Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Neil Patel: Promocja bloga - 11 działań po opublikowaniu każdego posta

  1. 1. Odpowiedz na wszystkie komentarze
  2. 2. Bądź najlepszy w swoim temacie.
  3. Metoda monitorowania 1: Alerty Google
  4. Metoda monitorowania 2: Odniesienia do hashagów
  5. 3. Planuj posty w sieciach społecznościowych
  6. 4. Wyślij e-mail do subskrybentów
  7. 5. Zaproponuj współpracę
  8. 6. Dołącz do tajnej społeczności blogerów.
  9. Krok 1: Znajdź niepopularne blogi w swojej niszy
  10. Metoda 1
  11. Metoda 2
  12. Metoda 3
  13. Krok 2: Komentarze dotyczące jakości postów
  14. Krok 3: Skontaktuj się z autorami bloga
  15. 7. Publikuj w witrynach agregujących
  16. Krok 1 - Znajdź agregatory na swój temat
  17. Krok 2: Uaktualnij swoje konto i zostaw linki
  18. 8. Publikuj na forach
  19. 9. Publikuj w grupach sieci społecznościowych
  20. Grupy na Linkedin (grupy LinkedIn)
  21. Grupy Facebook (grupy Facebook)
  22. 10. Przejdź do wyboru przydatnych linków.
  23. Krok 1: Znajdź regularne kolekcje list połączeń
  24. Krok 2: Skontaktuj się z autorami blogów, które regularnie publikują linki
  25. 11. Zacznij monitorować swoje pozycje.
  26. Wniosek
  27. Bonus

  Niedawno Neil Patel wydał kolejny przewodnik - tym razem na zestaw działań, które należy wykonać po każdej publikacji post na swojej stronie.

  Instrukcje te mogą wydawać się zbyt oczywiste i nadmiernie żute, ale to właśnie nie wykonanie takich prostych rzeczy lub nieznajomość niuansów, które często uniemożliwiają blogerom posuwanie się naprzód.

  Ponadto rzadko zdarza się, aby takie środki były zbierane w jednym artykule i szczegółowo opisane. Powtarzanie jest matką nauki, więc zacznijmy (z poprawką na fakt, że mówimy o zachodnim Internecie):

  Spis treści:

  1. Odpowiedz na wszystkie komentarze
  2. Bądź najlepszy w swojej niszy
  3. Planuj posty w sieciach społecznościowych
  4. Wyślij e-mail do subskrybentów
  5. Oferta współpracy
  6. Dołącz do tajnej społeczności blogerów
  7. Publikuj w witrynach agregujących
  8. Publikuj na forach
  9. Publikuj w grupach sieci społecznościowych
  10. Wybierz przydatne linki.
  11. Monitoruj swoje pozycje
  12. Bonus

  Naciśnięcie przycisku „Post Post” jest jedną z głównych atrakcji mojego dnia pracy. Ciężka praca nad postem i publikowanie przydatnych informacji dla ludzi to bardzo satysfakcjonująca praca. To jeden z głównych powodów, dla których tak wiele piszę. Ale to nie jedyny powód.

  Marketing treści pozostaje jedną z najbardziej skutecznych strategii rozwoju bloga - każdy blog.

  86% marketerów w Ameryce Północnej korzysta z content marketingu, a 71% marketerów (dowolnych) planuje zwiększyć wydatki na marketing treści.

  Oczywiście tworzenie wysokiej jakości treści jest ważną częścią każdej skutecznej strategii marketingu treści. Ale to tylko pierwszy krok. Jeśli Twoje działania z postami są ograniczone do kliknięcia przycisku „publikuj”, Twój blog nigdy nie będzie wystarczająco szybki. A jeśli jesteś blogerem-nowicjuszem, może w ogóle się nie rozwijać.

  A jeśli nie ma publiczności, tworzenie treści nie ma sensu. Przecież nikt nie zobaczy!

  Paul Graham powiedział:

  Dobra stopa wzrostu wynosi 5-7% tygodniowo. Jeśli możesz osiągnąć 10% tygodniowo, robisz to wyjątkowo dobrze. Jeśli możesz wycisnąć tylko 1% - jest to znak, że jeszcze nie rozumiałeś, co robisz.

  Paul mówi o przychodach w biznesie, ale liczby te są podobne, biorąc pod uwagę wzrost ruchu i abonentów, które powinny rosnąć w tym samym tempie. Oznacza to, że musisz podwoić ruch raz na 4-5 miesięcy.

  Jeśli nie nadążysz za tymi numerami (szczególnie na wczesnym etapie), będziesz musiał poświęcić znacznie więcej czasu i wysiłku, aby promować swoje treści.

  Istnieje wiele różnych taktyk promocji, które możesz wykorzystać w rozwoju swojej firmy. Aby je przetestować i znaleźć to, co działa, to dobry pomysł.

  Odkryłem, że oprócz strategii, jest 11 ważnych rzeczy do zrobienia w dniu publikacji lub (w ostateczności) następnego dnia.

  Te proste, ale skuteczne taktyki zapewnią Ci minimalny wzrost blogu, którego potrzebujesz (pod warunkiem regularnego wykonywania). Oto oni.

  1. Odpowiedz na wszystkie komentarze

  Przyciąganie komentarzy na blogu jest bardzo trudne. Często blogi muszą poświęcać na to dużo czasu lub pieniędzy. Być może, patrząc na setki komentarzy pod moimi postami, myślisz inaczej, ale zacząłem je otrzymywać dopiero po kilku latach ciężkiej pracy:

  Być może, patrząc na setki komentarzy pod moimi postami, myślisz inaczej, ale zacząłem je otrzymywać dopiero po kilku latach ciężkiej pracy:

  Jeśli Twój blog ma mały ruch, kilka komentarzy może być decydujących i spowodować, że użytkownicy zostawiają kilka dodatkowych zamiast opuszczania strony.

  Dlaczego potrzebujesz komentarzy? Nie wszyscy właściciele blogów dbają o swoją obecność, ale ja - tak. Komentarze są świetne z wielu powodów:

  • Dzięki nim Twój blog wygląda autorytatywnie (dowód społeczny)
  • Otrzymujesz opinie od wielu osób zainteresowanych Twoim postem (twoich odbiorców)
  • To twoja szansa na bezpośrednie rozmowy z czytelnikami na bardziej osobistym poziomie.
  • Komentarze zwiększają unikalną zawartość na stronie, zwiększając ruch związany z wyszukiwaniem.

  I komentuje? Nie są!

  Odpowiadam na WSZYSTKIE (z rzadkimi wyjątkami) komentarze na moim blogu tak wcześnie, jak to możliwe, mimo że dla każdego posta otrzymuję MINIMUM 100-200 komentarzy. Większość z nich pojawia się w ciągu pierwszych 24 godzin po opublikowaniu postu i zawsze zastrzegam sobie ten czas, aby wszyscy mogli odpowiedzieć.

  Oprócz wszystkich zalet wymienionych komentarzy, jest jeszcze jeden dla małych blogów. Jeśli masz 5 komentarzy do postu, możesz je natychmiast podwoić, odpowiadając na każde i odbierając 10 - natychmiastowy dowód społeczny! A jeśli przynajmniej jeden z komentatorów odpowie ponownie, otrzymasz jeszcze więcej odpowiedzi.

  Nawet jeśli zapomnisz o liczbach, głównym powodem odpowiedzi jest utrzymanie napływających komentarzy. Komentarze bez odpowiedzi wyglądają okropnie, a ludzie tracą chęć opuszczenia ich. Jaki jest sens komentowania, jeśli odpowiedź nigdy nie jest przestrzegana?

  2. Bądź najlepszy w swoim temacie.

  Jestem wielkim fanem tworzenia przewodników i kompletnych podręczników. Lepiej jest przeprowadzić dogłębne badania w wąskim temacie znacznie lepiej niż powierzchowne badania na szeroki temat. Moim celem jest stworzenie dokumentu, który może i powinien być wymieniany za każdym razem, gdy podobny temat pojawia się gdzieś w Internecie.

  Problem polega na tym, że wszystkie dyskusje na temat posta nie odbywają się tego samego dnia (dzień publikacji). Ciągle rozbłyskują tu i tam.

  Dlatego ważne jest, aby mieć możliwość śledzenia błysków dyskusji na tematy swoich postów. Jak tylko je zobaczysz, możesz przyjść do komentarzy i odwołać się do swojego posta - który będzie dla nich prawie w 100% przydatny.

  Metoda monitorowania 1: Alerty Google

  Żadna firma nie śledzi stron internetowych lepiej niż Google i Google Alerts (alerty) - przydatne narzędzie dla marketerów przez wiele lat.

  Jak go używać? Skonfiguruj alerty dla głównych słów kluczowych w swoim artykule. Jeśli umieścisz słowa kluczowe w cudzysłowie, otrzymasz powiadomienia tylko o dokładnym wpisie frazy. Przydatne, aby nie utonąć w kupie niepotrzebnych wyników.

  Otwórz Alerty Google , wprowadź słowo kluczowe, które chcesz śledzić, i kliknij „utwórz alert”. Aby edytować parametry (częstotliwość alertów, język itp.), Kliknij ołówek po prawej stronie wyświetlonego alertu.

  ), Kliknij ołówek po prawej stronie wyświetlonego alertu

  Wybierz w ustawieniach częstotliwość wysyłania „Po otrzymaniu wyników”. Jest to ważne, ponieważ najlepiej jest reagować na tematy tak szybko, jak to możliwe.

  Jest to ważne, ponieważ najlepiej jest reagować na tematy tak szybko, jak to możliwe

  Wszystko! Teraz masz odpowiednie alerty na słowa bezpośrednio na swój adres e-mail. Oto przykład:

  Oto przykład:

  Po otrzymaniu nowej partii wyników pocztą e-mail, podążam za linkami i zostawiam swoje komentarze, na przykład:

  „Świetna lista wtyczek do Gmaila! Osobiście jestem wielkim fanem [plugin # 1] i [plugin # 2].

  Niedawno skompilowałem kompletny przewodnik po wtyczkach Gmaila. Myślę, że znajdziesz niektóre z nich, nie wymienione tutaj, bardzo przydatne. Będzie czas - spójrz: [URL]. ”

  Jeśli zostawisz komentarz wystarczająco szybko, przyniesie to dobry ruch. Ponadto zapewni dodatkowe istotne (aczkolwiek niezbyt silne) łącze do różnych profili referencyjnych.

  Metoda monitorowania 2: Odniesienia do hashagów

  Korzystanie z serwisów społecznościowych, takich jak Twitter, jest prostym sposobem na naturalne pozostawienie linków.

  Google zawiera odniesienia do Twittera w wynikach Google Alert, ale nadal wolę śledzić odniesienia do środków samego Twittera, ponieważ jest on bardziej niezawodny i zapewnia szerszą funkcjonalność.

  Istnieje wiele narzędzi do śledzenia wpisów na Twitterze, ale większość z nich jest płatna. Jeśli potrzebujesz bezpłatnego narzędzia - spójrz Warble . Monitoruje wszystkie hashtagi i słowa, o które go pytasz, i codziennie wysyła ci e-mail z linkiem do wyników.

  Po prostu utwórz konto, utwórz w nim nowy alert, klikając „ustaw nowy alert” i wprowadź słowa kluczowe niektórych użytkowników (na przykład @ohmywob ) lub hashtags (na przykład #wob).

  Zrobione! Teraz będziesz otrzymywać codzienny e-mail z linkiem do raportu:

  Teraz będziesz otrzymywać codzienny e-mail z linkiem do raportu:

  W każdej z tych dyskusji mogę odpowiedzieć odpowiednim tweetiem w odniesieniu do mojego artykułu. Ale bądź ostrożny: jeśli zaczniesz komentować zbyt aktywnie lub słabo, możesz zostać uznany za spamera i zablokowany.

  Komentując, upewnij się, że kompetentnie prowadzisz dialog, a jednocześnie kontynuuj prowadzenie swojego Twittera jak zwykle.

  3. Planuj posty w sieciach społecznościowych

  Teraz podzielę się z wami rewolucyjną taktyką. Jesteś gotowy? Udostępnij nowe posty na portalach społecznościowych!

  Okej, skłamałem, to nie jest tak rewolucyjne. Ale to jest podstawowa i najważniejsza część każdej udanej strategii SMM.

  Natychmiast po opublikowaniu artykułu na swoim blogu, udostępnij go we wszystkich głównych sieciach społecznościowych. A także przygotuj odroczone posty, aby później trochę powtórzyć publikacje.

  Aby zautomatyzować wysyłanie postów w sieci społecznościowej zgodnie z harmonogramem, który zalecam używać Bufor . Twitter musi wysyłać tweeta kilka razy (więcej niż raz dziennie post jest publikowany, plus kilka razy w ciągu następnych 2 tygodni).

  Bardzo ważne jest zaplanowanie wysyłania postów w sieciach społecznościowych (zwłaszcza w duplikatach), ponieważ łatwo o tym zapomnieć:

  Bardzo ważne jest zaplanowanie wysyłania postów w sieciach społecznościowych (zwłaszcza w duplikatach), ponieważ łatwo o tym zapomnieć:

  Planuj, automatyzuj, zbieraj subskrybentów i ruch do swojej witryny z każdej platformy społecznościowej!

  4. Wyślij e-mail do subskrybentów

  Radzę wszystkim zebrać ich bazę do dystrybucji e-maili. Jednym z głównych powodów tego jest stała potrzeba promowania nowych treści.

  Osoby, które subskrybują Twój biuletyn e-mail, już Cię znają, są Twoją idealną, najbardziej lojalną i zainteresowaną publicznością. Dla nich powinieneś w pierwszej kolejności pokazać każdy nowy post.

  Jak tylko pojawi się nowy post w mojej witrynie, wszyscy moi subskrybenci otrzymają e-maile z powiadomieniem, że są dostępne w jednej z moich witryn - Szybka wylewka lub neilpatel.com .

  com

  Ciągle używam bardzo prostego tekstu do tych alertów, które działają świetnie. Do listu dołączam 3 różne linki, z których każde prowadzi do tego samego posta. Najpierw przesyłam post, a następnie podaję krótki fragment.

  Na końcu listu umieściłem PS - aby zwrócić uwagę na narzędzia Quick Sprout (to znaczy na moje usługi). Zamiast postscript możesz użyć wezwania do działania (CTA).

  Na przykład możesz poprosić czytelników o pozostawienie komentarza w swoim poście lub udostępnienie go w sieciach społecznościowych.

  Jeśli nie chcesz wymyślać tekstu do listu, po prostu weź mój i użyj go lub dostosuj go do swoich zadań.

  Gdy tylko baza danych poczty e-mail osiągnie imponujący rozmiar, wysłanie zacznie przynosić dużo ruchu i komentarzy. Jestem pewien, że spodoba ci się, gdy 10 artykułów pojawi się natychmiast pod Twoimi artykułami - jeszcze zanim zaczniesz promować nowy post.

  5. Zaproponuj współpracę

  Możesz nie myśleć o tym, ale za każdym razem, gdy publikujesz artykuł z linkami i odnośnikami, wykonujesz usługę dla kilku osób, przynosząc im trochę ruchu. Pomagasz im budować markę i poprawiać rankingi w wyszukiwarkach. Większość właścicieli witryn to rozumie.

  Jedynym problemem jest to, że jeśli ci, do których się odesłałeś, nie podążają za odniesieniami do ich zasobów, mogą nigdy nie wiedzieć o twoim linku do nich. Rozwiązanie jest oczywiste: powiedz im o tym sam!

  Większość nieoczekiwanych e-maili robi straszne wrażenie. Ale jeśli wiadomość e-mail zawiera wyraz podziwu z twojego (postu), do którego ktoś odniósł się ze względu na jego jakość, to jest bardzo miły.

  A ponieważ zrobiłeś komuś miłą przysługę - być może otrzymasz taką samą odpowiedź! Po prostu napisz taki e-mail i dodaj prośbę o obejrzenie swojego artykułu i podziel się nim, jeśli ci się spodoba. Bardzo proste i nie wymagają żadnej sprzedaży i presji.

  Oczywiście nie każdy udostępni Twój artykuł. Ale niektórzy się zgodzą. Im bardziej rozpoznawalna jest Twoja witryna, tym większa szansa, że ​​zostaniesz odesłany z powrotem. Oto przybliżony tekst listu:

  Temat: Wspomniałem o twoim artykule.

  Cześć [imię],

  Naprawdę podobała mi się twoja praca nad [nazwa witryny]. Szukałem materiału na mój nowy artykuł i byłem pod wrażeniem [nazwy wymienionego posta].

  Nawiązałem do twojego postu w domu i chcę ci podziękować za to wspaniałe źródło. Jeśli masz czas, spójrz na mój artykuł i daj mi znać, co o tym myślisz. Oto link: [link do posta].

  Jeśli ci się spodoba, będę bardzo zadowolony, jeśli podzielisz się nim z publicznością.

  Pozdrawiam

  [twoje imię]

  Upewnij się, że list jest krótki iw przypadku - nie dłużej niż w powyższym przykładzie.

  Aby ta taktyka była naprawdę skuteczna, lepiej przestudiuj tematy, do których piszesz, i utwórz posty na podstawie faktów i danych. Poprawi to jakość twoich treści i przyciągnie więcej czytelników.

  Uważaj na odwoływanie się do postów innych osób tylko dlatego, że ich autorzy mogą w zamian udostępniać Twój post. Linkuj tylko do tych, którzy mają naprawdę użyteczny zasób, który przyniesie korzyści czytelnikom.

  A jeśli ci, do których się odesłałeś, podziel się swoimi treściami lub zostaw komentarze - odpowiedz na nie! Wyślij im kolejny list z podziękowaniami i znajdź sposób na kontynuowanie relacji.

  Na przykład, zgódź się, że mogą poprosić Cię o komentarz lub udostępnienie postu, kiedy tylko zechcą, lub że w przyszłości będziesz do nich linkował.

  6. Dołącz do tajnej społeczności blogerów.

  Ta taktyka dotyczy nowych blogów, które próbują uzyskać czytelników i komentarze na temat postów.

  Masz młody blog i chcesz być komentowany? Pozwól, że powiem ci trochę tajemnicy: nie jesteś sam. Większość blogów znajduje się w dokładnie takiej samej sytuacji. Wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu budować relacje z 5 takimi blogerami ze swojej niszy i wymieniać komentarze.

  W ten sposób zauważysz, że masz już 10 komentarzy (5 od blogerów i 5 odpowiedzi na nie) w każdym poście. Ale liczba blogerów, z którymi masz zgodę na wzajemne komentarze, może zostać zwiększona!

  Jest to bardzo prosta, ale potężna taktyka, niedoceniana przez wielu początkujących blogerów.

  Oto scenariusz krok po kroku:

  Krok 1: Znajdź niepopularne blogi w swojej niszy

  Wszyscy jesteśmy w stanie wyszukiwać popularne witryny na dowolny temat. Ale niewiele osób wie, jak szukać niepopularnych.

  Istnieje kilka sposobów, aby je znaleźć.

  Metoda 1

  Po pierwsze, Google „top [twoja nisza] blogi”:

  Po pierwsze, Google „top [twoja nisza] blogi”:

  W większości przypadków znajdziesz długie listy ponad 50 blogów. Często listy te zaczynają się od najlepszych blogów, ale pod koniec przerzedzają się i pokazują wszystkie mniej znane blogi, które zostały dołączone do mas.

  Dobra wiadomość: te blogi na końcu są właśnie tym, czego potrzebujesz. Najpierw przejrzyj te listy wizualnie, sprawdzając je pod kątem obecności blogów o nieznanych nazwach. W moim przypadku nie rozpoznałem bloga „ExperienceTheBlog”, dlatego postanowiłem to sprawdzić, klikając link:

  Szukaj blogów, które:

  • Żyje i pości co najmniej raz w miesiącu
  • Mają średnio mniej niż 10 komentarzy na post
  • Prowadzony przez jednego autora (z którym można się skontaktować)
  • Opublikuj dobrą treść

  Blog Experience doskonale pasuje do tych kryteriów. Ma kilka komentarzy, ostatni post jest tydzień temu i jest prowadzony przez 1 osobę:

  Ma kilka komentarzy, ostatni post jest tydzień temu i jest prowadzony przez 1 osobę:

  Teraz zależy od Ciebie: weryfikacja i filtrowanie. Przeglądaj tyle blogów, ile potrzebujesz, aby wybrać odpowiedni numer (minimum 5).

  Metoda 2

  Użyj witryny Alltop . Tutaj strony są sortowane według nisz i tematów. Pomimo faktu, że Alltop powinien być tylko topowymi blogami, istnieje wiele różnych blogów, które się tutaj zgłaszają, w tym początkujących.

  Najpierw znajdź niszę za pomocą menu lub wprowadź klucz główny do wyszukiwania (na przykład „marketing”):

  Po znalezieniu potrzebnej sekcji sprawdź ręcznie listę blogów, aby sprawdzić zgodność z kryteriami, klikając nazwy:

  Po znalezieniu potrzebnej sekcji sprawdź ręcznie listę blogów, aby sprawdzić zgodność z kryteriami, klikając nazwy:

  Metoda 3

  Wreszcie, jeśli obie te metody nie przyniosły wystarczających rezultatów, poszukaj w blogu „[twoja nisza]”.

  Top, oczywiście, będzie najbardziej popularny, więc pomiń pierwsze strony. Na przykład znalazłem odpowiedni blog tylko na stronie 9:

  Krok 2: Komentarze dotyczące jakości postów

  Więc masz listę blogów i nadszedł czas, aby przynieść każdemu trochę wartości. Najpierw wybierz te z nowymi postami i skomentuj je. W dalszej części poczekaj, aż pojawi się świeży post i zrób to samo.

  Komentując, zastanów się, jaki komentarz byłbyś zadowolony z własnych postów. Najprawdopodobniej to:

  • Dość długo (co najmniej 50 słów)
  • W tym przypadku (a nie tylko „dobry post!”)
  • Do których wysiłki są wyraźnie podjęte.
  • Dodawanie wartości do posta

  Na przykład, oto dobry komentarz do ostatniego artykułu Quick Sprout:

  Na przykład, oto dobry komentarz do ostatniego artykułu Quick Sprout:

  Szczerze mówiąc, otrzymuję setki wspaniałych komentarzy - takich jak ten - na każdym artykule. Dziękujemy czytelnikom, którzy starają się pisać dobre komentarze!

  Krok 3: Skontaktuj się z autorami bloga

  Pomogliście już trochę wybranym blogom, pozostawiając im komentarze. Często po tym autorzy blogów odpowiadają, a niektórzy nawet odwiedzają Twoją witrynę i komentują Twoje artykuły.

  Teraz musisz zbudować z nimi trwały związek. Poczekaj kilka dni (2-7) i wyślij następujący e-mail do blogerów:

  Temat: Wzajemnie korzystna współpraca z [twoją nazwą bloga]?

  Cześć [imię],

  Kilka dni temu zostawiłem komentarz do posta [tytuł artykułu]. Naprawdę podobały mi się twoje posty - myślę, że zasługują na większą popularność.

  Chciałem się dowiedzieć, czy zgodzicie się wymienić ze mną kilka komentarzy.

  Wyślij mi wiadomość e-mail po każdym wydaniu nowego artykułu, a z przyjemnością zostawię ci dobry komentarz. Byłbym wdzięczny, gdybyś odpowiedział mi na to samo, komentując artykuły na moim blogu [link do twojego bloga].

  Więcej komentarzy na temat naszych postów zachęci innych do publikowania komentarzy, a to pomoże nam rozwijać nasze blogi.

  Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany.

  Dziękuję!

  [twoje imię]

  Oczywiście nie wszyscy będą tego chcieli, ale z 20 wybranych blogów około 5 z pewnością się zgodzi.

  7. Publikuj w witrynach agregujących

  Jednym z najlepszych typów witryn do publikowania treści jest agregator. Nieustannie poszukują treści do dyskusji.

  Witryny agregujące działają jako społeczność, w której każdy może udostępnić link, rozpocząć lub kontynuować dyskusję i głosować na wiadomości.

  Być może najbardziej znany agregator - Reddit . Na tej stronie są tak zwane sabreddity lub wątki dyskusyjne, które działają jako osobne agregatory.

  Takie witryny nie istnieją we wszystkich niszach, ale jeśli można znaleźć 1-2 agregatory jakości na danym temacie - jest to szansa na dobry przepływ wysokiej jakości ruchu od nich.

  Krok 1 - Znajdź agregatory na swój temat

  Jeśli masz projekt anglojęzyczny, na pewno zacznij od Reddit.

  Pokonaj kolejno niektóre z głównych klawiszy wyszukiwanie sabreddit i wybierz subreddit na swój temat z co najmniej kilkoma tysiącami uczestników.

  Pomyśl o każdym z wybranych subredditów jako osobnej stronie agregatora dla danego tematu. Możesz przesłać swoje posty do każdego z nich.

  Oto kilka bardziej popularnych agregatorów:

  Większość agregatorów jest przeznaczona dla biznesu i technologii. Znalezienie agregatorów innych tematów może być trudnym, czasem nawet niemożliwym zadaniem.

  Dużym plusem Reddit jest to, że wśród jego subredditów można znaleźć prawie każdy temat, a zawsze będziesz mógł wysłać swój post.

  Krok 2: Uaktualnij swoje konto i zostaw linki

  Jeśli po prostu utworzysz nowe konto na Reddit i natychmiast zaczniesz publikować swoje linki, najprawdopodobniej zostaniesz zbanowany za spam.

  Dlatego lepiej jest pozostawić posty i komentarze przydatne dla społeczności po rejestracji w ciągu kilku tygodni i dopiero po tym zaczną się rozwijać.

  Twoje posty z linkami promocyjnymi nie powinny być większe niż 10% wszystkich postów publikowanych w Reddit. Jest to jedyny sposób, aby stworzyć dobrą reputację i nie ryzykować bycia zakazanym.

  8. Publikuj na forach

  W przypadku tej strategii trzeba będzie znaleźć odpowiednie fora dobrej jakości i kont pompowych. Jeśli masz nowe konto i zamieszczasz linki, prawie na pewno zostaniesz zbanowany. Zanim zaczniesz myśleć o wstawieniu linku, warto zrobić co najmniej 50 postów.

  Ale po spędzeniu czasu na ulepszaniu kont i budowaniu dobrej reputacji fora stają się doskonałym źródłem wysokiej jakości ruchu. Ich społeczności składają się z ludzi, dla których Twój temat jest wystarczająco interesujący, aby się zarejestrować i regularnie dyskutować.

  Ponownie, nie wszystkie nisze mogą znaleźć aktywne fora, ale w przeciwieństwie do agregatorów, fora są obecne w znacznie większej liczbie tematów.

  Po opublikowaniu posta na swoim blogu i wykonaniu innych kroków w tym artykule przejdź do dowolnego forum, na którym masz konto z pompą.

  Przygotuj wysokiej jakości i dobrze sformatowane ogłoszenie o swoim poście. To ważny krok i warto poświęcić na to trochę czasu.

  Następnie utwórz nowy temat na forum za pomocą tego ogłoszenia. Na początku lub na końcu postu możesz dodać takie słowa:

  „Początkowo ten post został opublikowany na moim blogu. Jeśli chcesz przeczytać pełną wersję, oto link [wstaw link]. ”

  Oto jak to się stało Brian Dean 3 lata temu kiedy Backlinko nie był jeszcze tak popularny jak dzisiaj:

  Oto jak to się stało  Brian Dean  3 lata temu kiedy  Backlinko  nie był jeszcze tak popularny jak dzisiaj:

  Ważna uwaga: musisz odpowiedzieć na każdy komentarz w wątkach na forum.

  To nie tylko sprawi, że Twój temat będzie wyglądał naturalnie iw przeciwieństwie do spamu (w końcu dostarczyłeś cennych informacji członkom forum), ale także podnosi twój temat na górę, generując więcej widoków i linków.

  9. Publikuj w grupach sieci społecznościowych

  Grupy są podobne do forów, różniących się głównie mniej sztywnymi zasadami. Twoja reputacja grupowa nie zależy od liczby postów, ale od nowych komentarzy.

  Oznacza to, że w grupach możesz zbudować dobrą reputację w krótszym czasie - za około tydzień.

  Grupy na Linkedin (grupy LinkedIn)

  Zacznij od grupy na LinkedIn . Najpierw znajdź najlepsze i dołącz. Wstępnie zlokalizuj grupy w swoim temacie, używając pola wyszukiwania u góry głównej strony LinkedIn, wybierając „Grupy” z menu rozwijanego po lewej stronie.

  Wstępnie zlokalizuj grupy w swoim temacie, używając pola wyszukiwania u góry głównej strony LinkedIn, wybierając „Grupy” z menu rozwijanego po lewej stronie

  LinkedIn ma ogromną liczbę grup, więc spróbuj podać swoje zapytanie. Wybierz 5-10 grup. Potrzebujesz aktywnych grup, w których każdy z twoich postów otrzyma co najmniej kilka polubień i komentarzy.

  Dobra naturalna aktywność jest znakiem, że grupa jest moderowana, a jej jakość jest monitorowana, w przeciwieństwie do grup, w których spam kwitnie. Oto przykład złej grupy:

  Trzy najlepsze posty w tej grupie nie mają komentarzy ani komentarzy. Umieszczając swoje treści tutaj, trudno dostać gości. Powinieneś więc szukać dobrych grup, ponieważ ruch będzie zależał od ich jakości.

  Na przykład znalazłem dobrą grupę, w której najnowsze (top 10) posty mają co najmniej 1 komentarz, a niektóre mają nawet więcej (i potrzebujesz takich grup):

  Oczywiście jest to grupa na żywo z prawdziwymi zainteresowanymi użytkownikami - czego potrzebujesz.

  Grupy Facebook (grupy Facebook)

  Innym źródłem dobrych społeczności jest Grupy na Facebooku . Większość grup jakości jest zamknięta, a nie fakt, że zostaniesz do nich przyjęty.

  Tak jak w LinkedIn, tutaj musisz wybrać aktywne grupy o wysokiej jakości, unikając niemoderowanych grup pełnych spamu. Wykonaj wyszukiwanie słów kluczowych na pasku wyszukiwania u góry strony, a następnie odfiltruj wyniki, wybierając „Grupy”:

  Podobnie jak w przypadku LinkedIn, musisz ręcznie ocenić wybrane grupy, aby upewnić się, że mają dobrą naturalną aktywność, a ich jakość jest dla Ciebie odpowiednia. Wybierz tylko te grupy, w których co najmniej kilkaset uczestników.

  Grupy na LinkedIn i Facebooku są cenne, ponieważ są przeznaczone do udostępniania treści. Oznacza to, że oczekuje się od nich opublikowania treści.

  Ale powinieneś wgrać swoje treści, przestrzegając pewnych zasad. Niedopuszczalne jest tworzenie 3 nieodpowiednich postów w odniesieniu do Twojej witryny. I tutaj, podobnie jak na forach, musisz najpierw stworzyć pozytywną reputację.

  Poświęć na to kilka dni, komentując i lubiąc posty innych osób. I dopiero po tym zacznij ostrożnie podawać swoje linki, upewniając się, że pojawiają się we właściwym kontekście i są przydatne dla społeczności.

  W idealnej sytuacji powinieneś pozostać aktywny cały czas, aby móc publikować swoje ogłoszenia w grupach za każdym razem, gdy publikujesz nowy post (dzień po wydaniu na swojej stronie).

  10. Przejdź do wyboru przydatnych linków.

  Posty z listą linków to świetny sposób na przyciągnięcie ruchu, komentarzy i linków do Twojej witryny. Ten rodzaj posta jest tak dobry, że wiele blogów publikuje listy regularnie (zwykle co tydzień lub co miesiąc), a nawet składa się wyłącznie z takich postów.

  Jedyną wadą listy postów jest to, że przygotowanie jednego takiego postu o wysokiej jakości (zwłaszcza znalezienie dla niego wartościowych materiałów) może zająć sporo czasu.

  Twoim zadaniem jest stworzenie wzajemnie korzystnych relacji z blogerami, którzy stale publikują takie posty, oferując im to, czego szukają - interesujące treści.

  Krok 1: Znajdź regularne kolekcje list połączeń

  Na szczęście jest ich wiele i łatwo je znaleźć za pomocą zwykłego wyszukiwania w Google. Aby to zrobić, wpisz w Google kilka takich zapytań: „intitle: lista linków” + [słowo kluczowe] w języku rosyjskim lub „intitle: roundup” + [słowo kluczowe] w języku angielskim:

  Aby to zrobić, wpisz w Google kilka takich zapytań: „intitle: lista linków” + [słowo kluczowe] w języku rosyjskim lub „intitle: roundup” + [słowo kluczowe] w języku angielskim:

  Najprawdopodobniej na pierwszych 4-5 stronach zobaczysz kilka dobrych list. Spróbuj przejechać się kilkoma wariantami kluczowego zapytania i przejrzeć wyniki, aby dowiedzieć się, jak wygląda zbiór linków w twojej niszy i zacząć tworzyć listę tych zasobów.

  W większości nisz można znaleźć co najmniej 20 regularnych kolekcji. W bardziej popularnych niszach - na przykład w temacie marketingu online, kolekcje są znacznie większe. Poznaj swój temat i zbierz swoją listę linków.

  Krok 2: Skontaktuj się z autorami blogów, które regularnie publikują linki

  Po skompilowaniu dużej listy kolekcji w swojej niszy skontaktuj się z tymi, którzy regularnie je udostępniają. Na początek możesz komentować kilka swoich postów.

  Następnie przygotuj list. Ważne jest, aby pokazywał je, a nie korzyści. Na przykład, oto mój skrypt:

  Temat: Tygodniowe wybory na [stronie]

  Cześć [Imię],

  Niedawno natknąłem się na twoje cotygodniowe selekcje i naprawdę podobało mi się, jak z nimi pracujesz, w tym tylko najlepsze w tygodniu. Myślę, że nie jest to łatwe i zajmuje dużo czasu.

  Nie chcę wydawać się nachalny, ale właśnie opublikowałem główny post, który będzie dobrze działał dla jednej z twoich przyszłych kolekcji. Jest to przewodnik [długość słów, znaków lub innych odpowiednich jednostek] według [tematu kolekcji], bardzo szczegółowy i zorientowany na praktykę.

  Czy mogę wysłać Ci link do mojego posta?

  Pozdrawiam

  [twoje imię]

  Jeśli otrzymasz pozytywną odpowiedź, wystarczy wysłać link i podziękować.

  Jeśli autorzy kolekcji zaczną ufać jakości twoich treści, to w przyszłości będziesz mógł się z nimi zgodzić w następnych publikacjach i prawie otrzymasz linki.

  11. Zacznij monitorować swoje pozycje.

  Czy zapomniałeś o SEO?

  Jeśli już znasz i stosujesz taktykę słowa kluczowego z długim ogonem, musisz śledzić swoje pozycje. Oczywiście, twoje statystyki niekoniecznie powodują natychmiastowy przełom, ale nadal musisz śledzić, czy są postępy.

  Jeśli jeszcze tego nie robisz, przejdź do Pro rank tracker i stwórz darmowe konto. Po wysłaniu przejdź do sekcji „Dodaj adres URL” i wstaw link do swojej witryny oraz główne słowa kluczowe swojego posta. Dodaj post do wyszukiwarek.

  Wróć za 2-4 tygodnie, aby śledzić postępy.

  Na przykład odkryłem, że tydzień po publikacji mój post o wtyczkach do Gmaila pojawił się na pierwszej stronie Google dla zapytania „Wtyczki Gmail” (320 zapytań miesięcznie w USA):

  Na przykład odkryłem, że tydzień po publikacji mój post o wtyczkach do Gmaila pojawił się na pierwszej stronie Google dla zapytania „Wtyczki Gmail” (320 zapytań miesięcznie w USA):

  Jeśli miesiąc po publikacji nie znalazłeś swojego artykułu na drugiej lub trzeciej stronie wyszukiwania, najprawdopodobniej wybrałeś zbyt konkurencyjne słowa kluczowe, a twoja domena nie jest wystarczająco autorytatywna, aby wygrać dla nich bitwę.

  W takim przypadku wystarczy edytować artykuł, zastępując klucze mniej konkurencyjnymi. Lepiej jest uzyskać większość ruchu na kluczu niskiej częstotliwości niż 0% ruchu na częstotliwości o wysokiej częstotliwości.

  Wniosek

  Dałem ci 11 podstawowych działań, które należy wykonać w dniu postu lub następnego dnia. Nawet jeśli wykonujesz TYLKO te działania, Twój blog będzie się stale rozwijał.

  Ale zdecydowanie zalecam połączenie tych działań z bardziej złożonymi taktykami promocyjnymi - pomogą ci one przyspieszyć postępy.

  Zawsze mówię, że spójność jest kluczem do sukcesu w większości rzeczy. Dotyczy to życia i promocji bloga.

  Dlatego radzę sporządzić listę działań, które wykonasz po wydaniu każdego nowego posta. Za 6-12 miesięcy znajdziesz się na właściwej drodze do sukcesu.

  Zanim pójdziesz do pracy, zostaw swoje komentarze. Co zazwyczaj robisz, aby promować swoje nowe posty?

  Bonus

  Co jeszcze można zrobić, aby przejść po wydaniu nowego posta?

  # 12 - Znajdź wszystkie swoje stare posty na temat nowego posta i wstaw w nich link do nowego posta. Poprawi to wydajność nowego posta: PR, trafność, ruch, a także zwiększy czas na stronie i zaktualizuje stare treści.

  # 13 - Ping. Ta technika nie jest tak popularna jak kiedyś. Jednak korzystanie z RPC i kanałów RSS nadal jest zauważalne.

  # 14 - Aby wesprzeć każdy nowy post kampanią w sieciach społecznościowych, z wyprzedzeniem przygotuj grafikę dla każdej sieci społecznościowej i części tekstowej postu, formatując je dla funkcji każdej sieci społecznościowej. Utwórz odroczone posty dla wszystkich sieci społecznościowych. Przygotuj się do odpowiadania na komentarze we wszystkich gałęziach (monitoruj ich wygląd i daj czas na odpowiedzi).

  # 15 - Możesz wyświetlać tę samą treść w różnych formatach niemal nieograniczoną liczbę razy, rozszerzając swoją widownię. Po opublikowaniu posta pomyśl o innych platformach iw jakiej formie możesz je przesłać? Wideo, podcast, prezentacja, infografiki itp.

  # 16 Po utworzeniu i opracowaniu listy działań wykonywanych podczas wydawania każdego nowego posta, utwórz strategię automatyzacji tych działań i zautomatyzuj je do maksimum.

  Wszystko to pomoże Ci dotrzeć do różnych grup odbiorców, poszerzyć swoją własną, a także zebrać więcej linków i ruchu.

  Artykuł Neila Patela „Dzień po: 11 rzeczy do zrobienia po opublikowaniu postu”

  Inne artykuły Neila Patela na temat WOB:

  Artykuły Briana Dean na temat WOB:

  Dlaczego potrzebujesz komentarzy?
  I komentuje?
  Jaki jest sens komentowania, jeśli odpowiedź nigdy nie jest przestrzegana?
  Jak go używać?
  Jesteś gotowy?
  Masz młody blog i chcesz być komentowany?
  Czy mogę wysłać Ci link do mojego posta?
  Czy zapomniałeś o SEO?
  Co zazwyczaj robisz, aby promować swoje nowe posty?
  Po opublikowaniu posta pomyśl o innych platformach iw jakiej formie możesz je przesłać?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»