Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Moja córka Seo Young | Szalony dla Lee Sang Yoon | Strona 3

  Jo In Sung, Lee Sang Yoon, Ten sam płaszcz zarówno 185 cm, czy potrafią go zdjąć

  Jo In Sung, Lee Sang Yoon, Ten sam płaszcz zarówno 185 cm, czy potrafią go zdjąć?

  Aktorzy Jo In Sung i Lee Sang Yoon noszą ten sam wełniany płaszcz, ale wydzielają inne uczucia.

  Na wielu popularnych forach społecznościowych pojawił się temat „Ubrania, które mogą nosić tylko sławne osoby powyżej 185 cm”.

  Zdjęcia ukazały się w porównaniu z Jo In Sung, obecnie występującym w roli Ohsu w dramacie SBS „That Winter, the Wind Blows” oraz 3 dni temu Lee Sang Yoon, który zagrał WooJae w „My Daughter SeoYoung” KBS. wiadomo, że mają 185 cm wysokości, miały jasnoszary płaszcz, który pasował do eleganckiego wyglądu.

  Jo In Sung nosił szary wygląd, aby pasował do młodego wizerunku jego postaci, który wyrósł z niczego. Z drugiej strony Lee Sang Yoon nosił go z wyczuciem swojej postaci Eomchinah z wizerunkiem marki. Obaj aktorzy byli w stanie pokazać kontrastujące obrazy.

  Na tablicy pojawiły się komentarze typu „ Wow, obie nie są żartem ”, „ Nawet wśród męskich gwiazd jest bardzo mało osób, które mogłyby to zrobić ”, „ Oboje są przystojni ”, „ Jeden głos na Woo Jae ”, „ Ja myślę, że Jo In Sung wygląda fajniej . ”

  KONIEC tłumaczenia

  Źródło : Artykuł

  Dzięki doskonałej sylwetce LSY dobrze wygląda w każdym ubraniu, na przykład w stroju casualowym lub w garniturach.

  W innym wywiadzie, LSY ujawniło, że trzy męskie gwiazdy w MDSY mają 185 cm lub więcej i są znane ze swojej naprawdę wysokiej ramy. Lee Sang Yoon ma wysokość 185 cm, Park Hae Jin 186 cm, a Lee Jung Shin najwyższy na 187 cm. Po zapytaniu o to LSY powiedział: „Nigdy wcześniej nie pracowałem z aktorami, którzy byli wyżsi ode mnie… To był pierwszy raz w dramacie, w którym mówiłem stojąc obok kogoś wyższego ode mnie … Była scena, w której Jung- Shin był w szkole, spotkaliśmy się i rozmawialiśmy. Dziwnie było patrzeć w górę i rozmawiać z kimś. Powiedział, że uświadomił sobie nowe doświadczenie z powodu Jung-shina. Z tego całego szaleństwa powiedział nieśmiało: „ Z nas trzech, PHJ, JS i mnie, jestem najkrótszy. ”XD

  Jo In Sung, Lee Sang Yoon, Ten sam płaszcz zarówno 185 cm, czy potrafią go zdjąć?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»