Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja obrazów witryn - obrazy SEO przyciągają uwagę

  Jak przyciągnąć odwiedzającego do witryny?

  Chciałbym także tekst. Ale wiesz - w Internecie ludzie nie czytają, ale skanują informacje.

  Jeśli ich zahaczony nagłówek , Byłem zainteresowany zdjęciem, aby przyciągnąć uwagę - pozostaną. Po przejściu przez oczy ciekawe napisy, trochę dłużej. Prawdopodobnie po „zeskanowaniu” strona zacznie czytać.

  A wtedy tekst już działa.

  Jak przyciągnąć wyszukiwarkę do witryny?

  Tutaj odpowiedź jest jednoznaczna. Poprawny tekst seo . Ale dlaczego w niektórych witrynach więcej odwiedzających, ale w innych mniej?

  Próbujesz, regularnie aktualizujesz swoją stronę, publikujesz świeże, unikalne i wysokiej jakości teksty SEO, poprawnie przepisujesz Ustawienia SEO do każdej sekcji, ale konkurenci się tym nie przejmują - wyżsi, więksi, silniejsi?

  Ponieważ zapomniałeś lub nie wiedziałeś o optymalizacji obrazu. Zoptymalizuj wszystko, a będziesz szczęśliwy.

  A teraz Sharapov więcej.

  Zdjęcia SEO, aby przyciągnąć uwagę

  Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, że obrazy SEO są ważnym elementem optymalizacji witryn i jakości sprzedaży ich tekstów, dobrze byłoby dowiedzieć się, jak zoptymalizować obrazy, aby nie tylko działały w celu przyciągnięcia uwagi, ale także przyciągnięcia nowych użytkowników z wyszukiwarek.

  • Oprócz tekstów wszystkie obrazy witryny powinny być unikalne.

  Ten przedmiot wydaje ci się najbardziej niewykonalny? Teraz wyobraź sobie, co to jest dla mnie. Nie mam produktów, które mogę pięknie sfotografować i skutecznie umieścić na stronie. Tylko usługi. Więc przestań narzekać, weź aparat w swoje ręce i idź do przodu - w świetlaną przyszłość swojej strony.

  Rewolucyjne słowa - w wiecznym poszukiwaniu unikalnych zdjęć na swoim blogu

  A jeśli interesuje Cię ten temat, w jednym z kolejnych wydań blogów powiem ci, co zrobić, jeśli nie masz również żadnych produktów do sfotografowania i jak zilustrować swoje treści bez naruszania praw autorskich innych właścicieli witryn. Subskrybuj bloga Rewolucyjne słowo, którego nie można przegapić.

  Doświadczony czytelnik w tym miejscu może powiedzieć - każdy przesyła zdjęcia z Google - i nic. Dlaczego miałbym się przejmować?

  Czy wiesz, że Google rozpoznaje wyjątkowość zdjęć? Pozwól się rozłożyć. A ty jesteś o krok do przodu. Jeśli Google rozpozna, Yandex wkrótce zacznie to robić.

  • Optymalizacja obrazu - odpowiedni rozmiar, właściwa nazwa

  Im więcej wysokiej jakości zdjęć Twojego produktu, tym lepiej dla sprzedaży. Fotografuj pod różnymi kątami, wewnątrz i na zewnątrz, shovchiki i zamki błyskawiczne, obok ołówka i na pełny wzrost, aby pokazać swój produkt odwiedzającym z najlepszych stron. A wtedy chętniej stanie się kupującym.

  Zoptymalizuj rozmiar obrazów dla Internetu i mniej szybkiego mobilnego Internetu. Lepiej jest to zrobić wcześniej, a nie na stronie.

  W dowolnym edytorze graficznym możesz edytować rozmiar obrazu i nadać mu nazwę, aby roboty wyszukiwania Yandex i Google rozważyły ​​Twoją witrynę w poszukiwaniu obrazów. Format obrazu powinien być powszechny - jpeg, gif lub png.

  Nazwy obrazów mogą zawierać kluczowe frazy potrzebne w witrynie, a wyszukiwarki mogą je „zobaczyć”, zoptymalizować. Na przykład zdjęcie, które zwraca uwagę na ten artykuł, nosi nazwę Optimizaciya-izobrazheniy-dlya-saita-tvorcheskiy-process.png W języku rosyjskim, ale po łacinie i dzielone, nie należy podkreślać.

  (To prawda, przesyłając obrazy do witryny mojej platformy, są one automatycznie zmieniane, ale jest to temat na zupełnie inny artykuł).

  Jeśli angielski jest w porządku, możesz samodzielnie przetłumaczyć nazwy zdjęć. Jeśli potrzebujesz pomocy - możesz skorzystać z jednej z wielu usług online do transliteracji z rosyjskiego na angielski. Wyszukiwarki postrzegają transliterowane tytuły zdjęć lub tytuły z uproszczonym tłumaczeniem treści obrazu.

  • Jak zoptymalizować obrazy na stronie: tytuł i obrazy alt

  Obrazy Alt (skrócone z alternatywnego - angielskiego) to alternatywny opis obrazów witryny. Jeśli użytkownik ma wyłączone obrazy, na przykład w celu zapisania ruchu w Internecie mobilnym, widzi alt zamiast obrazu.

  Programy do czytania tekstu dla osób niepełnosprawnych również używają obrazów alt i wyrażają je jako opis obrazu, jeśli dana osoba nie może go zobaczyć.

  Tytuł obrazu to tytuł obrazu. Co widzi użytkownik, gdy kursor znajdzie się nad ilustracją artykułu lub kategorii produktu w katalogu.

  Zasadniczo tytuł nie wpływa na optymalizację SEO obrazów i nie bierze udziału w rankingu witryny w wyszukiwaniu obrazów. Ale poprawia czynniki behawioralne na stronie. Podpowiedź do zdjęcia przyciąga dodatkową uwagę odwiedzających i nieco opóźnia witrynę.

  Google nic o tytule obrazów w sekcji optymalizacji odpowiednie wskazówki nie pisze, ale wzywa do skupienia się na alt. Ponieważ jest to większość obrazów, które pomagają robotom wyszukującym „zobaczyć” zdjęcia na stronie, co oznacza, że ​​może być również pokazywane użytkownikom w wynikach wyszukiwania zdjęć.

  Yandex zaleca użyj obu.

  • Optymalizuj, ale nie spamuj

  Optymalizuj obrazy na stronie, w tym zdrowy rozsądek i kieruj się zasadami wyszukiwarek. Obrazy Alt powinny opisywać obraz. Może i powinien zawierać „klucze”, ale bez fanatyzmu.

  Na przykład niektóre platformy CMS i platformy do tworzenia witryn Natouse , połącz obrazy alt i title. Odwiedzający witrynę zobaczy alt jako opis obrazu, unoszący się nad nim.

  Ważne: Atrybuty obrazu Alt powinny być unikalne, zwięzłe, ale pouczające.

  • Popraw optymalizację strony obrazu

  Podsumujmy:

  1. Idealnie, tytuł obrazów powinien być tytułem lub krótkim tytułem obrazu w języku rosyjskim, który pokrywa się z jego nazwą w języku łacińskim.

  2. Na wszystkich obrazach powinno być poprawne, krótkie i dokładne (!) Wprowadzenie fraz kluczowych opisuje to, co użytkownik widzi na obrazie.

  3. Same zdjęcia muszą być unikalne lub odnoszące się do źródła.

  Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci zoptymalizować obrazy na stronie i poprawić jej pozycję w wyszukiwaniu.

  Czy korzystasz z optymalizacji obrazu? Jak wpływa to na pozycję Twojej witryny w wyszukiwaniu?

  Autor tekstu: Marina Chepurnova

  PS Podoba Ci się ten artykuł?

  Subskrybuj słowo Rewolucyjny blog i uzyskaj najnowsze aktualizacje z poradami na temat promocji witryny pocztą. Naucz swoją stronę sprzedawać teksty i przekonać odwiedzających słowem.

  Jak przyciągnąć odwiedzającego do witryny?
  Jak przyciągnąć wyszukiwarkę do witryny?
  Ale dlaczego w niektórych witrynach więcej odwiedzających, ale w innych mniej?
  Ten przedmiot wydaje ci się najbardziej niewykonalny?
  Dlaczego miałbym się przejmować?
  Czy wiesz, że Google rozpoznaje wyjątkowość zdjęć?
  Czy korzystasz z optymalizacji obrazu?
  Jak wpływa to na pozycję Twojej witryny w wyszukiwaniu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»