Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja przepływu pracy

  1. BioMérieux - niestandardowe rozwiązania workflow
  2. Ocena strategiczna
  3. Wprowadzenie bardziej zaawansowanych metod praktycznych
  4. Automatyzacja i IT: innowacje, które umożliwiają zwolnienie czasu personelu, zwiększenie standaryzacji i skrócenie czasu uzyskania wyników
  5. Automatyzacja
  6. Technologia informacyjna
  7. Wspieranie rozwoju umiejętności personelu
  8. BioMérieux Laboratory Performance Evaluation

  Obecnie opieka zdrowotna znajduje się pod znaczną presją ze względu na starzenie się populacji i nowe wyzwania, takie jak odporność na terapię przeciwdrobnoustrojową. W laboratorium oznacza to konieczność zwiększenia obciążenia i szybszego uzyskiwania wyników przy zachowaniu jakości. W niektórych przypadkach takie wymagania pojawiają się pomimo zmniejszenia zasobów, personelu i budżetu. 50 lat doświadczeń bioMérieux z laboratoriami mikrobiologicznymi pozwala nam zrozumieć Twoje problemy i pozwala zaoferować innowacyjne rozwiązania w celu optymalizacji przepływu pracy.

  BioMérieux - niestandardowe rozwiązania workflow

  BioMérieux - niestandardowe rozwiązania workflow

  Optymalizacja procesu roboczego rozpoczyna się od analizy bieżącej pracy, zasobów ludzkich i technologicznych. Znasz swoje laboratorium lepiej niż ktokolwiek inny, ale widok eksperta z zewnątrz pomoże Ci zobaczyć duży obraz . BioMérieux współpracuje z Tobą, aby znaleźć indywidualne rozwiązania i wdrożyć zmiany w celu optymalizacji przepływu pracy.

  „Wiedzieliśmy już, co robić, ale, jak lubię mówić, potrzebowałem„ impulsu ”i niewielkiej instrukcji, aby zacząć działać i zachować wybrany kurs. Kiedy konsultanci bioMérieux przyszli i wyjaśnili, co można osiągnąć, byliśmy w stanie znacznie szybciej osiągnąć nasze cele ”.

  Patrick J. O'Sullivan MS, MT (ASCP) SBB, Dyrektor ds. Operacji Laboratoryjnych, The Florida Hospital System

  Ocena strategiczna

  Eksperci firmy bioMérieux razem z wami wydają ocena przepływu pracy . Wspólnie przyglądamy się pracy twojego laboratorium w trzech głównych perspektywach: procesy, ludzie i technologia. Będziesz miał jasne pojęcie, co jest dobre, a co można zoptymalizować.

  Wprowadzenie bardziej zaawansowanych metod praktycznych

  Zmiana nie jest łatwa. Jednak pod naszym kierownictwem wiele laboratoriów dokonało strategicznych zmian w celu usprawnienia przepływu pracy . Będziemy Cię wspierać w następujących sprawach:

  • zwiększona wydajność i przepustowość;
  • procesy aktualizacji w celu sprostania rosnącym obciążeniom;
  • skrócenie czasu wydawania analiz i uzyskanie wysokiej jakości ustandaryzowanych wyników w interesie klientów;
  • zmniejszenie lub wyeliminowanie błędów w bieżącej pracy;
  • wykorzystanie umiejętności zawodowych pracowników do rozwiązywania najważniejszych zadań;
  • optymalizacja ruchu materiałowego w laboratorium i zwiększone bezpieczeństwo;
  • zmniejszenie poziomu stresu i zwiększenie satysfakcji pracowników.

  Automatyzacja i IT: innowacje, które umożliwiają zwolnienie czasu personelu, zwiększenie standaryzacji i skrócenie czasu uzyskania wyników

  Automatyzacja

  Aby jeszcze bardziej zwiększyć produktywność, bioMérieux oferuje kompletne rozwiązanie automatyki dla laboratoriów mikrobiologicznych o nazwie FMLA®, Complete Automation of Microbiological Laboratory. Uważamy laboratorium za całość, zapewniając płynne działanie instrumentów i możliwość ich dostosowania do własnych potrzeb. Personel oszczędza czas i może skupić swoje umiejętności zawodowe tam, gdzie są najbardziej potrzebne, jednocześnie zwiększając standaryzację i skracając czas potrzebny do uzyskania wyników . Nasz innowacyjny sprzęt automatyczny obejmuje na przykład:

  Technologia informacyjna

  Zintegrowane oprogramowanie BioMérieux Myla® zamyka krąg efektywnego przepływu pracy. Zunifikowany interfejs umożliwia zarządzanie wieloma urządzeniami i interakcję z LIS, poprawia śledzenie danych i pozwala na uzyskanie wiarygodnych wyników w odpowiednim czasie.

  Wspieranie rozwoju umiejętności personelu

  Kształcenie ustawiczne i szkolenia są niezwykle ważne dla poprawy umiejętności personelu, wydajności i zadowolenia z pracy, ponieważ pracownicy widzą, że ich wiedza i umiejętności są pożądane. BioMérieux oferuje pełen zakres szkoleń na wszystkich poziomach i na wszystkich stanowiskach.

  BioMérieux Laboratory Performance Evaluation

  Konsultanci BioMérieux pomogą 30% wzrost wydajności twojego laboratorium poprzez ocenę wydajności laboratorium, a następnie ciągłe doskonalenie (na przykład Kaizen), tak aby pracownicy byli zainteresowani własnym rozwojem w laboratorium. Pomożemy zidentyfikować nieefektywne metody pracy, wprowadzić pozytywne zmiany i zwiększyć motywację. Wprowadzenie laboratorium LEAN skraca czas potrzebny na ukończenie pracy, pozwala na szybsze wyniki i bardziej pewne decyzje kliniczne.

  Wprowadzenie laboratorium LEAN skraca czas potrzebny na ukończenie pracy, pozwala na szybsze wyniki i bardziej pewne decyzje kliniczne.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»