Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  OpenCart, Joomla VirtueMart, ImageCMS - co jest lepsze?

  Wybierz platformę dla swojego przyszłego sklepu internetowego Wybierz platformę dla swojego przyszłego sklepu internetowego? Wtedy z pewnością czeka cię trudny wybór: wiele silników, różne funkcje, różne możliwości, ceny Trudno będzie nieprzygotowanemu zrozumieć to wszystko.

  Oferujemy rozważenie kilku popularnych opcji ze wszystkich ofert na rynku: OpenCart, Joomla VirtueMart i ImageCMS. W tym artykule poznamy cechy trzech systemów, ich wspólne cechy i różnice. Mam nadzieję, że pomoże to wybrać system.

  Joomla

  Popularny w świecie open source CMS. Pierwotnie stworzony jako platforma dla korporacyjnych stron internetowych i wizytówek, ale z modułem Virtuemart, Joomla był gotowy do tworzenia sklepów internetowych.

  Virtuemart to wtyczka, którą można łatwo zainstalować za pomocą automatycznego instalatora komponentów i modułów. Nie można używać poza systemem Joomla.

  Ogólnie możliwości wtyczki:

  • obsługuje nieograniczoną liczbę kategorii i produktów
  • nieograniczona liczba walut dla jednego produktu
  • możliwość pracy w trybie katalogowym (przy wyłączonej funkcji sprzedaży)
  • korzystanie z różnych systemów płatności
  • możliwość ustawienia różnych cen dla jednego produktu do wyświetlenia różnym grupom nabywców
  • duży wybór systemów płatności i dostaw
  • system rabatów, bonusów, kuponów. Ogólnie rzecz biorąc, pod względem marketingu wdrożono wiele funkcji i narzędzi, które są obecnie poszukiwane.

  Joomla Virtuemart doskonale nadaje się do sklepów internetowych o średnim budżecie. Dlatego, jeśli zamierzasz uruchomić sklep internetowy dla ponad 100 produktów, ze średnim lub dużym katalogiem i szerokim zakresem funkcji, warto przyjrzeć się bliżej Joomla Virtuemart.

  OpenCart

  Kolejna wspólna platforma specjalizująca się w tworzeniu sklepów internetowych. Ten darmowy system jest dość łatwy w zarządzaniu, więc do jego obsługi nie są potrzebne żadne dodatkowe umiejętności programistyczne. Aby rozpocząć sprzedaż, możesz zmienić tylko szablon projektu strony sklepu, dodawać produkty, opisy - i możesz prowadzić kampanię reklamową.

  Funkcje OpenCart ogólnie:

  • nieograniczona liczba stron kategorii, produktów i stron informacyjnych
  • tłumaczenie wielojęzyczne i interfejsowe
  • możliwość instalowania własnych wzorów projektowych
  • bogata funkcjonalność w podstawowym montażu (opinie klientów, oceny produktów, system rabatów i kuponów, wybór metody dostawy itp.)
  • możliwość tworzenia wielu sklepów na jednym silniku poprzez rozbudowę systemu modułowego.

  OpenCart ma wiele zalet. Jak już wspomnieliśmy, jest to darmowy silnik open source. System rozwija się bardzo aktywnie, ma ogromną społeczność, ma dużą szybkość pracy. Właściciel sklepu internetowego otrzymuje dużo płatnych i bezpłatnych modułów. Nawiasem mówiąc, płatne są bardzo tanie. W ten sposób doszliśmy do jednej z głównych wad.

  Prostota kodu OpenCart przyciąga wielu programistów o różnym stopniu umiejętności, którzy tworzą setki modułów dla tej platformy. Kupując nieprzetestowane moduły, możesz znaleźć w nich straszny kod i wiele błędów, które zagrażają całemu sklepowi internetowemu.

  ImageCMS

  Ta platforma jest mniej znana na rynku światowym w porównaniu do dwóch pierwszych, ale jednocześnie jest dość funkcjonalna i niezawodna. Początkowo na silniku były tworzone tylko strony korporacyjne, ale potem programiści wydali wersję do rozwoju i rozwoju sklepów internetowych - ImageCMS Shop. Już w podstawowej wersji systemu można znaleźć wszystkie niezbędne narzędzia i możliwości budowania biznesu w e-commerce. Rozważ je:

  • rozbudowane funkcje panelu sterowania: pełna integracja z 1C Enterprise, elastyczny import-eksport Excel w formatach CSV / XLS / XLSX, opcje, kombinacje, opcje produktu
  • wbudowane moduły i funkcje optymalizacji SEO sklepu internetowego
  • wysoka wydajność: oznacz 92 według Google PageSpeed ​​Insights
  • nowoczesne możliwości marketingowe: wbudowany blog do content marketingu, bonów upominkowych, zarządzania banerami, programów lojalnościowych itp.
  • duży wybór szablonów tematycznych do zmiany projektu sklepu internetowego
  • możliwości skalowania projektów.

  Przez platformę minus - pojawiają się stosunkowo rzadkie aktualizacje. Ponadto, ponieważ ImageCMS nie jest tak popularny na świecie jak Joomla czy OpenCart, trudniej jest znaleźć programistów, którzy rozumieją tę platformę.

  Porównanie CMS: OpenCart, Joomla, ImageCMS

  Funkcjonalność / funkcje OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Sklep Ogólne Rosyjska wersja Tak Tak Tak Rosyjska społeczność Tak Tak Tak Rosyjska Tak Nie Nie Tak Tak Nie Tak Tak strony informacyjne Jest projekt OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Sklep Wbudowane szablony projektowe Istnieje zmiana projektu w locie Nie Tak Nie Praca z produktami OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Sklep Wymagany dodatkowy moduł 1C Wymagany dodatkowy moduł Wymagany dodatkowy moduł Import / eksport towarów za pomocą Excela Wymagany dodatkowy moduł Wymagany dodatkowy moduł Tak Porównanie towarów Potrzebny dodatkowy moduł Wymagany dodatkowy moduł YML-export Dodatkowy moduł wymagany Dodatkowy moduł wymagany Tak Filtruj według właściwości Wymagany dodatkowy moduł Potrzebujesz dodatkowego modułu Istnieje rezerwacja towarów Nie Potrzebujesz dodatkowego modułu Nie Kasa OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Kup kody promocyjne Nie ma zamówienia bez rejestracji Wymagany jest dodatkowy moduł Istnieje automatyczne obliczanie rabatów Nie ma SEO OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Sklep SEO Optymalizacja witryny Tak Potrzebujesz dodatkowego modułu jest Tak CNC Tak jest -shop Potrzebny jest dodatkowy moduł Potrzebny jest dodatkowy moduł Nie Połączenie z sieciami społecznościowymi Tak Tak Nie E-mail Tak Tak Tak

  Podsumuj to, co zostało powiedziane. Trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „Co jest lepsze: Joomla Virtuemart, OpenCart lub ImageCMS?” Ponieważ potrzeby i zadania poszczególnych projektów są indywidualne. Ale jednocześnie każdy z systemów ma swoją specyfikę. Więc joomla

  Virtuemart to sprawdzona platforma, która doskonale nadaje się do średnich i dużych sklepów internetowych. Ale jeśli potrzebujesz osobistej pomocy technicznej - ta opcja nie jest dla Ciebie.

  OpenCart to lekki, szybki system z dużą liczbą modułów, z ogromną aktywną społecznością, ale z możliwymi „pułapkami” od niedoświadczonych programistów. Wręcz przeciwnie, ImageCMS nie jest tak popularny wśród programistów, ale jednocześnie łatwo jest na nim tworzyć zarówno małe, jak i duże sklepy internetowe; niezawodny i elastyczny system.

  Wybierz platformę dla swojego przyszłego sklepu internetowego?
  Trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „Co jest lepsze: Joomla Virtuemart, OpenCart lub ImageCMS?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»