Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Najlepsze książki i szkolenia na temat konfiguracji Yandex Direct

  1. Możliwość prawidłowego skonfigurowania reklamy kontekstowej w Yandex Direct będzie Twoją przewagą
  2. Jak nauczyć się dostosowywać reklamy kontekstowe w Yandex samodzielnie
  3. Książki, szkolenia i szkolenia na temat Yandex Direct
  4. Jak nauczyć się konfigurować Yandex Direct samodzielnie (książki, kursy)
  5. Płatne kursy na szkolenia Yandex Direct
  6. Szkolenie w szkole w reżyserii
  7. Gdzie jeszcze uzyskać informacje o tym, jak prawidłowo skonfigurować Yandex Direct
  8. Możesz być zainteresowany

  Z tego artykułu dowiesz się o najlepszych książkach i kursach na temat Yandex Direct, które są istotne dla 2017 roku

  Z tego artykułu dowiesz się o najlepszych książkach i kursach na temat Yandex Direct, które są istotne dla 2017 roku. Powiem ci, jak możesz szybko nauczyć się samodzielnie konfigurować reklamy kontekstowe w Yandex Direct, aby kampanie reklamowe były skuteczne i opłacalne. Materiał będzie przydatny zarówno dla początkujących, jak i poważnie zaangażowanych w optymalizację.

  Możliwość prawidłowego skonfigurowania reklamy kontekstowej w Yandex Direct będzie Twoją przewagą

  Dowiedz się, jak prawidłowo i skutecznie skonfigurować kampanie reklamowe w Internecie, przydatne dla dwóch zainteresowanych grup osób:

  • Do autopromocji i promocji witryn, a także przyciągania ruchu do swoich stron internetowych; często korzystają z wyszukiwarek. W runecie główne to Yandex i Google.
  • Zarabiać na programach partnerskich (możesz zarobić na Yandex Direct bez strony). Ponadto usługi dobrych Yandex-Directologists (specjalistów w tworzeniu kampanii reklamowych w Yandex.Direct) są bardzo drogie, dlatego po szkoleniu dla Dyrektora, możesz pracować zdalnie za dobrą nagrodę (za szkolenie na Dyrektora, patrz poniżej).

  Direct) są bardzo drogie, dlatego po szkoleniu dla Dyrektora, możesz pracować zdalnie za dobrą nagrodę (za szkolenie na Dyrektora, patrz poniżej)

  Obecnie wielu klientów pochodzi z Internetu, a dokładniej z wyszukiwania (reklamy w wyszukiwarce) i innych witryn (witryn partnerskich; jeśli mówimy o Yandex, to jest to YAN). Odwiedzający różne strony, klikając reklamy tekstowe lub piękne banery (reklamy graficzne), przejdź do reklamowanej witryny.

  Odwiedzający różne strony, klikając reklamy tekstowe lub piękne banery (reklamy graficzne), przejdź do reklamowanej witryny

  Dzięki reklamom w Internecie młoda firma może szybko się odprężyć. Wiedząc, jak prawidłowo i skutecznie skonfigurować reklamy w Yandex Direct, możesz łatwo wyprzedzić konkurencję. Miło byłoby dowiedzieć się, jak samodzielnie dostosować Google Advords (reklama w Google), ale w tym artykule porozmawiamy o Direct. Po pierwsze, Yandex zajmuje pierwsze miejsce w runecie, a po drugie jest łatwiejszy w konfiguracji dla początkujących.

  Poznając to rzemiosło, zdobędziesz bardzo cenne umiejętności, które będą przydatne w twoim życiu do promowania witryn komercyjnych i różnych produktów. Przejdźmy do kwestii uczenia się.

  Jak nauczyć się dostosowywać reklamy kontekstowe w Yandex samodzielnie

  Reklama kontekstowa (dyskretna reklama, jej treść zależy od zainteresowań użytkownika) jest potężnym narzędziem promocji, dużo pieniędzy kręci się tutaj, ale konkurencja jest poważna. Yandex Direct to cały świat, w którym dyrektorzy dyrekcji rzucają zaklęcia na nagłówki reklam i teksty, aby przyciągnąć naszą uwagę, a tym samym zwiększyć liczbę CTR.

  W Internecie znajduje się wiele instrukcji dotyczących konfiguracji Yandex Direct na własną rękę. Wszystkie są prawie takie same: utwórz konto, wprowadź swoje konto osobiste, twórz grupy reklam, znajdź frazę kluczową, ustaw czas i kierowanie geograficzne, dodaj listę negatywnych słów, uzupełnij saldo i uruchom wyświetlenia.

  Kierując się tymi zasadami, możesz samodzielnie uruchomić reklamy. Jeśli masz szczęście, lista słów kluczowych nie będzie taka zła, ale nie możesz mówić o skuteczności reklam.

  Oceniaj sam, jeśli wszystko było tak proste, jak wszyscy piszą, to dlaczego ponad 90% początkujących, którzy samodzielnie organizują kampanie reklamowe, po prostu tracą pieniądze? Jednocześnie można bardzo szybko wydać kilka tysięcy rubli budżetu reklamowego i nie uzyskać żadnych zwrotów. Ale żaden z początkujących nie zrozumie, jeśli zrobią wszystko dobrze. Inną dużą wadą tych artykułów jest to, że informacje są już nieaktualne. W 2017 roku Direct wiele się zmieniło, wiele ustawień nie będzie istotnych, dlatego zaczynając dostrajać się do wielu instrukcji, utkniesz na pewnym etapie.

  Jeśli ufasz „specjalistom” w tworzeniu reklam, wynik nie będzie dużo lepszy. Tak, będą mogli skonfigurować reklamę kontekstową, aby mieć dużo wyświetleń, być może CTR reklam będzie dobry. ALE! po pierwsze, ich usługi nie są tanie, a po drugie, kampania reklamowa będzie często nieopłacalna. Chociaż będzie wiele trafień i przejść, będzie kilka ukierunkowanych działań (sprzedaż, zlecenia serwisowe, subskrypcje). Konwersja nie pasuje do Ciebie, ale potencjalni eksperci, uzasadniając się, powiedzą, że strony docelowe (strona docelowa) są złe i musisz je zastąpić. W rezultacie będziesz rozczarowany i pomyślisz, że to wszystko jest oszustwem. Oczywiście są też dobrzy specjaliści od reżyserów, ale zamówienie Yandex Direct jest drogie. Myślę, że lepiej nauczyć się dostosowywać reklamy.

  Możesz oglądać filmy na temat ustawiania reklam kontekstowych w YouTube. Coś będzie przydatne, ale częściej będziesz się uczyć, jak nieprawidłowo zmieniać ustawienia, a to będzie miało znaczący wpływ na budżet reklamowy.

  Od dawna jestem zaangażowany w tworzenie kampanii reklamowych dla zarobki na różnych programach partnerskich . W tym czasie zdałem wiele różnych kursów na Direct, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych. Wśród nich natknąłem się również na manekiny, które nie były warte ich pieniędzy, a czas był marnowany.

  Edytując ten artykuł, po raz pierwszy chciałem napisać, jak prawidłowo skonfigurować Yandex Direct w 2017 roku, ale zdałem sobie sprawę, że taki artykuł byłby bardzo duży, a mimo to nie byłbym w stanie określić wszystkich subtelności na raz. W rezultacie artykuł stanie się z czasem przestarzały, nie będzie lepszy niż wiele innych. Ponadto nie konfiguruję Yandex.Direct przez cały czas, więc uważam, że musisz śledzić mistrzów, którzy robią to codziennie.

  Następnie porozmawiam o wszystkim, co naprawdę pomoże ci nauczyć się samodzielnie konfigurować reklamy na własną rękę: książki, kursy, szkolenia, szkolenia. Nacisk zostanie położony na najsłynniejszego Direktivova w Runecie, którego materiały szkoleniowe są naprawdę warte uwagi. Te książki i szkolenia powinny być najpierw sprawdzone.

  Książki, szkolenia i szkolenia na temat Yandex Direct

  Rozumiem, że ta strona może się pojawić jako większość nowicjuszy i tych, którzy mają już doświadczenie w samodzielnym ustawianiu reklamy kontekstowej w Yandex. Dla zupełnie początkujących, którzy dopiero zaczynają tworzyć reklamy kontekstowe, może nie być jasne, jak połączyć Direct, jak stworzyć reklamę kontekstową w Yandex Direct i uruchomić wyświetlanie ich reklam. Bardziej doświadczeni towarzysze będą zainteresowani skutecznością reklamy w Yandex Direct, CTR reklam, współczynnikiem klikalności, konwersją, optymalnymi strategiami wyświetlania w 2017 r. I optymalizacją Yandex Direct w ogóle.

  Niektórzy są zainteresowani tym, dlaczego mają niewiele wrażeń, inni są bardziej zainteresowani ceną wyświetleń i kosztem kliknięć, ponieważ chcę wyświetlać reklamy taniej. Na tej stronie wszyscy znajdą odpowiedzi na swoje pytania i dowiedzą się, w którym kierunku iść dalej.

  Jak nauczyć się konfigurować Yandex Direct samodzielnie (książki, kursy)

  Zacznę od najprostszego i niedrogiego szkolenia dla początkujących.

  1. Książka „Startup Strategy Yandex.Direct 3.0”. Dla początkujących, aby zrozumieć ustawienie reklamy kontekstowej w Yandex Direct, ta książka będzie najlepszym wyborem. Z tego dowiesz się, jak połączyć Direct i stworzyć pierwszą kampanię reklamową w Yandex. Dowiedz się, jak samodzielnie tworzyć i dostosowywać swoje pierwsze reklamy.

  Dowiedz się, jak samodzielnie tworzyć i dostosowywać swoje pierwsze reklamy

  Autorzy książki: Ilya Tsymbalist i Alexei Lysenko są prawdziwymi profesjonalistami w tej dziedzinie. Książka zawiera 110 stron ze zdjęciami i bardzo szczegółowymi instrukcjami konfiguracji krok po kroku. Podręcznik zawiera wiele przykładów z objaśnieniami. Istnieje bardzo cenna informacja na temat optymalizacji kampanii. Dowiesz się, jak uzyskać większy ruch za mniej pieniędzy. Zacząłem od tego, nie znalazłem jeszcze lepszej książki na Director for Beginners. Nawiasem mówiąc, książka została uzupełniona w 2016 roku. Polecam wszystkim! Oto jego treść:

  Oto jego treść:

  Możesz dostać książkę na tej stronie.

  2. Jeśli masz już doświadczenie z Yandex Direct, stworzyłeś kilka kampanii reklamowych, ale wątpisz w poprawność ustawień, a Twoje wyniki nadal pozostawiają wiele do życzenia, proponuję obejrzeć te filmy - 18 wskazówek dotyczących optymalizacji istniejących kampanii reklamowych. Dowiesz się więcej o ulepszeniach kampanii, dowiesz się, jak najlepiej korzystać z reklam, jak prawidłowo budować słowa kluczowe i zmniejszać współczynnik odrzuceń reklam.

  3. Dobrym dodatkiem będzie książka Denisa Gerasimova, która odpowie na wiele pytań, a także ujawni kilka przydatnych elementów. Książkę można odebrać tutaj prawie za darmo.

  Płatne kursy na szkolenia Yandex Direct

  Dla tych, którzy chcą nie tylko nauczyć się samodzielnie konfigurować reklamy w Yandex Direct, ale chcą zanurzyć się w tym świecie z głowami i poznać wszystkie subtelności, które pozwolą wycisnąć z kampanii reklamowych jak najwięcej, bezpłatne szkolenia nie wystarczą.

  Jak powiedziałem, Yandex Direct to ogromny świat, którego głębokość można zmierzyć na przestrzeni lat. Twoje własne doświadczenie będzie bardzo ważne. Aby zaoszczędzić mój czas i pieniądze, jak najwięcej na drodze do zdobycia tego doświadczenia, proponuję spojrzeć na te kursy bezpośrednie:

  1. Nowy kurs Denisa Gerasimova „Konfiguracja zimnego ruchu 2.0”. Być może jest to jeden z najlepszych profesjonalnych kursów dla początkujących dla pieniędzy. Ten kurs jest odpowiedni dla tych, którzy lubią pracować szybko i chcą zacząć zarabiać jutro w Yandex Direct na reklamie, sprzedaży produktów informacyjnych bez własnego produktu i bazy abonentów. Denis Gerasimov od ponad 8 lat zajmuje się reklamą w Yandex, zarabia na programach partnerskich, regularnie zdobywa cenne nagrody za pierwsze miejsca.

  Ten kurs bezpośredni składa się z 31 lekcji (ponad 7 godzin cennych informacji). Dowiesz się, jak jakościowo przyciągnąć ukierunkowany ruch, zmniejszyć koszt kliknięcia, zwiększyć CTR reklam, jak zaoszczędzić budżet, jak przekazać moderację bez żadnych problemów. Denis opowiada również szczegółowo, jak stworzyć i skonfigurować stronę internetową do promocji produktów partnerskich. Jako bonus, otrzymasz instrukcje, jak korzystać z Direct Commander i KeyCollector. Zobacz moją recenzję dla tego kursu.

  2. Szkolenie praktyczne ukierunkowane na pracę z programami partnerskimi to szkolenie „Direct Partner 2.1”. Jest bardziej kompletny, ale jest droższy. Autorzy - specjaliści od reżyserii: Ilya Tsymbalist i Alexey Lysenko. To najbardziej kompletne informacje na temat konfiguracji Yandex.Direct dla programów partnerskich.

  Direct dla programów partnerskich

  Istnieje szczegółowa analiza wszystkich zagadnień technicznych: poznaj wybór fraz kluczowych, pracę z operatorami, algorytm krok po kroku do przetwarzania fraz przy użyciu prawdziwych przykładów, pisanie reklam wysokiej jakości, przekazywanie umiaru, listy gwarancyjne, uczenie się o komentarzach, puste wrażenia, aukcje wystaw.

  Dowiesz się również, jak wybrać dochodowe programy partnerskie, poprawnie analizować statystyki i obliczać budżet na reklamę programów partnerskich.

  Ten post jest wyjątkowy, ponieważ uczy Cię zarabiać w programach partnerskich produktów informacyjnych i programów partnerskich sklepów internetowych, opowiada wszystkie subtelności i tajemnice. Zdałem też to szkolenie, jest historia o tym, jak do mnie przyszedł. Wiele recenzji na temat tego kursu znajduje się na tej stronie.

  Oba te kursy są bardzo wysokiej jakości, chociaż zostały wydane w 2015 r., Ich wartość nie spada z tego. W tym czasie nie pojawiły się inne dobre kursy. Oczywiście niektóre ustawienia Yandex w 2017 r. Oczywiście się zmieniły, ale 90% informacji będzie miało znaczenie przez kolejne kilka lat. Mogą być w każdej chwili usunięte ze sprzedaży, mają czas na zakup, gdy są jeszcze dostępne.

  Szkolenie w szkole w reżyserii

  Po ukończeniu wyżej wymienionych kursów i niezależnym uruchomieniu kilku kampanii reklamowych na podstawie tych zaleceń, poczujesz, że możesz zarabiać w Yandex.Direct bardzo dobrze. Wkrótce będziesz chciał jeszcze więcej. Cóż, to gdzie się rozwijać. Możesz nauczyć się popularnej specjalizacji internetowej Direktivolog, a po kilku miesiącach możesz rozpocząć pracę zdalnie, realizując wysokie zamówienia, lub możesz dostać pracę w dużej firmie jako kierownik reklamy kontekstowej (direkolog) i uzyskać dobre wynagrodzenie od 30 do 100 tysięcy rubli. Jeśli te liczby wydają Ci się nierealne, obejrzyj poniższy film. Ale w tym celu musisz zostać przeszkolony przez profesjonalistów i uzyskać certyfikat dla Yandex Direct, aby być lepszym niż konkurenci. Obecnie najsilniejszą szkołą reżyserii jest szkoła Ilya Tsymbalist i Aleksey Lysenko.

  Szkolenie na Yandex Direct odbywa się w ciągu 3 miesięcy, po kolejnym zdaniu egzaminu i uzyskaniu certyfikatu Direct Specialist.

  Tutaj wszystko jest podzielone na lekcje, są prace domowe, które są starannie sprawdzane. Szkoła przygotowuje się również do certyfikacji w Yandex. Szkoła gwarantuje, że za 2 miesiące student zapłaci za naukę. Więcej informacji na temat tej szkoły i przykładów zarobków studentów można znaleźć na tej stronie.

  Gdzie jeszcze uzyskać informacje o tym, jak prawidłowo skonfigurować Yandex Direct

  Opowiedziałem o wszystkim, co najlepsze w nauce tworzenia reklam kontekstowych na 2017 rok. Postaram się, aby artykuł był zawsze aktualny.

  Jeśli przeczytałeś książkę i pracowałeś na kursach, ale nie jesteś jeszcze gotowy do nauki w szkole, ale chcesz zamknąć białe plamy w wiedzy (zmiany od 2015 do 2017), oto dwie opcje, jak pozostać zawsze w temacie:

  • Zapisz się do newslettera Ilya Tsymbalist i Denisa Gerasimova (jest to możliwe na stronach książek i kursów)
  • Odwiedź blog Denisa Gerasimova i jego kanał na YouTube

  Teraz wiesz, jak nauczyć się samodzielnie konfigurować reklamy kontekstowe Yandex Direct dla początkujących. Mam nadzieję, że moja ocena szkoleń była przydatna i pomogła znaleźć to, czego szukaliście. Czekam na komentarze.

  Życzę powodzenia w nauce! Pozwól, że doskonale zdołasz stworzyć wysokiej jakości kampanie reklamowe Yandex na wysokim poziomie i zarobić dobre pieniądze.

  Obejrzyj te recenzje wideo uczniów, którzy zostali przeszkoleni w szkole z Ilyą Tsymbalistem i Aleksiejem Łysenko.

  Możesz być zainteresowany

  Mój przegląd kursu Tuning Cold Traffic 2.0

  Jak sam stworzyć bloga, wykonując proste kroki

  Naucz się angielskiego

  Jak mogę zarabiać w Internecie

  Pozdrawiam Dmitry Ivlev .

  Dowiedz się wielu ciekawych rzeczy i rozjaśnij swoje życie!

  Zapisz się i zdobądź skrzynię ze skarbami.

  Oceniaj sam, jeśli wszystko było tak proste, jak wszyscy piszą, to dlaczego ponad 90% początkujących, którzy samodzielnie organizują kampanie reklamowe, po prostu tracą pieniądze?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»