Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Niezależna promocja strony internetowej. Or

  Aby promować stronę, potrzebujesz różnorodnych usług i wymian. W tym poście znajduje się lista tych, które osobiście polecam.

  Wymień linki i artykuły :

  • Sape.ru - standard. Największa wymiana linków. Sukces zależy od możliwości wyboru dawców i stron dawcy, które opublikują Twój link. Na przykład dawca może mieć duży TCI, np. 1000, ale nie działa. Lub, na przykład, dawca może pracować, ale przypadkowo umieszczasz link na stronie, która jest podatna na odejście (z powieloną treścią, na przykład jakimś tagiem lub archiwum). Aby promować stronę, potrzebujesz różnorodnych usług i wymian
   (promuj się Sape)
  • Miralinks.ru - ta wymiana artykułów jest najlepsza, o której można pomyśleć o autopromocji młodej strony internetowej na wniosek konkurencyjny. W przypadku niemożności wybrania dawcy jakości, postępuj zgodnie z parametrem MR. Najlepiej jest zamówić artykuły dla Miralinks od copywriterów Free-lance.ru za dolary za tysiąc znaków.
   (promuj przez MR)
  • GoGetLinks.net - w tej wymianie z Miralinks niektóre witryny pokrywają się, ale jednocześnie Gogetlinks ma mniej darczyńców jakości niż kolega. Różnice między tymi dwiema wymianami są takie, że GoGetLinks.net zawiera ogłoszenia, a nie pełnoprawne artykuły. Nawiasem mówiąc, zarówno GGL, jak i MR nie akceptują witryn sprzedających linki w Sape do bazy danych.
   (promuj się za pomocą GGL)

  • Link Aggregators :

   Agregatory różnią się od wymiany linków tym, że najpierw przeprowadzają wstępną selekcję dawców, usuwając jawny żużel z bazy, a po drugie sprawdzając indeksację linku, usuwając nieindeksowane.

  • SeoHammer.ru - ostatni z agregatorów linków, które weszły na rynek. Posiada możliwość importowania linków zakupionych w Sape w celu sprawdzenia ich jakości. Stopień jakości zależy od ilości kryteriów, począwszy od banalnego indeksowania, a skończywszy na liczbie znaków na stronie. Być może uwzględnia się również lokalizację linku w kodzie strony.
  • RooKee.ru - ten agregator wyróżnia się możliwością wykorzystania różnych scenariuszy promocji (metody wyboru dawców, stron). Jednak wiele optymalizatorów na forach sprzedaje wiele różnych scenariuszy, Twoim zadaniem jest wybór.
  • Teraz udziały agregatorów są podzielone w następujący sposób, ale popularność jednej lub innej usługi nie oznacza jej skuteczności (i odwrotnie).

   Teraz udziały agregatorów są podzielone w następujący sposób, ale popularność jednej lub innej usługi nie oznacza jej skuteczności (i odwrotnie)

   (uwaga powyżej wykresu na początku 2011 r.)


   Usługi SEO :

   Oprócz systemów, które kupują linki, potrzebujesz usług SEO, które pomagają w dalszej części procedury.

  • SeoBudget.ru - jest to płatna usługa online, która może pomóc w analizie linków zwrotnych konkurentów, sprawdzaniu pozycji, ocenie konkurencyjności wybranych zapytań. Istnieje również oprogramowanie analogowe Yazzle .
  • PromoPark.ru - jednak do analizy pozycji lepiej nie jest PromoPark, ale SeoBudget. Jest to wygodniejsze, dzięki któremu możesz porównać pozycje swojej witryny w różnych okresach. Istnieje możliwość codziennego automatycznego monitorowania pozycji, w których nie musisz codziennie wstawać z łóżka (jest to problematyczne!).
  • MiraTools.ru - Jak wiesz, aby promować stronę, potrzebujesz treści. Unikalna treść. Ta wyjątkowość może zostać zweryfikowana za pomocą jednego z narzędzi MiraTools.
  • DriveLink.ru - jeśli kupisz linki nie w agregatorze, ale w staromodny sposób w Sape, DriveLink pomoże moderować darczyńców zgodnie ze stosem kryteriów.

  • Możliwe problemy :

   Kiedy początkujący chce promować witrynę, nieuchronnie napotyka standardowe problemy, mity i błędy.

  • Na przykład wielu początkujących tworzy stronę internetową i natychmiast uruchamia, aby kupić setki linków do niej w Sape.ru. Dzięki temu nowi gracze z reguły kupują tanie linki od spamerów. Więc nie.
  • Niektórzy starają się kupić najtańsze linki z większości stron Iast. To także błąd. Łącze z witryny z TCI 20 może działać znacznie lepiej niż łącze z witryny z TCI 1000. Mimo to: link z witryny z TCI 20 może działać, w przeciwieństwie do linku od dawcy TCI 1000.
  • Aby dowiedzieć się, jak samodzielnie promować strony internetowe, musisz najpierw nauczyć się wewnętrznej optymalizacji. Obejmuje linkowanie (kontekstowe i blokowe), audyt techniczny, sprawdzanie duplikatów stron w indeksie i jakość treści. Często nowicjusze albo zapominają o wewnętrznej optymalizacji, albo traktują ją hakersko.
  • Działa na zasadzie zakładek społecznościowych i publicznie dostępnych katalogów, co do zasady, lub nic nie robi lub przynosi tylko szkody. Istnieją oczywiście katalogi, które powinny znajdować się w - jak yell.ru. Ale nie ma ich wiele, lepiej przejść przez nie ręcznie.
  • Promowanie witryny zawierającej tysiące linków byłoby złym pomysłem. Możesz sprzedawać linki na promowanym zasobie, ale po wysokich cenach i, odpowiednio, trochę. Oszacuj dla siebie - ile znaków praw autorskich (unikalnych treści) znajduje się na Twojej stronie. Następnie podziel tę kwotę przez 5000. W ten sposób możesz sprzedawać linki na stronie, którą promujesz. Jeśli Twoja witryna jest krótsza niż rok, to absolutnie nie polecam sprzedawania na niej linków.

  Pamiętaj, że promocja strony w wyszukiwaniu jest zawsze ciężką pracą, wymagającą od jednego do sześciu miesięcy. Im młodsza strona, tym droższe linki, które musisz kupić na początkowym etapie.

  Kolejność działań jest zazwyczaj następująca: wybierz żądania, rozpowszechnij je między stronami, napisz treść dla tych stron, jednocześnie wykonaj wewnętrzną optymalizację tagów, kodu, umieść link, a następnie płynnie kup linki do tych stron.

  Cóż, jeśli sam coś się wydarzy, możesz zamówić u mnie konsultację. Jak zwykle w większości, ale nie na bieżąco. Przygotuj się na miesiąc lub nawet kilka kroków, aby wyjaśnić, co musisz zrobić i jak osiągnąć wynik. Nie odpowiadam na ogromną listę pytań teoretycznych, ale mogę ci pomóc, jeśli masz konkretną witrynę, konkretny cel i odpowiedni budżet.

  Jak promować tę cholerną stronę?”, MaulNet.ru.

  ?Jak promować tę cholerną stronę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»