Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Najlepsze błędy i rozwiązania dla Androida

  1. Najczęstsze błędy
  2. Brak pamięci
  3. Uwierzytelnienie Wi-Fi nie powiodło się
  4. Błąd składniowy
  5. Błąd ładowania
  6. Klawiatura Android AOSP
  7. Błędy związane z kontami Google
  8. Wirus Netalpha
  9. Com.android.snap
  10. Com.android.phone
  11. Android.process.acore
  12. Adroid.process.media
  13. Pierwszy sposób
  14. Nieprawidłowy plik wsadowy
  15. PACKADGE FILE INVALID
  16. Nieudany błąd instalacji
  17. 11, 101, 504, 506, 491, 495, 413, 941, 921, 920, 481, RH01: problemy z Google Play i kontem
  18. 24
  19. 498
  20. 923
  21. 403
  22. Rh01 / rpc: s-5: aec-0 / RPC: S-3
  23. 492
  24. 911
  25. Rpc: aec: 0]
  26. 927
  27. Sposób rozwiązania wszelkich błędów

  Najpopularniejszy system operacyjny na świecie znany jest z niestabilności. Każdy użytkownik systemu Android kiedykolwiek spotkał się z jednym lub innym błędem, ale nie wszyscy znaleźli rozwiązanie. Natychmiast zmień swoje urządzenie z tego powodu na pewno nie jest tego warte. Następnie przeanalizujemy główne błędy na Androidzie i jak je rozwiązać. Często nie ma błędu, ale tylko mały. ingerencja w pracę te lub inne funkcje, które rozwiązuje kilka prostych czynności. Najpopularniejszy system operacyjny na świecie znany jest z niestabilności

  Czasami Android może powodować błędy systemowe podczas pracy. Nie ma nic złego

  Najczęstsze błędy

  Ta sekcja zawiera problemy, które zwykle nie są łatwe do naprawienia lub naprawienia. Często ich przyczyną może nie być nawet samo urządzenie. Ale są też tacy, którzy denerwują użytkowników.

  Brak pamięci

  To nie jest błąd, ale raczej ograniczenie możliwości Twojego urządzenia. Tak, rzeczywiście, na starych, a na nowych urządzeniach pamięć wewnętrzna czasami kończy się nagle. Problem został rozwiązany w bardzo prosty sposób.

  Jeśli korzystasz z aplikacji takich jak Instagram, VK, to winna jest pamięć podręczna, którą gromadzą bardzo szybko iw dużych ilościach.

  1. Przejdź do „Ustawienia”, wybierz element „Aplikacje”.
  2. Często te, które zajmują największą ilość pamięci, są natychmiast wyświetlane. Naciskamy na nich.
  3. Wybierz element „Wyczyść pamięć podręczną”.

  Nie ma problemu z błędem „w pamięci urządzenia jest za mało miejsca”, można go łatwo naprawić

  Czyszczenie to może zwolnić do kilku gigabajtów wolnego miejsca. Możesz również całkowicie usunąć dane z aplikacji, ale musisz ponownie „zalogować się”.

  Z powodu zatłoczonej pamięci błędy mogą występować pod różnymi numerami. Na przykład błąd 919, gdy aplikacja nie może się włączyć z powodu braku miejsca.

  Na niektórych urządzeniach (wcale) nie można przesyłać niektórych programów na kartę pamięci. Więc zwolnisz jeszcze więcej miejsca. Odbywa się to z tego samego elementu w ustawieniach. Lepiej jest częściej monitorować dostępność miejsca, aby gadżet zawsze działał prawidłowo i bez hamulców.

  Uwierzytelnienie Wi-Fi nie powiodło się

  Również jeden z najpopularniejszych problemów na Androidzie. Chociaż w rzeczywistości bardzo rzadko problem tkwi w urządzeniu. Częściej router staje się jego przyczyną, a dokładniej jego niezgodnością z urządzeniem. Problem został rozwiązany dość szybko.

  Pierwsza metoda, najbardziej oczywista, polega na sprawdzeniu poprawności wprowadzonego hasła. W końcu uwierzytelnianie to nic innego jak sprawdzenie klucza bezpieczeństwa. Spróbuj więc zapomnieć o problematycznej sieci, a następnie wprowadź hasło ponownie.

  Jeśli wszystko jest w porządku z hasłem, a Wi-Fi nadal nie chce się połączyć, to powód leży zdecydowanie w ustawieniach routera. Faktem jest, że jego typ szyfrowania danych może być starszy niż używany na urządzeniu z Androidem lub standard sieci nie jest obsługiwany przez urządzenie.

  W takim przypadku musisz przejść do ustawień routera.

  1. Otwórz przeglądarkę. W pasku adresu wprowadź „192.168.1.1” lub „192.168.0.1”.
  2. W wyświetlonym oknie wprowadź nazwę użytkownika i hasło: najczęściej jest to admin i admin. Jeśli masz innych, wprowadź własny.
  3. Teraz musisz znaleźć ustawienia zabezpieczeń Wi-Fi. Tutaj ustawiamy mieszany typ szyfrowania lub uwierzytelniania sieciowego „WPA-PSK / WPA2-PSK2 mieszane”, a także wybieramy automatyczny wybór standardu sieciowego.

  Po tym problemy z połączeniem z Wi-Fi powinny zniknąć.

  Błąd składniowy

  Błąd polega na tym, że plik instalujący określoną aplikację jest niepoprawny lub został nieprawidłowo uruchomiony. Ponadto może wystąpić awaria podczas instalacji, co również prowadzi do błędu składniowego.

  Napraw to dość łatwo. Najpierw upewnij się, że pobrany plik jest w formacie apk. Ponieważ to pliki tego formatu są instalatorami aplikacji na Androida. Po drugie, usuń ten pobrany plik i ponownie go pobierz, a następnie zainstaluj ponownie. Warto pobrać plik z innej strony. To z reguły usuwa błąd.

  To z reguły usuwa błąd

  Błąd ładowania

  Zdarza się to często na starych urządzeniach, na nowych już nie występuje. Faktem jest, że standardowy menedżer pobierania ulega awarii, co utrudnia pobieranie czegokolwiek z Internetu. Błąd został naprawiony dość łatwo.

  Wystarczy pobrać nowy menedżer pobierania. Doskonały do ​​tych celów może być odpowiedni ES Explorer. Ma ładny wbudowany menedżer pobierania.

  Klawiatura Android AOSP

  Ta klawiatura sama w sobie nie jest najlepsza. Ponadto nie jest zbyt dobrze zoptymalizowany na niektórych firmware, z powodu których występują błędy. Rozwiąż je po prostu.

  • Wyłącz wprowadzanie głosu w ustawieniach klawiatury.
  • Zresetuj ustawienia, usuń pamięć podręczną i dane aplikacji, które są odpowiedzialne za klawiaturę.
  • Wystarczy pobrać dowolną inną klawiaturę z Google Play Market.

  Błędy związane z kontami Google

  Mogą występować dwa błędy: konto nie chce być zsynchronizowane lub nie chce być dodawane. Pierwszy może być obecny zarówno na starych, jak i nowych urządzeniach, a drugi stopniowo staje się przeszłością. Naprawienie tego wszystkiego nie jest takie trudne.

  • Sprawdź jakość i stabilność połączenia internetowego: sieć komórkowa lub Wi-Fi powinny działać normalnie, w przeciwnym razie powód może leżeć w nich.
  • Jeśli konto zostało już dodane, ale nie jest zsynchronizowane, po prostu odłącz je, uruchom ponownie urządzenie i zaloguj się ponownie.
  • Jeśli konto odmówi połączenia, najpierw upewnij się, że nazwa użytkownika i hasło są poprawne.
  • Wyłącz synchronizację dwuetapową w ustawieniach konta.
  • Włącz automatyczną synchronizację oraz przesyłanie danych w tle, a następnie uruchom ponownie urządzenie.

  Włącz automatyczną synchronizację oraz przesyłanie danych w tle, a następnie uruchom ponownie urządzenie

  Wirus Netalpha

  Nowy problem, który spełnia użytkowników Androida. To złośliwe oprogramowanie utrudnia pracę z telefonem i nie pozwala się usunąć. Problem jest dość poważny, ponieważ obejmuje tylko dwa rozwiązania, z których jedno jest bardzo radykalne.

  • Zresetuj system do ustawień fabrycznych. Więcej o tym, jak to zrobić na końcu artykułu.
  • Jeśli masz uprawnienia roota, możesz pobrać Lucky Partner i usunąć nieszczęsną aplikację.

  Com.android.snap

  Błąd „com.android.snap” występuje podczas korzystania z różnych aplikacji: popularnych edytorów zdjęć, komunikatorów internetowych. Ten napis często pojawia się na czarnym tle, co jest bardzo rozpraszające, a programy można po prostu zamknąć.

  Uważa się, że ta awaria powoduje złośliwe oprogramowanie, więc wielu radzi po prostu zainstalować program antywirusowy. Jednak można się bez niego obejść za pomocą metod systemowych.

  1. Przejdź do menu ustawień w „Aplikacje”.
  2. Szukamy aplikacji „com.android.snap”.
  3. Usuwamy jego dane, usuwamy pamięć podręczną i zatrzymujemy się.
  4. Musisz także odznaczyć opcję „Wyślij powiadomienia”.

  Po tym program przestanie denerwować, a więcej nie zobaczysz tego napisu na czarnym ekranie. Jeśli na urządzeniu zainstalowany jest program antywirusowy, możesz usunąć ten błąd. Ale, jak pokazuje praktyka, na urządzeniach z programami antywirusowymi ten błąd rzadko się zdarza.

  Oprócz com.android.snap istnieje również com.android.systemUI. Łączy je wirusy typu trojan. W związku z tym program jest neutralizowany w ten sam sposób.

  Com.android.phone

  Jeśli system zapisuje to w aplikacji com.android. W telefonie wystąpił błąd, więc problem leży w programie odpowiedzialnym za wykonywanie połączeń na tablecie lub smartfonie. Z różnych powodów pojawia się błąd. Dlatego rozwiązania będą różne dla każdego.

  1. Spróbuj usunąć pola wyboru ustawień z automatycznej synchronizacji daty i godziny przez Internet, a następnie odłóż je z powrotem. Następnie uruchom ponownie telefon i ustaw prawidłową datę i godzinę.
  2. Usuń dane i usuń pamięć podręczną aplikacji Telefon.
  3. Możesz po prostu pobrać dowolny „dialer”, który zastępuje standard, korzyści w sklepie z aplikacjami są pełne.

  Android.process.acore

  Jeśli wystąpił błąd z Android.process.acore, problem nie jest już związany z „dialerem” lub wirusami. Oto przyczyny:

  • brakujące pliki systemowe;
  • zatrzymał niektóre aplikacje systemowe;
  • na urządzeniu jest kilka aplikacji, które wykonują prawie te same funkcje i są nieprawidłowo zsynchronizowane z aplikacjami systemowymi

  brakujące pliki systemowe;  zatrzymał niektóre aplikacje systemowe;  na urządzeniu jest kilka aplikacji, które wykonują prawie te same funkcje i są nieprawidłowo zsynchronizowane z aplikacjami systemowymi

  Trudność rozwiązania problemu zależy od przyczyny jego pojawienia się. Najczęściej rozwiązuje się to po prostu usuwając wszystkie kontakty za pomocą ustawień urządzenia. Jeśli wcześniej zsynchronizujesz wszystkie kontakty z Google, nic nie stracisz.

  Istnieje możliwość zresetowania ustawień wszystkich aplikacji za pomocą odpowiedniej pozycji menu. Często eliminuje problem, a nie tracisz danych. Jeśli zainstalowałeś aplikacje w celu optymalizacji pracy Wi-Fi, to również one powinny spróbować usunąć. Często powód leży w nich.

  Adroid.process.media

  Błąd Android Process Media występuje z dwóch powodów: Multimedia Storage lub Download Manager. Oba rozwiązania są dość proste. Istnieją dwa ogólne sposoby, które prawie zawsze działają bez zarzutu.

  Pierwszy sposób

  1. Wyczyść pamięć podręczną i dane z aplikacji Google Services Framework i Google Play Market.
  2. Zatrzymaj Google Services Framework (musisz wykonać w tej kolejności).
  3. Wyczyść pamięć podręczną dla tego narzędzia.
  4. Otwórz Google Play, znajdź problem. Po otrzymaniu komunikatu o błędzie kliknij przycisk OK.
  5. Uruchom ponownie gadżet, przywróć działanie wyłączonych usług Google.

  Drugi sposób

  1. Całkowicie przestań synchronizować konto google. Można to zrobić z ustawień konta: w sekcji „Synchronizacja” konieczne jest usunięcie wszystkich pól wyboru.
  2. Usuń dane i zatrzymaj narzędzie Galeria.
  3. Podobnie wyłącz „Menedżer pobierania”.
  4. Uruchom ponownie urządzenie.

  Po zastosowaniu jednej z tych metod problem zniknie.

  Nieprawidłowy plik wsadowy

  Błąd często występuje podczas aktualizacji aplikacji. Jeśli tak się stanie podczas aktualizacji, należy wyczyścić pamięć podręczną dla tej aplikacji. Ponadto możesz spróbować ręcznie pobrać plik apk programu i zainstalować go ponownie. Jeśli to nie pomoże, usuniemy konto Google, uruchom ponownie urządzenie i zaloguj się ponownie.

  PACKADGE FILE INVALID

  1. Usuwamy pamięć podręczną i dane aplikacji problemowej.
  2. Idź do Google Play i zainstaluj go tam.
  3. Czyścimy dane z Google Play i Google Service Framework.
  4. Aktualizujemy aplikację za pośrednictwem mobilnego Internetu, ale nie Wi-Fi.

  Aktualizujemy aplikację za pośrednictwem mobilnego Internetu, ale nie Wi-Fi

  Nieudany błąd instalacji

  1. Zainstaluj ponownie aplikację problemu.
  2. Wyczyść pamięć podręczną i usuń dane Play Store.
  3. Odłącz od karty pamięci urządzenia.
  4. Usuń folder .android_secure.
  5. Zainstaluj ponownie aplikację.

  Numer błędu ...

  Błędy te mogą być poważniejsze. Jednak często są one rozwiązywane w kilku prostych krokach. Wszystko zależy od liczby samych błędów. A Google daje minimum informacji na temat rozwiązywania różnych błędów.

  11, 101, 504, 506, 491, 495, 413, 941, 921, 920, 481, RH01: problemy z Google Play i kontem

  Te błędy są spowodowane nieprawidłowym działaniem sklepu aplikacje lub konto i rozwiązał prawie te same metody. „Kod błędu 11” Android może pojawić się podczas uruchamiania Play Market. W tej usłudze często występują problemy z określonymi numerami Google. Zauważono, że błąd 11 często występuje podczas instalacji lub aktualizacji WhatsApp.

  Inny popularny błąd, z powodu którego Play Market również nie chce pobrać aplikacji, 504. Występuje na Androidzie z tych samych powodów, co inne problemy z pobieraniem programów, dlatego metody eliminacji są identyczne. To samo dotyczy innych błędów.

  To samo dotyczy innych błędów

  Problemy rozwiązuje się na kilka sposobów, a każdy z nich nadaje się do większości podobnych błędów.

  1. Ustawiamy prawidłowy czas i sprawdzamy działanie połączenia internetowego.
  2. Sprawdzamy ilość wolnej pamięci wewnętrznej: powinna ona być wyższa niż ilość programów z pobieraniem, które miały problemy.
  3. Następnie spróbuj ponownie uruchomić telefon lub tablet. Błędy Google Play Store na Androida są często rozwiązywane w ten sposób.
  4. Zresetuj ustawienia. Korzystając z metody opisanej powyżej, otwórz okno aplikacji Play Market, a następnie wyczyść dane i pamięć podręczną. Następnie ponownie przejdź do sklepu z aplikacjami. Alternatywnie możesz również usunąć wszystkie aktualizacje w tym samym oknie, co spowoduje powrót do pierwotnej postaci po zakupie urządzenia.
  5. Możesz zrobić to samo z usługami Google Play, jeśli poprzednia metoda nie pomogła. Jeśli to nie pomoże, możesz spróbować wykonać podobną operację z ramą usług Google.
  6. Problem może również dotyczyć wyłączonej aplikacji Kont Google. Idziemy do jego okna, jeśli widzimy, że jest wyłączone, a następnie włączamy je. Menedżer pobierania powinien być również włączony, jeśli był wyłączony.
  7. Staramy się wyjść i ponownie wejść na Twoje konto Google. Odbywa się to z ustawień. Znajdujemy tam pozycję „Konta” i wybieramy Google.

  24

  Błąd 24 występuje podczas instalowania aplikacji na Androidzie, gdy wystąpiła awaria, a niektóre pliki zostały już zainstalowane. Albo masz już tę aplikację, usunąłeś ją i ponownie zdecydowałeś się pobrać. Problem został rozwiązany dość szybko.

  1. Uruchom dowolny menedżer plików.
  2. Znajdź katalog „sdcard / Android / data / data”, w nim pliki związane z tą aplikacją. Będą one zawierać nazwę programu w nazwie, więc wystarczy tylko odróżnić je od reszty.
  3. Robimy to samo w katalogu „data / data”.

  Następnie błąd powinien zniknąć, a aplikacja powinna zostać zainstalowana bez żadnych problemów.

  498

  Ten błąd występuje podczas pobierania dowolnej aplikacji. Może być kilka problemów, ale ich rozwiązanie jest dość łatwe.

  1. Sprawdź połączenie internetowe.
  2. Wyczyść pamięć podręczną kilku programów, a przede wszystkim - Google Play.
  3. Poczekaj kilka godzin. Możliwe, że powodem są serwery Google. Jeśli tak, to szybko to naprawiają.

  Po tym błąd powinien zniknąć.

  923

  Pobieranie aplikacji staje się niemożliwe. Błąd synchronizacji z kontem Google.

  1. Usuwamy konto Google i kilka niepotrzebnych programów, wyczyść pamięć podręczną.
  2. Wyczyść pamięć podręczną systemu:
   1. Idź do Recovery (przycisk ON i przycisk regulacji głośności i przytrzymaj).
   2. Wybierz opcję Wyczyść partycję pamięci podręcznej.
   3. Uruchom ponownie urządzenie.
  3. Uruchom ponownie urządzenie.
  4. Zaloguj się ponownie do Google.

  403

  Istnieje tak zwana pamięć podręczna Dalvika. W związku z jego wypełnianiem ponownie nie chcemy instalować niektórych programów. Aby rozwiązać ten problem, czyszczymy dane i najpierw wyłączamy konta Google, a następnie sklep Google Play.

  Rh01 / rpc: s-5: aec-0 / RPC: S-3

  System nie może odbierać informacji z serwera. Aby rozwiązać ten problem, musisz podjąć działania, podobnie jak w przypadku innych podobnych błędów.

  1. Wyczyść pamięć podręczną i usuń niepotrzebne niepotrzebne aplikacje.
  2. Usuń dane i zatrzymaj Play Store i Google Services Framework.
  3. Jak opisano w poprzednim błędzie (403), usuń pamięć podręczną przez Odzyskiwanie.

  492

  Treść z Google Play nie jest ponownie ładowana.

  1. Usuwamy dane i zatrzymujemy usługi Google Play.
  2. Zrób to samo z Google Play Market.
  3. Usuń pamięć dalvik, jeśli problem nadal występuje. Można to jednak zrobić tylko z dostępem roota.
  4. Jeśli nie ma praw roota, wystarczy wykonać pełne wycofanie systemu.

  911

  Nie pozwala także na pobieranie aplikacji.

  1. Czyścimy dane, pamięć podręczną, zatrzymujemy Google Play Market.
  2. Spróbuj połączyć się z inną siecią Wi-Fi lub użyj danych mobilnych, aby pobrać aplikację.

  Rpc: aec: 0]

  Problemy z pobieraniem danych z serwera. Pomoc może usunąć wszystkie zsynchronizowane konta. Następnie usuwamy pamięć podręczną i dane Play Market, a następnie ponownie uruchamiamy smartfon lub tablet.

  Podobny jest błąd RPC: S-3. W takim przypadku wystarczy usunąć konto Google, po czym możesz spróbować połączyć się z innym lub tym samym.

  927

  Ta usterka nie zależy od naszego urządzenia. Powodem jest fakt, że program jest aktualizowany przez programistów. Dlatego, jeśli chcemy go zainstalować lub zaktualizować, nie będziemy mogli tego zrobić. Spróbuj ponownie zainstalować go w ciągu 30 minut lub później.

  Sposób rozwiązania wszelkich błędów

  I wreszcie metoda, która jest odpowiednia do korygowania wszelkich problemów. Ale zawsze trzeba się do niego odwoływać. To jest przywrócić ustawienia fabryczne urządzenia . Pełne ponowne uruchomienie systemu Android usunie wszystkie dane użytkownika, więc najważniejsze jest, aby najpierw wrzucić je na kartę pamięci lub zapisać w usługach w chmurze.

  1. Otwórz ustawienia.
  2. Wybieramy element „Reset and Restore”, na różnych urządzeniach można go wywołać inaczej i znajdować się w samym menu ustawień lub w pozycji „System”.
  3. Kliknij „Resetuj”.

  Kliknij „Resetuj”

  Następnie urządzenie powraca do ustawień fabrycznych, wszystkie problemy znikają.

  Teraz wiesz, jak naprawić ogromną większość błędów na Androidzie. Jest ich znacznie więcej, ale reszta problemów ma podobne rozwiązania, zwłaszcza błędy usług Google Play, tak rzadko zdarza się, że nie ma o nich żadnych danych lub zostały już naprawione przez programistów.

  Naciśnij „Lubię to” i przeczytaj najlepsze posty na Facebooku


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»