Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Najlepsi projektanci stron internetowych i dostawcy usług SEO (2019)

  1. Kancelaria prawna Projektanci stron internetowych i dostawcy usług SEO (lista alfabetyczna)
  2. Wybór projektantów stron internetowych kancelarii i dostawców usług SEO
  3. Inne uwagi

  Kancelarie prawne potrzebują wysokiej jakości projektantów stron internetowych i dostawców usług SEO. Ta recenzja obejmuje definicje, dane wejściowe i dane, które pomogą Ci wybrać dobrego dostawcę.

  Kancelaria prawna Projektanci stron internetowych i dostawcy usług SEO (lista alfabetyczna)

  • Kancelarie prawne potrzebują wysokiej jakości projektantów stron internetowych i dostawców usług SEO AttorneySync to agencja marketingowa specjalizująca się w cyfrowym marketingu prawnym z filozofią przejrzystości i odpowiedzialności wobec swoich klientów. Dowiedz się więcej o AttorneySync.
  • Beam Local to firma świadcząca usługi internetowe, która pomaga prawnikom w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, zlokalizowanym marketingu online i optymalizacji konwersji. Dowiedz się więcej o Beam Local.
  • Black Fin to firma zajmująca się marketingiem cyfrowym, która współpracuje wyłącznie z prawnikami i kancelariami prawnymi, aby pomóc zoptymalizować i uszeregować witrynę. Dowiedz się więcej o Black Fin.
  • BluShark Digital to firma marketingowa założona przez prawnika dla prawników. Koncentruje się na przyciąganiu klientów poprzez SEO, SEM i optymalizację mobilną. Dowiedz się więcej o BluShark Digital.
  • Conroy Creative Counsel, dawniej znany jako Conroy Consults, to firma zajmująca się marketingiem i projektowaniem stron internetowych, która współpracuje wyłącznie z prawnikami. Dowiedz się więcej o Conroy Creative Counsel.
  • Consultwebs to projekt strony internetowej kancelarii prawnej i usługi legalnego marketingu. Oferują SEO i SEM, blogowanie, wideo, śledzenie połączeń i czat online dla prawników. Dowiedz się więcej o Consultwebs.
  • eProphet Media to dostawca usług marketingu cyfrowego z pełnym zakresem usług, z ponad 12-letnim doświadczeniem w tworzeniu kwalifikowanych leadów dla firm prawniczych z rozwiązaniami opartymi na danych. Dowiedz się więcej o eProphet Media.
  • GNGF jest agencją marketingową i edukatorem oferującym pełen zakres usług, współpracującym wyłącznie z prawnikami i kancelariami prawnymi, aby pomóc w generowaniu większej liczby klientów. Dowiedz się więcej o GNGF.
  • iLawyerMarketing to firma zajmująca się marketingiem cyfrowym i projektowaniem stron internetowych dla prawników, która koncentruje swoje wysiłki na SEO i PPC w Google. Dowiedz się więcej o iLawyerMarketing.
  • Inbound Law Marketing to firma zajmująca się marketingiem cyfrowym i projektowaniem stron internetowych, która koncentruje się na pomaganiu prawnikom w przekształcaniu „kliknięć w klientów”. Dowiedz się więcej o marketingu praw przychodzących.
  • Juris Digital to agencja marketingu cyfrowego oferująca pełen zakres usług, która zapewnia projektowanie i rozwój stron internetowych, SEO, treści i płatne usługi marketingu w wyszukiwarkach. Dowiedz się więcej o Juris Digital.
  • Lawlytics to system marketingu internetowego zbudowany przez pełnomocnika dla prawników, aby pomóc Ci rozwinąć twoją praktykę w oszczędny czas i sposób. Dowiedz się więcej o LawLytics.
  • Mockingbird Marketing to firma zajmująca się marketingiem cyfrowym, która współpracuje wyłącznie z prawnikami, pomagając im rozwijać i realizować ukierunkowaną strategię marketingową. Dowiedz się więcej o marketingu Mockingbird.
  • NiftyLaw to ekscentryczna i nowoczesna firma zajmująca się marketingiem cyfrowym, oferująca tradycyjne usługi marketingowe i projektowanie stron internetowych z nowoczesną atmosferą. Dowiedz się więcej o NiftyLaw.
  • PaperStreet to wielokrotnie nagradzana firma zajmująca się projektowaniem witryn internetowych, SEO i marketingiem internetowym stworzona przez prawnika dla prawników. Dowiedz się więcej o PaperStreet.
  • Postali to świetna opcja dla prawników, którzy chcą zlecić na zewnątrz swoje potrzeby marketingowe, od SEO po listy wysyłane pocztą i wszystko pomiędzy. Dowiedz się więcej o Postali.
  • Rankings.io to prosta agencja SEO dla prawników, która wykorzystuje kreatywne podejście do kampanii SEO, aby pomóc Ci zaszeregować na pierwszej stronie Google. Dowiedz się więcej o Rankings.io.
  • Scorpion Design to firma, która koncentruje się na wszystkim, co dotyczy marketingu cyfrowego dla prawników i innych profesjonalistów, którzy chcą skalować swoją działalność. Dowiedz się więcej o Scorpion Design.
  • Spotlight Branding współpracuje wyłącznie z prawnikami, aby wprowadzać na rynek swoje praktyki, koncentrując się na SEO i przekształcając je w budowanie marki premium. Dowiedz się więcej o Brandingu Spotlight.
  • The Modern Firm to firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych i marketingiem cyfrowym, specjalizująca się w potrzebach praktyków solowych i małych firm. Dowiedz się więcej o nowoczesnej firmie.
  • JurisPage to firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych i marketingiem cyfrowym dla prawników. Oferuje projektowanie stron internetowych, SEO, branding mediów społecznościowych i usługi marketingu cyfrowego. Dowiedz się więcej o Uptime JurisPage.
  • Zola Creative to firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych i generowaniem klientów, która tworzy zabawne i interaktywne strony internetowe, które pomagają budować i rozwijać praktykę. Dowiedz się więcej o Zola Creative.

  Może jesteś świeżo upieczony na scenie jako prawnik małej firmy lub solista i chcesz zbudować swoją pierwszą stronę. A może twoja firma poszukuje odświeżenia strony internetowej i cyfrowego marketingu, a nawet pełnego przeprojektowania. Niezależnie od tego, czy szukasz kompleksowej strony internetowej zawierającej wszystkie dzwonki i gwizdki, czy po prostu wizytówkę online, przeprowadziliśmy badania, aby pomóc Ci znaleźć najlepszych projektantów stron internetowych i dostawców usług SEO, zakładając, że nie masz ochoty próbując tego sam .

  Wybór projektantów stron internetowych kancelarii i dostawców usług SEO

  Twoja strona internetowa jest często pierwszym spojrzeniem potencjalnych klientów na twoją praktykę prawną i ma ogromny wpływ na to, czy dana osoba chce cię zatrudnić, czy nie. W najlepszym razie masz tylko 10 sekund przekonać przeciętnego gościa, żeby się trzymał. Więc lepiej spraw, aby twoje pierwsze wrażenie było nieznośne. Oznacza to, że Twoja strona musi śpiewać.

  Zanim przejdziemy dalej, weźmy kilka definicji z drogi:

  • Projektanci witryn internetowych tworzą wygląd i styl witryny. Pomagają branding , logo, kolory i układ strony i strony. Powinni również mieć wiedzę na temat wzywa do działania , organizowanie zawartości witryny i konfigurowanie układów, które najlepiej spełniają Twoje cele.
  • Twórca witryny internetowej kieruje się wskazówkami projektanta, a następnie koduje i tworzy funkcjonalną stronę internetową w oparciu o układy projektanta. Programiści dodają również funkcjonalność do witryny i pomagają w rozwiązywaniu problemów. Czasami znajdziesz kogoś, kto potrafi kompetentnie obsługiwać zarówno projektowanie stron internetowych, jak i tworzenie stron internetowych, ale nie zawsze. Zdecydowanie nie zawsze.
  • SEO to „optymalizacja pod kątem wyszukiwarek”. W ten sposób budujesz swoją stronę i jej strony, aby przyciągnąć więcej odwiedzających, oceniając dobrze strony wyników wyszukiwania. SEM to „marketing w wyszukiwarkach” i zazwyczaj odnosi się do wszystkich płatnych działań związanych z wyszukiwaniem, takich jak płatne reklamy wyszukiwania, reklamy displayowe, pay-per-click (PPC), reklamy w mediach społecznościowych i remarketing (lub retargeting). SEO i SEM to tylko część całości strategia marketingowa .

  Istnieje wiele zasobów, które Cię zainspirują świetny projekt strony i zachęć Cię do włączenia najlepszych praktyk SEO i projektowania stron internetowych do witryny Twojej firmy. Ale jeśli chcesz zatrudnić projektantów stron lub dostawców usług SEO, aby pomóc, oto kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę:

  Bezpłatny audyt. Podobnie jak większość firm oferuje teraz bezpłatną wersję próbną, zanim kupisz oprogramowanie do zarządzania praktyką prawniczą, większość firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych i marketingiem cyfrowym powinna zaoferować bezpłatny audyt strony lub ocenę SEO i podzielić się tym, jak możesz się poprawić. Uważaj na firmy, które mówią ci wszystko, co robisz źle, i że nikt inny nie może ich poprawić. Należy również uważać na firmy gwarantujące rankingi SEO, oferując minimalną ilość szczegółów na temat usług lub procesów, sprzedając je na długoterminowe umowy ( tj. Więcej niż miesięczną umowę) lub współpracując z konkurentami.

  Zakres projektu. Czego dokładnie potrzebujesz dla swojego projektu i jak długo to potrwa? Chcesz prostą stronę internetową lub coś bardziej skomplikowanego, który zawiera strony z podstronami i blogiem? Czy potrzebujesz elastyczny projekt ? (Alert Spoiler: Tak.) Jak zdefiniować sukces swojej witryny lub cyfrowych kampanii marketingowych? Czego dokładnie chcesz od konkretnej firmy? Określ swoje cele i to, co chcesz w swojej witrynie lub kampanii SEO, aby lepiej zrozumieć, jakich usług i umiejętności wymaga Twój projekt i ile może on kosztować (my może ci w tym pomóc ). Możesz nawet stwierdzić, że przy niektórych projektach nawet nie potrzebujesz projektantów stron ani konsultantów SEO.

  Porozumiewanie się. Wiedza o tym, czego oczekujesz od swojego projektu, oznacza również umiejętność jasnego przekazywania go potencjalnym projektantom stron internetowych i specjalistom SEO. Dobra komunikacja pozwala uniknąć potencjalnie kosztownego zamieszania i opóźnień. Powinieneś być także zaangażowany, co najmniej w comiesięczne odprawy, w decyzje dotyczące strony internetowej i strategii marketingowej (to przecież są twoje decyzje). W powiązanej notatce upewnij się, że zgadzasz się ze swoim projektantem witryn. Pakiet standardowy, branding i usługi SEO może zająć co najmniej 60 dni, więc po co pracować z kimś, kogo nie lubisz?

  Doświadczenie. Być może wolisz, aby Twój projektant stron internetowych lub dostawca usług SEO pracował wcześniej z innymi kancelariami prawnymi. Chociaż może to nie być przełomowe, osoby z doświadczeniem w branży prawniczej są bardziej skłonne do znajomości wymagań i wymagań obowiązki etyczne prawnicy muszą się spotkać. Kontrargument: firmy, które pracowały w naszej branży, mogą mieć z góry przyjęte wyobrażenia o tym, jak wygląda „dobra” strona firmy prawniczej. A jeśli te z góry przyjęte idee obejmują mahoń, półki na książki lub szalę sprawiedliwości, jesteś w złym miejscu (i prawdopodobnie niewłaściwej dekadzie).

  Wreszcie, nie zapominaj: ponad wszystko, zawartość jest król .

  Inne uwagi

  To, czego szukasz u projektantów stron internetowych kancelarii prawnych lub dostawców usług SEO, zależy od szczegółów projektu. Ale inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zatrudnieniem firmy do projektowania stron internetowych lub usług SEO to:

  Główna usługa. Jaki jest główny cel tej firmy? Projektowanie stron internetowych, ale nie rozwój? Czy usługi SEM i SEO są forte? Czy firma miesza się ze wszystkim? Upewnij się, że prowadzona przez Ciebie firma może zaspokoić potrzeby Twojego projektu.

  Inne usługi. Może firma koncentruje się na tworzeniu stron internetowych, ale ma własny zespół projektantów graficznych lub specjalistów SEO. Może posiada umiejętności w logo i favicons. Te małe dodatki często reprezentują małe rzeczy w wielkim zakresie twojego projektu, ale są dobrym dodatkiem, gdy są dobrze wykonane. Ale mogą to być także dodatkowe koszty, za które nie musisz płacić swoim konkretnym projektem.

  Zespół. Niektóre firmy mają własny zespół dla niektórych działów, takich jak projektowanie graficzne lub fotografia. Inni zatrudniają freelancerów na zasadzie ad hoc, a inni mogą zlecać projekty w całości. Istnieją dobre powody, dla których którekolwiek z tych rozwiązań może być odpowiednie dla Ciebie. Chodzi tylko o to, że chcesz wiedzieć, na co wydajesz swoje pieniądze.

  Platformy. Czy firma współpracuje wyłącznie z WordPress? Lub tylko platformy typu „przeciągnij i upuść”? Jakiego rodzaju usługi zarządzania treścią (CMS) używa? Jest to szczególnie przydatne, aby wiedzieć, czy masz oprogramowanie do zarządzania praktyką prawniczą lub a oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami lub inne interfejsy, które lepiej integrują się z jedną platformą nad drugą.

  Własność projektowa. Pod koniec projektu, kto jest właścicielem projektu strony? Ty lub Twoja firma projektowa? Czy to oznacza, że ​​będziesz musiał licencjonować projekt? Czy po opuszczeniu firmy będziesz mógł zabrać ze sobą projekt i treść? Czy twoja umowa dokładnie opisuje ten układ?

  Pomoc uzupełniająca. Czasami otrzymasz stronę, która wygląda niesamowicie, ale nie działa. Chcesz, aby zatrudniona przez Ciebie firma pomogła Ci rozwiązać problemy, które pojawiają się po zakończeniu pracy, najlepiej bez dodatkowych opłat.

  Wsparcie. Powiedz, że majstrujesz przy swojej stronie i nie wiesz, jak ustawić przycisk na stronie. Sprzedawca z podstawowymi kompetencjami w zakresie „wsparcia” oznacza, że ​​możesz na niego liczyć, aby pomóc Ci rozwiązać problem, zamiast spędzać cenne godziny lub minuty na samodzielnym wyszukiwaniu rozwiązania Google.

  Teczka. Często pomocne jest, gdy projektant strony internetowej ma na swojej stronie internetowej portfolio, na którym możesz sprawdzić, czy jego styl pasuje do Twojej estetyki. Chcesz poznać swoją estetykę? Spójrz na różne strony internetowe lub schematy kolorów, aby zobaczyć, czego szukasz w swojej witrynie. Stwórz Pinterest pokładzie, aby podzielić się z projektantem, który podkreśla miejsca, schematy kolorów i funkcje, które kochasz. Im więcej informacji masz na temat swoich upodobań i preferencji, tym mniej czasu będziesz potrzebować na poprawki i edycje na koniec procesu.

  Referencje. Czasami firma, która jest zainteresowana zatrudnieniem, ma referencje, z którymi możesz się skontaktować, pytając bezpośrednio firmę lub poprzednich klientów, których strony internetowe są częścią portfolio firmy. Ale czyń swoją należytą staranność. Nie zatrudniaj kogoś bez rozmowy z osobami, które zatrudniły firmę w przeszłości.

  Ostatnio zaktualizowany .

  Czego dokładnie potrzebujesz dla swojego projektu i jak długo to potrwa?
  Chcesz prostą stronę internetową lub coś bardziej skomplikowanego, który zawiera strony z podstronami i blogiem?
  Jak zdefiniować sukces swojej witryny lub cyfrowych kampanii marketingowych?
  Czego dokładnie chcesz od konkretnej firmy?
  Pakiet standardowy, branding i usługi SEO może zająć co najmniej 60 dni, więc po co pracować z kimś, kogo nie lubisz?
  Jaki jest główny cel tej firmy?
  Projektowanie stron internetowych, ale nie rozwój?
  Czy usługi SEM i SEO są forte?
  Czy firma miesza się ze wszystkim?
  Czy firma współpracuje wyłącznie z WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»