Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Najlepszy Linux na laptop 2017

  1. Najlepszy Linux na laptop 2017
  2. Podstawowy system operacyjny
  3. Ubuntu
  4. Mięta
  5. Arch linux
  6. Remix OS
  7. Głęboko
  8. Chrome OS
  9. Wnioski

  W tym artykule opiszemy szczegółowo korzyści jednej lub innej wersji systemu dla Twojego urządzenia.

  Najlepszy Linux na laptop 2017

  Jak wiemy, Linux jest bardzo elastycznym i konfigurowalnym systemem dla wszystkich typów użytkowników. To główna zaleta systemu wśród konkurentów.

  I chociaż system jest dość obszerny i łatwy, w jego ekosystemie istnieje wiele „ciężkich” i zoptymalizowanych profilowo kategorii dystrybucyjnych. Opowiemy Ci o najwygodniejszych dystrybucjach dla laptopa. Teraz postaramy się wziąć pod uwagę wszystkie niuanse systemu na rok 2017 i opowiedzieć o nich. Główne kryteria to: optymalizacja, interfejs i wsparcie wśród społeczności.

  Podstawowy system operacyjny

  Podstawowy system operacyjny

  Jak mówią sami twórcy, jest to świetna alternatywa dla użytkowników Windows i MacOS. Dla tego ostatniego jest to szczególnie zauważalne, ponieważ interfejs systemu jest bardzo podobny do tego drugiego. Zespół ten został założony przez grupę projektantów, których celem było stworzenie czegoś jakościowego i interesującego w świecie systemów Linux. Niezależnie od tego, czy to zrobili, wszyscy decydują. W każdym razie możesz go pobrać i używać na swoim urządzeniu.

  W każdym razie możesz go pobrać i używać na swoim urządzeniu

  Plusy: wygoda, łatwość obsługi, normalny rozmiar po instalacji, zoptymalizowane oprogramowanie, dbałość o szczegóły i interfejs.

  • Być może w zawodowcach może być także podobieństwo do MacOS

  Ubuntu

  Ubuntu

  To świetna wersja GNU / Linux na laptop. Co więcej, system ten jest najbardziej popularną budową na rdzeniu. Warto zauważyć, że firma zaangażowana w rozwój jest sponsorowana przez Marka Shuttlewortha. W samym zespole Canonical Inc. W tej dziedzinie są ludzie z różnych firm.

  Oczywiście jest to bardzo kłopotliwy system, ale jeśli masz dość mocny laptop i chcesz, aby wszystko zostało skonfigurowane i zainstalowane natychmiast po instalacji, jest to najlepsza opcja. Natychmiast otrzymasz zestaw oprogramowania, z którego korzysta większość użytkowników Linuksa. Jest to zarówno przeglądarka do przeglądania stron internetowych, jak i alternatywa dla programu Word z firmy Microsoft o nazwie LibreOffice. I szczerze mówiąc, dla początkującego użytkownika Linuksa jest to najlepszy wybór w kategorii „Najlepszy Linux na laptop 2017”.

  • Plusy: wygoda, interfejs, ciągły rozwój, częste aktualizacje, optymalizacja, sklep z aplikacjami i szeroka społeczność.

  Mięta

  Mięta

  Zawarte w trzech najpopularniejszych systemach w ich środowisku. Znany również z podobieństwa do systemu Windows. Bardzo łatwa do nauczenia wersja dla Twojego urządzenia. Mówi o tym nawet motto repozytorium. Główną zaletą jest uproszczenie interakcji systemu z początkującym użytkownikiem Linuksa i pomóc mu we wszystkich niuansach podczas pracy.

  Po instalacji nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania do oglądania filmów lub muzyki. Nawet kodeki są już zainstalowane i skonfigurowane. Wielki pretendent do tytułu „Najlepszy Linux na laptop 2017”.

  • Plusy: wygoda, rozległa społeczność, łatwość nauki

  Arch linux

  Arch linux

  Bardzo lekki i wydajny. Ale zaprojektowany dla pewnych użytkowników komputerów PC. Mogę nawet powiedzieć więcej: jeśli chcesz poznać wszystkie subtelności systemu i jądra, musisz zainstalować ten zespół.

  W tym celu programiści stworzyli specjalną sekcję przeznaczoną do szkolenia użytkowników systemu. Stopniowo zaczniesz „angażować się” w świat programowania i prostych poleceń w systemie. Ale tę dystrybucję polecamy tylko na liście „Najlepszy Linux na laptop 2017” dla tych, którzy chcą się nauczyć programowania i być bardziej zaawansowanym użytkownikiem.

  • Plusy: wydajność.

  Remix OS

  Remix OS

  Jest to unikalny system oparty na Androidzie. Twórcy postawili sobie za cel wprowadzenie systemu dla laptopów. A ponieważ system jest oparty na Androidzie, będzie ogromna ilość oprogramowania. Możesz łatwo zainstalować Remix OS na swoim laptopie i używać go natychmiast po instalacji. Jest bardzo łatwy do nauczenia i jest najbardziej dostosowany do sterowania myszą. Opiera się również na wielu pomysłach, które twórcy obiecują dodać do nowych wersji.

  System operacyjny ma bardzo miękki i „ciepły” interfejs z paskiem zadań i menu Start, tak jak w rodzinie systemów operacyjnych Windows.

  • Plusy: łatwy do nauczenia, interfejs, wygoda, tylko ogromna liczba programów i gier dla systemu z Google Play i ciągły rozwój.

  Głęboko

  Głęboko

  Bardzo stylowa i wygodna dystrybucja. Który rozwija się bardzo szybko. Znajduje się na liście najbardziej zalecanych do instalacji dla początkujących użytkowników. I generalnie jest bardzo interesujący w instalacji. Po instalacji będziesz mieć zestaw wstępnie zainstalowanego oprogramowania, które będzie zawierać wszystkie najważniejsze rzeczy dla zwykłego użytkownika. Pochodzi z własnego sklepu z aplikacjami. Znajdziesz tam ogromną liczbę programów do zainstalowania.

  Znajdziesz tam ogromną liczbę programów do zainstalowania

  • Plusy: łatwy do nauczenia, interfejs.

  Chrome OS

  Chrome OS

  W tym przypadku nazwa mówi sama za siebie iw najlepszym tego słowa znaczeniu. Google wprowadził nowy system oparty na systemie Linux, w którym nacisk kładzie się na wydajność i szybkość. System uruchamia się niemal natychmiast i jest ściśle zintegrowany z usługami firmy. System Chrome OS jest bardzo lekki i ma swoje zalety. Jeśli używasz laptopa do drukowania i oglądania YouTube, jest to dla Ciebie dobra opcja.

  Jeśli używasz laptopa do drukowania i oglądania YouTube, jest to dla Ciebie dobra opcja

  • Zalety: szybkość, podobieństwo z systemem Windows, obsługa Google, wygodne zarządzanie, ciekawe funkcje.

  Wnioski

  Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci wybrać najlepszy Linux na laptop 2017. Jeśli podoba Ci się ten materiał, pamiętaj, aby udostępnić link do niego w sieciach społecznościowych.

  Jeśli znajdziesz błąd, wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»