Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Najlepsze wtyczki SEO, CRO i Social WordPress

  1. Najlepsze wtyczki SEO WordPress
  2. Najlepsze wtyczki CRO WordPress
  3. Najlepsze społeczne wtyczki WordPress
  4. Wybór najlepszej wtyczki dla Twojej witryny

  WordPress jest bezsprzecznie jednym z najlepszych dostępnych systemów zarządzania treścią typu open-source (CMS), zasilającym ponad 74 miliony stron internetowych na całym świecie. Możliwość łatwego dostosowania WordPressa za pomocą szerokiej gamy wtyczek jest jednym z głównych punktów sprzedaży. Wtyczki są łatwe w instalacji i mogą obsługiwać wiele różnych funkcji. Największym problemem jest sama liczba wtyczek w katalogu wtyczek WordPress - ponad 30 000 wtyczek do wyboru! W poprzednich artykułach omówiliśmy niektóre z najlepszych wtyczek IDX, ale w tym artykule omówimy niektóre z najlepszych wtyczek CRO, SEO i Social dostępnych dla WordPress.

  Najlepsze wtyczki SEO WordPress

  SEO to skrót od Search Engine Optimization. Ale co to tak naprawdę znaczy? Mówiąc najprościej, SEO określa ranking Twojej witryny w wyszukiwarkach (takich jak Google, Bing i Yahoo), gdy użytkownik zapyta o powiązane hasło wyszukiwania. Dobrze zoptymalizowana strona internetowa jest jednym z głównych czynników wpływających na Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Katalog wtyczek WordPress zawiera kilka niesamowitych wtyczek, które pomogą Ci osiągnąć najlepszą optymalizację i przeprowadzą Cię przez proces, jeśli jesteś nowy w SEO.

  WordPress SEO by Yoast : Jest to jedna z najlepiej zalecanych i pobieranych wtyczek SEO WordPress, jeśli nie jest najbardziej pobrana i zalecana. To świetna, wszechstronna wtyczka, która może zaspokoić wszystkie potrzeby związane z SEO. Lista funkcji tej wtyczki jest niezwykle długa, więc skupimy się na najważniejszych wydarzeniach. To narzędzie umożliwia łatwe dodawanie tytułów, opisów i słów kluczowych do wszystkich swoich postów i stron. Łączy profile społecznościowe, generuje mapy witryn i wiele innych niesamowitych funkcji.

  All in One SEO Pack : Kolejna popularna wtyczka SEO, ta wtyczka oferuje również tworzenie map witryn. Jest bardzo przyjazny dla początkujących, ale oferuje również bardziej złożoną wersję Premiere. Automatycznie generuje tagi Meta, automatycznie optymalizuje tytuły stron internetowych Google i pomaga uniknąć duplikowania treści. Jest łatwy w użyciu „natychmiast po wyjęciu z pudełka”, ale możesz go także dostosować i dostosować, jeśli znasz proces SEO.

  Przekierowanie : Ta wtyczka jest prawie w innej kategorii niż pozostałe; jednak zdecydowaliśmy się go dodać ze względu na krytyczne przekierowania w procesie SEO. Przekierowanie, jak sugeruje nazwa, jest wtyczką WordPress, która umożliwia przekierowanie użytkowników ze stron internetowych, które mogą zostać uszkodzone, na poprawną stronę za pomocą przekierowań 301. Zazwyczaj potrzebny jest programista internetowy, aby to zmienić, ale w tej wtyczce WordPress wystarczy przejść do obszaru administratora, aby zrobić to sam za darmo.

  Najlepsze wtyczki CRO WordPress

  CRO to skrót od Conversion Rate Optimization (Optymalizacja współczynnika konwersji) i jest to metoda korzystania z analityki internetowej i opinii użytkowników w celu ustalenia, co na Twojej stronie zachęca do konwersji (niezależnie od tego, czy zapisujesz się na newsletter, kupujesz produkt lub kontaktujesz się z Tobą - wszystko zależy od wybranej akcji) twój gość). Poniższe wtyczki są bardzo pomocne w ulepszaniu CRO.

  Formy grawitacyjne : Jeśli konwersje są w większości oparte na formie (chcesz, aby użytkownicy podejmowali działania za pomocą formularza internetowego), powinieneś rozważyć zakup Gravity Forms. W grze CRO będziesz chciał, aby Twoje formularze były jak najkrótsze, dzięki czemu użytkownicy będą mogli wypełnić i przesłać formularz. Dane pokazują, że zbyt wiele pól formularza może zniechęcić użytkownika do korzystania z formularza internetowego. Dzięki tej wtyczce możesz łatwo konfigurować formularze, aby wyglądały i działały tak, jak chcesz. Oferuje również jedne z najbardziej niezawodnych integracji i dodatków na rynku formularzy internetowych.

  WordPress wzywa do działania : Ta wtyczka umożliwia tworzenie dostosowywalnych przycisków wezwania do działania na stronach WordPress. Pozwala także monitorować i śledzić współczynniki konwersji, uruchamiać testy (a / b i wielowymiarowe) oraz zwiększać przepływ leadów. Wszystko to pomoże ci prowadzić i konwertować więcej potencjalnych klientów! WordPress wzywa do działania  : Ta wtyczka umożliwia tworzenie dostosowywalnych przycisków wezwania do działania na stronach WordPress

  BugMeBar : Wtyczka BugMeBar pozwala łatwo dodać dostosowywalną, odrzucaną wiadomość / powiadomienie do użytkowników na górze strony. Wtyczka jest responsywna i może być używana na telefonie lub tablecie. Jest również bardzo przystępny cenowo, zwłaszcza w porównaniu z konkurentami, w cenie 11 USD.

  Najlepsze społeczne wtyczki WordPress

  Wtyczki do udostępniania w mediach społecznościowych są często pomijane, co jest niefortunne, ponieważ można z tego generować duży ruch na stronie. Możliwość udostępniania jest naprawdę ważną częścią „doświadczenia internetowego”. Wtyczki wymienione poniżej są jednymi z najlepszych dostępnych wtyczek do udostępniania w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że pomoże to w podjęciu decyzji, czy jedna z tych wtyczek jest odpowiednia dla Twojej witryny.

  System komentarzy Disqus : Ta wtyczka pozwala użytkownikom łatwo pisać i czytać komentarze na blogu lub artykule. Zapewnia użytkownikom łatwiejszy sposób omawiania strony internetowej, a także pozwala na bardziej interaktywną dyskusję. Pozwala na komentarze i odpowiedzi z wątków, dzięki czemu cyfrowe rozmowy są prostsze. Zapewnia również użytkownikom opcje subskrypcji i RSS oraz zagregowane komentarze. Ogólnie rzecz biorąc, zwiększa to potencjalnie liczbę czytelników.

  Wojna społeczna : Jest to świetny pakiet do udostępniania społecznościowego, dzięki któremu Twoja witryna może obsługiwać popularne sieci społecznościowe i tworzyć przyciągające wzrok motywy. Jest responsywny i umożliwia przesyłanie zdjęć i opisów Pinteresta na Twój post (co pozwala zwiększyć ruch z Pinteresta). Istnieją również zmienne przyciski udostępniania i użytkownicy mogą łatwo zobaczyć, jak często artykuł / post został udostępniony. Jedną z jego najlepszych funkcji jest widżet „kliknij, aby ćwierkać”, który można umieścić w treści strony. Zaczyna się od 24 USD / rok.
  Wojna społeczna  : Jest to świetny pakiet do udostępniania społecznościowego, dzięki któremu Twoja witryna może obsługiwać popularne sieci społecznościowe i tworzyć przyciągające wzrok motywy

  Shareaholic : Ta wtyczka jest niezwykle łatwa w użyciu i pozwala na łatwe wzmacnianie i udostępnianie treści. Ich przyciski akcji są wielokrotnie nagradzane, w tym opcje udostępniania dla LinkedIn, Pinterest, Google+, Twittera, Facebooka itp. Przyciski te są znacznie bardziej atrakcyjne wizualnie niż większość innych przycisków udostępniania. Możesz również skorzystać z przycisku liczby akcji, pokazując użytkownikom, jak często artykuł został udostępniony (lub nie). To bezpłatna wtyczka, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować konto.

  Wybór najlepszej wtyczki dla Twojej witryny

  Ta kompilacja niesamowitych wtyczek SEO, CRO i Social WordPress powinna pomóc Ci zacząć. Jednak w zależności od potrzeb i budżetu, być może będziesz musiał zrobić więcej, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

  W witrynie digiTech Web Design staramy się pomagać naszym klientom w tworzeniu najlepszych stron internetowych, aby zwiększyć ich udział w CRO, SEO i społecznościowym. Przez lata korzystaliśmy z wielu różnych wtyczek WordPress, aby osiągnąć unikalne cele każdego z naszych klientów. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak możemy Ci pomóc w projektowaniu stron internetowych i cele marketingu internetowego, skontaktuj się z nami już dziś!

  Ale co to tak naprawdę znaczy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»