Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja opisów meta, h1 i tytułów: lekcje z testowania SEO na wielu odmianach w Etsy

  1. Kilka uwag na temat naszej metodologii
  2. Nauki
  3. Na wynos # 2: Meta Opisy Materia
  4. Na wynos # 3: sprawa H1s
  5. Rachunkowość dla nieoczekiwanych zdarzeń
  6. Wniosek

  Niedawno przeprowadziliśmy udany eksperyment tagów tytułowych z dzielonym testem w celu poprawy naszej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), której wyniki i metodologia udostępniliśmy w poprzedni kod jako post rzemieślniczy . W tym poście chcieliśmy podzielić się niektórymi z naszych dalszych doświadczeń z testów SEO. Zdecydowaliśmy się podwoić sukces naszego poprzedniego eksperymentu, przeprowadzając serię dalszych eksperymentów SEO, z których jeden obejmował zmiany w naszym:

  • Tagi tytułów
  • Meta opisy
  • H1s

  Tagi tytułów  Meta opisy  H1s

  Znaleźliśmy trzy zaskakujące wyniki:

  • Skrócenie naszych tagów tytułu zwiększyło wydajność pod względem liczby odwiedzin (i innych kluczowych wskaźników)
  • Meta opisy miały statystycznie istotny wpływ na organiczny ruch wyszukiwania
  • H1 miały istotny statystycznie wpływ na organiczny ruch wyszukiwania

  Kilka uwag na temat naszej metodologii

  Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konfiguracji i metodologii naszej metodologii dzielenia testów SEO, zapoznaj się z poprzednim Kodem jako postem Craft wspomnianym powyżej.

  W tym konkretnym teście zastosowaliśmy sześć unikalnych zabiegów i dwie grupy kontrolne. Dwie grupy kontrolne pozostały ze sobą zgodne przed i po eksperymencie.

  Dwie grupy kontrolne pozostały ze sobą zgodne przed i po eksperymencie

  Aby uzyskać dokładne szacunkowe zmiany przyczynowe dokonane podczas wizyt, najczęściej używaliśmy modelowania przyczynowego, tak jak w przypadku Pakiet CausalImpact firmy Google znormalizować wiadra testowe do wiader kontrolnych. W niektórych przypadkach różnica w metodzie różnic został użyty, ponieważ był bardziej niezawodny w szacowaniu wielkości efektów podczas pracy z silnymi wahaniami sezonowości.

  Na eksperyment ten miały również wpływ silne efekty sezonowe i zewnętrzne zdarzenia związane z wakacjami, wydarzeniami sportowymi i wyborami w USA. Modelowanie statystyczne w naszej ostatecznej analizie eksperymentu zostało dostosowane do tych efektów, aby zapewnić dokładny pomiar skutków przyczynowych wariantów testowych.

  Nauki

  Na wynos # 1: Krótki tytuł Tagi Wygraj ponownie

  Wyniki tego eksperymentu były zgodne z wynikami naszych poprzednich eksperymentów z tagami tytułowymi SEO, gdzie okazało się, że krótsze tagi tytułowe prowadziły do ​​większej liczby odwiedzin. Do tej pory potwierdziliśmy naszą hipotezę, że krótsze tagi tytułowe lepiej sprawdzają się w tagach tytułowych w wielu oddzielnych eksperymentach, w tym w wielu różnych odmianach, i teraz czują się całkiem pewnie, że krótsze tagi tytułowe działają lepiej (mierzone ruchem organicznym) dla Etsy . Przypuszczamy, że efekt ten może mieć miejsce za pośrednictwem wielu różnych mechanizmów przyczynowych:

  1. Niższy Odległość Levenshteina i / lub wyższy procent pasuje do wyszukiwanych haseł nagradzanych przez algorytm wyszukiwania Google i tym samym poprawia ranking Etsy w wynikach wyszukiwania Google. Według Wikipedii: „odległość Levenshteina między dwoma słowami to minimalna liczba edycji jednoznakowych (tj. Wstawień, usunięć lub podstawień) wymaganych do zmiany jednego słowa na drugie”.
  2. Krótsze tagi tytułów, składające się tylko z docelowego słowa kluczowego wyszukiwania, wydają się bardziej trafne / zachęcające dla użytkowników wyszukiwania

  Na wynos # 2: Meta Opisy Materia

  Odkryliśmy, że zmiany w metaopisie strony mogą prowadzić do statystycznie istotnych zmian w odwiedzinach. Okazało się, że dłuższe i opisowe opisy meta działały lepiej i odwrotnie, krótsze, zwięzłe opisy meta działały gorzej. Zakładamy, że dłuższe opisy meta mogą być lepsze dzięki dwóm możliwym mechanizmom przyczynowym:

  1. Dłuższe opisy meta zajmują więcej nieruchomości na stronie wyników wyszukiwania, poprawiając CTR
  2. Dłuższe opisy meta dają więcej uprawnień lub więcej treści, poprawiając CTR

  Na wynos # 3: sprawa H1s

  Odkryliśmy, że zmiana H1 może mieć istotny statystycznie wpływ na ruch związany z wyszukiwaniem organicznym. Jednak zmiany w sekcji H1 strony wydają się wchodzić w interakcje ze zmianami w tagach tytułu w trudnych do przewidzenia sposobach. Na przykład w tym eksperymencie zmiana tagu tytułu w pewnym wariancie zwiększyła liczbę odwiedzin. Jednakże, gdy zmiana tagu tytułu została połączona ze zmianą H1, pozytywny efekt zmiany tagu tytułu został stłumiony, nawet jeśli zmiana H1 sama w innym wariancie doprowadziła do niewielkiego wzrostu odwiedzin . Podkreśla to znaczenie testowania SEO przed wprowadzeniem nawet pozornie drobnych zmian na stronach Etsy.

  Rachunkowość dla nieoczekiwanych zdarzeń

  Efekt Donalda Trumpa

  Jednym z przykładów zdarzenia, które musieliśmy kontrolować (wśród wielu innych), był „efekt Donalda Trumpa”. Obserwowaliśmy duże przekrzywienie łyżki 9 i 10 listopada 2016 r. W jednej z naszych grup testowych. Po przeprowadzeniu dochodzenia ustalono, że skośność wynikała z dużego wzrostu (+ 2000% do + 5180%) codziennych odwiedzin stron związanych z „Donaldem Trumpem” dzień po wyborach prezydenckich w USA. Chociaż skoki ruchu na tych stronach były krótkotrwałe, trwające zaledwie kilka dni, to jednak miały potencjał do nadmiernego zniekształcenia lub zmniejszenia statystycznej istotności wyników naszego eksperymentu. Strony te zostały zatem usunięte i kontrolowane podczas przeprowadzania analiz wpływu przyczynowego dla tego eksperymentu.

  Wniosek

  Nasze eksperymenty SEO pokazują znaczenie prowadzenia testów SEO przed wprowadzeniem zmian na stronie internetowej i nadal oferują zaskakujące wyniki. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że wyniki naszych eksperymentów są prawdziwe tylko dla Etsy i niekoniecznie odzwierciedlają najlepsze praktyki dla witryn ogólnie. Dlatego zachęcamy wszystkich do odkrycia strategii, która najlepiej sprawdza się na ich stronie internetowej poprzez rygorystyczne testy SEO.

  powiązane posty


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»