Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Opracowanie strategii promocji i kampanii reklamowej

  1. System
  2. Marketing i kreatywność
  3. Innowacja
  4. Podstawowe narzędzia do promocji rynku nieruchomości
  5. Treść to przyszłość sprzedaży ważonej.
  6. Koszt motywacji działania
  7. Motywacja na zlecenie z witryn reklamowych
  8. Motywacja kosztowa

  Nieruchomości to złożony produkt, który wymaga analizy wielowymiarowej i znacznego budżetu od klienta, nie wspominając o determinacji i cierpliwości. Tak, to naprawdę dużo czasu, aby podjąć decyzję o zakupie mieszkania lub domu: od lat kupujący szukają „domu swoich marzeń”, mogą jeździć po dziesiątkach wiosek, wybierając ideał wśród dobrych.

  Strategia kampanii reklamowej to przede wszystkim system, drugi to marketing i kreatywność, a trzecia to innowacja.

  System

  Tylko budowanie funkcjonujących procesów łączących promocję i sprzedaż, w tym monitorowanie wydajności oparte na wysokiej jakości sprzężeniu zwrotnym „z przodu”, pozwoli zobaczyć mocne i słabe strony strategii i jej wdrożenia.

  Marketing i kreatywność

  Aby znaleźć i częściej tworzyć, na etapie uruchamiania reklamy w istniejącym standardowym produkcie, unikalna przewaga handlowa, która korzystnie odróżnia projekt od konkurencji, jest podstawowym zadaniem, przed którym stoi każdy deweloper. W każdym projekcie występują wady - niezależnie od tego, czy są to błędy w linii produktu, w budowie lub eksploatacji, czy też w początkowo ustalonych warunkach, które nie powinny być brane pod uwagę przez kupującego w analizie. Każdy projekt zasługuje na najlepszy zespół do pracy nad projektem przez cały okres realizacji - a to jest grupa Vesco!

  Innowacja

  Sfera reklamy to niezwykle dynamiczna branża, w której wygrana nie ma być trendem, ale tworzyć ją. Ważne jest, aby móc zobaczyć zmiany w czasie, ocenić potencjał pojawiających się szans i być pierwszym, który spróbuje nowego kanału interakcji z docelową grupą docelową, specjalnie dla Twojej nieruchomości. Przewiduj, a nie powtarzaj - to nasze motto!

  Alexey Averyanov, CEO Grupy Vesco:

  „A tutaj Vesco Group można nazwać jednym z liderów rynku! Mamy nie tylko ponad 10-letnie doświadczenie w promowaniu nieruchomości na rynku, w tym naszej własnej firmy i jej projektów, ale także współpracujemy z szeroką bazą partnerów i naszym unikalnym, silnym zespołem oddanych profesjonalistów. Wszystkie wiadomości najpierw spróbuj sam!

  Na przykład: półtora roku lotu i minęła era stron docelowych - strony z jedną stroną, które wzywają klienta do opuszczenia kontaktu. Zalały Internet, a klient natychmiast przestał odpowiadać. Kolejny przykład: ostatnio teren wioski lub kompleksu mieszkalnego był badany tylko na dużym ekranie, ale zajęło to tylko kilka lat, a wersja mobilna jest już obowiązkowa! To samo dzieje się z SMM. Przewiduj i odpowiedz szybko - co możemy zrobić lepiej niż inni. ”

  Podstawowe narzędzia do promocji rynku nieruchomości

  Podstawowe narzędzia do promocji rynku nieruchomości

  * SEO - praca z zapytaniami organicznymi.

  ** Remarketing (reklama uzupełniająca) to narzędzie, które umożliwia kontakt z użytkownikami, którzy wcześniej odwiedzili witrynę. Może być wypłacana za wyświetlenia lub częściej za kliknięcia, tj. dla klientów docelowych. Remarketing to niedroga alternatywa dla reklam displayowych, ale ze względu na jego skuteczność ważna jest jakość całej reklamy, której zadaniem jest przyciągnięcie docelowego klienta do witryny. Remarketing to wisienka na torcie reklamy bezpośredniej.

  *** SERM - zarządzanie reputacją: praca z recenzjami, marka.

  Te narzędzia do promocji nieruchomości, oczywiście, dają efekt tylko wtedy, gdy synergia, tj. zintegrowane zastosowanie z oceną skuteczności każdego z kanałów w danym momencie. Idealnie, jeden z wykonawców powinien być odpowiedzialny za kampanię reklamową - pełnoprawny partner dewelopera, który jest wrażliwy na funkcje produktu i zmotywowany do poszukiwania nowych form interakcji z grupą docelową.

  Nie ma niezawodnej metody ustalenia źródła przybycia klienta ze 100% pewnością. Jest to często efekt synergiczny: klient widzi każdą reklamę, zapamiętuje i wywołuje „z witryny” w 70% - początkowe źródło informacji nie może być zidentyfikowane nawet podczas rozmowy! Ważne jest jednak, aby nie zaniedbywać żadnego kanału. Zdarzały się przypadki, gdy odłączenie połączeń reklamowych off-line zniknęło całkowicie!

  Z biegiem czasu, po wprowadzeniu reklam i sprzedaży, prace nad utrzymaniem skuteczności większości kanałów reklamowych staną się techniczne - żmudne, wymagające profesjonalizmu i doświadczenia, ale rutynowe. I tutaj nie możesz stracić czujności! Ostatecznie sukces projektu to, z jednej strony, prawidłowo skonfigurowana reklama graficzna, z drugiej - przydzielenie równie kompetentnych zasobów do jego kontroli i regulacji. Możesz osiągnąć najwyższe pozycje w tej kwestii przez lata, a następnie stracić je bezpowrotnie w ciągu kilku miesięcy!

  Treść to przyszłość sprzedaży ważonej.

  Poza tym istnieją dwa narzędzia, które wymagają ciągłego generowania pomysłów - dotyczy to strategii treści i powiązanej strategii promocji w sieciach społecznościowych.

  Sprzedaż przez tekst - długoterminowa strategia, jedyna poprawna, usuwa zastrzeżenia na etapie wyboru, przed wezwaniem klienta.

  Nie tak dawno temu pojawił się termin „angażujący marketing”. W przeciwieństwie do „przerywania”, które są tradycyjnymi kanałami reklamy bezpośredniej, które coraz bardziej odpychają i denerwują potencjalnych nabywców, marketing angażuje kupującego w naprawdę użyteczne treści, które „sprzedają” sam produkt. I tutaj ważne są dwa czynniki.

  Po pierwsze, w ciągu roku lub dwóch, kiedy kupujący zdecyduje się przystąpić do transakcji, reklama bezpośrednia może spowodować więcej odrzucenia niż dobra. Po drugie, kupującemu coraz trudniej jest dokonać wyboru, ponieważ ilość informacji do analizy rośnie codziennie. I tutaj jedyną strategią jest wysokiej jakości polityka treści (przede wszystkim strona), dzięki której można fachowo „sprzedać” TSS projektu.

  Ocena wyników i motywacja partnera promocyjnego

  Ogromne doświadczenie w reklamie i promocji nieruchomości pokazało, że ocena skuteczności kampanii reklamowej opartej na koszcie działania (przejście na stronę, wywołanie lub żądanie) często nie jest orientacyjna. Jedynym wskaźnikiem rzeczywistej skuteczności reklamy mogą być tylko transakcje lub przynajmniej wyświetlacze nieruchomości, podczas których przedstawiciel handlowy ocenia, czy klient jest odpowiedni dla grupy docelowej.

  Koszt motywacji działania

  Jeśli zastosujesz motywację partnera promocyjnego na podstawie wskaźnika CPA, istnieje poważne ryzyko otrzymania wielu zapytań od przedstawicieli nieukierunkowanych odbiorców i niewielkiej sprzedaży.

  Zadaniem partnera reklamowego w elitarnych nieruchomościach w tym sensie jest właśnie wrzucenie jak największej liczby nowoczesnych maszyn przędzalniczych do maksymalnej możliwej liczby siedlisk Blue Marlin i czekanie, aż ugryzią, a nie wyciągają narybku z sieci, a następnie wypuszczają je marnując czas super profesjonalnych rybaków.

  Model motywacji CPA automatycznie doprowadzi do wdrożenia drugiej strategii przez partnera. Jego niebezpieczeństwo polega na tym, że po uzgodnieniu takiego modelu klient nie będzie w stanie ocenić rzeczywistej skuteczności kampanii reklamowej, ponieważ wskaźniki połączeń / aplikacji zawsze będą na szczycie. Co więcej, wskaźnik ten można łatwo manipulować zarówno poprzez poprawne strojenie kampanii reklamowej (na przykład brak celów cenowych w reklamie), jak i nieuczciwie (poprzez generowanie pseudo-aplikacji, a nawet pseudo-programów).

  Alexey Averyanov, CEO Grupy Vesco:

  „Na przykład w przypadku reklamy kontekstowej elitarnych obiektów nieruchomości, gdy cena nie jest podana w reklamie, daje to dobre wyniki w zakresie klikalności reklam i połączeń „Na przykład w przypadku reklamy kontekstowej elitarnych obiektów nieruchomości, gdy cena nie jest podana w reklamie, daje to dobre wyniki w zakresie klikalności reklam i połączeń. Jeśli w ogłoszeniu określisz minimalny koszt oferty (na przykład od 1 miliona rubli za metr kwadratowy), doprowadzi to do kilkukrotnego zmniejszenia klikalności reklamy, zmniejszy się liczba połączeń, ale będą one wyższej jakości. A jeśli mierzysz koszt jakości (ale nie leczenia), to w drugim przypadku będzie niższy, jeśli podasz cenę. W tym przypadku motywacja CPA zmusi agencję medialną do zastosowania pierwszej strategii, a większość odwołań zakończy się uznaniem cen ”.

  Motywacja na zlecenie z witryn reklamowych

  Jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość przyciągnięcia partnera promocyjnego, który nie określa osobno jego motywacji, ale uwzględnia go w ostatecznych kosztach (prowizje od nośników reklamowych), to opcja ta może być jeszcze bardziej niebezpieczna dla klienta. Opcja ta motywuje agencję reklamową do wyboru kanałów reklamowych, nie opierając się na ich skuteczności, ale na podstawie wielkości prowizji, która może osiągnąć 40-50% - a klient nigdy się o tym nie dowie.

  Motywacja kosztowa

  Tak więc, niezależnie od tego, jak niezwykła wydaje się strategia płacenia agencji medialnej za procent rzeczywistych kosztów bezpośrednich (w tym wszystkich rabatów agencyjnych), jest ona najbardziej uczciwa i otwarta, jeśli chodzi o projekt Vesco Group i sprawdziła się w wielu projektach .

  Portfolio Vesco Consulting w opracowywaniu strategii promocji i prowadzenia kampanii reklamowej:

  Kontakt:
  W sprawie organizacji i prowadzenia prac nad opracowaniem strategii promowania i utrzymywania kampanii reklamowej nieruchomości można skontaktować się z:

  Alekseeva Tatyana Pavlovna

  Zastępca dyrektora generalnego,
  Kierownik działu badań
  i doradztwo

  Tel .: +7 (495) 215-24-71

  Telefon komórkowy: +7 (925) 773 09 95

  E-mail: [email protected]


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»