Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Niezależna promocja strony internetowej: metody i metody

  1. Wprowadzenie
  2. Przed optymalizacją zewnętrzną
  3. Płatne sposoby promocji
  4. Rejestracja w katalogach takich jak Yandex i Yahoo
  5. Kupowanie linków
  6. Jakie są linki
  7. Wymieniaj wieczne linki
  8. Wymieniaj tymczasowe linki
  9. Reklama kontekstowa
  10. Bezpłatne metody promocji
  11. Darmowe katalogi linków
  12. Wymiana linków
  13. Sieci społecznościowe
  14. Pobieranie linków do Twojej witryny z artykułów z platform blogowych
  15. Komentowanie na innych blogach
  16. Wniosek

  Cześć przyjaciele, połączony Pavel Yamb

  Cześć przyjaciele, połączony Pavel Yamb. W tym artykule otwieram nową sekcję - promocję. Dowiesz się, jak promować witryny w Internecie. Pokażę wszystko z przykładami i będziesz mógł korzystać z informacji na swoich blogach i stronach internetowych. Chcę powiedzieć, że w końcu tu dotarłem i spędzę cały mój wolny czas na tej stronie. Spójrzmy szybko, gdzie zaczynam, a raczej kontynuuj po długiej nieobecności. Dzisiaj - 27.06.2015 mamy następujące wskaźniki:

  1. TIC - 30;
  2. PR - 2;
  3. Alexa - 2,972,095;
  4. LiveInternet - 20-30 odwiedzających;
  5. Przez xtool trust xt = 4.

  Oto wyniki po kilku miesiącach bezpłatnych artykułów promocyjnych.

  Jeśli te wskaźniki nie mają nic do powiedzenia - nic strasznego, to nie na długo. Wkrótce wszyscy się dowiedzą. Niezależna promocja strony internetowej to długi artykuł, więc zrobiłem nawigację w formie treści i ciekawej, dzięki czemu uczynisz siebie bardziej komfortowym.

  Treść artykułu:

  Wprowadzenie
  Najpierw lub przed optymalizacją zewnętrzną
  Płatne sposoby promocji
  Bezpłatne metody promocji
  Wniosek

  Wprowadzenie

  Co to znaczy promować witrynę i zmusić wyszukiwarki do pokazania jej na pierwszych pozycjach w tym numerze? Nie oznacza to, że robimy wszystko, aby nasz nie interesujący zasób znalazł się na szczycie, ale robimy to interesującym, zarówno dla czytelnika, jak i dla Yandex! Ciekawe jest, czy sama strona jest poprawnie wykonana i skonfigurowana, błędy są naprawiane, stale publikowana jest nowa oryginalna treść i przeprowadzana jest wewnętrzna optymalizacja, o której będziemy mówić poniżej.

  Odwiedzający, gdy przychodzi do ciebie, nie zostawia go po trzech sekundach, ale pozostaje i spędza z tobą trochę czasu, czytając artykuły, komentując i wracając do ciebie ponownie. Gdy strona jest dobrze skonfigurowana wewnętrznie, tylko wtedy trzeba poradzić sobie z czynnikami zewnętrznymi. I nie możesz tego zrobić bez drugiego! Muszę więc dużo o tym porozmawiać. Pomimo tego, że artykuł jest długi, wszystko na raz nie pasuje do niego i pewne momenty, które tutaj będę dotykać, są szczegółowo opisane w innych artykułach. Zacznijmy.

  Zacznijmy

  Przed optymalizacją zewnętrzną

  Optymalizacja wewnętrzna i prawidłowa konfiguracja bloga to główny krok w promocji. Powinieneś mieć stronę internetową możliwie najbliższą wymaganiom stawianym dziś przez wyszukiwarki. Oto najważniejsze z nich:

  • Czysty i unikalny kod, na którym strona jest napisana, nic zbędnego, żadnych ukrytych linków i skryptów wewnątrz szablonów, minimum błędów, ogólnie - aspekty techniczne powinny być na wysokim poziomie;
  • Dobra i unikalna treść - artykuły, które publikujesz, powinny być twoje, nie ukradzione z innych zasobów, ciekawe, ale nie przygnębiająco straszne, konieczne i nieużyteczne nieudolne przepisywanie - cóż, rozumiesz :);
  • Użyteczność - łatwa nawigacja w witrynie, menu, mapie witryny, dzięki czemu możesz od razu zrozumieć, co piszesz i jak wszystko jest zorganizowane z tobą.

  Nawiasem mówiąc, zostaw w komentarzach linki do swojego bloga, a ja wciąż mam wolny czas, będę wyglądał, dam kilka wskazówek, które mogę naprawić na twoim miejscu.

  Tak więc sam założyłeś bloga, pisząc tam artykuły, ale odwiedzający się nie zwiększają. Dlaczego Jeśli wszystkie powyższe elementy są w porządku, nie są zakazane przez Yandex i Google, a następnie przejdź do zewnętrznych sposobów promocji. I zacznij od opłaty.

  Po raz kolejny zwracam uwagę na nierealistycznie duże znaczenie poprawnego ustawiania bloga, upewnij się, że w stu procentach jest to normalne. Potem spokojnie pisz artykuły i rób dalsze promocje. Przeczytaj to zrozumieć, o czym mówię.

  Płatne sposoby promocji

  Wprowadzono intstagram. Pokazując życie copywriter, wyśmiewając historię, bądźmy przyjaciółmi! PRZEJDŹ DO INTSAGRAM

  W zasadzie płatna promocja polega na kupowaniu linków z innych zasobów do Twojej witryny. Co to znaczy i dlaczego?

  Tutaj utworzyłeś bloga, na przykład na tematy kulinarne. Istnieje wiele podobnych zasobów w Internecie, w których autorzy dzielą się krok po kroku przepisami na ciasta, ze zdjęciami i twierdzą, że są najbardziej smaczne. A jak przekonać wyszukiwarkę, że twoje ciasta są smaczniejsze? Spośród wszystkich innych cech z powyższej listy, wyszukiwarka nadal będzie sprawdzać, jak często inne zasoby mówią o tobie. To znaczy, odwołaj się do tego. Oczywiste jest, że jeśli gość przygotował ciasta lub ciasto według własnego przepisu, był zachwycony i będąc pod wrażeniem opowiedzianym o swoim projekcie wszystkim swoim przyjaciołom, dał im link w kontakcie i głośnik wysokotonowy, a ci z kolei zrobili to również z przyjaciółmi Będziesz miał wiele linków - za darmo - nieuchronnie będziesz na szczycie.

  Oczywiste jest, że jeśli gość przygotował ciasta lub ciasto według własnego przepisu, był zachwycony i będąc pod wrażeniem opowiedzianym o swoim projekcie wszystkim swoim przyjaciołom, dał im link w kontakcie i głośnik wysokotonowy, a ci z kolei zrobili to również z przyjaciółmi Będziesz miał wiele linków - za darmo - nieuchronnie będziesz na szczycie

  W rzeczywistości jest to rzadki przypadek i należy je kupić. Jeśli twoje przepisy nie różnią się zasadniczo od innych, czytaj dalej o płatnych metodach uzyskiwania linków, aby Google i Yandex nie rozumieli tego i jedli tylko twoje ciasta :)

  Rejestracja w katalogach takich jak Yandex i Yahoo

  Są to fajne katalogi, a jeśli zawierają link do twojego zasobu, nadadzą mu wagę. Opisują witryny według kategorii i duży plus. Oczywiście bardzo go polecam, ale taka przyjemność nie jest tania, około 12 000. Istnieje również katalog DMOZ, ale jest on bezpłatny i porozmawiamy o tym poniżej. Nie musisz się spieszyć, aby zaoszczędzić pieniądze lub odpiąć pieniądze w tej chwili, zwłaszcza jeśli nie ma dodatkowych pieniędzy. Wykorzystajmy teraz inne metody.

  Kupowanie linków

  Najbardziej racjonalna w chwili obecnej metoda płatnej promocji. Płacisz pieniądze do innego zasobu, długo renomowanego, odnoszącego się do twojego. Odbywa się to bezpośrednio w porozumieniu z webmasterem lub poprzez specjalne wymiany. Jeśli chcesz, negocjuj z nimi sam, napisz do nich, prześlij pieniądze, a oni zamieścą linki do ciebie. Ale gdzie jest gwarancja, że ​​nie usuną ich jutro? A co udowodnisz później? Dzięki temu wymiana linków daje pewną gwarancję, a także znacznie upraszcza sam zakup. Musisz wybrać witrynę do umieszczenia, zapłacić i to wszystko - link. Osobiście stosuję tę metodę przez długi czas w moich projektach. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

  Jakie są linki

  W zależności od budżetu, strategii promocji, możesz kupić lub odwieczny link - pozostanie on na tym zasobie na zawsze, o ile funkcjonuje lub jest tymczasowym łączem - wynajmuj go i płaci pół rubla każdego dnia.

  Kosztem cen

  Cena linków zależy od kilku czynników logicznych. Im bardziej stroma jest strona, która Cię łączy, tym jest ona droższa. To zależy od tego, co chcesz - wynająć lub kupić. Spójrzmy na ceny oferowane przez strony o średnim zaufaniu. Pamiętaj, że uśredniam. Link z dobrej strony kosztuje około 200 - 300 rubli, jeśli kupisz go na zawsze, i 8 - 10 rubli miesięcznie - czynsz. Są tu odpowiednie niuanse. Porozmawiamy o nich. Chcę, żebyś to zrozumiał. Cóż, spójrz na te wymiany:

  Wymieniaj wieczne linki

  • GoGetLinks
  • GetGoodLinks
  • Miralinks
  • WebArtex
  • RotaPost

  Te wymiany działają jako pośrednicy między webmasterami a tobą. Płacisz pieniądze, piszą artykuły i umieszczają w nich linki. Wymiana działa jako gwarant i ma dla niej pewien procent. Ty sam szukasz stron z ich bazy, a potem wszystko jest automatycznie. Odwieczny link wygląda tak:


  Odwieczny link wygląda tak:

  Po kliknięciu tego linku użytkownik przechodzi do mojej witryny.

  Wymieniaj tymczasowe linki

  • Sape jest najbardziej popularnym ze wszystkich. Zarejestruj się również, wybierz witrynę, która powinna się do Ciebie odsyłać, wypożycz link, a codziennie pobierana jest niewielka kwota z Twojego konta. Sam wybierzesz kotwicę linku. Ups, wprowadzamy nową koncepcję - kotwica to tekst, który jest linkiem, zobacz tutaj link copirayter.ru - jego kotwica „copirayter.ru”, i ten link - jak zdobyć kotwicę copywriter, odpowiednio „jak zrobić copywriter”. Wybór kotwicy, osobny temat na moim blogu. Subskrybuj, komentuj, pytaj, czy coś nie jest jasne.

  Kupując linki w sape, ty sam, czyli w trybie ręcznym, zabierz wszystko, to nie jest trudne. Istnieją jednak giełdy, które zrobią wszystko dla Ciebie - i podniosą witrynę, a nawet określą liczbę linków, które musisz wynająć, aby doprowadzić twoją prośbę do góry. Oto wymiany.

  • megaindex.ru
  • webeffector.ru
  • Seopult.ru

  Tutaj zobaczysz, na jakiej pozycji Twoja witryna znajduje się teraz na promowanym żądaniu, a wszystko jest na komputerze, wygląda tak:

  Tutaj zobaczysz, na jakiej pozycji Twoja witryna znajduje się teraz na promowanym żądaniu, a wszystko jest na komputerze, wygląda tak:

  Jak widać, sam stosuję te metody. Obecna pozycja w Yandex i Google jest śledzona i istnieje harmonogram jej zmiany. Wynajęte linki nie są tworzone w artykule, ale w określonym miejscu na stronie i wyglądają tak:

  Wynajęte linki nie są tworzone w artykule, ale w określonym miejscu na stronie i wyglądają tak:

  Oznacza to, że witryna, która decyduje się na sprzedaż takich linków, przydziela określone miejsce (na zdjęciu znajduje się w stopce, ale może być w dowolnym miejscu) i wstawia tam tekst łącza - około 100 znaków. A kiedy zdecydujesz się wynająć to miejsce pod swoim linkiem, tekst po prostu zostanie wstawiony do tego miejsca po dokonaniu płatności.

  Kosztem tej metody promocji zwrócę uwagę na następujące kwestie:

  • Nie można kupować linków do szczerze złych zasobów, które są jedynymi, które sprzedają linki, a jest ich już tak wiele, że ryzykują one, że wpadną pod dowolny filtr z wyszukiwarek.
  • Nie możesz od razu kupić wielu linków, to znaczy wyobraź sobie, że nigdy ich nie miałeś, a potem nagle pojawiło się sto w ciągu jednego dnia - podejrzliwie. Kupuj równomiernie i zwiększ masę odniesienia.
  • Połóż się, jeśli nie zniknęły, to znaczy, jeśli właściciele zasobu zmienili zdanie, nagle zamknęli sklep i usunęli wszystkie linki. To jest złe dla postępu, kiedy znikają, a potem pojawiają się.

  Na stronach bloga powrócimy do tego wszystkiego, nie martw się, jeśli coś nie jest jasne, przeczytaj, zapytaj w komentarzach.

  W rzeczywistości, jeśli się tego dowiesz, możesz kupić linki na dowolnej giełdzie od tych, które wymieniłem, i tych, których nie wymieniłem. Najważniejszą rzeczą do wyboru dobrej strony jest strona, która umieści link, zdecyduje o warunkach umiejscowienia, a następnie po prostu śledzi, czy ich brakuje. Mam dość tej listy. Ale jeśli nie masz dość, oto kolejna grupa, napisz w komentarzach, jeśli się na nie natkniesz:

  Ale jeśli nie masz dość, oto kolejna grupa, napisz w komentarzach, jeśli się na nie natkniesz:

  • Trastlink
  • blogocash
  • blogun
  • kazapa
  • gogettop
  • główny link
  • pubart
  • setlinks
  • linkfeed

  Tak, jeśli masz już odwiedzoną witrynę z dobrą wydajnością, możesz sprzedawać linki samodzielnie w swoich artykułach i otrzymywać za nie zapłatę, ale więcej na ten temat w innym artykule. Śmiało.

  Reklama kontekstowa

  Reklama kontekstowa

  Reklama kontekstowa - reklamy, które pokazują Google i Yandex na samym szczycie. Spójrz, jeśli wpiszesz wyszukiwaną frazę „wszystko o copywriting” w Yandex - moja strona będzie w pierwszej linii (chociaż nie poruszałem się nad tym żądaniem przez długi czas, ale wciąż jestem na pierwszym miejscu, aw Google w pierwszej piątce). Ale są nad nią reklamy - to reklama - właściciele tych stron płacą Yandex za pokazanie ich na górze. To nie jest promocja, a przynajmniej nie odniesienie, ale jest korzyść, jeśli ludzie pochodzą z wyszukiwarki i pozostają na tej stronie - to tylko plus, a oni złożą zamówienie u copywriter, a to płaci za wydatki na reklamę.

  Nawiasem mówiąc, napiszę też o tym dużo i pokażę, jak ustawiłem tę reklamę, kiedy sprzedawaliśmy towary za pośrednictwem jednej strony (strony docelowej), co znowu zrobiliśmy, chroniliśmy prawami autorskimi i przeprowadziliśmy dzielone testy. Jeden z tych produktów jest zwycięzcą komentatorzy konkursów w tym roku. Ogólnie rzecz biorąc, będzie to interesujące i odkrywcze! Dlatego nie zagłębię się dziś w ten temat.

  Bezpłatne metody promocji

  Czy możliwe jest samodzielne i niezależne rozwijanie własnych zasobów? Teoretycznie jest to możliwe, ale zajmie to dużo czasu i wysiłku. Myślę, że nie jest to uzasadnione, lepiej wydać trochę pieniędzy na promocję i poświęcić czas na napisanie interesujących treści. Wraz ze wzrostem frekwencji, jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie, a strona jest interesująca, pieniądze pójdą mniej. Całkowicie wykluczyć bezpłatne metody, oczywiście, nie warto.

  Najpierw opowiem o metodach, które mi się nie podobają i nie polecam ich używania.

  Darmowe katalogi linków

  Są to takie miejsca w Internecie, w których możesz zarejestrować się i dodać swoją stronę za darmo, to znaczy napisać tekst - kotwicę, wskazać, gdzie będzie prowadzić i umieścić w katalogu. On odniesie się do ciebie. Jedyna sztuczka polega na tym, że oprócz ciebie, będzie linkować do wielu innych stron, których właściciele również działali. Zobacz, jak to wygląda:

  Jest to mały fragment jednej strony z wieloma linkami do różnych zasobów - to jest twój darmowy katalog. Wyglądałem, że jest to zazwyczaj strona jednostronicowa, której PR = 2, co jest dobrym wskaźnikiem, jeśli nie dla 1800 linków, które wychodzą z niej w różnych kierunkach.

  Wcześniej działało to, można zamówić automatyczne umieszczanie linków z tą samą kotwicą w kilkuset katalogach i wyjść na to żądanie na górę, aby zyskać popularność i frekwencję. Teraz nie ma. Nasze wyszukiwarki wzrosły i nauczyły się określać, co jest dobre, a co złe. Złe dla nich jest to, że linki do Twojej strony wydają się w jakiś sposób nielogiczne, to znaczy nie naturalne. Na przykład w ciągu jednego dnia wysłano 100 różnych zasobów na twoją stronę, a nie jutro. Dziwne? Tak, tutaj i nie widzę góry, ponieważ nadal nie zostały zakazane.

  Inna sprawa, jeśli mówimy o takim wolnym katalogu jak DMOZ gdzie marzą wszyscy webmasterzy i specjaliści SEO. Bycie tam mówi, że twoja strona nie jest zła. Wynika to z faktu, że administratorzy tego katalogu ręcznie przeglądają wszystkie aplikacje, a coś brzydkiego nie trafia tam. Odpowiedź od dmoz czeka miesiąc po złożeniu wniosku i nie nadchodzi. Ogólnie jest fajnie.

  Wymiana linków

  W Internecie znajduje się strona o tym samym temacie co Twoja i oferuje webmasterowi wymianę linków. Odnosisz się do niego, a on do ciebie. Ja też tego nie lubię. Przede wszystkim nadal trzeba znaleźć kogoś, kto się zgadza, a następnie on sam powinien odwołać się do swojego zasobu, monitorować go, aby szczerze robił wszystko. Ale ta metoda jest lepsza niż poprzednia. Możesz go używać w zasadzie, nic strasznego, bez fanatyzmu. I kompetentnie.

  Cóż, esencja nie jest trudna do uchwycenia - potrzebna jest naturalność. I popycha nas do następnej metody, już dobrej i właściwej.

  Sieci społecznościowe

  To oczywiste, stwórz grupę w kontakcie lub innych usługach społecznościowych. sieci na temat twojego bloga, kojarz z nim i promuj go, odwiedzający odwiedzają go z twojej strony, dzielą się nim z przyjaciółmi, całkiem naturalnie. Nie będę teraz szczegółowo omawiać tego typu promocji, tym bardziej, że nie używam go jeszcze na tym blogu, ale w przypadku innych projektów powiem, że spędzony czas jest uzasadniony, chyba że oczywiście wszystko jest zrobione poprawnie. Dlaczego zabrałem to do metody płatnej? Pieniądze, na które musisz zapłacić kto poprowadzi twoją grupę , wypełnij go, przyciągnij fanów. Dlaczego nie ty? Kiedy naprawdę zaczynasz pisać bloga, codziennie piszesz do niego artykuły, formatujesz, publikujesz, odpowiadasz na komentarze i usługi pomocy technicznej, a nadal masz rodzinę i dziecko, zdasz sobie sprawę, że w ciągu kilku dni jest naprawdę mało czasu :)

  Oczywiście, jeśli nie masz rodziny, dziecka, a wszystko, co robisz, to jeden blog, możesz go uwolnić bez żadnych pieniędzy. Albo jeśli masz już dorosłe dzieci, a one i twoja żona Ci pomagają, masz w ogóle jednego bloga - również opcja :) W tym przypadku, nawiasem mówiąc, następujące sposoby bezpłatnej promocji są właśnie dla Ciebie.

  Pobieranie linków do Twojej witryny z artykułów z platform blogowych

  Stwórz bloga na darmowym wysoce promowanym zasobie, pisz artykuły na swój temat, a na końcu umieść link z kotwicą, taką jak „źródło” lub „czytaj więcej”, która prowadzi do stron Twojego bloga. To fajny sposób. livejournal i liveinternet, blogger.com to takie platformy. Spójrz na nich. Możesz tam napisać i odnieść się do swojego zasobu.

  Komentowanie na innych blogach

  Komentując inne blogi i pozostawiając link do siebie, przyciągasz w ten sposób ruch do swojego bloga. Na przykład często chodzę na strony osób, które komentują moje artykuły i sam coś piszę. Teraz prawie wszystkie formy komentarzy mają możliwość dodania linku. Spójrz na moją stronę. Okazuje się, więc odpowiedziałem i kim jestem - patrz tutaj (link). Polecam. Na ten temat wystarczy na dziś, podsumujmy.

  Wniosek

  Okazało się, że jest to mini-samouczek dla początkujących, z którego można zrozumieć, że promocja witryny jest prawdziwa. Jednak skuteczność postępu i prędkości zależy od poprawności każdego opisanego przedmiotu. Ale ogólnie wszystko jest proste. Tworzysz bloga, poprawnie go konfigurujesz, dla ludzi i wyszukiwarek, piszesz unikalne i interesujące treści, które lubią odwiedzający. To jest najważniejsza rzecz, jeśli ludzie lubią twój blog, wyszukiwarkom się spodoba, a jeśli wszystko jest technicznie poprawne, ta miłość przyjdzie szybciej!

  Fajne blogi i szybka promocja. Z tobą był Yamba Paul, zapisz się, zostaw komentarze. Przed komunikacją!

  Ps Jak myślisz, ile napisałem ten artykuł?

  Co to znaczy i dlaczego?
  A jak przekonać wyszukiwarkę, że twoje ciasta są smaczniejsze?
  Ale gdzie jest gwarancja, że ​​nie usuną ich jutro?
  A co udowodnisz później?
  Dziwne?
  Dlaczego zabrałem to do metody płatnej?
  Dlaczego nie ty?
  Ps Jak myślisz, ile napisałem ten artykuł?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»