Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nakrutka-Golosov: Cheat głosuje w konkursach i ankietach. Zamów od nas!

  Kim jestem Dlaczego stworzyłem tę stronę? Jakie usługi oferujecie?

  Dzień dobry! Mam wiele przydatnych umiejętności do pracy w sieci, takich jak automatyzacja działań w przeglądarce, pisanie skryptów, usuwanie wirusów z witryny, a także głosowanie . Istnieje wiele osób potrzebujących takich usług - sądząc po statystykach Yandex.Wordstat, ponad 10 tysięcy osób miesięcznie robi zapytania na temat „ uzyskać więcej głosów ”, „ jak oszukiwać głos ”, „ oszukiwać głosy internetowe ” i inne żądania związane z zestawem polubień dla członka.

  • Nasi klienci mówią o nas! Czytaj historia Stanislava, który z naszą pomocą otrzymał IPhone 6! Pracujemy - wygrywasz!
  • O metodach oszustw i ich cechach w skrócie w naszym artykule . Lub bardziej szczegółowo w materiale Oszacuj głosy. Metody, zalety i wady
  • Zainteresowany tym, jak to się dzieje oszukuje ankiety w VK? Przyszedłeś we właściwe miejsce!
  • Czy chciałbyś zostać zwycięzcą głosowania w „Kolega z klasy”? Cheat głosów Odnoklassniki - łatwe i niedrogie!
  • Jakie konkursy mogę wygrać i pomóc Ci wyprzedzić konkurencję:
   • Konkursy z głosowaniem jednym kliknięciem . Takie konkursy organizowane są po prostu pod względem zwiększenia liczby głosów, ponieważ osoba musi przejść tylko na stronę i kliknąć „Głosuj”. Oczywiście są też niuanse: stale zmieniający się przycisk pozycji lub monitorowanie działań na Yandex. Doświadczenie z udanych konkursów pokazuje, że taki system jest łatwy do złamania. Na przykład spójrz na stronę Tinydeal, gdzie musisz kliknąć na serce, aby polubić i dodać +1. Zgodnie z zasadami głosowania w takich promocjach może odbywać się raz dziennie.

   Zgodnie z zasadami głosowania w takich promocjach może odbywać się raz dziennie

   Zamów oszustwo już 1 kliknięciem!

   • Sondaże przed autoryzacją za pośrednictwem witryn stron trzecich . Osobliwością konkursu jest to, że przed możliwością umieszczenia upodobań uczestnika, użytkownik musi zalogować się za pośrednictwem Twittera, Facebooka, VK, OK lub w inny popularny sposób. Średnio osoba ma 50-70 aktywnych przyjaciół, którzy mogą wejść i głosować, ale jeśli potrzebujesz więcej głosów, możesz zamówić je na mojej stronie. Przykład takiego konkursu: akcja z Rollton w 15 rocznicę.

   Przykład takiego konkursu: akcja z Rollton w 15 rocznicę

   Zamów konkurs cheat z autoryzacją!

   Zamów konkurs cheat z autoryzacją

   Uzyskaj głosy rywalizujące z captcha!

   • Głosowanie pocztą lub konkursy, w których dla procedury oddawania głosów dla uczestnika konieczne jest skorzystanie z linku z listu organizatorów. Jest to dość skomplikowany rodzaj akcji, ponieważ dla dużej liczby polubień będziesz potrzebował wielu adresów e-mail + używając różnych adresów IP. Jak uniknąć takiej ochrony bez sztuczek i wygrać konkurs, czytaj w naszym artykule . Przykładem takiego konkursu jest strona internetowa kanału muzycznego „ M television ” poll.mtelevision.ru

   ru

   Aby nawijać głosy poprzez rejestrację pocztą!

   • Głosowanie za pomocą SMS . Dlaczego konkurs jest sprawdzany za pomocą wiadomości SMS? Wszystko jest proste - trudniej jest oszukiwać, ale ten typ głosowania podlega oszustwom. Istnieje kilka przykładów rysunków z wprowadzaniem tekstu z wiadomości, a nagrody w nich są znacznie ciekawsze niż w pozostałych. Z nami Jest artykuł, w którym wszystko jest opisane bardziej szczegółowo. , cóż, jeśli chcesz oszukać konkurs za pomocą SMS-ów - napisz!

   Zamów głosowanie w konkursie za pomocą SMS-a!

   W tego typu głosowaniach moderatorzy opracowują najbardziej zaawansowane systemy ochrony, ale w tej sytuacji mogę pomóc. W każdym przypadku wybieram najbardziej optymalne rozwiązanie - wystarczy skorzystać z mojej pomocy!

   Zamów kod można znaleźć na tej stronie.

   Sprawdź ceny za 1 głos w konkursie tutaj

   To ciekawe! Jak ominąć głosowanie?

   Jak ominąć głosowanie

   • Adres IP Każdy komputer wchodzący do Internetu otrzymuje swój unikalny adres ah-pi, który pozwala zidentyfikować go w sieci globalnej. W związku z tym serwer od dawna jest w stanie rozróżnić, czy dana osoba wcześniej odwiedzała witrynę, czy nie. Zwykle sprawdzanie tylko za pomocą adresu IP prowadzi do tego, że konkurs jest spieprzony przez wszystkich, którzy mają na to ochotę, i dodatkowo komplikuje głosowanie, a nawet całkowicie je zamyka.
    Zakup serwera proxy pomoże w likwidacji tego typu witryn - potrzebne są serwery proxy, aby naśladować osoby dzwoniące z różnych komputerów, np. Zapraszając przyjaciół z Moskwy, Petersburga, Jekaterynburga do głosowania na ciebie. Oczywiście administratorzy mogą śledzić odwiedziny strony nie tylko poprzez adresy IP, ale w 60% różnych zasobów wystarcza. Kupuję proxy dla buy.fineproxy.org W zależności od kraju zamieszkania, jak również lokalizacji konkursu, wybierz niezbędne ustawienia proxy i skorzystaj z nich lub zmień je w przeglądarce. Jeśli dokonasz zakupu przez ta strona , następnie użyj tego kodu promocyjnego - X2NJDRXW, dodaje 1 dodatkowy dzień do każdej taryfy .
   • Niektóre strony piszą o „ Unikalności adresów MAC ”, ale jest to dość kontrowersyjny fakt, ponieważ aby określić adres MAC użytkownika, musisz albo uruchomić specjalny program na komputerze, albo uzyskać zgodę użytkownika na używanie Flasha, ActiveX i innych technologii w przeglądarkach. Opierając się na mojej praktyce, mogę powiedzieć, że twórcy konkursów rzadko używają takich metod, a to tylko zraża ludzi. Kilka przykładów takich przypadków pozwala nam zadeklarować ich niskie znaczenie.
   • Referer to dość ważna koncepcja , zgodnie z którą moderatorzy śledzą niesprawiedliwy wzrost głosów w konkursie. Polecający to link do strony, z której przybył użytkownik. Na przykład w zasobie A znajduje się łącze do witryny B. Odpowiednio po kliknięciu łącza strona odsyłająca zostanie ustawiona na wartość strony A, a skrypt serwera może zapisać go w dziennikach, które kuratorzy przeanalizują później. Z tego powodu organizatorzy często zakazują uczestnikom, którzy zamawiali usługi oszukańcze poprzez wymianę pracy.
   • User-Agent, zaprojektowany tak, aby serwer mógł określić, za pomocą której przeglądarki użytkownik wszedł na stronę. Dla organizatorów głosowania wydaje się niezwykle podejrzane, jeśli 1562 osób, które głosowały, zalogowało się za pomocą tej samej przeglądarki, na przykład Internet Explorer 11. Możesz sprawdzić, jakie UA masz, odwiedzając stronę whatsmyuseragent.com, a jednocześnie pokazuje REFERER.
   • Rozwiązywanie captcha - Myślę, że wszyscy natknęli się na captcha, który nie miał z nimi szczęścia, pokazuję - jak widać, są w różnym stopniu trudności, dlatego polecam usługę antigate.com, aby je rozwiązać. Aby rozwiązać reCaptcha - Captcha od Google, polecam usługę eve.cm - bardzo szybko odgaduje obrazy Google i za cenę jest całkiem do zaakceptowania + zwrot kosztów nierozwiązanych captchas.
    Łącząc wszystkie powyższe i kilka innych punktów razem i używając unikalnych wartości dla każdego głosu, możesz stworzyć wiarygodny obraz do głosowania, ponieważ organizatorzy nie zabraniają używania głosów przyjaciół, znajomych i innych prawdziwych ludzi.
   Cheat głosuje w ankietach

  Kim jestem Dlaczego stworzyłem tę stronę?
  Jakie usługi oferujecie?
  Czy chciałbyś zostać zwycięzcą głosowania w „Kolega z klasy”?
  Dlaczego konkurs jest sprawdzany za pomocą wiadomości SMS?
  Jak ominąć głosowanie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»