Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja magazynu (strona 2)

  Optymalizacja kompleksów magazynowych (strona 2)

  https://mossahar.ru/articles/optimizaciya-deyatel-nosti-skladskih-kompleksov-stranica-2/

  2017-07-18 20:49:00

  Regały głębokościowe (nadziewane, przechodzące, wjeżdżające, jak się je nazywa) - to projekt metalowych ramek ...

  PAO Przedsiębiorstwo handlowe i przemysłowe „MOSSAKHAR”

  Indeks: 121471, Moskwa, ul. Ryabinovaya, d. 65

  +7 (495) 640-55-26

  Rozpocznij artykuł od odniesienia: Optymalizacja kompleksów magazynowych (strona 1)

  Regały głębokościowe (nadziewane, przejazdowe, wjazdowe, jak się je nazywa) - to konstrukcja metalowych ram, które tworzą łuki o szerokości 1,35 metra. Ramy są zmontowane ze sztywną ramą, która zapewnia wysoką wytrzymałość i zwiększa ładowność. Wewnątrz na poziomych prowadnicach umieszczone są palety z towarem.

  Wewnątrz na poziomych prowadnicach umieszczone są palety z towarem

  Taka organizacja przechowywania pozwala na znaczne wykorzystanie powierzchni kompleksu magazynowego. Pod wieloma względami głębokie regały przypominają lumpless storage. Ale są bardziej niezawodne, mają wygodny dostęp. Wygodne jest używanie głębokich regałów w przypadkach:

  • Ogromna ilość tego samego produktu ma być przechowywana w magazynie. Jednocześnie trwałość produktów powinna być dość duża.
  • Używany magazyn o wysokim koszcie za metr kwadratowy lub kontrola klimatu (na przykład, zamrażarki ). W takim magazynie, aby zaoszczędzić na kosztach, pożądane jest umieszczenie maksymalnej możliwej ilości towarów.

  Jeśli główną (i jedyną) zaletą głębokiego regału jest duże wykorzystanie objętości kompleksu magazynowego, to istnieje kilka niedociągnięć:

  • ich koszt jest dwa razy wyższy niż standard;
  • Ze względu na skomplikowaną konstrukcję ich instalacja jest bardzo droga;
  • pojemność półek jest niska (zwykle nie więcej niż 70%, podczas gdy półki przednie mają 95%);
  • przechowywanie towarów o różnych nomenklaturach jest trudne, a czasami niemożliwe (zwykle przy użyciu głębokich regałów, reguła „w jednym korytarzu na jednym poziomie jest jeden produkt”);
  • Trudno jest redystrybuować ładunek w kompleksie magazynowym.

  Czasami firmy organizują się w kompleksy magazynowe kilka rodzajów półek, które się uzupełniają. Jeśli wśród nich są głębokie, możliwe będzie użycie zwykłego sprzętu magazynowego. Jedynym ograniczeniem jest to, że sprzęt powinien mieć łuki konstrukcyjne. Jest to konieczne, aby maszyna mogła wjechać do środka.

  W przypadku konstrukcji od 2 do 4 kondygnacji zwykle używają wózków widłowych (wysokość możliwego ustawienia górnej palety nie powinna przekraczać 6 metrów). W przypadku regałów z dużą liczbą kondygnacji należy używać wózków widłowych, w których podstawa jest zwężona do 1,1 m.

  Jeśli długość korytarzy jest duża, konstrukcje muszą być wyposażone w prowadnice i maszyny do podnoszenia z bocznymi rolkami. Nie pozwoli to technologii na poruszanie się po korytarzu i zapewnienie bezpiecznego ładowania / rozładowywania z dużą prędkością.

  Nie pozwoli to technologii na poruszanie się po korytarzu i zapewnienie bezpiecznego ładowania / rozładowywania z dużą prędkością


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»