Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja SEO - studium przypadku: dążenie do nowej domeny od pierwszego dnia

  1. Optymalizacja SEO i algorytm Google
  2. Kto tu pisze?
  3. Szkic mojej strategii SEO
  4. Krok 2 - Tworzenie treści
  5. Krok 3 - OPTYMALIZACJA SEO NA STRONIE
  6. Krok 4 - Linkbuilding
  7. Studium przypadku: Bohater marketingu - miesiąc 1
  8. Link Building
  9. rankingi
  10. ruch
  11. Co dalej?

  Optymalizacja SEO jest nadal jedną z najważniejszych dyscyplin w branży Mix marketingowy modeli biznesowych online. Celem tego studium przypadku jest uporządkowanie nowo zarejestrowanej domeny marketingheld.com do naśladowania i do zrozumienia krok po kroku. Idę do głównego pytania:

  Jak szybko można utworzyć nową domenę z nieregularną, ale wysokiej jakości treścią?

  Jak szybko można utworzyć nową domenę z nieregularną, ale wysokiej jakości treścią

  Tak więc strona marketingheld.com obecnie wita swoich gości

  Domena została zarejestrowana w tym roku i zaczyna się od zera. Nie ma więc istniejącej domeny ani uprawnień do stron ani linków zwrotnych. Zasadniczo postępuję w następujący sposób:

  1. Badanie słów kluczowych i analiza konkurencji
  2. Tworzenie treści
  3. Optymalizacja SEO na stronie
  4. Link Building / Content Marketing

  Optymalizacja SEO i algorytm Google

  Temat optymalizacji SEO jest przedmiotem gorących dyskusji od początku istnienia Google. Wielokrotnie czytasz o nowych strategiach, SEO o białych kapeluszach i czarnych kapeluszach, najnowszych aktualizacjach algorytmów Google i wielu postach z poradami i strategiami optymalizacji SEO domeny. Christian miał też jakiś czas temu w LSWW Przewodnik SEO dla startupów opublikowany.

  Każda aktualizacja algorytmów Google rozprawiła się z brudnymi metodami optymalizacji SEO i prawdopodobnie zrobi to w przyszłości. Matt Cutts , Główny programista w zespole spamu internetowego Google, mówi tak:

  To świetny sposób na uzyskanie wymaganego ruchu. Tworząc wysokiej jakości treści dla Twojej witryny, jesteś dokładnie tym, czego szukają użytkownicy i są podobni do twoich treści, są bardziej skłonni do dodania do nich zakładek, linkowania do nich i dzielenia się nimi z innymi jakość przychodzących linków. ”- Matt Cutts

  W międzyczasie pozostała tylko jedna strategia, dzięki której można uszeregować domenę na dłuższą metę: świetne treści i linki zwrotne.

  Kto tu pisze?

  Cześć, nazywam się Julius i od około dziesięciu lat zajmuję się tematyką marketingu cyfrowego, zwłaszcza WordPress, SEO, PPC, Analytics i Tag Management. Po ukończeniu studiów odbyłem krótką wycieczkę do agencji marketingu cyfrowego, a następnie odbyłem światową trasę koncertową i od tamtej pory pracuję jako wolny strzelec.

  Raz po raz prowadzę kampanie SEO dla moich klientów, z których wszyscy są w sektorze detalicznym lub komercyjnym. Te kampanie to wszystkie lokalne kampanie SEO, czyli kampanie optymalizujące strony dla określonego miasta, lokalizacji lub regionu.

  Większość domen, z którymi pracuję, istnieje od lat i ma niezawodny profil linków zwrotnych za pośrednictwem portali przeglądowych, dostawców, centrów handlowych, w których zlokalizowane są oddziały i wiele innych.

  Tendencje w takiej domenie są zazwyczaj stosunkowo łatwe, ponieważ w dziedzinie lokalnego SEO niewiele jest konkurencji jakościowej. Często krótsze, dobrze zoptymalizowane teksty są wystarczające, aby dostać się do Google po lokalne słowo kluczowe na stronie 1.

  Od jakiegoś czasu nie pracuję w branży freelancerskiej i pojawił się pomysł na Marketing Held, witrynę dla majsterkowiczów dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w dziedzinie marketingu cyfrowego i chcą zdobyć wiedzę z instrukcjami opisowymi.

  Nawet jeśli jestem dobrze zaznajomiony z SEO, nigdy nie znalazłem nowej domeny. Mam profesjonalną ambicję i w tej serii chciałbym zgłosić w przejrzysty sposób, ile czasu i pracy potrzeba, aby stworzyć nową domenę.

  Zasadniczo pracuję ramię w ramię z zaangażowaniem czasowym wynoszącym około 16 godzin tygodniowo.

  Szkic mojej strategii SEO

  Krok 1 - Badanie słów kluczowych

  Podczas przygotowań przeprowadzam burzę mózgów na małej liście słów kluczowych ręcznie i używam SECockpit rozwinąć moją listę, a następnie przeanalizować, ile konkurencji mam dla słowa kluczowego.

  Podczas przygotowań przeprowadzam burzę mózgów na małej liście słów kluczowych ręcznie i używam  SECockpit  rozwinąć moją listę, a następnie przeanalizować, ile konkurencji mam dla słowa kluczowego

  Optymalizacja SEO - spójrz na SECockpit

  Zanim użyłem płatnych narzędzi, aby zdjąć ze mnie pracę, mam ten sam proces ubersuggest i to Google Keyword Planner wykonane. Potem mam konkurencję Seoquake lub MOZbar strącony. Zasadniczo otrzymujesz te same dane, ponieważ SECockpit wyciąga rekordy danych tylko przez interfejs API i przygotowuje je graficznie. Jest to wygodniejsze i szybsze, ale nie lepsze. Zanim więc ktokolwiek zdecyduje się kupić drogie narzędzie: możesz uzyskać takie same wyniki za pomocą darmowych alternatyw.

  30 sekundowa analiza konkurencji:

  • PA i DA. Jak silny jest Page and Domain Authority konkurencji. Jeśli w pierwszej 10 znajdują się tylko wysokie strony PA / DA, przejdź do następnego słowa kluczowego.

  Jeśli znalazłem słowo kluczowe, które ma odpowiednią liczbę wyszukiwań i konkurencję od niskiej do średniej, przeprowadzam szczegółową analizę 10 najlepszych wyników wyszukiwania.

  Analiza szczegółowa:

  • Ilość linków zwrotnych. Ile unikalnych linków zwrotnych ma strona, którą chcę prześcignąć.
  • Jakość linków zwrotnych. Co to jest PA i DA domen łączących?
  • Wiek domeny. Chociaż wiek domeny rośnie mniejszy wpływ na optymalizacji SEO wciąż odgrywa rolę.
  • Siła treści. Na koniec oceniam zawartość (źle / średnio / dobrze) i zgaduję, jak prawdopodobne jest, że mogę to zrobić lepiej.

  Krok 2 - Tworzenie treści

  Dobrym przykładem z obszaru anglojęzycznego jest Brian Dean z Backlinko , który jest bardzo dobrze wyposażony w wysokiej jakości treści i w znacznej mierze stłumił konkurencję o odpowiednie słowa kluczowe w dziedzinie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  Słowa kluczowe w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek są bardzo trudne do uszeregowania, zwłaszcza w nowej domenie, ponieważ słowa te zawsze były zajęte przez dobre SEOlern. Dlatego wydajność Briana jest znacząca.

  Strategia Briana jest dość prosta:

  1. Znajdź treści, które można łączyć w ramach tematu.
  2. Wyobraź sobie zawartość konkursu jako dom i uczyń swój wieżowiec.
  3. Promuj swoje treści i generuj linki zwrotne.

  Ze względu na dużą konkurencję na rynku angielskim zawartość angielska jest średnio lepsza niż niemiecka. I to jest dla nas świetne!

  Przesunięcie bardzo dobrej treści w Google, która jest aktualizowana w najgorszym przypadku, jest prawie niemożliwe. Przynajmniej z małymi domenami. Na wielu obszarach w Niemczech nadal jest trochę powietrza.

  Zasadniczo podchodzę z postawą, że w końcu opublikowałem najlepszy i najbardziej odpowiedni artykuł dla konkretnego słowa kluczowego. To oczywiście subiektywna ocena.

  W tym celu staram się, aby istniejąca treść była dłuższa , bardziej aktualna , lepiej zaprojektowana i / lub głębsza

  Chodzi o tworzenie treści, które pozostawiają konkurencję w deszczu, aby odnieść sukces i bronić swojej pozycji w dłuższej perspektywie.

  Krok 3 - OPTYMALIZACJA SEO NA STRONIE

  • Słowo kluczowe w tytule, opis meta i adres URL.
  • Słowo kluczowe kilka razy w nagłówkach
  • Gęstość słów kluczowych między 1% a 2,5%
  • Słowo kluczowe w tagach ALT obrazów
  • Niektóre treści istotne linki wewnętrzne i zewnętrzne

  Poza tym w tekście miksuję kilka odmian mojego głównego słowa kluczowego i kilka długich słów kluczowych, a skończyłem z tym.

  To nie jest nauka o rakietach i z mojego doświadczenia wynika, że ​​wystarczy, aby Yoast był szczęśliwy, by dobrze radzić sobie, jeśli masz porównywalnie lepszą zawartość i lepszy profil łącza zwrotnego niż konkurencja.

  Krok 4 - Linkbuilding

  Ostatnia, najważniejsza i zdecydowanie irytująca część udanej strategii SEO: linki wsteczne. Teoretycznie możesz sobie wyobrazić, że twoja własna treść jest tak pomysłowa, że ​​ludzie dobrowolnie linkują do niej (jeśli ją znajdą) i po prostu usiądą. Praktycznie to nigdy nie działa.

  „Możesz publikować niesamowite rzeczy przez cały dzień ... ale jeśli to przeczytasz, marnujesz swój czas” - Brian Dean.

  Nie ma innego wyjścia, jak masowo promować swoją zawartość i regularnie błagać o linki. Dobrą metodą jest wymyślenie takiego narzędzia Open Site Explorer Aby spojrzeć na linki wsteczne konkursu i skontaktować się z operatorami stron internetowych, które łączą się z linkami do Twojej (lepszej) treści. Szanse są większe niż przy całkowitej akwizycji na zimno, ponieważ są już powiązane z podobną treścią konkurencji.

  Prostszą, ale bardziej pracochłonną metodą jest pisanie artykułów dla gości. Nowa strona internetowa ledwo poradzi sobie z tą metodą optymalizacji SEO.

  Poza tym regularnie opuszczam komentarze na blogach i forach na temat niszowych stron. Chociaż jest to minimalny współczynnik rankingowy, nie kosztuje wiele czasu ani pracy, a na początku można użyć każdego sygnału SEO.

  Studium przypadku: Bohater marketingu - miesiąc 1

  Niewiele wydarzyło się pod względem optymalizacji SEO w pierwszym miesiącu. Domena została zarejestrowana 12.08 i po otrzymaniu Blog stworzony Pod koniec września Google po raz pierwszy indeksował stronę. W czasie tego artykułu nie było dostępnych linków zwrotnych (follow / no-follow) i prawie nie ma ruchu.

  W czasie tego artykułu nie było dostępnych linków zwrotnych (follow / no-follow) i prawie nie ma ruchu

  Optymalizacja SEO - indeksowane strony SEO przez Marketingheld

  Do niedawna byłem ciągle zajęty ostatnimi poprawkami błędów na stronie i nadal miałem problemy z JavaScript, które kosztowały mnie dużo czasu. Mam nadzieję, że wszystko działa teraz na popularnych przeglądarkach. Jeśli nie, cieszę się z podpowiedzi.

  Link Building

  W tym miesiącu nie miałem dużo czasu i nie mogłem obsłużyć aktywnego budowania linków. Zostawiłem garść nieprzeczytanych komentarzy na odpowiednich blogach. Ponadto napisałem do dwóch blogerów, aby uświadomili im moją zawartość i starali się uzyskać link zwrotny. Nie udało się to w obu przypadkach. To mnie nie dziwi. Podobne wysiłki w projektach klientów miały wskaźnik powodzenia około 5%.

  rankingi

  W zeszłym tygodniu była mała niespodzianka, mój artykuł Google Tag Managera osiągnął pozycję 90, co pozytywnie mnie zaskoczyło. W rzeczywistości jest mało prawdopodobne, aby tak szybko uzyskać ranking wśród Top100.

  W rzeczywistości jest mało prawdopodobne, aby tak szybko uzyskać ranking wśród Top100

  Optymalizacja SEO: śledzenie rankingu w miesiącu 1

  W przeciwnym razie nie kieruj się żadnymi z moich głównych słów kluczowych.

  ruch

  Tutaj chodzę tylko do mojego ruchu uzależnień organicznych. Ruch bezpośredni i skierowania nie liczą się do tego studium przypadku.

  Są to aktualne numery z ostatnich 28 dni.

  Analiza wyszukiwania jest jedną z podstaw optymalizacji SEO

  Generuję 0-2 kliknięć dziennie dla niektórych długich długich słów kluczowych.

  Co dalej?

  Planuję dwa kolejne artykuły na następny miesiąc. Opierając się na moim Wtyczki WordPress Chciałbym opublikować artykuły, które krytycznie odnoszą się do negatywnego wpływu wtyczek na czasy ładowania, ponieważ opublikowałem dwa samouczki dotyczące precyzyjnego dostrajania PageSpeeds.

  To powinno dać mi wystarczająco dużo czasu w przyszłym miesiącu, aby aktywnie zaangażować się w budowanie linków. Spróbuję wszystko udokumentować i złożyć raport na początku listopada.

  Cieszę się z pytań i sugestii. Zostaw komentarz i możemy porozmawiać.

  Kto tu pisze?
  Co to jest PA i DA domen łączących?
  Co dalej?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»