Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nowy prezes i dyrektor generalny Arianespace spotyka się z amerykańskimi klientami i producentami satelitów

  Początkowa amerykańska wizyta Stéphane Israëla jako prezesa i dyrektora generalnego Arianespace doprowadziła go do kontaktu z amerykańskimi klientami i producentami statków kosmicznych, którzy stanowią ważny segment manifestu firmy w ciągu najbliższych kilku lat.

  W czteromiesięcznej podróży Israël odbył podróż z wybrzeża do wybrzeża na spotkania z najlepszymi menedżerami w Intelsat, Boeing Satellite Systems, DIRECTV, Echostar i SSL W czteromiesięcznej podróży Israël odbył podróż z wybrzeża do wybrzeża na spotkania z najlepszymi menedżerami w Intelsat, Boeing Satellite Systems, DIRECTV, Echostar i SSL.

  „To była świetna okazja do dialogu z kluczowymi graczami z USA, zarówno w dziedzinie telekomunikacji, jak i produkcji satelitarnej”, powiedział Israël.

  W ramach rozmów Israël podkreślił wartość usług uruchomieniowych Arianespace - spełniając wymagania misji klientów, wykazując niezawodność, możliwości i zasoby swojej trzyosobowej rodziny wyrzutni: ciężkiego dźwigu Ariane 5, średniej siły Soyuz i lekkiego Vega .

  Podczas dyskusji przedstawił ulepszenia w połowie okresu (2015) zaplanowane dla Ariane 5, w tym dodanie do dwóch metrów wysokości owiewki.

  Dodatkowa objętość owiewki dodatkowo zwiększa elastyczność Arianespace w dopasowywaniu dużych i średnich pasażerów do tradycyjnych podwójnych startów Ariane 5 do orbity transferu geostacjonarnego, które przenoszą satelity w górnych i dolnych pozycjach „stosu” ładunku wyrzutni.

  W ramach bieżącej polityki otwartej komunikacji Arianespace, w tym miesiącu amerykańska trasa będzie kontynuowana przez inne spotkania z amerykańskimi firmami tej jesieni.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»