Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Odważne i epickie tytuły SEO: co czyni je jednym, co je łamie?

  1. Podstawowe fakty dotyczące dobrych tytułów Tytuł jest niewątpliwie jednym z najważniejszych czynników...
  2. Jak tworzyć tytuły atrakcyjne dla ludzi i dlaczego jest to ważne
  3. Nadmierna optymalizacja?
  4. Narzędzia przydatne do tworzenia tytułów:
  5. Streszczenie:

  Podstawowe fakty dotyczące dobrych tytułów

  Tytuł jest niewątpliwie jednym z najważniejszych czynników rankingowych dla Google: to, co umieściłeś w theandtags, ma kluczowe znaczenie dla wyszukiwarek, aby zrozumieć, na czym polega Twoja witryna. Ale co ważniejsze: ważne jest, aby potencjalny użytkownik lub przyszły klient zrozumiał, na czym polega Twoja witryna, i że powinien wybrać ją ze wszystkich wyników wyszukiwania w Google, co oznacza, że ​​wszystkie sztuczki psychologiczne są dozwolone (nawet brudne) ! Wyobraźmy sobie skalę, w której po lewej stronie mamy tytuły dobrze zoptymalizowane pod kątem SEO i odpowiednich tytułów, które są atrakcyjne (przynajmniej w teorii):

  Wyobraźmy sobie skalę, w której po lewej stronie mamy tytuły dobrze zoptymalizowane pod kątem SEO i odpowiednich tytułów, które są atrakcyjne (przynajmniej w teorii):

  Nie jestem pewien co do ciebie, ale nie kliknęłbym żadnego z nich - tytuły po lewej są nudne, a te po prawej wyglądają zbyt sensacyjnie, stąd spam. Właśnie dlatego tworzenie tytułów do treści online jest trochę trudne! Wejście w to zielone miejsce może być prawie niemożliwe na początku, ale musisz spróbować.

  Nie zapominajmy o zdrowym rozsądku: nie każda treść jest naprawdę stworzona, by stać się ogromnym, wirusowym hitem. Więc może nie jest to najlepszy pomysł, aby naprawdę starać się stworzyć chwytliwy nagłówek postu na temat szybkich pożyczek gotówkowych lub czegoś podobnego - w większości takich przypadków wystarczy zoptymalizowany, przyjazny dla Google tytuł.

  Ale jeśli twój temat jest trendem i / lub naprawdę interesujący, powinieneś spróbować uczynić go tak atrakcyjnym dla użytkowników, jak to możliwe.

  Kilka wskazówek dotyczących optymalizacji tytułu SEO:

  Ogólnie rzecz biorąc, dobre tytuły powinny być krótkie. Czemu?

  • Google (zwykle) pokazuje tylko pierwsze 40 do 60 liter tytułu z powodu limitu szerokości 512 pikseli dla każdego wyniku w SERP, więc zależy od tego, jakich znaków używasz. Tutaj możesz przeczytać więcej na ten temat, a także sprawdzić, czy tytuł zostanie „odcięty” przez Google, czy nie. Pamiętaj, że Google zawsze może przepisać Twój tytuł zgodnie z konkretnym zapytaniem.

  57 tytułów w tym miejscu…

  57 tytułów w tym miejscu…

  … Ale tylko 44 tutaj.

  • Być może najważniejszą funkcją tytułów jest wyświetlanie w górnej części przeglądarki lub w kartach przeglądarki obok ikony ulubionych. Zazwyczaj nie ma tam dużo miejsca, więc krótsze tytuły zapewniają lepsze wrażenia podczas przeglądania.
  • Tytuł jest również zawsze wyświetlany, gdy zawartość jest udostępniana w mediach społecznościowych - i zazwyczaj mają one również ograniczoną przestrzeń. Dlatego obowiązuje ta sama zasada, jak w punkcie 1.

  mnóstwo miejsca tutaj - dobra robota Słonie!

  Każdy tytuł powinien teoretycznie zawierać słowo kluczowe, dla którego próbujesz się zaszeregować (choć prawdopodobnie nie zawsze będzie to możliwe, np. Gdy próbujesz uszeregować słowo kluczowe o długim ogonie). Postaraj się utworzyć tytuł z tym słowem kluczowym jako pierwszym słowem lub przynajmniej utrzymuj go jak najbliżej przodu. Według MOZ, Pozwoli to na nieco lepsze rangowanie.

  Jeśli już zbudowałeś świadomość marki, umieść swoje imię na końcu każdego tytułu - niektórzy użytkownicy klikną Twój wynik tylko dlatego, że Cię znają.

  Jeśli już zbudowałeś świadomość marki, umieść swoje imię na końcu każdego tytułu - niektórzy użytkownicy klikną Twój wynik tylko dlatego, że Cię znają

  Jedną z najważniejszych cech dobrego tytułu jest dokładność: nie chcesz wprowadzać czytelników w błąd, dlatego zawsze twórz tytuł odpowiadający treści. Niepewność jest wyraźnym znakiem, że Twoja strona internetowa jest nierzetelna i prawdopodobnie spamuje, zarówno dla Google, jak i użytkowników.

  Ogólnie rzecz biorąc, trudno jest nadmiernie zoptymalizować tytuły z technicznego punktu widzenia (chyba że umieszczasz tam słowa kluczowe, ale to inna historia). Łatwo jednak zapomnieć lub zaniedbać ten prosty zestaw reguł, który zapewnia lepsze wrażenia użytkownika i lepsze na stronie SEO , dlatego lepsza pozycja w SERP'S

  Jak tworzyć tytuły atrakcyjne dla ludzi i dlaczego jest to ważne

  SEO na stronie jest ważne, oczywiście, ale są też ważne czynniki rankingowe, które są oparte na ludzkich działaniach, takich jak: wskaźnik klikalności, czas spędzony na stronie internetowej, zaangażowanie użytkowników itp.

  Tytuły, które następują po wszystkich regułach opisanych w poprzednim akapicie, mogą nadal być nudne i potencjalnie uważane za niegodne kliknięcia.

  Jak przyciągnąć i zainteresować potencjalnych użytkowników interesującymi nagłówkami? Innymi słowy: jak zoptymalizować tytuły dla ludzi?

  Emocje

  Ludzie często mają tendencję do działania w Internecie bardzo emocjonalnie, więc prawdopodobnie klikną coś takiego: „NIGDY nie uwierzysz, co zrobił ten szalony kot!”, Nawet jeśli koty są na ogół obojętne na tych ludzi.

  Jedną z najprostszych (ale także nadużywanych) metod zwiększania wydajności treści jest gra na szerokim zakresie emocji - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Najczęściej jest to wyrażane w tytułach, ponieważ są one pierwszą (i często tylko) częścią treści, która pojawia się w widoku.

  Emocjonalne nagłówki sprawdzają się szczególnie dobrze Media społecznościowe .

  Niektóre z najczęściej używanych emocji dla „wabienia” ludzi to:

  • niedowierzanie
  • nadzieja
  • gniew
  • udaremnienie
  • pasja
  • niepokój
  • próżność
  • radość
  • sentyment

  Ta krótka lista nie wyczerpuje jednak wszystkich możliwości ani nawet niewielkiej ich części. To zawsze zależy od copywritera lub marketera treści, aby wybrać właściwe słowo, które wywoła reakcję emocjonalną z grupy docelowej.

  Pamiętaj: to, co działa dla jednej niszy, nie zawsze musi działać na drugą.

  Koło emocji Plutchika - wszystko to można wykorzystać do stworzenia wspaniałego tytułu!

  Ciekawość

  Ze wszystkich emocji, ciekawość jest chyba najważniejsza dla marketingu internetowego. Dlatego postanowiłem omówić to w oddzielnym akapicie.

  To naprawdę proste do zrozumienia - musisz zainteresować użytkowników swoimi treściami. Jedynym sposobem na to jest stworzenie tytułu, który sprawi, że ludzie będą chcieli zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

  Kilka uniwersalnych wskazówek dotyczących tworzenia intrygujących tytułów:

  • Nie ujawniaj WSZYSTKO w swoim tytule.
  • Zadaj pytanie w tytule. Oczywiście udziel odpowiedzi w treści. To pytanie może być retoryczne.
  • Spraw, aby tytuł wyglądał jak niedokończone zdanie.
  • Zaskocz użytkownika niepopularnymi stwierdzeniami - czymś, co może nawet stać w sprzeczności z powszechną wiedzą, być kontrowersyjnym lub oczywiście fałszywym. Świetnym przykładem jest tutaj

  Odbij wartość

  Jeśli robisz dobrze Marketing treści, Twój post prawdopodobnie zapewnia pewną wartość. Musisz jednak upewnić się, że wartość jest odzwierciedlona w tytule, aby użytkownicy wiedzieli od razu, co dokładnie mogą z niej wyciągnąć.

  Jeśli tworzysz treść dla określonej grupy osób, dobrym pomysłem jest zaadresowanie ich w swoim tytule w taki czy inny sposób, np. „Wskazówki dotyczące tytułów dla ekspertów SEO”.

  Liczby!

  Ludzie kochają listy. Wszystkie rodzaje list. Tam są kilka powodów .

  Działa to szczególnie dobrze online, więc nie bój się wymyślać interesujących list i zawsze odzwierciedlaj to w tytułach. Czasami możesz nawet oszukać umysły użytkowników tytułem, który wygląda jak lista, ale nie jest to np. Dwie proste metody utrzymywania samochodu w czystości” - zobacz co tam zrobiłem?

  Wystarczy spojrzeć na wyniki Google dla „co sprawia, że ​​tytuł jest atrakcyjny”!

  Uwaga: jednak prawdopodobnie nie chcesz mieć TYLKO list na swoim blogu.

  Wybić się z tłumu

  W zależności od danej platformy, rodzaju odbiorców i niszy możesz chcieć, aby Twój tytuł wyróżniał się spośród innych treści w niszy.

  • Używaj wykrzykników! Dzięki temu Twoja wiadomość będzie silniejsza!
  • Nie bój się napisać NIEKTÓRYCH WAŻNYCH CZĘŚCI tytułu w CAPS.
  • Użyj zaawansowanego języka.
  • Czasami trochę przesadzam, może nawet przechwalam się tytułem.

  Nadmierna optymalizacja?

  Czy jest nawet możliwe zoptymalizowanie tytułu z punktu widzenia użytkownika? Powiedziałbym, że tak.

  • „Ten pospolity owoc leczy cukrzycę NATYCHMIAST!”
  • „Obejrzyj ten szalony film, zanim zostanie zbanowany!”
  • „Texas Texas zarabia 50000 $ dziennie! Dowiedz się, jak TERAZ! ”
  • „Nastolatek zawstydził profesjonalnych sportowców jednym prostym trikiem!”
  • „Odzyskaj włosy w 3 tygodnie BEZ zabiegu!”

  Z pewnością rozpoznajesz ten „rodzaj” tytułów. Są typowe dla natywna reklama . Ich jedynym celem jest generowanie ruchu za wszelką cenę (proszę zauważyć, że te tytuły wykorzystują wszystko, co napisałem powyżej, prawie wszystko na raz). Chociaż często nie dostarczają wysokiej jakości treści, popularność tej formy reklamy mówi sama za siebie. Na razie.

  Na razie

  Wierzę, że ta forma marketingu będzie się powoli zmniejszać, ponieważ ludzie stają się mądrzejsi, bardziej świadomi swoich działań online i zmęczeni bezwartościowymi reklamami rodzimymi - to jeden z powodów, dla których liczba blokowanych urządzeń stale rośnie .

  Nawet osoby niezaznajomione z AdBlock lub podobnym oprogramowaniem w końcu staną się dla nich ślepe, tak jak stały się ślepy na banery .

  Dlatego sugeruję, abyś korzystał ze wszystkich powyższych wskazówek, może pojedynczo. Nie chcesz, aby którykolwiek z twoich użytkowników pomylił twoje treści wysokiej jakości ze spamowymi reklamami natywnymi.

  Narzędzia przydatne do tworzenia tytułów:

  Istnieje kilka narzędzi, które mogą znacznie ułatwić cały proces. Ale pamiętaj: żadne narzędzie (jeszcze) nie może wymyślić lepszego tytułu niż wykwalifikowany człowiek.

  • http://coschedule.com/headline-analyzer - To świetne narzędzie analizuje Twój tytuł na kilka sposobów : balans słów, konstruowanie gramatyki, użycie słów kluczowych, długość i znaczenie emocjonalne, a następnie daje ci ocenę. Jeśli jest niska, otrzymasz również wskazówki, jak go poprawić. Mam A +.
   Możesz również zobaczyć, jak wygląda w Google.
   Naprawdę przydatne!
  • http://www.contentforest.com/ideator - ContentIdeator jest stworzony do odkrywania pomysłów na blogi, których jeszcze nie ma. Ale daje te pomysły w postaci dobrze rozwiniętych tytułów.
   Zagraj z nimi trochę, a rozwiniesz ostrą umiejętność tworzenia fajnych i chwytliwych tytułów, nawet dla nudnych tematów.
  • http://www.aminstitute.com/headline/index.htm - Headline Analyzer dzieli Twój tytuł na wynik EMV (Emotional Marketing Value).
   Im wyżej, tym lepiej, choć nie martw się, jeśli na początku masz niskie wyniki - moim zdaniem wymaga to bardzo wykwalifikowanego, rodzimego copywritera, aby osiągnąć sugerowany stosunek 30-40% emocjonalnych słów w tytule.
  • http://www.contentrow.com/tools/link-bait-title-generator - Generator tytułów Linkbait to świetne narzędzie z tendencją do nieco przesadzania, tak jak sugeruje nazwa?
   Oczywiście możesz wziąć swój tytuł bezpośrednio z niego, ale moja rada brzmi: stwórz coś oryginalnego z jego pomocą. Również:
   „Dlaczego powinieneś zrezygnować z seksu i poświęcić swoje życie tytułom seo”
   ?
  • https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ - Yoast to świetna wtyczka WordPress, która mierzy ogólny wynik SEO dla każdego posta. Jako, że tytuł jest ważną jego częścią, zawiera również wskazówki, jak poprawić tytuł. Naprawdę użyteczne.

  Streszczenie:

  Tytuły są istotną częścią SEO - zarówno z perspektywy ludzi, jak i wyszukiwarek. Wiedza na temat tworzenia ciekawych, ciekawych lub prowokujących tytułów prawdopodobnie zwiększy liczbę konwersji, ale ważne jest, aby nie nadużywać, ponieważ stało się domeną spamerów reklamowych. Nie zapomnij użyć narzędzi, które pomogą Ci w tym procesie!

  Czemu?
  Jak przyciągnąć i zainteresować potencjalnych użytkowników interesującymi nagłówkami?
  Innymi słowy: jak zoptymalizować tytuły dla ludzi?
  ?Dwie proste metody utrzymywania samochodu w czystości” - zobacz co tam zrobiłem?
  Nadmierna optymalizacja?
  Czy jest nawet możliwe zoptymalizowanie tytułu z punktu widzenia użytkownika?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»