warunki wstępne do budowania witryn WP, są identyczne z tymi w MODX.
  • MODX oferuje większą elastyczność dostosowywania niż WordPress.
  • Zaufanie WordPress do szablonów innych firm lub przynajmniej minimalne szablony wbudowane sprawia, że ​​konieczna jest modyfikacja szablonów, które mogą być wystarczająco blisko, ale nie dokładnie tego, czego potrzebuje klient. Te modyfikacje mogą stać się dość żmudne i kosztowne.
  • MODX znacznie mniej zależy od wstępnie zaprojektowanych układów i oferuje znacznie większą elastyczność dla programistów pracujących nad projektem strony.
  • Zarządzanie witryną: WordPress oferuje łatwy w użyciu moduł zaplecza do zarządzania witryną przez większość właścicieli witryn z podstawowymi potrzebami. MODX jest jednak lepiej dostosowany do większej i bardziej złożonej architektury witryny i oferuje niestandardowe przepływy pracy w celu zwiększenia funkcjonalności zaplecza.
  • Doświadczenia użytkowników końcowych: WordPress może mieć mniej problemów z użytecznością, ponieważ najczęściej używane i wdrażane motywy zostały przetestowane i wypróbowane w szerokim zakresie ze względu na ich szerokie zastosowanie, a zatem zazwyczaj zapewniają dobry komfort użytkowania. Z drugiej strony, doświadczenie użytkownika MODX będzie nieco bardziej zależało od poziomu umiejętności programisty.

  Decyzja ostatecznie spoczywa na kliencie końcowym i powinna kierować się ich unikalnymi wymaganiami dotyczącymi takich aspektów, jak wygląd i funkcjonalność wizualna, a także perspektywa użytkownika końcowego. Klient na rynku CMS o otwartym kodzie źródłowym decydujący między MODX a WordPress (lub jakimkolwiek innym CMSem) powinien skonsultować się ze swoją agencją i ściśle współpracować, aby znaleźć najlepsze dopasowanie i rozwiązanie dla ich potrzeb.

  Przyszłość MODX

  Z MODX 2.3 służącym jako tymczasowa aktualizacja, MODX ogłosił gruntowny remont swojego CMS w postaci długo oczekiwanej wersji MODX 3. Wersja MODX Revolution 2.4.3, wydana w lutym 2016 r., Zawierała szereg poprawek błędów i kilka ulepszeń do CMS. Wydanie to zostało uznane przez MODX za „monumentalne”, ponieważ było znakomitym przykładem dużego wysiłku kierowanego przez społeczność, który obejmował 300 „zatwierdzeń” przez 21 programistów i wiele poprawek i ulepszeń.

  Na początku tego roku wprowadzono MODX MODX B2B . Według MODX „nasza oferta jest pojedynczym dostawcą, skutecznym rozwiązaniem pozwalającym na zyskowny rozwój Twojej firmy, a jakość dysków prowadzi online”.

  streszczenie

  MODX jest reprezentowany przez tętniącą życiem i zróżnicowaną społeczność na całym świecie, która jest bardzo aktywna i zaangażowana od pierwszego dnia. To wyjaśnia, dlaczego globalni użytkownicy końcowi i programiści pomogli przetłumaczyć MODX na wiele języków, w tym: bułgarski, chiński, czeski, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, włoski, japoński, norweski, perski, polski , Portugalski, rosyjski, serbski, hiszpański, szwedzki i turecki.

  Niezależnie od tego, czy wdraża się stronę korporacyjną, czy non-profit, platformę eCommerce lub serię cyfrowych kampanii marketingowych i blogów, międzynarodowy zasięg MODX, silne globalne społeczności programistów oraz solidne, łatwe w użyciu i wysoce konfigurowalne funkcje sprawiają, że jest to logiczny wybór dla każdej firmy a organizacja poszukuje funkcji oprogramowania bez żadnych kosztów. Ten darmowy CMS MODX nadaje się do tego wysiłku i w połączeniu z zaufanym partnerem językowym, który może bezproblemowo zintegrować się z MODX CMS i tłumaczyć oraz wdrażać w pełni zlokalizowane strony internetowe i platformy eCommerce, staje się łatwym wyborem dla każdego, kto rozważa zabranie swojej strony i treści, produktów i usługi globalne.

  Dalsze zasoby GPI na temat konektorów i tworzenia stron internetowych

  Jakie są główne cechy tego bezpłatnego systemu CMS?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»