Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nudności i woda w tekście - okazuje się, że to ważne!

  1. Woda w tekście
  2. Powiązane artykuły:

  Nudności tekstowe charakteryzują nasycenie zapisu słowami kluczowymi. W przypadku nadmiernego używania tych samych słów artykuł traci zawartość organiczną treści i nigdy nie wpadnie w TOP wyszukiwarek.
  Dlatego, jeśli chcesz, aby Twoje blogi trafiały przynajmniej na pierwszą stronę wyszukiwania, musisz pracować nad optymalizacją tych wskaźników. Jest na to kilka zasobów. Ale bardziej podobała mi się forma analizy semantycznej Advego. Chociaż nie zawsze jest to obiektywne, w zasadzie nadal pomaga poprawnie pisać seo-teksty.

  Ilościowo wskaźnik wyraża się za pomocą dwóch współczynników, które określają klasyczne i akademickie nudności tekstu.
  Klasyczne nudności pokazują liczbę powtarzających się słów, które robią oczy robotom, pęknięcia w uszach, a nawet mdłości. Nie lubią tego strasznego. W przypadku odtwarzanych materiałów wyszukiwarki obniżają ocenę. Wskaźnik ten jest obliczany jako pierwiastek kwadratowy z liczby najczęściej powtarzanych słów. Uważa się, że poziom nudności (klasyczny) nie powinien przekraczać 7. Jednak klienci tekstów seo często wymagają, aby współczynnik ten nie przekraczał 3.

  Osiąga się to dość łatwo. Konieczne jest tylko przyjrzenie się formie analizy semantycznej i zastąpienie często powtarzanych słów synonimami. Aby to zrobić, możesz użyć programu o nazwie synonymizer.

  Nudności akademickie w tekście określa stosunek liczby powtórzeń słów do całkowitej liczby słów w rekordzie. Najbardziej optymalny stosunek to nie więcej niż 10. Wymagania klientów są czasami ograniczone do zmniejszenia liczby do 6 lub mniej, co jest nieco trudniejsze dla seo-copywriter. Aby to zrobić, musisz pisać normalnym ludzkim językiem bez monotonii i nudności, używając całej gamy słów.

  Strona advego.ru przedstawiła mi analizę semantyczną tego artykułu, w której liczby klasycznych i akademickich nudności pasują do mnie doskonale i powinienem pracować nad zawartością wody i zmniejszyć ją do 50%.

  Woda w tekście

  Jest jeszcze inny wskaźnik, który charakteryzuje jakość materiału. Nazywa się „wodą w tekście” i pokazuje procent słów stopu do całkowitej liczby słów. Ten współczynnik jest kontrowersyjny. Wielu po prostu to ignoruje. Jeśli woda w tekście nie jest większa niż 60-65%, uznaje się to za istotne. Ale rekord z zawartością wody mniejszą niż 60% to materiał, w którym jest minimum przyimków i spójników.

  Zmniejszenie procentowej zawartości wody w zapisie można również osiągnąć, jeśli pozbędziesz się kwiecistych słów, imiesłów, bezstronnych rewolucji, zbyt długich i złożonych zdań. Trzeba starać się, aby tekst był bardziej czytelny, nie po to, by ścigać rozpoznawanie zasobów przez roboty, ale by interesować się ludźmi. Jaki jest sens konkurowania o rankingi w wyszukiwarkach, jeśli Twoja strona jest bezużyteczna i nieciekawa dla ludzi?

  Teraz wiesz, jak analizować tekst na temat nudności i wody oraz jak osiągnąć poprawę tych wskaźników z korzyścią dla swojego lub innych blogów.

  PS Możesz przeczytać o tym, jak napisać artykuł wysokiej jakości. na stronie.

  Powiązane artykuły:

  Zarówno komentarze, jak i pingi są obecnie zamknięte.

  Jaki jest sens konkurowania o rankingi w wyszukiwarkach, jeśli Twoja strona jest bezużyteczna i nieciekawa dla ludzi?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»