Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Oprogramowanie SEO Black Hat

  Komentować Społeczność SEO Blackhat przez SEO Dave.

  Poszukuję SEO-u blackhat, aby przetestować oprogramowanie SEO Black Hat do testowania filtrów odpowiedzi spamowych Stallion Responsive, patrz  Komentarz do blogu Funkcje spamu  po więcej szczegółów Poszukuję SEO-u blackhat, aby przetestować oprogramowanie SEO Black Hat do testowania filtrów odpowiedzi spamowych Stallion Responsive, patrz Komentarz do blogu Funkcje spamu po więcej szczegółów.

  Kiedyś używałem Akismet do blokowania SPAM-u komentarzy i to filtrowało większość komentarzy SPAM-u do folderu SPAM-u, ale przechwytywało to również fałszywe alarmy, a przy Akismet 3 musiałeś mieć uruchomioną Jquery, aby ich plaster miodu SPAM działał poprawnie.

  Akismet ma dwa główne problemy z SEO.

  1. Komentarz SPAM nie jest blokowany przed dodaniem do bazy danych, co oznacza, że ​​jeśli Twój blog generuje 1000 komentarzy blackhat link dziennie, to ponad 1000 połączeń z bazą danych itp.… Aby dodać komentarz do folderu SPAM. Dopóki nie wyczyścisz SPAM, możesz mieć w bazie danych tysiące komentarzy, które potencjalnie spowalniają połączenie MySQL.

  2. Jeśli nie masz innej funkcji na swoim blogu WordPress, która korzysta z Jquery (moja strona internetowa nie używa Jquery na przykład), ładujesz plik JS 100KB plus (plik Jquery) i mały plik Jismany Akismet. Masz uderzenie wydajności związane z koniecznością pobrania 100 KB + dla plików JS oraz trafienie związane z pobieraniem Jquery, która blokuje renderowanie. Jquery blokuje renderowanie, co oznacza, że ​​100KB plus plik Jquery musi zostać w pełni pobrany przed pobraniem głównej zawartości. Narzędzie Google PageSpeed ​​Insights wyświetla ostrzeżenie o blokowaniu renderowania, gdy w blogu używana jest Jquery.

  Są inne problemy z Akismetem, w które nie wchodzę, wynik był taki, że Akisemt musiał iść.

  Porzuciłem Akismet prawie 2 miesiące temu, w tym czasie mogłem otrzymywać ponad 1000 komentarzy SPAM dziennie na tej stronie. Wbudowałem kilka nowych funkcji filtrowania komentarzy SPAM do Stallion Responsive 8.1 i to obniżyło ilość spamu, z którym miałem do czynienia.

  Przeszedłem z do 1000 komentarzy SPAM dodanych do folderu SPAM przez Akismet dziennie do kilku dni brak. Przeciętny dzień widzę komentarz lub dwa w kolejce moderacji, czyli SPAM i nic w folderze SPAM.

  Filtry SPAM responsive Stallion zapobiegają dodawaniu komentarzy SPAM do bazy danych, więc nie ma negatywnego wpływu na wydajność.

  Jedyny problem, jaki miałem, dotyczy kodu bezpieczeństwa WordPress, którego używałem w formularzach komentarzy. Nie zdawałem sobie sprawy, że nonce ma 24-godzinny przedział czasu (tak naprawdę 12 godzin), co oznacza, że ​​nie możesz użyć wtyczki buforującej, która ustawia pamięć podręczną HTML na dłużej niż 12 godzin. Używam W3 Total Cache i pracowałem nad wyciśnięciem lepszej wydajności i zwiększyłem pamięć podręczną przeglądarki HTML do ponad 12 godzin (domyślnie jest to poniżej 12 godzin), co oznacza, że ​​nonce był zbyt długo buforowany i zatrzymał prawdziwe komentarze (teraz naprawione) .

  Moja następna aktualizacja responsywna Stallion (będzie 8,2, teraz nad nią pracuję) będzie zawierać opcję, aby mieć lub nie mieć nonce bezpieczeństwa, w zasadzie ustaw pamięć podręczną przeglądarki na ponad 12 godzin, nie używaj nonce WordPress.

  W każdym razie, jeśli chodzi o SEO blackhat, myślę, że Stallion Responsive może zapobiec większości zautomatyzowanych programów spamujących SPAM, więc chciałbym zobaczyć prawdziwe testy oprogramowania SEO blackhat przez SPAMMMERS z komentarzem black hat.

  Moje filtry nie wyłapią ręcznego komentowania SPAMMERÓW, chyba że są naprawdę głupie i nie popełniają błędów powodujących zadziałanie filtrów: umieść swój adres e-mail w formularzu adresu i innym polu formularza, na przykład wyłączy filtr SPAM.

  David


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»