Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Najlepsze porady SEO WordPress w 2018 roku

  1. # 1 Wybierz niezawodnego partnera hostingowego
  2. # 2 Optymalizuj strukturę Permalink
  3. # 3 Sprawdź ustawienia widoczności wyszukiwarki
  4. # 4 Poszukaj dobrej wtyczki SEO
  5. # 5 Dodaj przyjazny dla SEO opis i tytuły do ​​każdej strony
  6. # 6 Wybierz temat przyjazny dla SEO
  7. # 7 Nigdy nie używaj taktyk SEO Black Hat
  8. # 8 Daj swojej stronie obrazy Prawe Alt Tagi
  9. # 9 Utwórz mapę witryny XML
  10. # 10 Użyj Google Analytics
  11. Zakończyć

  Wpisany przez Egle Antanaviciene, 000webhost.com

  Nie ma wątpliwości, że WordPress jest obecnie jednym z najlepszych systemów zarządzania treścią do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Prawdą jest jednak również, że sama platforma nie pomoże Ci uzyskać dobrego rankingu w wyszukiwarce. Będziesz musiał szukać sposobów na zwiększenie SEO swojej strony WP.

  W tym poście przyjrzymy się najlepszym poradom i technikom SEO 2018, które faktycznie działają. Więc bez dalszych opóźnień wskoczmy.

  # 1 Wybierz niezawodnego partnera hostingowego

  Jest to częsty błąd, który popełnia większość właścicieli witryn, zwłaszcza początkujących. Rejestrują się u dowolnego losowego dostawcy hostingu, który przychodzi im na drogę, nie patrząc na zasoby, szybkość, czas działania itp.

  Czynniki takie jak szybkość ładowania stron internetowych i czas działania odgrywają ważną rolę w rankingu SEO. Czynniki te nie tylko ustawiają reputację i niezawodność Twojej witryny, ale także pomagają uzyskać dobrą pozycję w rankingu w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing, Yahoo itp., Zwracając większą uwagę na witryny, które szybko ładują treści.

  Nie zapomnij także sprawdzić statusu dostępności serwera hostingowego. W przypadku, gdy Twoja witryna nie jest dostępna dla odbiorców i jeśli zostanie zauważona przez roboty-pająki, ranking może się znacznie zmniejszyć.

  # 2 Optymalizuj strukturę Permalink

  Po wybraniu taniego, ale niezawodnego dostawcy usług hostingowych nadszedł czas na wdrożenie strategii SEO. Możesz zacząć od swojej struktury permalink.

  Są to stałe adresy URL do twoich postów na blogu i innych stronach internetowych. Istnieje wiele sposobów ich konfiguracji i poprawy SEO. Na przykład można zaimplementować dobre słowo kluczowe o długim ogonie w adresie URL. Zanim jednak zaczniesz od optymalizacji adresów URL, sprawdź ustawienia struktury permalinku na pulpicie nawigacyjnym. Powinien być wybrany jako nazwa posta.

  Spójrz na kroki, aby wykonać to ustawienie.

  1. Uzyskaj dostęp do pulpitu nawigacyjnego WP. Przejdź do Ustawienia, a następnie Permalink .
  2. Następnie wybierz strukturę permalink zawierającą nazwę postu . Pomoże to zarówno robotom indeksującym, jak i użytkownikom wiedzieć, jakie treści są dostępne na stronie lub w poście.

  Pomoże to zarówno robotom indeksującym, jak i użytkownikom wiedzieć, jakie treści są dostępne na stronie lub w poście

  # 3 Sprawdź ustawienia widoczności wyszukiwarki

  Niektórzy nowi użytkownicy WordPressa skarżą się, że ich blogi lub strony internetowe nie są indeksowane przez wyszukiwarki. Cóż, może być wiele powodów tego samego. Czasami jednak ludzie zapominają odznaczyć ustawienie w panelu WordPress, które uniemożliwia indeksowanie witryny w wyszukiwarce. Zazwyczaj programiści lub właściciele witryn robią to ustawienie, gdy ich strona internetowa jest jeszcze w fazie rozwoju.

  Nie zapomnij odznaczyć tego ustawienia, zanim zanurkujesz w świat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  Kroki dla tego ustawienia:

  • Uzyskaj dostęp do pulpitu nawigacyjnego WP.
  • Przejdź do Ustawienia, a następnie Czytanie .
  • W obszarze Czytanie przewiń w dół i usuń zaznaczenie pola Widoczność wyszukiwarki, które mówi: „Zniechęcaj wyszukiwarki do indeksowania tej witryny”.

  W obszarze Czytanie przewiń w dół i usuń zaznaczenie pola Widoczność wyszukiwarki, które mówi: „Zniechęcaj wyszukiwarki do indeksowania tej witryny”

  # 4 Poszukaj dobrej wtyczki SEO

  Jedną z największych zalet wyboru WordPressa jest to, że ma wtyczki do wszystkiego. Yoast SEO to najbardziej preferowana wtyczka SEO, która pozwala grać z asortymentem funkcji SEO.

  Opracowany w 2008 r. Yoast jest ulubionym narzędziem SEO dla milionów użytkowników WordPressa. Oferuje zaawansowaną funkcjonalność mapy witryny w formacie XML i pomaga w tworzeniu skutecznych opisów meta, tytułów i tagów SEO. Ponadto możesz również wykonywać zaawansowane praktyki SEO, takie jak ustawianie kanonicznych adresów URL i przejmowanie kontroli nad nawigacją.

  Jest dostępny zarówno w wersji premium, jak i bezpłatnej, którą możesz wybrać w zależności od wymagań.

  # 5 Dodaj przyjazny dla SEO opis i tytuły do ​​każdej strony

  Wyróżnienie się z konkurencji nie jest bułką z masłem, ponieważ istnieją niezliczone strony internetowe dla tej samej niszy. Niemniej jednak dobrze napisane opisy meta i tytuły mogą ci w tym pomóc.

  Działa jako kopia reklamowa, meta opis zawiera krótkie podsumowanie Twojej strony. Zapewnia kreatywną kontrolę nad tym, co widzowie zobaczą, gdy Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwania. Wskazane jest, aby dodać swoje USP (unikalną propozycję sprzedaży) do swoich opisów.

  Zobacz poniższy zrzut ekranu, jak to wygląda.

  # 6 Wybierz temat przyjazny dla SEO

  Większość właścicieli stron internetowych nie zdaje sobie sprawy, ale wybór motywu na stronę WP może w dużym stopniu wpłynąć na ranking SEO. Istnieje wiele tematów przyjaznych dla SEO, zoptymalizowanych pod kątem wymagań zaawansowanych wyszukiwarek. Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, aby wybrać temat przyjazny dla SEO.

  • Upewnij się, że motyw jest responsywny i łatwo dostosowuje się do dowolnego ekranu.
  • Idź z motywem, który ma kompatybilność z różnymi przeglądarkami.
  • Byłoby lepiej, gdyby było gotowe tłumaczenie.
  • Powinien być łatwy w nawigacji.

  # 7 Nigdy nie używaj taktyk SEO Black Hat

  W świecie SEO istnieje kilka jasnych zasad, których należy przestrzegać. Zasady te zostały opracowane w celu zapewnienia dobrego doświadczenia użytkownika poprzez oferowanie odpowiednich i przydatnych informacji. Trendy SEO zmieniają się zgodnie z aktualizacjami algorytmu wyszukiwarki, ale nie oznacza to, że musisz wybrać SEO black hat, aby uzyskać dobry ranking.

  Oto niektóre ryzykowne taktyki SEO, których należy unikać za wszelką cenę.

  • Nie wypełniaj słów kluczowych (nadmierne używanie słów kluczowych w całej treści).
  • Nie publikuj duplikatów treści w swojej witrynie.
  • Unikaj wysyłania komentarzy spamu promocyjnego.

  # 8 Daj swojej stronie obrazy Prawe Alt Tagi

  Znacznik Alt zapewnia alternatywny tekst dla obrazu na stronie internetowej. Znaczniki Alt są używane w kodzie HTML, pomagając w opisie funkcji i wyglądu obrazów.

  Chociaż wyszukiwarki poprawiają swoje możliwości rozpoznawania obrazów, musisz dodać znaczniki alt, aby poprawić widoczność swojej strony internetowej w wyszukiwarkach.

  Oprócz SEO, tagi Alt pomagają również w poprawie komfortu użytkownika. Podczas pisania tagu alt staraj się być jak najbardziej opisowy.

  # 9 Utwórz mapę witryny XML

  Wraz ze wzrostem witryny będzie zawierać setki stron. Aby wszystkie strony mogły być poprawnie indeksowane przez wyszukiwarki, musisz im powiedzieć, jaka jest struktura Twojej witryny. Mapa witryny XML może ci w tym pomóc.

  Tworzenie XML jest dość proste. WordPress ma wtyczkę o nazwie Google XML, która automatycznie generuje mapę witryny.

  # 10 Użyj Google Analytics

  Jest to popularne narzędzie z Google, które pozwala śledzić ruch w witrynie. Pomaga Ci dowiedzieć się o źródle ruchu w witrynie, jego zachowaniu i kilku innych atrybutach. Na podstawie tych informacji możesz zaplanować przyszłe statystyki SEO dla swojej witryny. Ponieważ narzędzie jest bezpłatne, nie wahaj się go używać.

  Zakończyć

  Istnieje wiele innych wskazówek SEO, które mogą pomóc twojej witrynie WordPress uzyskać dobry ranking. Możesz jednak zacząć od tych podstawowych. Sprawdź, czy działają, czy nie. Powinieneś zobaczyć znaczny wzrost organicznego ruchu Twojej witryny. Jeśli napotkasz jakiś problem z implementacją powyższych punktów SEO, zostaw komentarz poniżej.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»