Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja SEO dla twojego wirtualnego sklepu w 4 krokach

  1. Jaka jest kontrola wirtualnego sklepu?
  2. Czego powinieneś szukać
  3. Czego szukasz
  4. Krok # 1 - Opis działania sklepu
  5. Krok 2 - Sprawdź zasady sklepu
  6. Krok 3 - Optymalizacja stron
  7. Przejrzystość treści
  8. SEO (Search Engine Optimization)
  9. Brakujące informacje
  10. Krok 4 - Zoptymalizuj strony produktów
  11. Obrazy
  12. Opis produktów
  13. SEO (Search Engine Optimization)
  14. Brakujące informacje
  15. Krok 5 - Sprawdź kupony / kody rabatowe
  16. Wniosek
  17. O autorze

  Wielokrotnie z codziennym zgiełkiem prowadzenia wirtualnego sklepu kończymy na skrócie. Przez kilka miesięcy (lub lat) takie rzeczy jak nieaktualne informacje, niezoptymalizowane strony produktów, brak metadanych SEO i starych (ale nadal aktywnych) kuponów rabatowych stają się poważnymi problemami powodującymi straty w ruchu, przychody i możliwości.

  Co roku przeprowadzasz kontrole medyczne, Twój wirtualny sklep również wymaga tego samego, aby rozwiązać te problemy, a także zidentyfikować inne możliwe problemy, zanim staną się prawdziwymi kryzysami.

  W tym poście chcemy, abyś zapoznał się z planem 5 prostych kroków do zastosowania, aby Twój sklep został zaktualizowany i działał poprawnie.

  Zacznijmy

  Jaka jest kontrola wirtualnego sklepu?

  Sprawdzanie sklepu wirtualnego to po prostu czas na rutynowe wykonywanie czynności dzień po dniu, strategiczne przeglądanie najważniejszych elementów swojego biznesu online, aby pomóc w ujawnieniu problemów i zidentyfikowaniu luk, aby mogli być poprawione

  Czego powinieneś szukać

  Jest kilka rzeczy, które będziesz chciał zobaczyć, gdy przejrzysz swój sklep internetowy, który omówimy później. Na wysokim poziomie są to:

  • Zasady sklepu
  • Strony sklepu (o nas, kontakt, często zadawane pytania itp.)
  • Strony i listy produktów
  • Obrazy produktów
  • Kody kuponowe

  Czego szukasz

  Kiedy robisz to sprawdzanie, naprawdę chcesz poprawić kilka rzeczy.

  • Widoczność w wyszukiwarkach - SEO (Search Engine Optimization) może być ważnym czynnikiem przyczyniającym się do sukcesu Twojego sklepu. Jednak z kłopotami z uzyskaniem w pełni skonfigurowanego sklepu i wymienionych produktów często jest to zaniedbywane.
  • Luki w treści - luki w treści to kluczowe informacje, których brakuje w Twojej witrynie, które są naprawdę ważne i przyczyniają się do osiągnięcia celów konwersji, takich jak brakujące strony lub błąd w stawkach wysyłki.
  • Przestarzałe informacje - Z czasem rzeczy się zmieniają. Ceny wysyłki są modyfikowane, główne pytania ewoluują, a zasady sklepu ulegają aktualizacji. Przeglądanie sklepu internetowego pomoże wprowadzić te zmiany do widoku, dzięki czemu wszystko zostanie całkowicie zaktualizowane.

  Uwaga dodatkowa: Sprawdzanie witryny obejmuje przeglądanie i poprawę widoczności wyszukiwarki za pomocą odpowiedniego wyszukiwania i wdrażania słów kluczowych. Aby zobaczyć więcej informacji na ten temat, udostępniamy następny przewodnik ,

  Krok # 1 - Opis działania sklepu

  Dobrym miejscem do rozpoczęcia sprawdzania sklepu jest Sklep Grader firmy Shopify , To narzędzie może być używane, nawet jeśli w sklepie nie ma Shopify. Dzięki wysokiemu poziomowi narzędzie to da pewien kierunek w zakresie elementów Twojej firmy, które mogą wymagać Twojej uwagi.

  Narzędzie sprawdzi cztery kluczowe elementy, w tym SEO, użycie, treść oraz elementy społeczne i techniczne (kod), dostarczając przydatnych informacji na temat tego, co można poprawić.

  Krok 2 - Sprawdź zasady sklepu

  Zanim przejrzysz wszystkie swoje strony i produkty, dobrze jest przejrzeć różne zasady sklepu. Jeśli jesteś jak większość właścicieli wirtualnych sklepów, twoje zasady są kwestią „ustaw i zapomnij”, kiedy publikujesz je po raz pierwszy w sklepie. Nadszedł czas, aby przejrzeć zasady i upewnić się, że są przyjazne dla klientów i zgadzają się z celami konwersji.

  Poświęć trochę czasu na przejrzenie każdego z nich i upewnij się, że jesteś na bieżąco:

  • Zasady wysyłki
  • Polityka zwrotów
  • Zwróć zasady
  • Zmień zasady
  • Polityka prywatności

  Bonus : Sprawdź generator polityki prywatności i generator polityki refundacji Shopify, która szybko pomoże Ci stworzyć te, których potrzebuje Twój wirtualny sklep.

  Krok 3 - Optymalizacja stron

  Główne strony Twojej witryny są logicznym miejscem do rozpoczęcia przeglądania treści. Strony takie jak „o”, „często zadawane pytania” i „kontakt” są szczególnie ważne, ponieważ są popularnymi witrynami dla firm handlu elektronicznego, co może znacznie pomóc w konwersji.

  Na tych stronach będziesz chciał znaleźć kilka rzeczy:

  Przejrzystość treści

  Każda strona powinna mieć wyraźny i konkretny nacisk. Zadaj sobie pytanie, czy twoje przesłanie jest jasne i zwięzłe? Czy tytuł pasuje do treści? Czy użytkownik znajdzie odpowiedź, której szuka?

  SEO (Search Engine Optimization)

  Jeśli jesteś jak większość ludzi, Twój sklep prawdopodobnie ma wiele tytułów, w których brakuje informacji i metadanych. Tytuły stron, opis meta i adres URL odgrywają znaczącą rolę w widoczności w wyszukiwarkach. Wypełnienie tych pól może znacznie pomóc Google lepiej zrozumieć, co oferuje Twój sklep, a także zwiększyć szanse na kliknięcie przez użytkowników linków na stronie w wynikach wyszukiwania.

  Sprawdź każdą stronę i zoptymalizuj te trzy elementy i upewnij się, że przestrzegasz następujących parametrów:

  • Tytuł: nie więcej niż 70 znaków (Google wycina krótkie tytuły w wynikach wyszukiwania.) Te cięcia są oparte na długości pikseli tytułu, a nie na liczbie znaków, aby mieć pewność, utrzymaj tytuły pomiędzy 50-60 znaków )
  • Meta opis: Do 160 znaków zawierających dowolne ze słów kluczowych.
  • URL: adres URL powinien być krótki i najlepiej zawierać odpowiednie słowa kluczowe dla określonej strony.

  Przykład:

  Uwaga: zachowaj ostrożność podczas zmiany adresu URL. Może to spowodować zerwanie linku dla każdego, kto zaznaczył lub podłączył adres URL, który jest zmieniany. Jeśli nalegasz na zmianę adresu URL do celów SEO, czytaj więcej o jak przekierować użytkowników (i Google) na nowy adres URL.

  Brakujące informacje

  Sprawdź to, aby upewnić się, że liczą się wszystkie informacje. Czy FAQ jest tak kompletne, jak to możliwe? Możesz rozważyć sprawdzenie wiadomości e-mail od klientów z zeszłego roku w poszukiwaniu najczęściej zadawanych pytań, aby zaktualizować FAQ. Może to pomóc w konwersji i skrócić czas reakcji na klientów.

  Będziesz również chciał rozważyć, czy jakiekolwiek dane dotyczące wysyłki lub opłaty uległy zmianie w ciągu ostatniego roku i czy informacje dotyczące wysyłki muszą zostać zaktualizowane.

  Krok 4 - Zoptymalizuj strony produktów

  Dzięki zoptymalizowaniu głównych stron witryny nadszedł czas, aby przyjrzeć się najważniejszej zawartości Twojej witryny, Twoim produktom. Te strony są niezwykle ważne nie tylko dla wartości SEO generującej ruch, ale także dla konwersji tego ruchu. Twoje strony produktów muszą zostać sprawdzone i zoptymalizowane, aby użytkownicy i Google mogli je zobaczyć.

  Zobaczmy najważniejsze elementy, które należy wziąć pod uwagę, aby uzyskać doskonałe strony produktów:

  Obrazy

  Podczas uruchamiania sklepu wirtualnego obrazy są istotnym elementem w poszukiwaniu widoczności, a także konwersji. Nadszedł czas, aby przejrzeć wszystkie zdjęcia produktów i zaktualizować wszystkie, które tego wymagają.

  Będziesz również chciał wziąć pod uwagę następujące obrazy każdego produktu:

  Prawa do zdjęć - pierwszą rzeczą, którą musisz sobie zadać, jest to, czy masz prawa do obrazów swoich produktów. Bardzo często używa się fotografii produktów online. Jednak używanie zdjęć bez zezwolenia może stanowić problem.

  Tagi obrazów - upewnij się, że każdy obraz ma niezbędne etykiety. Tagi te pomogą wyszukiwarkom zrozumieć, że chcą, aby obrazy były zrozumiałe, pomagając witrynie i jej produktom być widocznymi w wynikach, zwłaszcza obrazach.

  Tagi te pomogą wyszukiwarkom zrozumieć, że chcą, aby obrazy były zrozumiałe, pomagając witrynie i jej produktom być widocznymi w wynikach, zwłaszcza obrazach

  Opis produktów

  Dzięki zdjęciom produktów opisy każdego z nich stają się najważniejszym elementem Twojego sklepu.

  Podczas pisania zapytaj siebie:

  • Czy wszystkie opisy produktów są oryginalne lub zostały skopiowane od dostawcy?
  • Czy zawiera wszystkie ważne informacje i szczegóły techniczne, które każdy użytkownik będzie musiał podjąć, aby podjąć decyzję o zakupie?
  • Czy opis produktu jest zrozumiały i zachęca klienta do dokonania zakupu?

  Jeśli odpowiedziałeś „ nie” na którekolwiek z zadanych wcześniej pytań, będziesz chciał poświęcić trochę czasu na ich czyszczenie i upewnienie się, że opisy twoich produktów są spektakularne. Aby uzyskać więcej informacji na temat pisania opisu produktu, który pomaga zwiększyć sprzedaż, sprawdź post 9 prostych sposobów na napisanie opisu produktu, który generuje sprzedaż ,

  SEO (Search Engine Optimization)

  Tak jak na swoich stronach, będziesz chciał zoptymalizować każdą ze swoich stron produktów w najlepszy możliwy sposób. Tytuły, opisy meta i adres URL odgrywają znaczącą rolę w strategii SEO i na pewno chcesz zwrócić uwagę na każdą stronę, optymalizując te trzy elementy:

  • Tytuł: nie więcej niż 70 znaków (Google wycina krótkie tytuły w wynikach wyszukiwania.) Te cięcia są oparte na długości pikseli tytułu, a nie na liczbie znaków, aby mieć pewność, utrzymaj tytuły pomiędzy 50-60 znaków )
  • Meta opis: Do 160 znaków zawierających nazwę produktu, markę i model.
  • URL: URL musi być krótki i czysty, bez liczb i idealnie zawierać słowa kluczowe. Aby uzyskać opisy produktów, warto podać nazwę produktu, marki i możliwy numer modelu, aby uzyskać maksymalną widoczność.

  Uwaga : zachowaj ostrożność podczas zmiany adresu URL. Może to spowodować zerwanie linku dla każdego, kto zaznaczył lub podłączył adres URL, który jest zmieniany. Jeśli nalegasz na zmianę adresu URL do celów SEO, więcej o jak przekierować użytkowników (i Google) na nowy adres URL.

  Brakujące informacje

  Upewnij się, że wszystkie opisy produktów zawierają odpowiednie informacje, których wymaga klient, aby podjąć świadomą decyzję. Może to obejmować szczegóły, instrukcje i informacje techniczne.

  Dodatkowe zasoby: Aby uzyskać porady dotyczące SEO w celu optymalizacji stron, produktów i kolekcji, sprawdź to post Neila Patela w Quick Sprout.

  Krok 5 - Sprawdź kupony / kody rabatowe

  Część kontroli w Twoim sklepie powinna obejmować sprawdzenie wszystkich kodów rabatowych, które nie wygasły. Kody te czasami kończą się na takich witrynach RetailMeNot , umożliwiając każdemu korzystanie z nich na długo po zakończeniu promocji. Spójrz na każdy kod i usuń te, które nie są już ważne.

  Wniosek

  Po wykonaniu wszystkich kroków będziesz chciał zaznaczyć swój kalendarz i regularnie powtarzać ten test. Dzięki temu Twoje treści i słowa kluczowe skupiają się na nowym i trafnym SEO, co z czasem zwiększa wolny ruch i zwiększa liczbę konwersji.

  O autorze

  Richard Lazazzera jest przedsiębiorcą e-commerce i strategiem ds Richard Lazazzera jest przedsiębiorcą e-commerce i strategiem ds. Treści w Shopify. Dowiedz się więcej o Richardzie Twitter ,

  Jaka jest kontrola wirtualnego sklepu?
  Zadaj sobie pytanie, czy twoje przesłanie jest jasne i zwięzłe?
  Czy tytuł pasuje do treści?
  Czy użytkownik znajdzie odpowiedź, której szuka?
  Czy FAQ jest tak kompletne, jak to możliwe?
  Czy zawiera wszystkie ważne informacje i szczegóły techniczne, które każdy użytkownik będzie musiał podjąć, aby podjąć decyzję o zakupie?
  Czy opis produktu jest zrozumiały i zachęca klienta do dokonania zakupu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»