Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nowe technologie w SEO od 5 lat

  1. Co się zmieniło w ciągu ostatnich 6 lat?
  2. Czynniki behawioralne uczyniły z nas szarego marketera wśród szarych spamerów

  Ostatni raz SEO się zmienia, ale do 2016 roku możemy powiedzieć, że nastąpiła stagnacja. Nadszedł czas, aby poważnie porozmawiać o SEO i zapamiętać ostatnie zmiany. Specjalnie dla Ciebie opowie o tym nasz dobry przyjaciel i niepełnoetatowy szef Internetowego Centrum Szkoleniowego Marketingu TopExpert Leonid Grokhovsky.

  Yandex nie stoi w miejscu iw każdej chwili może dać niespodziankę w postaci nowego algorytmu. Oto przykład kilku know-how, które doprowadziły do ​​poważnych zmian w SEO.

  1. W pewnym momencie wyszukiwarka Yandex wzięła pod uwagę czynniki wieku. Wcześniej młoda strona mogła być promowana przez popularną prośbę w TOP-10, a następnie zajęło to ponad rok. Teraz ten czynnik jest nieco słaby.
  2. Praca nad wyszukiwaniem w regionach uległa zmianie: włączono czynnik rankingu regionalnego, istnieje potrzeba promowania stron internetowych według miast, w sumie ponad 1250. Wcześniej możliwe było poruszanie się po regionach w tej samej domenie, teraz trzeba utworzyć geodomeny i określić przedstawicielstwa w dużych miastach.
  3. Więcej. Yandex opracowywał algorytm Magadana i odłączał łącza, więc okazało się, że na przykład na prośbę „klimatyzatorów” na górze pojawiła się firma, która już dawno przestała istnieć. Dzień później Yandex zwrócił linki z powrotem. Od wielu lat Yandex zmaga się z linkami, zmieniając sposób, w jaki działa z linkami. Specjaliści SEO muszą teraz pracować nie tylko na liście kontrolnej, ale także stosować „analityka kreatywnego”. Wraz z wprowadzeniem metod uczenia maszynowego, algorytm wydawania staje się unikalny, w tym przy użyciu metody zgromadzonych statystyk. I oczywiście zwiększyła się rola grupy czynników - behawioralnych. Dla wielu było to zaskoczeniem.
  4. W 2015 r. Doszło do tego rodzaju know-how takiego jak Minusinsk, a strony, które aktywnie kupowały linki, podlegały zakazowi. Wiele stron usunęło linki, wyniki nawet spadły na Google. To było nieprzyjemne. Mamy jednego klienta w „Minusinsk”, ale dobrze, że ten filtr można usunąć dość szybko, w ciągu kilku miesięcy. Głównie witryny, które kupowały linki przez długi czas, zgodnie z tą funkcją, Yandex stwierdził, że to sama firma kupuje linki, a nie coś, co ktoś chce wypełnić.
  5. Wygląda na to, Yandex, przestań. Ale nie. Latem pojawił się algorytm „Jednoręki bandyta”, a dziwne strony zaczęły pojawiać się ponownie na szczycie. Rozwiązanie tego algorytmu było następujące: rzekomo Yandex pozwolił młodym stronom dostać się na szczyt w celu gromadzenia statystyk behawioralnych, a następnie albo wyrzucić tę stronę, rozczarowaną lub pozostawić ją tam.

  Na górze nie ma stabilności. Nie ma gwarancji, że na górze nie pojawi się żadna bardzo młoda strona, która znajdzie się w czymś lepszym niż ty.

  SEO dojrzał. Teraz nie jest to promocja 200 lub 300 żądań, a nie promocja ruchu. Obecnie SEO to wszechstronne badanie odbiorców docelowych, chęć dotarcia do wszystkich potencjalnych klientów. Jest to merchandising online, lingwistyka, modelowanie, automatyzacja. Na przykład, podczas naszych kursów, studenci rozważają użycie specjalnych formuł, w jaki sposób dany dokument tekstowy będzie klasyfikowany. Teksty zyskały znaczną wagę i konieczne stało się obliczenie modelu matematycznego, w którym Yandex analizuje, na konkretne żądanie, jaki tekst powinien znaleźć się na stronie, aby zaspokoić potrzeby gościa.

  Obecnie SEO to kompletne zarządzanie projektem. W dużych projektach pracuje od pięciu osób i musisz umieścić TK, napisać instrukcje, zbudować wykresy Gantta, zaplanować pracę. Wcześniej było łatwiej, byli specjaliści SEO, każdy z projektem i każdy z nich przeprowadzał. Dziś jest o wiele więcej pracy, którą trzeba wszystko ustrukturyzować. Ale są plusy: klienci widzą zakres pracy, plany, raporty, interakcja staje się bardziej przejrzysta. SEO to zestaw narzędzi marketingowych. Musisz zrozumieć, jak zbudować ścieżkę sprzedaży, segmentować kanały ruchu, pracować nad użytecznością, ulepszać teksty na stronie, oceniać jakość opinii klientów, a nawet jak działa dział sprzedaży. Jeśli odwiedzający nie znajdzie niezbędnych informacji, przejdzie na inną stronę internetową, a Yandex zrozumie, że nikt nie potrzebuje Twojej witryny i obniży twoje pozycje. Tak więc, pracując w części firmy w trybie offline, z tym samym centrum telefonicznym, możesz poprawić pozycję witryny, ponieważ użytkownicy powracają do witryny ponownie.

  Co się zmieniło w ciągu ostatnich 6 lat?

  • Wzrosło znaczenie czynników wieku.
  • Zwiększone wymagania jakościowe
  • Wzrosło znaczenie czynników behawioralnych.
  • Ulepszona personalizacja problemu
  • Zmniejszone znaczenie łącza
  • Na linki zaczęły nakładać sankcje
  • Problem zaczął być tworzony losowo.

  Czynniki behawioralne uczyniły z nas szarego marketera wśród szarych spamerów

  SEO to walka o szczegóły. W 2010 r. Jeden specjalista mógł prowadzić 30 projektów, ale teraz jeden projekt wymaga 5 specjalistów, ponieważ konieczne jest posiadanie co najmniej 10 narzędzi do promocji.

  • Semantyka znaczników

  Działa dla sklepów internetowych. Jak to działa:

  1. Zbierasz bazy - górne słowa, które tworzą prośby o promocję, mogą być słowami kluczowymi z kategorii lub znakami, które dokładnie odnoszą się do twoich produktów.
  2. Wyeliminuj negatywne słowa, spójrz na Yandex. Wordstate, które słowa nie pasują do promocji twoich produktów wraz z podstawą.
  3. Rozwiń listę żądań za pomocą potrzeb (kup, zamów, ceny, itp.), Cech płci i wieku, Wordstat, SerpStat (usługa zapytania, które są używane przez konkurentów w wyszukiwaniu i Yandex.Direct) i Yandex. Metryki (żądania, według których użytkownicy przeszli do Twojej witryny).
  4. Czyste i grupowe prośby. Wielu robiło to ręcznie, mieliśmy nawet rekord: zgrupowaliśmy około 60 000 żądań ręcznie. Ale teraz są usługi, które pozwalają częściowo zautomatyzować tę pracę, na przykład usługi Rush Analytics i Just Magic. Z pomocą Forex 6000 wymaga plus za 2000 r., Zbierane ręcznie.
  5. Projektowanie struktury strony. Zazwyczaj projekty projektantów, a na początkowym etapie nie ma dogłębnej analizy odbiorców, aby zrozumieć ich podstawowe potrzeby. Takie podejście jest złe dla SEO i konwersji. Ponieważ strona rozwiązująca wiele potrzeb jest gorsza niż jedna, ale taka, którą klient chciał zaspokoić.
  6. Poszukaj meczu. Kolor, charakterystyka, miasto, cena
  7. Utwórz strony filtrów według kategorii.

  Ten model zatrudnia absolwentów kursu. SEO i marketing z TopExpert i uzyskaj te wyniki tutaj:

  Ilość pracy nad zbieraniem semantyki jest duża: od 120 do 180 godzin miesięcznie. Obuwie damskie i męskie są promowane inaczej, telefony i futerały na telefon również mają inną semantykę. Jeśli odwiedzający znają konkretną markę telefonu, okładki zazwyczaj wskazują kolor.

  1. Lsi. Utajona analiza semantyczna

  Napisz teksty, które dotyczą twojego tematu. Możesz sprawdzić „tykanie” słów za pomocą usługi Just Magic. Witryna, na której jest dużo wody w tekstach niezwiązanych ze stylem i tematem, będzie słabo sklasyfikowana. Just Magic oferuje również tematyczne słowa, na podstawie których możesz pisać tekst. Unikaj słów stop oraz konstrukcji wprowadzających. Opracuj TK dla copywriter na podstawie zaleceń usługi.

  1. Matematyczne modelowanie tekstów

  Ponownie może to być magia. Nie ma jeszcze żadnych analogów, ponieważ twórcy usług mają unikalną wiedzę, która pozwala symulować analizę tekstów Yandex. Usługa pozwala obliczyć TK według objętości słowa, słów kluczowych w nagłówkach i akapitach, a nawet monituje o żądany adres URL. I masz dobry tekst. W takich tematach jak „plastikowe okna” poruszanie się w inny sposób po prostu niemożliwe.

  1. Marketing treści

  W 2010 roku przeprowadziliśmy badanie almanachu SEO na 200 współczynnikach rankingu. Eksperci, specjaliści Yandex, przekazali nam komentarze, otrzymaliśmy publikacje w mediach, to są wszystkie naturalne odniesienia. W ciągu roku ruch na stronie badawczej wyniósł ponad 400 osób dziennie. Kiedy specjaliści SEO wpadli na pytanie, na które czynniki należy teraz wpływać, otworzyli badanie i obejrzeli, albo ktoś zapytał na forach, co jest ważniejsze: tytuł lub h1, rzucili link do tego badania. Jak sobie z tym poradziłeś? Stworzyliśmy infografikę, która była dobrze rozproszona, zebrała opinie ekspertów, którzy podzielili się informacjami, opublikowali w mediach internetowych, na forach, blogach, portalach społecznościowych, weszli na konferencje z linkiem do tego badania, przeprowadzili webinaria. W wyniku tej pracy uzyskasz ruch i linki.

  1. Lejek marketingowy

  Jeśli lej marketingowy i sprzedażowy nie zostanie całkowicie opracowany, na przykład, call-center nie działa dobrze, wtedy nie będzie konwersji, a wszystko, co umieścisz w SEO, zostanie zresetowane. SEO dzisiaj nie może być skutecznie wdrożone jako oddzielne narzędzie, powinno być częścią zintegrowanego marketingu.

  Często nadużywają budżetu marketingowego, inwestując tylko w SEO lub kontekst + SEO, ale zapominają o innych narzędziach: strukturze strony i stronach, cenach, analizie konwersji witryny, marketingu reputacji (praca z recenzjami), rekomendacjach produktów.

  1. Szybkie wyniki

  Dzisiaj metoda „Szybkie wyniki” jest szczególnie istotna. Aby uzyskać szybkie wyniki, przede wszystkim należy najpierw wykonać nagłówki, teksty i adresy URL tytułów. Zwłaszcza wyniki są widoczne przy przechodzeniu z pierwszej piątki na górę 3. W widocznej strefie top 3 ruch może wzrosnąć o 2 razy. Ale w niektórych tematach, gdy wybór jest trudny, a ludzie przeglądają 10 stron (wybór sukni, przedmiotów medycznych, mebli), to nie działa.

  • Audyt techniczny

  Z powodu błędów technicznych strona może stracić do 90% ruchu. Dlatego powinien być przeprowadzany regularnie. Robimy to za pomocą usługi. Witryna internetowa .

  • Indeksowanie ważnych stron . Dowiedz się, które strony nie znajdują się w indeksie i dodaj je.

  • Płaska struktura witryny. Strony witryny powinny być tak blisko głównej strony.

  • Ulepszone fragmenty. Możesz traktować fragment kodu jako dodatkową możliwość reklamowania swojej witryny. Napisz krótki opis na żądanie, aby stało się jasne dla osoby, że rozwiąże jego potrzebę na swojej stronie. Na takiej stronie częściej klikane, co może poprawić pozycję Twojej witryny. Przeczytaj więcej w artykule „ 14 dźwigni do klikania fragmentów „W blogu TopExpert.

  • Przyspiesz witrynę. Szybkość ładowania witryny powinna być wysoka, niewiele osób będzie czekać, aż witryna załaduje wszystkie niezbędne skrypty. Jeśli masz niską prędkość pobierania, Yandex może nawet obniżyć ocenę w Yandex, ale jest to bardzo krytyczny przypadek (20 sekund).

  1. Testy użyteczności

  Korzystamy z usługi AskUsers, która pozwala nam analizować witrynę z punktu widzenia grupy docelowej. Możesz poprosić o złożenie zamówienia i zapytać użytkowników, jak to było wygodne.

  Na kursie SEO i marketingu podajemy listę kontrolną 100 czeków, aby zamknąć problemy witryny z punktu widzenia użytkowników i wyszukiwarek.

  1. Usuwanie linków

  Rozładuj strony dawcy z Yandex. Webmaster, analizuj je i strzelaj do złych. Musi to być zrobione, aby nie ryzykować upadku pod Minusinsk.

  1. PR i marketing grupowy

  Agenci są rejestrowani na forach i piszą komentarze z linkiem do Twojej witryny, publikują posty z linkami w sieciach społecznościowych. Linki można uzyskać z Wikipedii, nie jest to takie proste, ale możliwe. Korzystaj z katalogów, publikacji w stowarzyszeniach i blogów dla naturalnych linków.

  10. Usunięcie sankcji

  Usunięto sankcje - wzrost ruchu!

  Teraz, gdy przeczytałeś wszystko do końca, nowicjusze dowiedzieli się więcej o nowych trendach w SEO, zapraszamy do pełnego zanurzenia się w świat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i zapewnienia 30% zniżki na wszystkie moduły Kurs SEO i marketingu . Zajęcia rozpoczną się we wrześniu. Zobacz wideo przeglądu kursu od studentów, a nawet pracodawców tutaj .

  Czy jesteś przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się więcej o SEO? Pobierz książkę „SEO dla biznesu”, który zaleca Ruslan Tatunashvili, który jest nam wszystkim znany. Pomoże ci zrozumieć, jakiego rodzaju chwyt marketingowy agencja wykorzystuje przeciwko tobie, jak samodzielnie się poruszać lub z rąk pracownika i ile w rzeczywistości jest warta promocja .

  Co się zmieniło w ciągu ostatnich 6 lat?
  Co się zmieniło w ciągu ostatnich 6 lat?
  Jak sobie z tym poradziłeś?
  Czy jesteś przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się więcej o SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»