Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Narzędzie Google do aktualizacji PageSpeed ​​Insights

  Czy zauważyłeś, że w przeszłości pomiary prędkości z narzędzia Google PageSpeed ​​Insights nie były takie same jak GTMetrix lub WebPageTest? Ja też. Powodem jest między innymi to, że narzędzie testowe Google nie używało tej samej technologii, co ich własna przeglądarka - Chrome.

  To się zmieniło.

  Google ogłosił, że Narzędzie PageSpeed ​​Insights został zaktualizowany, aby korzystać z danych z raportu użytkownika Chrome, co oznacza (w końcu), że narzędzie używa metryk jako prawie każdego innego narzędzia.

  PageSpeed ​​Insights ocenia teraz strony w następujący sposób:

  • Szybko: mediana wartości metryki jest najszybszą trzecią ze wszystkich obciążeń stron.
  • Wolno: mediana wartości metryki jest najwolniejszą trzecią ze wszystkich obciążeń strony.
  • Średnia: mediana wartości metryki znajduje się w środkowej jednej trzeciej wszystkich obciążeń strony.

  Według Google :

  Wynik prędkości klasyfikuje stronę jako szybką, średnią lub wolną. Określa się to, patrząc na medianę dwóch metryk: First Contentful Paint (FCP) i DOM Content Loaded (DCL). Jeśli obie metryki znajdują się w pierwszej jednej trzeciej ich kategorii, strona jest uważana za szybką.

  • Wynik optymalizacji kategoryzuje stronę jako dobrą, średnią lub niską poprzez oszacowanie zapasu wydajności. Obliczenia zakładają, że deweloper chce zachować ten sam wygląd i funkcjonalność strony.
  • W sekcji Rozkład obciążenia strony przedstawiono, w jaki sposób zdarzenia FCP i DCL tej strony są dystrybuowane w zestawie danych. Zdarzenia te są podzielone na kategorie Szybka (trzecia trzecia), Średnia (trzecia trzecia) i Wolna (trzecia trzecia), porównując je ze wszystkimi wydarzeniami w Raporcie doświadczenia użytkownika Chrome.
  • Sekcja Statystyki stron opisuje podróże w obie strony wymagane do załadowania zasobów blokujących renderowanie strony, łącznych bajtów używanych przez stronę oraz tego, w jaki sposób porównuje się z medianą liczby podróży w obie strony i bajtów używanych w zbiorze danych. Może wskazywać, czy strona może być szybsza, jeśli programista modyfikuje wygląd i funkcjonalność strony.
  • Sugestie dotyczące optymalizacji to lista najlepszych praktyk, które można zastosować do tej strony. Jeśli strona jest szybka, sugestie te są domyślnie ukryte, ponieważ strona znajduje się już w pierwszej trzeciej wszystkich stron zestawu danych.

  Oto, co narzędzie mówi o stronie internetowej The New York Times (Desktop i Mobile):

  Po więcej informacji, Kliknij tutaj .

  Czy zauważyłeś, że w przeszłości pomiary prędkości z narzędzia Google PageSpeed ​​Insights nie były takie same jak GTMetrix lub WebPageTest?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»