Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Nowy NetCam firmy Belkin, który łączy się ze smartfonem w celu zapewnienia bezpieczeństwa

  Zainstalowanie kamery w domu w celu nadzoru może być najlepszym pomysłem na bezpieczeństwo. Jednak nie każdy może złamać bank za jednego, a także zatrudnić ochroniarza, aby zawsze był na zegarku wideo. Belkin rozwiązanie problemu, dzięki NetCam, który łączy się z telefonem lub tabletem z Androidem i iOS. Zainstalowanie kamery w domu w celu nadzoru może być najlepszym pomysłem na bezpieczeństwo

  Śledź bezpieczeństwo domu dzięki Belkins NetCam

  Aparat jest wyposażony w noktowizor, a dzięki noktowizorowi na podczerwień aparat może wyraźnie widzieć ruchy w lekko oświetlonym lub całkowicie ciemnym pomieszczeniu. Aparat jest również wyposażony w obiektyw szerokokątny, aby uchwycić większą powierzchnię w pomieszczeniu, a także nagrywa cyfrowy dźwięk. NetCam może również wysyłać powiadomienia e-mail i automatycznie robić zdjęcia, gdy wykryje jakiś ruch.

  Belkin's NetCam WiFi With Night Vision:

  Reklama - kontynuuj czytanie poniżej

  Użytkownicy będą musieli pobrać prostą aplikację i podłączyć kamerę do routera Wi-Fi. Dzięki temu właściciele mogą oglądać nagrania na żywo swojego domu, a także zapisywać zawartość w smartfonie lub tablecie. Belkin koncentruje się na dostarczaniu konsumentom przenośnych, ale niezawodnych rozwiązań bezpieczeństwa bez konieczności łamania banku.

  Chociaż istnieją różne inne aparaty z obsługą smartfonów, cena tego produktu firmy Belkin jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo, nie wspominając o tym, że oferują one także nowsze funkcje. Aparat jest teraz dostępny na stronie internetowej firmy, a także na stronie Amazonka za 129,99 USD. Ten niesamowity produkt będzie również dostępny przez innych sprzedawców w nadchodzących miesiącach.

  Możesz pobrać aplikację Belkin NetCam App z Android i iTunes

  Witaj! Jestem niezależnym blogerem, z wielkim poczuciem humoru i miłością do wszystkiego, co kreatywne. Śledź moje posty, aby poznać moje spostrzeżenia na temat edukacji i biznesu. Komentuj, dziel się, lubisz i rozpowszechniaj miłość. Wyświetl więcej postów


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»