Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja (dostosowywanie) WordPress WP 2.7 caching w celu zmniejszenia hostingu obciążenia

  Z każdym wydaniem nowej wersji WordPress coraz bardziej wywiera nacisk na hosting

  Z każdym wydaniem nowej wersji WordPress coraz bardziej wywiera nacisk na hosting. Z powodu tego, co można uzyskać od hostingu, lub stale obserwować „hamulce” w miejscu pracy. Dlatego nie można powiedzieć, że silnik WordPress jest łatwy, mały i puszysty.
  W tym artykule chcę zobaczyć, co powoduje obciążenie serwera i co można zrobić, aby go zmniejszyć.

  Co tworzy ładunek.

  1. Żądania do bazy danych (DB).
  Jak wszyscy wiedzą, WordPress wykorzystuje bazę danych MySQL do przechowywania informacji (posty, komentarze itp.). Aby uzyskać te informacje, musisz skontaktować się (złożyć wniosek) do tej bazy danych. Połączenia z bazą danych mogą pochodzić z samego rdzenia silnika, z wtyczek i szablonów. Odpowiednio, im więcej żądań do bazy danych, tym większe obciążenie procesora serwera. Rozmiar bazy danych zależy również od tego, im trudniej będzie wybrać informacje z bazy danych.

  2. Generowanie informacji.
  Zjawisko to występuje w wzorach. Natychmiast podaj przykład: powiedzmy, że potrzebujesz szablonu, aby wyświetlić rok, w którym jest dzisiaj. Można to zrobić za pomocą funkcji PHP lub możesz po prostu napisać sam rok z liczbą. Jeśli zrobisz to za pomocą funkcji PHP, skrypt będzie musiał ponownie skontaktować się z PHP, aby wykonać tę funkcję, a następnie wstawić wynik, który nie jest dobry. Inny przykład: powiedzmy, że wiem, że nie będę używać Widżetów, ale w dobrych szablonach będą różne warunki, które sprawdzają, czy Widget jest aktywowany, są to również niepotrzebne działania.
  Oczywiście jest to żałosne, w porównaniu z 1 punktem, ale nadal biorę pod uwagę.

  3. Nadal istnieją nieuniknione czynniki , takie jak organizacja samego silnika ( Wydajność WordPressa , Analiza zużycia pamięci WordPress , Apetyt WP2.7 ). Wtyczki, szablony, które są naprawdę potrzebne, ale napisane bez optymalizacji. Rozmiar bazy danych.

  Co można zrobić.

  1. Pierwszy etap. Ręce
  Najpierw musisz usunąć wszystkie nieużywane wtyczki i wtyczki, które nie są naprawdę potrzebne. To znacznie zmniejszy liczbę zapytań do bazy danych.
  Przy okazji, aby dowiedzieć się, ile żądań jest wykonywanych, ile czasu poświęcono na to i ile pamięci jest zużywane, musisz wstawić ten kod do szablonu (dla wygody w footer.php):

  & lt; ? php $ user = wp_get_current_user (); if ($ user - & gt; id == 1) {echo "MySQL:". get_num_queries (). „żądania / per”; timer_stop (1); echo „sekundy. Zużycie pamięci:”. round (memory_get_usage () / 1024/1024, 2). MB”; var_dump ($ GLOBALS ['wpdb'] - & gt; zapytania); }? & gt;

  Możesz też użyć wtyczki do analizy. WP Tuner .
  Następnie musisz wyczyścić szablon z niepotrzebnych wygenerowanych informacji (o których mówiłem powyżej), zastąpić go zwykłym tekstem, a to zmniejszy liczbę zapytań do bazy danych. Przeczytaj tutaj Optymalizuj szablony WordPress , Praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji swojego bloga na WordPressie .

  Możesz usunąć zużycie zasobów kosztem pliku językowego Zmniejszenie zużycia zasobów WordPress .

  W panelu administracyjnym, aby wyłączyć sprawdzanie nowych wersji silnika, możesz przeczytać Usuń hamulce z WordPress , jest też przykład poprzez edycję kodu, lepiej jest to zrobić przez to, a nie przez wtyczkę.

  2. Drugi etap - Buforowanie.
  Jeśli pierwszy etap nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, można je osiągnąć za pomocą buforowania.
  Jak się dowiedzieliśmy, największe obciążenie jest przenoszone przez zapytania do bazy danych. Ale z bazy danych zazwyczaj otrzymujemy te same informacje (także wiadomość, wiadomości, komentarze), więc dlaczego musimy za każdym razem wchodzić do bazy danych, ponieważ wydaje dużo zasobów? Buforowanie rozwiązało ten problem. Teraz, gdy po raz pierwszy uzyskujesz dostęp do witryny, pojawiają się żądania do bazy danych, strona jest dla Ciebie wydawana, a jednocześnie ta strona jest zapisywana w oddzielnym folderze na serwerze. Przy następnej wizycie na stronie strona zostanie załadowana stamtąd, bez wysyłania zapytań do bazy danych.
  Ale są pewne wady:
  1. Niektóre wtyczki muszą stale uzyskiwać dostęp do bazy danych, aby wyświetlać najnowsze informacje.
  2. Miejsce na strony pamięci podręcznej.

  Wtyczki buforujące:

  1 WP-Cache .
  2 WP Super Cache - Ta wtyczka zawiera wtyczkę WP-Cache oraz użyteczne ulepszenia, możesz o nich przeczytać tutaj .
  3 Hyper cache - O konfiguracji i różnicy z WP Super Cache można odczytać tutaj .
  4 Pamięć podręczna plików WP i o nim . Ta wtyczka buforuje tylko zapytania do bazy danych, ale nie wszystkie. Nie tworzy gotowych stron do uruchomienia, tak jak poprzednie wtyczki, ale dodaje wyniki zapytań do plików i podczas następnej wizyty na stronie odczytuje stamtąd informacje.

  Nie eksperymentowałem jeszcze z instalacją tych wtyczek. Umieść bufor plików WP, liczba żądań zmniejszyła się o trzy, nie wpłynęło to na szybkość, a czas pokaże obciążenie.

  Auto blog Automotoboom Auto blog Automotoboom.ru , terminale płatnicze , klimatyzatory daikin


  Ciekawe posty

  ?MB”; var_dump ($ GLOBALS ['wpdb'] - & gt; zapytania); }?
  Ale z bazy danych zazwyczaj otrzymujemy te same informacje (także wiadomość, wiadomości, komentarze), więc dlaczego musimy za każdym razem wchodzić do bazy danych, ponieważ wydaje dużo zasobów?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»