Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Opracowanie strategii promocji marki przy użyciu filmów z YouTube

  1. Wybierz odpowiednią strategię marki Zanim zaczniesz czytać o strategiach, powinieneś wiedzieć, że...
  2. Tworzenie treści specjalnie dla YouTube
  3. Zobacz, jak to działa.
  4. Współpraca z twórcami YouTube
  5. Regularne tworzenie nowych treści
  6. Zobacz, jak to działa.

  Wybierz odpowiednią strategię marki

  Zanim zaczniesz czytać o strategiach, powinieneś wiedzieć, że każdy z nich może doprowadzić cię do sukcesu - wszystko zależy od tego, jakie cele kampanii wybierzesz dla siebie na początku.

  Najpierw musisz odpowiedzieć na te dwa pytania:

  1. Co jest twoje marka ?
  2. Jakie tematy są ważne dla grupy docelowej Twojej marki? Jakie są ich hobby?

  Jeśli uda ci się dopasować do tej cechy, dostaniesz miejsce, aby nakreślić własne strategia tworzenia wideo oraz możliwość wyboru odpowiedniego poziomu uczestnictwa.

  Ważnym elementem przy określaniu poziomu zaangażowania w YouTube jest dokładna ocena dostępnych zasobów (ludzi, pomysłów, pieniędzy itp.) Niezbędnych do stworzenia skutecznego miejsca, w którym odbiorca wyszuka treści związane z marką.

  Każda firma musi mieć kanał, który jest najważniejszym miejscem, w którym konsumenci mogą realizować swoje cele na youtube .

  Wskazówki:

  • Zanim zdefiniujesz strategię, upewnij się, że jest ona zgodna z celami marki.
  • Aby osiągnąć swoje cele, połącz różne strategie razem.

  Zobacz, jak to działa.

  Zobacz, jak to działa

  Dla firm takich jak Virgin America produkcja może być dobrym wyjściem. jeden udany film . Co w żaden sposób nie przeczy ich szerszej strategii marketingowej.

  Co w żaden sposób nie przeczy ich szerszej strategii marketingowej

  Firmy takie jak Dove mogą korzystać z treści wideo z elementami marki w ramach szeroko zakrojonej kampanii w mediach drukowanych i cyfrowych.

  Tworzenie treści specjalnie dla YouTube

  YouTube zaskakująco pozwala wysłać wiadomość firmową do odpowiedniej grupy odbiorców we właściwym czasie. Nie ma znaczenia, czy chcesz dotrzeć do ludzi z bardzo szerokiego kręgu demograficznego, czy też jesteś zainteresowany niewielką częścią publiczności.

  Podczas tworzenia treści na platformie YouTube:

  • unikać ponownego wykorzystywania tradycyjnych zasobów i mediów;
  • eksperymentować, wykraczając poza tradycyjne schematy marketingowe;
  • nagrywaj wysokiej jakości treści, które widzowie będą mogli oglądać.

  Idź o krok do przodu! Jeśli połączysz odpowiednio wybrane materiały z unikalnymi metodami zarządzania, które oferuje Ci YouTube, ta strategia pozwoli Ci dotrzeć do określonych grup widzów na podstawie:

  • Kim oni są (przynależność demograficzna)
  • Co Cię interesuje
  • Jakie treści są wyświetlane (kontekst)

  Zobacz, jak to działa.

  Sephora, światowy sprzedawca kosmetyków, wykorzystała fakt, że coraz więcej materiałów można znaleźć na YouTube, poświęcony pięknu , a liczba wniosków o wskazówki wideo wzrosła w porównaniu do ubiegłego roku o 70%.

  Wskazówki wideo i samouczki marka Sephora, w której połączyli idealne piękno z potrzebami publiczności. Porady i samouczki wideo stanowią obecnie ponad 60% wszystkich materiałów wideo na kanale tej marki.

  Współpraca z twórcami YouTube

  Twórcy YouTube z milionami subskrybentów docierają do szerokiej publiczności na tej platformie i mają ogromne możliwości wpływ na twoją publiczność .

  Jeśli, zgodnie z tym streszczeniem, wiadomość musi dotrzeć do odbiorców, którzy zbiegają się z subskrybentami jednego z aktywnych twórców, możesz rozważyć strategię, która będzie oparta na współpracy z tym autorem.

  • Bezpośrednia współpraca z twórcą może szybko zwiększyć wiarygodność firmy w oczach użytkowników YouTube.
  • Jeśli partnerstwo jest korzystne dla obu stron, strategia ta może być podstawą długoterminowej współpracy.

  Oto pytania do rozważenia w kontekście. współpraca z programistami :

  • Nie wkładaj wszystkiego na jedną kartę . W poszukiwaniu partnerów lepiej nie koncentrować się na konkretnej osobie, próbować znaleźć kilku odpowiednich twórców. Może to być na przykład autor wideo o modzie i urodzie, które specjalizuje się w tworzeniu różnych sezonowych stylów, które są odpowiednie dla Twoich klientów. Przedstawiciel YouTube może pomóc w wyborze partnera do ewentualnej współpracy. Jeśli jednak będziesz działać niezależnie, zakładka W trendach, którą znajdziesz na głównej stronie YouTube, pomoże Ci znaleźć potencjalnych współpracowników. Zawiera popularne i ciekawe treści stworzone przez różnych twórców YouTube. Dane do komunikacji z twórcą są najczęściej na jego kanale na stronie „Informacje”.
  • Upewnij się, że twórca komunikuje się z publicznością w sposób odpowiadający stylowi komunikacji w Twojej firmie . Autor, jak każdy inny przedstawiciel Twojej firmy, musi dostosować się do wizerunku Twojej marki i wyznawanych przez Ciebie wartości.
  • Opracowanie optymalnego modelu interakcji może zająć trochę czasu . Komunikując się z wybranym partnerem, bądź otwarty na nowe sposoby pracy. Deweloperzy z reguły pozostają w bardzo bliskich relacjach z widzami, więc nie chcą zachowywać się jak typowi przedstawiciele marki, dla których ważna jest tylko sprzedaż. Nie powinieneś polegać na tym, co mówią, co im polecasz, tylko dlatego, że oferujesz za to pieniądze. Pamiętaj, że warto zastanowić się z autorem nie tylko o celach kampanii, ale także o tym, jak tworzyć materiały, które spodobają się jego odbiorcom.

  Regularne tworzenie nowych treści

  Podstawą tej strategii jest bycie bardzo aktywnym producentem treści. Jest to najtrudniejsza spośród wszystkich rozważanych strategii, ponieważ jej sukces wymaga bardzo dużego udziału twórcy.

  • Najprostszym sposobem rozpoczęcia wdrażania tej strategii jest podążanie za stałym harmonogram tworzenia treści .
  • Rozważ utworzenie osobnego polecenia. Mogą to być pracownicy firmy lub zespołu agencji zewnętrznej.
  • Materiały nie muszą być idealne. Ważne jest jednak, aby znaleźć format, który będziesz trzymać w każdym filmie.

  Zobacz, jak to działa.

  Doskonałym przykładem tworzenia treści na YouTube jest Ben i Jerry's to wybrało tę ścieżkę.

  Zamiast wykorzystywać istniejącą zawartość lub marnować energię i zasoby na tworzenie skutecznej kampanii na YouTube. W tym przykładzie Ben i Jerry nakręcili film dostosowany do format reklamowy TrueView.

  Ben & Jerry's produkuje także serię „ Pint Sized Answers „ W tych filmach można znaleźć krótkie odpowiedzi na kluczowe pytania, na przykład: „Co oznacza sprawiedliwy handel dla naszych rolników?”

  ”

  Ta strategia jest skuteczna, ponieważ Ben & Jerry's ma dużą bazę istniejących i potencjalnych klientów. Jest to jednak również dowód na to, że strategia przyjmowania roli twórców aktywnych treści nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać.

  Spróbuj to zrobić

  1. Jeśli wydaje ci się, że pierwsza z tych strategii jest skuteczna, opracuj zestaw zaleceń dotyczących treści, które zamierzasz wyprodukować.
  2. Jeśli uważasz, że druga strategia byłaby lepsza, opracuj kreatywny brief, który będzie oferowany twórcom określonego typu - taki, który Twoim zdaniem może pomóc w osiągnięciu celów biznesowych.
  3. Wybierając trzecią strategię, zacznij od wyszukiwania w firmie i poza jej zasobami, które pozwolą na regularną produkcję materiałów, zgodnie z przygotowanym planem.
  Jakie tematy są ważne dla grupy docelowej Twojej marki?
  Jakie są ich hobby?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»