Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nowe domeny najwyższego poziomu (tlds) i ich wpływ na SEO

  1. Jak ważna jest nazwa domeny w rankingu wyszukiwarek?
  2. Jak Google ocenia te nowe domeny w wyszukiwaniu?
  3. Co z ograniczonymi, wymaganymi do weryfikacji gTLD?
  4. Czy powinienem przeprowadzić migrację mojej witryny do gTLD?
  5. Co Google myśli o przyszłości gTLD?
  6. Zoptymalizuj swoją stronę na przyszłość

  W SWC jednym z podstawowych elementów marketingu cyfrowego, który zapewniamy naszym klientom, jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO). Tak jak Konsultanci SEO , badamy wszystko, od architektury po zawartość stron internetowych naszych klientów, aby znaleźć możliwości poprawy ich pozycji w wyszukiwarkach.

  Ostatnio otrzymujemy coraz więcej pytań na temat korzyści / wpływu SEO na ogólne domeny najwyższego poziomu lub gTLD. GTLD to najnowsza fala domen, obejmująca wszystko, od fitnessu po .ninję. Ale czy gTLD są rozpoznawane przez wyszukiwarki? Jaki jest wpływ SEO gTLD?

  Jak ważna jest nazwa domeny w rankingu wyszukiwarek?

  Chociaż nazwa domeny przyczynia się do rankingu wyszukiwarek witryny, nie jest tak ważna, jak na przykład aktualizacja witryny za pomocą świeżej zawartości, optymalizacja stron pod kątem właściwych słów kluczowych, tworzenie wysokiej jakości linków zwrotnych, utrzymywanie zorganizowanej struktury HTML i tworzenie przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Ponadto korzystniejsze może być posiadanie „brandable” nazwy, którą ludzie będą pamiętać (np. Twitter), zamiast nazwy bogatej nazwy domeny; zależy to tylko od rodzaju działalności i celów biznesowych.

  Jak Google ocenia te nowe domeny w wyszukiwaniu?

  Według Johna Muellera, analityka trendów Google dla webmasterów, algorytm Google traktuje gTLD tak jak inne domeny najwyższego poziomu (np. .Com lub .net) . Mając to na uwadze, niektóre gTLD są często wyszukiwanymi słowami kluczowymi, więc mogą potencjalnie stać się wyższe. Jeden z takich przykładów pochodzi z coffee.club, który uplasował się na pierwszym miejscu w tym wyszukiwanym terminie tylko tydzień po uruchomieniu, pokonując coffeeclub.com i inne witryny, które były już znacznie dłuższe. Jest to wyjątek, ponieważ wiek domeny odgrywa również rolę w rankingu wyszukiwarek.

  Co z ograniczonymi, wymaganymi do weryfikacji gTLD?

  Aby zarejestrować zastrzeżoną domenę gTLD, taką jak .organic, Twoja organizacja musi spełniać określone wymagania. Ponieważ domeny te muszą zostać zweryfikowane, prawdopodobnie mają bardzo istotną treść i jako takie będą ważone bardziej w wyszukiwaniu.

  Czy powinienem przeprowadzić migrację mojej witryny do gTLD?

  To zależy. Jeśli „utknąłeś” w domenie, której nigdy nie chciałeś, domena jest trudna do zapamiętania (jest długa, zawiera myślniki lub cyfry) i nie mówi wiele o Twojej marce, wtedy możesz rozważyć przejście na więcej odpowiednia domena. Należy pamiętać, że z powodu nieznajomości i spamowej reputacji niektórych ogólnych domen najwyższego poziomu potencjalni użytkownicy mogą się obawiać. Jednak domeny najwyższego poziomu kodu kraju lub kodu miasta są postrzegane jako bardziej wiarygodne.

  Jeśli zdecydujesz się na migrację do gTLD, chcesz przynajmniej utrzymać ranking wyszukiwarki, który zbudowałeś. Aby to zrobić, powinieneś:

  • Umieść stronę „wkrótce” (jeśli nie trochę treści) w nowej witrynie, aby umożliwić wyszukiwarkom indeksowanie witryny i sprawdzenie, czy jest to aktywna, a nie zaparkowana domena.
  • Przeprowadź migrację stron do nowej domeny i utwórz przekierowania 301, aby poinformować wyszukiwarki, że strony zostały trwale przeniesione. 301 przekierowań powinien przenieść uprawnienia domeny i rankingi wyszukiwarek. Użyj kontrolera 301, aby upewnić się, że każda strona została prawidłowo przeniesiona.
  • Powiedz Google Twoja domena została przeniesiona.
  • Zaktualizuj swoje najbardziej renomowane linki zwrotne, sięgając do tych webmasterów.

  Co Google myśli o przyszłości gTLD?

  Jeśli aplikacje Google dla ponad 100 gTLD (takich jak .book, .drive, .movie i .store) są wskazaniem, gTLD będą odgrywać rolę w wyszukiwaniu.

  Jak powiedział John Muller,

  „Jeśli zauważysz nazwę domeny w nowej TLD, którą naprawdę lubisz, to lubisz ją używać dłużej i zrozum, że nie ma magicznego bonusu SEO, a potem idź do niej.”

  Zoptymalizuj swoją stronę na przyszłość

  Czy firmy lub klienci znajdują Twoją witrynę w wyszukiwaniu? Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów SEO aby uzyskać analizę mocnych i słabych stron i szans Twojej witryny w SEO, lub zarejestruj się, aby otrzymać naszą następną bezpłatną Chicagoland Digital Marketing lunch na temat projektowania stron internetowych, SEO i strategii cyfrowej, aby zobaczyć, co działa dla dzisiejszych liderów rynku.

  Jak ważna jest nazwa domeny w rankingu wyszukiwarek?
  Jak Google ocenia te nowe domeny w wyszukiwaniu?
  Co z ograniczonymi, wymaganymi do weryfikacji gTLD?
  Czy powinienem przeprowadzić migrację mojej witryny do gTLD?
  Co Google myśli o przyszłości gTLD?
  Ale czy gTLD są rozpoznawane przez wyszukiwarki?
  Jaki jest wpływ SEO gTLD?
  Jak ważna jest nazwa domeny w rankingu wyszukiwarek?
  Jak Google ocenia te nowe domeny w wyszukiwaniu?
  Co z ograniczonymi, wymaganymi do weryfikacji gTLD?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»