Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nauczyciel matematyki. Tworzenie witryn, filmów. Donieck

  Cześć Nazywam się Sergey Bondarenko Cześć Nazywam się Sergey Bondarenko. Jestem matematykiem z wykształcenia i powołania.

  Interesuję się także wszystkim, co wiąże się z oprogramowaniem i nowymi gadżetami.

  W 2003 roku ukończyłem Uniwersytet Doniecki, Wydział Matematyki Wyższej i Metody Nauczania Matematyki. Uzyskał tytuł magistra z wyróżnieniem.

  Zaraz po studiach na uniwersytecie poszedłem na wykłady w Donieckim Narodowym Uniwersytecie Ekonomii i Handlu im. Michaiła Tugana-Baranowskiego na wydziale matematyki wyższej i stosowanej.

  Od 2003 r. Wykładał na kursach przygotowujących kandydatów w DonNUET, pracował w komisji selekcyjnej (przedmiotowa komisja matematyki) DonNUET.

  Ukończył szkołę podyplomową w Instytucie Matematyki Stosowanej i Mechaniki (IPMM).

  Ponadto od 2008 r. Kontynuował pracę w Departamencie Systemów Informacyjnych i Technologii Zarządzania w DonNUET.

  Od 2002 roku jest prywatnie związany z uczniami szkół średnich i kandydatami w przygotowaniach do egzaminów, a następnie do wydania końcowego zaświadczenia (GIA, DPA) i niezależnego zewnętrznego testowanie (VNO, ZNO), udzielał prywatnych lekcji na temat informatyka .

  W trakcie mojej pracy zgromadziłem olbrzymi zasób wiedzy, metodologiczny rozwój matematyka i informatyka które chętnie się dzielę.

  Od 2012 roku jestem szefem Centrum Edukacyjnego Bondarenko, jestem jednym z organizatorów Klubu Korepetycyjnego i szefem działu analitycznego agencji badawczej NewGen Research.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»